Opinie o Centralne Biuro Tłumaczeń w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Centralne Biuro Tłumaczeń. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Centralne Biuro Tłumaczeń o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura tłumaczeń
Biura tłumaczeń Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centralne Biuro Tłumaczeń w Warszawa

właściciel

Witam, jeśli ktoś z powyższych tłumaczy chce pracować za darmo (a to równoznaczne z pracą w CBT),zapraszam do mnie;) Oszukali każdego, kto miał z nimi do czynienia, w mniejszy lub większy sposób a Ci, którzy uważają,że przeczytanie i podpisanie Umowy z Rafałem Maj ich ochroni,są,jak najbardziej,w błędzie. Sprawa tego Pana nadaje się już tylko do telewizji, do programu "Komornicy czas zapłaty", "Sprawa dla Reportera", "Uwaga" itp. DNO!

kapriccio

Antygamoń ma rację 100%. Pan Rafał Maj to człowiek, który chce dorobić się kosztem pracy naiwnych mrówek.

Antygamoń

Silwio... czy ty jesteś przytomny ? Pracujesz i moze kase dostaniesz po pol roku... 2000 ? tam zarobić ?... Są dużo lepsze biura tłumaczeń w Warszawie. Rozwinięte i dbające o swoją reputację bardziej niż CBT. Jeśli jest ktoś tłumaczem to nie pracuje tylko dla jednego biura a jesli pisze ze stara sie o prace to nie wie na czym ten zawód polega. Ci którzy tak piszą to podpucha Rafała Maj - Prezesa CBT. Czołowego obiecywacza wszystkiego, wszędzie.

dokładnie
@Antygamoń

Dokładnie, otóż to!

Nie do wiary

Naucz się poprawnie pisać i od tego zaczynaj karierę jako tłumacz (za 2000 zł????!!!!!) Boże !!!

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Centralne Biuro Tłumaczeń. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
MM

Pani z płatności wielce obrażona.Mi również od ponad miesiąca CBT zalega. Jakaś kpina.

@MM

Chciałam tylko dodać, że tłumaczenie wykonałam dla CBT 8 maja 2015r. Po upływie miesiąca powiedziała Księgowa, że nie dostała faktury, a następnie dostałam maila od Pana Rafała, że przelew wyjdzie w tym tygodniu (w środku lipca). Następnie Księgowa obiecała, że będą płacić częściami, a w końcu sierpnia powiedziała, że wszystkie płatności są wstrzymane, bo szef ma problemy (?!). Teraz sprawa jest już w rękach firmy windykacyjnej (po bezskutecznym wezwaniu do zapłaty).

kapriccio

Dzień dobry, mi również Centralne Biuro Tłumaczeń zalega od maja za wykonane tłumaczenie. Wysłałam już Wezwanie do zapłaty, ale nic to nie dało, wyznaczony termin upłynął. Teraz zamierzam przekazać sprawę komornikowi. Pozdrawiam serdecznie.

Oszukana tłumaczka

Odradzam Centralne Biuro Tłumaczeń, od prawie roku bezskutecznie walczę o swoje pieniądze, których mi nie wypłacili. Nigdy więcej.

oszukany

I dzięki właśnie takim ludziom oszuści istnieją i mają się dobrze!

freey

Kto normalny po przeczytaniu tych wszystkich negatywnych opinii stara się o pracę u tego oszusta? Nie do pomyślenia..

Czlowiek rozumu

Do komornika można oddać dlaczego nie ? Bedzie 1 nawet jesli bedzie kilka pozwow to suma sumarum zostanie 1 komornik ktory zajmie kont i bedzie zbieral wszystkie dlugi. Jest to dobry pomysl zeby odzyskac pieniadze i dać prztyczka w nos Prezesowi. Inaczej będziemy tu płakać i płakać a nic się nie zmieni. Sugeruję też robić antyreklamę w środowisku tłumaczy tak by albo za gotówke pracowali albo wcale. Skonczy sie ciepla kołderka

naiwna

Tak, dział płatności ma ewidentnie pretensje do wszystkich starających się odzyskać pieniądze... tylko z pretensjami to nie do nas, a do szefa, który nie płaci... niewąsko zadłużonego wg KRD. Oszust i tyle. Nigdy więcej!

Aros

WItam Ja również czekam na płatność. Dzisiaj rozmawiałam z "Działem Płatności" CBT . Pani wprost powiedziała, że nie płacą bo "jest jakiś problem" ale ona nic nie wie, a ludzie tylko dzwonią i na nią krzyczą.

oszukany

Proszę podać kontakt do siebie, odezwiemy się.

katkuti

Witam, tez czekam na platnosc...co robicie w tym kierunku?

oszukany

Nie rozumie, a niby taki "doświadczony"... Poza tym, gość ma zasrany obowiązek zapłaty faktur i podatków,jeśli coś zamówił i nie do nas należy odzyskiwanie należności,nam się należy zapłata za tłumaczenie a chwalenie się,ile kto zrobił,żeby uzyskać zapłatę należy do innych onagrów. Ciekawe ile Pan odzyskał, pewnie 1000 zł (takie kwoty CBT oddaje), a niech Pan wierzy nasze żądania są o wiele wiele wyższe!

oszukany

A kto napisał,że to będzie akurat pozew zbiorowy??? Poza tym, każda z tych osób ma już wyznaczonego komornika albo będzie go miała, więc to nie jest "tylko gadanie o tym, co możemy zrobić", doświadczony tłumaczu.

doświadczony tłumacz
@oszukany

To zróbcie, a nie gadajcie. Ja zrobiłem i odzyskałem pieniądze z wszystkimi kosztami i odsetkami. Powodzenia.

doświadczony tłumacz

Nie wiem, dlaczego mój post o skutecznej egzekucji komorniczej został usunięty. Polecam wszystkim, a nie tylko gadanie o tym co my to mozemy zrobić. A pozew zbiorowy to nie w takich sprawach.

MoneySqueezer
@doświadczony tłumacz

Pomyślnie dla mnie sąd zasądził wyrok z rygorem natychmiastowej wykonalności. Jakiego polecacie komornika? Jest ktoś komu udało się odzyskać pieniądze? Może jakaś podpowiedź jak wyszarpać od tego złodzieja kasę?

@MoneySqueezer

Witam, Ja czekam od ponad roku, komornik bezradnie rozkłada ręce. Podobno to biuro słynie wśród warszawskich komorników, że nie da rady od nich nic wyegzekwować. Mój prawnik doradza mi złożenie pozwu do prokuratury i tak też zamierzam zrobić.

@doświadczony tłumacz

"doświadczony tłumacz", nie ma skutecznej egzekucji komorniczej! moją sprawą zajmuje się już drugi komornik (czekam od dwóch lat) i powiedziano mi, że nie mam szans, ponieważ jest już kolejka z 4 komorników, a ja należę do II kategorii, ponieważ do I należą organizacje rządowe. PROPONUJĘ ZŁOŻYĆ POCEW ZBIOROWY, który będzie o wiele skuteczniejszy niż walka pojedyńczych tłumaczy. Jeżeli nie znajdą się chętni, będę odwoływać się do wyższej instancji, dlaczego oszust taki jak RAFAŁA MAJ wciąż działa beskarnie i ma wszystkich poszkodowanych tłumaczy głęboko gdzieś...

Germutka

Pseudo Prezes wspominał o certyfikacie ISO gdy brałam pierwsze zlecenia.

oszukany

Grupa ludzi już się na nich szykuje! Edelweiss i niks to zapewne sam Raf Maj, gościu jest zadłużony u tłumaczy na niebotyczne kwoty... Ludzie, nie oszukujcie się, ta firma nigdy nie była i nigdy nie będzie uczciwa, od 2010 roku zalega z płatnościami dla tłumaczy,żyje z ich pieniędzy, kpi z prawa i spokojnie rozwija się dalej.Przestańcie przyjmować od nich zlecenia!

majka

Witam, ja rowniez nie polecam wspolpracy z CBT. Czekam na pieniadze od tygodni. Przez Telefon uslyszalam nawet od ksiegowej (???) CBT, ze "wlasnie robi przelewy" ... niestety na moje konto nic nie wplynelo, mimo, ze ta rozmowa miala miejsce w polowie lipca. Wiec jezeli nie musicie, darujcie sobie wspolprace z biurem, ktore nie placi i perfidnie klamie. Ja skonsultowalam sprawe z prawnikiem i dla zasady postanowilam dochodzic naleznej kwoty. Zachecam rowniez pozostalych, poniewaz takie biura powinny jak najszybciej zniknac z rynku!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Centralne Biuro Tłumaczeń - Warszawa

• Jak się pracuje w Centralne Biuro Tłumaczeń?

Zobacz opinie na temat firmy Centralne Biuro Tłumaczeń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centralne Biuro Tłumaczeń?

Centralne Biuro Tłumaczeń
1.3/5 Na podstawie 51 ocen.
  • Al. Solidarności 155 lok. 19
    00-877 Warszawa