BELLA Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o BELLA Sp. z o.o.

koń

świadczy to o tym, że im nowsze maszyny tym mniej ludzi potrzeba, a wy jesteście durniami z produkcji, bo nic nie umiecie, oprócz ukladania paczek w kartonach, wieszania na kasety woreczków a operatorzy potrafia włączyć i wylączyć maszynę i założyć celulozę na rolkę. To jest tak prymitywne, ze szok, co wyście chcieli za taka pracę? po 3 tysiące?

aga

Polowe co piszecie to prawda stare pracownica nie pomagaja. ale nie wszyscy ludzie zatrudnieni przez randstad maja umowy po dwa tygodnie nie poiwinno tak byc to tez czlowiek ktory chce pracowac tak dokuczaja szczegolnie na 2 zmianach A i D najbardziej D gdzie ludzie sami sie zwalniaja bo psychicznienie nie wytrzymuja gniojenie . Zarobki nie sa zle porownujac 1800a 2400 pakowacz to calkiem nie zle pieniadze mogly by byc wyzsze. praca ciezka ale jesli chce i musi pracowac a tu sa pewne co miesiac pieniadze

Szkolony

Tak czytam co piszecie i powiem jedno jak Wam tak źle to zmieńcie pracodawce ! Tu tylko wypowiada się ludzie co wiecznie by chcieli i chcieli nie dając nic z siebie.

ob
@Szkolony

jeden z najgorszych tekstów jakie tu przeczytałem..w życiu też wiele mi się nie podoba więc co mam zrobić? skoczyć z mostu? nie, staram się je poprawić tak samo w pracy staram sie aby była lepsza ,choćby pisząc tu swoje opinie.,,co wiecznie by chcieli i chcieli nie dając nic z siebie''przepracowałem tu większości swojego życia na 3 zmianach lub czterobrygadówce zawalając święta i praktycznie wszystkie weekendy zostawiając rodzinę samą w domu..zresztą co ty możesz o tym wiedzieć ,,szkolony''jak już się wyszkolisz,popracujesz z 5 lat i będziesz coś potrafił to możesz wtedy podyskutować

adam

nie podoba się to się zwolnij, jest masa ludzi, ktorzy przyjdą za 2500-3000 brutto. Dobrze kwiczeć na pracodawcę i się zwalniać, a potem narzekać na sytuację w kraju że mało płacą.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w BELLA Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Włoska restauracja zatrudni Kelnera/ Kelnerkę?
operator

Co do wynagrodzeń to zamiast rosnąć wraz z kosztami życia to ciągle maleją rok-dwa lata temu zarabiałem ok 200 zł więcej,zarobki w ogóle nie są adekwatne do pracy jaką wykonuje operator..(tworzy produkt)z którego utrzymuje sie ta firma..cięgle dokładanie obowiązku ale żeby coś dołożyć do wynagrodzenia to już nie.i jeszcze najgorszy system pracy trzy zmianowy zmienny-nie mylić z 4-brygadówką bo tam należą się dodatkowe profity a nam nic.Nic dziwnego że ludzie się zwalniają.

@operator

no pewnie dzięki wam cała polska gospodarka idzie w g,órę. Nie zapominaj, że jest jeszcze masa osób, które pracują przy produkcji nie tylko sa to operatorzy.

Nieznany
@adam

Witam pracuje w Belli 6 lat , to prawda zarobki nie zmienily sie od 10 lat sa stałe to przykre , jednak firma inwestuje w park maszynowy ,...swiadczy to o czyms ..Pozdrawiam

artur

pozdrawiam Marysia z brygady remontowej, naucz sie liczyć w końcu chłopie, bo nic nie umiesz, nawet zadań rozdawać chlopakom^^

Były student

Nie polecam tam nikomu odbywać,praktyk ani tam pracować. Z tymi praktykami to totalna bujda na resorach, organizują jakies konkursy lub spotkania z pracodawcą, bo chcą studentow wykorzystać, totalny wyzysk, odwala sie za nich administracyjną robotę, a niczego nie nauczą, pff bo sami nic nie potrafią. Później oferują po tym maksymalnym wyzysku nawet nie najnizszą krajową. Ludzie taka renomowana firma to przynajmniej powinna zapłacic za pratyki lub zwrócić koszty dojazdów!! Złodzieje (usunięte przez administratora)

zero szansy rozwoju.chyba że jest się ph od 15 lat....i nadal biega się po sklepikach.zero ambicji

nikomu nie zycze pracy w belli falsz i obluda stare pracownice niszcza cie ,krzycza nie pomagaja ci i dasaja sie jakbys chcial je wygrysc ze stanowiska sama sie dopiero zwolnilam zalezalo mi na tej pracy ale one nie daja ci pracowac trzeba miec psychike ze stali aby z nimi tam pracowac , 2 tygodnie prztrwalam i starczy ponizania i obrazania

adam

darka znam osobiście od kiedy jestem technologiem, wcześniej nawet prezes nie miał pojęcia że taka osoba jak ja tam pracuje, trzeba bylo dojść do wszystkiego SAMEMU

adam

CO ZA BREDNIE!!! Jestem z opatrunkami związany raptem 7 lat i opatrunki doprowadziły mnie do wyższego stanowiska. Zaczynalem 7 lat temu jako pomocnik operatora, potem bylem operatorem, mechanikiem a na końcu technologiem. Darka znam osobiście, kładzie dużą wagę na ambicje i pracowitość, nie lubi obiboków, bo czasy komuny już są za nami, ale jak chceszto możesz sie dostać bez znajomości, a z ambicjami zajść naprawde wysoko i nie musisz mieć wujka czy ciotki.

Pomagier
@adam

Dear Adam Skoro znasz Darka OSOBIŚCIE to nie ma co się dziwić, że awansowałeś na WYŻSZE STANOWISKO TECHNOLOGA

krzychu

praca wporzo jak masz wuja bądź ciotkę wyżej, jak powiesz na produkcji, to będa ploty, ale nie będzie pod...alania, jak przyjdziesz bez znajomości to cię w...ją bez mydła. Co do kompetencji ludzi, to aż dziwne, że tacy nieudacznicy pracują na wyższych, bądź lżejszych stanowiskach zamiast na produkcji (zamiast kobitek).

pop

jak dla mnie jest ok pracować trzeba wszędzie.

plumke
@pop

promocja ...+ higiena bo rozumiem, ze prezerwatywa nie była używana???

OPERATOR
@plumke

KOŃ ty BARANIE!

milena

może nie w sprawie pracy ale o produktach-nigdy nie kupię produktu z napisem "wyprodukowano przez: TZMO" dlaczego w podpasce znalazłam... prezerwatywę?

Raul
@milena

Nie w podpasce a w pieluszce z Seni

fly

Myślałam tak samo, renomowana spółka, na pewno na pierwszym miejscu jest człowiek, okazuje się ze nie, wszyscy tam udają mądrych, a tak na prawdę nic nie potrafią, starsze kobiety które pracują tam w administracji nie potrafią pisać na klawiaturze. Młoda osoba nie ma tam życia, takie panuje tam kumoterstwo i szachrajstwo, nastawienie jest, by kogoś wykorzystac maksymalnie, oczernić drugą osobę. Niestety nie pracują tam uczciwi ludzie.

waldi

zwolniony z dniem 8.07.14... To zanczy nie wiem czy zwolniony, powiedziano mi w piątek, ze w poniedziałek mam nie przychodzić. Zatrudniony przez Ramstad

emigra
@waldi

Pewnie masz urlop do wykorzystania.

Komunistyczno-Totalitarny-Zakład-Materiałów-Opatrunkowych, pracowałam tam i człowieka mają w tej pseudo renomowanej firmie za nic, kobiety które tam pracują to głównie panie zatrudnione po 90 roku, trzymają swego stanowiska niczym lwice z obawy ze przyjdzie ktos młody i zdolny. Na stanowiskach kierowniczych są osoby po znajomości lub w rodzinie, nie ma tam żadnej ścieżki kariery. Więcej nie kupie żadnego produktu z tej spółki, bo widzę w tych produktach krzywdę człowieka!

anka

znam osobe która leczyła się psychicznie po pięciu latach pracy na produkcji w belli, najpierw sprzeczka z jakimś koordyatorem potem cały czas jakies ploty, na koniec leczenie i zwolnienie z pracy

kgr

To wina rządu, władza robi wszystko pod pracodawców a oni skrupulatnie to wykorzystują, a po co są śmieciowe umowy?? żeby pracodawca mógł w razie potrzeby zwiększyć produkcje zmienić system pracy np czterobrygadówka i nachapać sie więcej ,gdyby tego nie było pracowali byśmy jak normalni ludzie bo wątpię żeby firma zatrudniła dodatkowo 80 osób, koszty przerosły by zyski a tak po 3 latach (bo niektórzy z pośrednictwa tyle robili)powiedzą od poniedziałku nie robisz i narka.rząd sprzyja bogatym żeby byli jeszcze bogatsi a reszta ma na nich zap...

IGA

W tej firmie tylko ploty sie liczą ,obgadywanie na porządku dziennym,żal .pl

Zostaw merytoryczną opinię o BELLA Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w BELLA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BELLA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BELLA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BELLA Sp. z o.o.