Opinie o Centralne Biuro Tłumaczeń w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Centralne Biuro Tłumaczeń. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Centralne Biuro Tłumaczeń o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura tłumaczeń
Biura tłumaczeń Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centralne Biuro Tłumaczeń w Warszawa

MMM

Też mam ten sam problem, po dziesiątkach zapewnień, że "przelew na pewno wyjdzie w przyszłym tygodniu" i wysłaniu wezwania do zapłaty zalega mi na prawie 3 tys.

Aneta

@Życie nie powinno na forum opisywać konkretnych pracowników firmy podając ich dane osobowe. Zabrania temu wcześniej już przeze mnie wspomniany regulamin forum.

Życie

Do prokuratury i zglosic dzialalnosc przestepcza (CBT/ Rafał Maj dziala juz dlugo i na niekorzysc ludzi nie placac im co widac po wpisach od kilku lat). Prokuratura z urzedu zajmie sie Panem Prezesem i powinna zakończyć dzialnosc CBT. Wtedy Byly Prezes bedzie musial znalezc prace zeby utrzymac rodzine i bedzie mozliwe sciaganie dlugow.

Aneta

@perełka ja rozumiem Twoją złość, jednak to w jaki sposób opisujesz ta osobę jest obraźliwe, a takich praktyk nie można stosować na forum publicznym. Tutaj masz regulamin do zapoznania: http://www.gowork.pl/regulamin

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Centralne Biuro Tłumaczeń. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Aneta

Czy są aktualni pracownicy, którzy mogliby powiedzieć @kiki jak wygląda sytuacja w Centralnym Biurze Tłumaczeń? @kiki czy próbowałeś się kontaktować z biurem w sprawie swoich pieniędzy? Co zamierzasz z tym zrobić?

kiki

Jest rok 2017. CBT zalega mi z płatnością na przeszło 3 tysiące. co o tym biurze wiecie na dzień dzisiejszy ?

multi

Wszystkich przestrzegam przed krętactwami, mataczeniem i ściemami właściciela biura Rafała Maja. To mistrz czczych obietnic. Zalega mi od pół roku ponad 7.000!! Sprawę wlaśnie oddałam od sądu.

Totoro

Pan Rafał zalega mi od prawie 9 miesięcy kwotę kilkunastu tysięcy. Wydzieram mu z gardła małymi kwotami. Jest mistrzem czczych obietnic. Stanowczo odradzam wszystkim jakiekolwiek tłumaczenia dla niego. Nawet za gotówkę. Jeśli wszyscy go zbojkotujemy, to zniknie z rynku.

kjshdk

A windykują Państwo biuro czy samego Rafała Maja?

rozumny

Działają bo procesy byly by oddac pieniadze a nie o prowadzenie dzialalnosci by innym utrudniac zycie. Działają bo jest wiele tłumaczy którzy nie czytaja ostrzezen. Klienci nie wspomne. Chcesz czekac i czekan na zaplate wynagrodzenia po ponad roku to prosze bardzo CBT kocha takich matołków.

ccc

Troche strasznie to brzmi, gdyby faktycznie bylo cos nie tak to już firma by nie istniała, mowicie o jakiś sądowych drogach, o co chodzi? z tego co widze, to dizałają cały czas

oszukany

Padłem ofiarą oszustwa CBT jak wiele osób powyżej. Dzięki opiniom tutaj zawartym szybko doszedłem do wniosku, że czekanie, dzwonienie, wysłuchiwanie wykrętów księgowej i p. Maja mija się z celem. Złożyłem pozew i doszedłem sprawiedliwości. Odzyskałem wynagrodzenie po prawie 9 miesiącach. Swoją drogą opieszałość polskich sądów jest zatrważająca, ale zachęcam wszystkich oszukanych tłumaczy do działania. Bez prawomocnego nakazu zapłaty będziecie dalej na łasce kłamcy i oszusta bez krzty godności osobistej.

Sprawiedliwosc w oczy kole

Opisałam jak wyglada praca w CBT dla tlumaczy. Widac czytac nie potrafisz. NIe ma umow z tlumaczami. Tlumacz dostaje zlecenie i albo je przyjmie albo nie. Wystawia Fv i czeka na pieniadze. Czekanie zalezy jak juz wiesz od Prezesa CBT. Nie maja stacjonarnych tlumaczy, wszyscy sa "na telefon, badz maila" Zawsze jest cos wazniejsze dla Prezesa od wyplaty za fv. Samochod, biuro itp itd. Komornicy? Fajnie. Nastapi "zbieg komorniczy" i zostanie jeden który bedzie czatował.

kapriccio

Mam przedstawić nr sprawy? @Pol - pisze Pan/Pani w imieniu Pana Rafała Maja? W takim razie rozumiem chęć wybielenia tej osoby.

Sprawiedliwosc w oczy kole

Znani na miescie to sa, z tego ze nie placa. Jakimi gamoniami sa ludzie którzy wierza w umowe zlecenie z tym czlowiekiem. Pracowałam tam i nie pamietam zeby byly podpisywane umowy jakiekolwiek. Zlecenie tłumaczenia i wszystko. Potem FV od tlumacza na kwote za tlumaczenie. KRD swiadczy na niekorzysc CBT. Prosze przestac pisac o tym ze zaplacili komus 1000 zloty gdzie sa dluzni na 400 razy tyle jest to nonsens. Nie wiem jak bardzo brakuje rzeczywistego myslenia Wam tłumacze którzy czytacie wszystko i chcecie tam pracowac... . Brac gotówke za tłumaczenia jelsi chcecie tam je robic albo wcale bo bedziecie czekac na pieniadze dluzej niz myslicie.

ru freelancer

Windykuję tę biuro tł. już ponad 5 miesięcy!!!

kapriccio
@ru freelancer

Do CBT ustawiło się w kolejce już 8 komorników (w tym mój), więc nie wiadomo czy uda się od niego coś uzyskać i kiedy. Ludzie przekażcie wszystkim kogo znacie, żeby nie mieli z nimi do czynienia. Pan Rafał Maj działa jak wyrafinowany OSZUST. Za pierwsze zlecenie płaci, a za kolejne już NIGDY.

vida

Ja już złożyłam sprawę do sądu. od 1,5 roku nie płacą

Phantomas

Ja dostałem pieniądze po półtora roku , gnębienia i codziennych telefonach , a obietnic o zapłacie i przelewaniu na konto nie zliczę. Ostatnio chcieli mi zlecić nawet tłumaczenie , jak wyceniłem i potwierdziłem że tłumaczenie będzie wysłane po potwierdzeniu przelewu na konto już się nie odezwali. Nie polecam.

APEL!!!!

Zwracamy się z prośbą do dużych firm, zwłaszcza z Warszawy, o niezlecanie tłumaczeń tej firmie w celu ukrócenia złodziejskiego procederu, trwającego od 2010 roku.

tlumacz

Ja też ostrzegam wszystkich przed tym biurem tłumaczeń. Nie zapłacili mi trochę więcej, niż 1000. Czekałam kilka miesięcy, a obecnie jest już złożony pozew w sądzie. UNIKAĆ SZEROKIM ŁUKIEM TEGO BIURA!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Centralne Biuro Tłumaczeń - Warszawa

• Jak się pracuje w Centralne Biuro Tłumaczeń?

Zobacz opinie na temat firmy Centralne Biuro Tłumaczeń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centralne Biuro Tłumaczeń?

Centralne Biuro Tłumaczeń
1.3/5 Na podstawie 51 ocen.
  • Al. Solidarności 155 lok. 19
    00-877 Warszawa