Termetal Piotr Glaner Sp. k.

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Termetal Piotr Glaner Sp. k.

ktoś

Utrzymanie ruchu to dział zarządzany teoretycznie przez kierownika a w praktyce jeden pracownik ma wpływ na jego decyzje ,zakres prac ,dobór pracowników oczywiście decyduje on też o tym kto zostaje zatrudniony a kto zwolniony, praca w nadgodzinach możliwa jedynie przy akceptacji wspomnianego pracownika. Dyrektor albo nic nie widzi albo nie chce wiedzieć ale cóż przecież koszty jakie temu towarzyszą są pomijalnie małe jeśli zakład /czytaj osoba decyzyjna w tym zakresie/ zleca mycie okien w ramach nadgodzin lub malowanie barierek ale hmm ,to jeśli jesteś w dobrej komitywie z kierownikiem lub jeszcze lepiej z owym pracownikiem. Wtedy masz zielone światło i dostajesz lekką pracę za dobre pieniądze. Pracy tej nikt nie weryfikuje czyli nie musisz martwić się ojej ocenę .Pojęcie kosztów w tym przypadku nie ma znaczenia nie ma analizy ekonomicznej i technicznej. Musisz pozostawać do dyspozycji ,masz 2 godz.na dotarcie do pracy jeśli jest awaria, oczywiście bezwarunkowo podpisujesz procedurę i zakład jest właścicielem Twojego czasu wolnego, nie dotrzesz? Nie dobrze koszty zatrzymania produkcji niestety będziesz musiał ponieść. Nie będzie to dyżur tego słowa tutaj nikt nie używa, masz krzyżyk w grafiku nic poza, jednak ustna umowa zobowiązuje przecież....aaa no i niestety nie otrzymasz za gotowość Twoją ani grosika masz być gotowy -tyle .Plusem jest fakt ,że zakład zapewnia części zamienne lub np. zwyżkę jeśli trzeba z tym nie ma problemu. Opis dotyczy działu utrzymania ruchu nie produkcji.

Józef Nowy wpis
@ktoś

Masakra jakaś....a właśnie oglądałem ogłoszenie do UR,które pojawia się dosyć często i wisi miesiącami i zastanawialem się dlaczego. To już wiem.... Dramat takie warunki pracy w dosyć specjalistycznym dziale....

Jak długo trwa proces awansu w Termetal Piotr Glaner Sp. k.?

Kranczips

Słyszałem od kumpla i nie ukrywam pracowałem tam o tym że obserwuje cały czas jak pracują na obróbce a później wysyła zdjęcia kierownikom ze ktoś coś zrobił nie po jego myśli albo że przeszlifowal material i poszły iskry.nikt nie jest robotem przecież. Ciekawe co on potrafi. Bo gadać i pokazywać palcami to każdy umie. Jakby tego było mało za to ma zabierać premie i obniżać grupy.

Dzony alternator
@Kranczips

Dokladnie każdy błąd i jak coś się zrobi nie tak jest karane i po premi jak to jeden powiedział ja nie zabieram ja nie daje a jak nie przyjdziesz w sobotę do pracy to trzeba napisać wyjaśnienie dlaczego

Gabriela
@Dzony alternator

Po dosłownie całej? A ile ona potencjalnie może wynosić? Chcę też dopytać o sytuację osób doświadczonych, one raczej nie mają chyba już szans, żeby zrobić coś niepoprawnie?

Dzony alternator
@Gabriela

Jest 20% premi max zabierają sory nie dają 19% a jeżeli chodzi o pomyłki kto nie pracuje ten się nie myli nawet doświadczeni popełniają bledy

Istnienie monitoringu w otoczeniu każdego z nas jest już powszechne. Dziś monitoring występuje prawie wszędzie, np.: w mieście, w centrum handlowym, na meczu piłki nożnej, na drogach, a także w pracy i nie jest to niczym szczególnym. Wszyscy już do tego przywykliśmy i zdajemy sobie sprawę, że jest. Jeżeli postępujemy zgodnie z przyjętymi zasadami nie zwracamy na to uwagi. Zastosowanie monitoringu przemysłowego umożliwia przeprowadzenie analizy procesów produkcyjnych, np. w przypadku złożenia reklamacji przez Klienta lub powstania zdarzeń związanych z BHP, co pozwala ustalić rzeczywiste przyczyny błędów czy niezgodności lub ich wykluczenie. To z punktu obrony interesu firmy jest bardzo ważne. Podany przykład przeszlifowania powłoki cynkowej podczas obróbki końcowej jest znamienny bowiem pojawienie się iskier podczas usuwania nadlewów świadczy o jej całkowitym usunięciu, czyli o braku ochrony przed korozją w przeszlifowanym miejscu. Klient zleca cynkowanie po to by wyroby stalowe były odporne na korozję przez wile długich lat. Prawidłowo wykonana powłoka daje taką gwarancję. Zakładam, że nikt z nas nie chciałby kupić nowego samochodu, z głęboką do gołej blachy wykonaną szlifierką, rysą na błotniku.

Weronika

Aż tak? A ja szukam właśnie info o pracy jako Pracownik Produkcji Cynkowni. W ogłoszeniu w necie podali że dają umowe o prace. A czy ktoś wie na jaki okres jest ta pierwsza umowa?

Dzony kiełbasa Nowy wpis
@Weronika

Pierwsza na sto lat a jak wytrzymasz to na stałe

Rudy Nowy wpis

Czas chyba docisnąć naszym handlowcom, raz że nie wykazują inicjatywy w poszukiwaniu zleceń samochody kwitną jakiś marazm, dwa łażą po placu ale jakoś nie pilnują materiału swoich klientów. Ludzie chcą pracować i zarabiać jak firma i wszyscy będą zadowoleni.

Gabriela

A to ciekawe akurat, bo jeśli jest tak jak piszesz i część Panów nie ma predyspozycji fizycznych to oni nie widzą, że efektywność spada? chyba, że im to aż tak nie przeszkadza. Firma ma tak duże obroty, że sobie z tego odbja?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Termetal Piotr Glaner Sp. k.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Ktos

Ciekawe gdzie resta opini które tu były ten komentarz wyżej nic dodać nic ująć

Zostaw merytoryczną opinię o Termetal Piotr Glaner Sp. k. - Grudziądz

• Jak się pracuje w Termetal Piotr Glaner Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Termetal Piotr Glaner Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Termetal Piotr Glaner Sp. k.?

Termetal Piotr Glaner Sp. k.