Termetal Piotr Glaner Sp. k.

Opinie o Termetal Piotr Glaner Sp. k.

Prawda prawda

Odpowiedź w stylu obecnego dyrektora także wyobraźcie sobie sposób komunikacji w firmie. W 99% opinie są prawdziwe poza tymi jak wyżej. szukanie mąciwodów i spiskowców to główne hobby zarządzających. W firmie popularne jest powiedzenie "chcesz za wszystko płacić zatrudnij się w termetalu" pracownicy są obciążani za praktycznie każdy przypadek uszkodzenia lub inne rzeczy.

Praca w firmie nie jest taka zła. Zarobki przyzwoite jak na region Kielc (Termetal Dębska Wola). Jedynym minusem pracy w tej firmie jest (usunięte przez administratora)Reszta kierowników jest wporzadku, są dla ludzi a ludzie dla nich i praca idzie jak należy.

W końcu Termetal robi porządek , trochę za późno , stracił dobrych pracowników . Kierownik zwolniony . Karma wróciła ???? .

Co oznacza zarobki przyzwoite jak na region Kielc? Czy my mniej jemy niż w innych regionach albo ceny artykułów spożywczych są o wiele niższe albo nie musimy opłacać rachunków albo nie musimy wyjeżdzać na wakacje jak np. Ludzie z wawy. Przez takie myślenie dajemy się wykorzystywać i pracować za miske ryżu tylko dlatego, że zamieszkujemy świętokrzyskie. Pracodawcy myślą że wybuduja tu swój zakład i wszyscy przyjdą do pracy wdzieczni bo dostali umowę o pracę. Mam nadzieję że to nie jest wpis żadnego pracownika tylko podratowanie PR firmy. Do wszystkich pracowników- jak już tracicie swoje zdrowie za tę ciężka pracę to przynajmniej za grube pieniądze.

Jeśli jesteś gotowy na bardzo ciężką pracę i do tego być poniżanym to jest to praca dla Ciebie. (usunięte przez administratora)

J23

Mam zamiar podjąć pracę jak wygląda praca na piecu I ile osób cynkuje

Ile jest zmian w TERMETAL PIOTR GLANER Sp. k.?

KOBA

W zależności od wydziału od 2 do 3.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Termetal Piotr Glaner Sp. k. na stanowisko Kierownik utrzymania ruchu? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?

Pracownik produkcyjny ocynkowni w Pile ile zarabia sie na reke miesiecznie ?

Employee
@Adam

Na początku masz pod 2700-3000netto z 1 sobotą w miesiącu. Po kilku miesiącach jak przejdziesz na tonaż jest więcej. Minusem jest to, że praca jest ciężka fizycznie, dużo ludzi rezygnuje na samym starcie. Wypłaty są ok, po otwarciu nowej hali na "produkcji" pod 4tys netto wychodzi, choć podobno już kombinowali jak dać mniej bo za dużo wychodzi.

Długoletni pracownik

Ponad 10-lat ciężkiej pracy, ale wynagrodzenie zawsze na czas, sprawiedliwa ocena pracownika. Młodym się wydaje, że wystarczy po prostu być , a nie pracować... Pracujesz to zarabiasz przyzwoicie, nie masz ochoty pracować tylko być - to jest to zły adres.

Bielas

Hej powie mi ktoś coś na temat stanowiska: pracownik utrzymania ruchu? Staram się na te stanowisko ale chciałbym się dowiedzieć co nieco czy wgl. Warto?

@Bielas

Zapraszam na stronę firmową TERMETAL do zakładki praca. http://termetal.pl/firma-2/praca/

chromek

do skutku... Czym się zajmuje inżynier procesu? Jest oferta pracy na tym stanowisku w Pile, ale brak w ofercie opisu zadań, zakresu obowiązków. Czy jest to bieżący nadzór na produkcją, czy bardziej kontrola procesu technologicznego?

@chromek

Chyba nikt tu tego nie czyta. ;[

@chromek

urywa tekst !!! Czym się zajmuje >inżynier procesu

Czym się zajmuje >inżynier procesu

Czym się zajmuje >inżynier procesu

Jogi

Praca ciężka duża rotacja pracowników, zarobki na początek 2900 brutto. Tonaż do zrobienia na 8 godz tak od 28-38 ton. Gonitwa niesamowita na podwieszania.

Barnej
@Jogi

Jak ktoś chce pracować to pracuje są osoby co pracują od początku i nie narzekają ale jak się robić nie che to się wymówkę znajdzie

KOBA

Praca pewnie ciężka, pieniądze rynkowe. W firmie pracuje już 200 osób i ta liczba dalej będzie rosła. jak widać nie wszyscy odchodzą, :) większość załogi pracuje kilkanaście lat.

Witam jeśli chodzi o prace w grupie Termetal wcale nie jest taka zła . Pracodawca wypłaca zawsze tyle ile (usunięte przez administratora) Pracownicy pracuja na najwyższych obrotach chcą uzyskać najwyższa jakość ale oczywiście kierownikowi zawsze nie będzie pasować . Przez kierownika wiele osób odeszło lub przepisało się na inne zmiany . Szkoda tylko że nikt nic z tym nie robi bo Termetal zacznie tracić naprawdę dobrych pracowników .

Witam jeśli chodzi o prace w grupie Termetal wcale nie jest taka zła . Pracodawca wypłaca zawsze tyle ile trzeba dodatki i wszystkie bonusy są naprawdę przyzwoite . Jeśli natomiast chodzi o kierowników to jest po prostu (usunięte przez administratora) mowa o oddziale w Kielcach . Termetal przyjął ostatnio przed spaleniem 2 nowych kierowników jeden z nich ma chyba tzw. (usunięte przez administratora). Kierownik ten miał już różne zachowania od popychania do wyzywania bez podstaw i (usunięte przez administratora) słowne jak i psychiczne pracownika . Pracownicy pracuja na najwyższych obrotach chcą uzyskać najwyższa jakość ale oczywiście kierownikowi zawsze nie będzie pasować . Przez kierownika wiele osób odeszło lub przepisało się na inne zmiany . Szkoda tylko że nikt nic z tym nie robi bo Termetal zacznie tracić naprawdę dobrych pracowników .

To skoro tyle płacą to czemu ciągle wiszą ogłoszenia na produkcje.Zarobki są takie jak wszędzie i nie gadajcie bzdur.Jak twn zaklad powstawał kazdy chciał tam robić a teraz... kiedyś na 1 miejsce mieli ponad 100 cv.Dzis przyjmują z ogłoszeń

KOBA

A słyszałeś o rozwoju przedsiębiorstwa i związanym z nim naborem? trudno rozbudowywać firmę i nie zatrudniać. Zajrzy na stronę firmy, masz tam pełną informację.

Według mnie firma naprawdę jest OK. Jestem w tej firmie tylko gościem raz na jakiś czas ale mając porównanie z innymi firmami które odwiedzam to muszę przyznać że poza tym że poza tym że czasami praca ze względu na charakter produkcji bywa ciężka (hałas prasy czy piły, czy kłopotliwy materiał) to firma sporo oferuje, warunki pracy są naprawdę niezłe i Ci którzy dobrze i solidnie pracują mogą naprawdę godziwie zarobić. Inna sprawa że firma cały czas się rozwija więc nie ma się poczucia że pracuje si ę w dogorywającej czy upadającej ledwie zipiącej budzie. Tutaj ciągle dzieje się coś nowego, nowe maszyny, nowe zlcenia itp.Poza tym jest sporo dodatkowych benefitów które może są mało zauważalne ale też się liczą i nie każda firma je zapewnia a już na pewno nie w okolicy. Na przykład: • Karta Multisport dofinansowana • Nagradzanie braku absencji - jak masz 100 obecności możesz dostać nawet 1000 PLN • Gwiazdka – premia nawet do 1000 PLN • Stażowe po 10 i 15 latach • Posiłki regeneracyjne w ziemie bądź suplementy witaminowe w lecie - nie ma kombinowania jak u innych żeby z tego się jakoś wymiksować tylko wszyscy je dostają • Dostępna stołówka z pełnym zapleczem (kuchenki,czajniki) • Ubranie robocze, buty i rękawice regularnie wymieniane - nie ma z tym problemu • System innowacji/KAIZEN pozwala zarobić na pomysłach czy innowacyjnych zmianach • Zaplecze socjalne (szatnia, prysznice, automat do kawy, mikrofalówka, szafki) • Możliwość rozwoju (można zostać liderem championem itp.) • System wynagradzania pozwala dobrze zarobić w odniesieniu do średniej płacy w regionie, najlepsi operatorzy mają naprawdę godne pensje. • Większość pomysłów pracowników w ramach dostępnego w danym miesiącu budżetu bądź z jakimś poślizgiem ale jednak realizowana, wszystko co może poprawić komfort i wygodę pracy, wydajność i i co pozwala zarobić w konsekwencji więcej. • Uruchomione są tablice komunikacyjne i regularne spotkania z pracownikami, omawia się problemy, rozwiązuje je, komunikuje zmiany, można się wypowiedzieć i dostać informację zwrotną. • Zatrudnienie na umowę o pracę, stałe i bezpieczne zatrudnienie + stabilność pracy nawet jak jest gorzej z zamówieniami • Płacone jest tzw. postojowe w sytuacji gdy nie ma zamówień, choć to się zdarza bardzo rzadko bo firma bardzo się rozwija i często nie nadąża z zamówieniami a nie odwrotnie. • Firma pokrywa i organizuje szkolenia zarówno obowiązkowe jak i dodatkowe Jak na ten region to jest naprawdę OK choć pewnie każdy może narzekać ale pod tym względem firma się stara choć wymaga też rzetelnej i uczciwej pracy.

Mariusz
@Andrzej

jak na Gościa odwiedzającego firmę to dużo Wiesz o pracy tam i zasadach premiowania :). Zakład faktycznie się rozwija w całej Polsce to jest pozytywna strona. Ludzie z tego co wiem nie odchodzą to też jest pozytywna strona. Przemysł można powiedzieć ciężki to i warunki lekkie nie są, Ciężko się dostać na jakieś stanowisko.

robitaktorobi
@Andrzej

jesteś tylko gościem... dobre... Karta Multisport dofinansowana • Nagradzanie braku absencji - jak masz 100 obecności możesz dostać nawet 1000 PLN • Gwiazdka – premia nawet do 1000 PLN • Stażowe po 10 i 15 latach • Posiłki regeneracyjne w ziemie bądź suplementy witaminowe w lecie - nie ma kombinowania jak u innych żeby z tego się jakoś wymiksować tylko wszyscy je dostają • Dostępna stołówka z pełnym zapleczem (kuchenki,czajniki) • Ubranie robocze, buty i rękawice regularnie wymieniane - nie ma z tym problemu • System innowacji/KAIZEN pozwala zarobić na pomysłach czy innowacyjnych zmianach • Zaplecze socjalne (szatnia, prysznice, automat do kawy, mikrofalówka, szafki) • Możliwość rozwoju (można zostać liderem championem itp.) • System wynagradzania pozwala dobrze zarobić w odniesieniu do średniej płacy w regionie, najlepsi operatorzy mają naprawdę godne pensje. • Większość pomysłów pracowników w ramach dostępnego w danym miesiącu budżetu bądź z jakimś poślizgiem ale jednak realizowana, wszystko co może poprawić komfort i wygodę pracy, wydajność i i co pozwala zarobić w konsekwencji więcej. • Uruchomione są tablice komunikacyjne i regularne spotkania z pracownikami, omawia się problemy, rozwiązuje je, komunikuje zmiany, można się wypowiedzieć i dostać informację zwrotną. Skąd to wszystko wiesz gościu ???

Olaf
@robitaktorobi

Bo siedzi w biurze?Badz sam szef tego krolestwa?Nic tylko robic tam same plusy.Szkoda że jak juz podpiszesz umowę to warunki się zmieniają.Na zdrowy rozum nikt ci karty multisport nie da po tygodniu.Nie chce mi się wszystkich pkt omawiać.

Xxx

Co tu dużo mówić, zarobki dobre, zakład finansuje szkolenia, praca ciężka, ale jeśli ktoś chce zarobić to idzie wyciągnąć na prawdę ładne pieniądze.

ipm

Na jakie wynagrodzenie może liczyć specjalista inżynier zatrudniony w administracji w biurze?

Dariusz

Ostatnio niewiele piszecie na temat firmy TERMETAL, liczę że niedługo ktoś powie coś na temat tego miejsca pracy! Ciekawi mnie czy pracodawca oferuje jakieś szkolenia i kursy, wiecie coś na ten temat?

Zostaw merytoryczną opinię o Termetal Piotr Glaner Sp. k. - Piła

• Jak się pracuje w Termetal Piotr Glaner Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Termetal Piotr Glaner Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Termetal Piotr Glaner Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 6 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Termetal Piotr Glaner Sp. k.