Termetal Piotr Glaner Sp. k.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Termetal Piotr Glaner Sp. k.

Aktualność
Grupa Termetal Piotr Glaner Spółka Komandytowa serdecznie wita użytkowników serwisu GoWork.pl
Nasza firma posiada trzy oddziały (zakłady), zlokalizowane:
-       w Pile (woj. wielkopolskie)
-       w Grudziądzu (woj. kujawsko-pomorskie)
-       w Dębskiej Woli (woj. świętokrzyskie)

Jeżeli chcecie Państwo podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat naszej działalności, prosimy o ich zamieszczanie pod linkami:
-       dotyczące zakładu w Pile:
-      dotyczące zakładu w Grudziądzu:
-       dotyczące zakładu w Dębskiej Woli:
Doceniamy Państwa spostrzeżenia i dziękujemy za wszystkie wnioski, które przyczynią się do poprawy i ulepszenia naszych działań. Postaramy się również przyłączyć do dyskusji, by odpowiedzieć na nurtujące Państwa pytania.
Jesteśmy otwarci na dyskusję, prosimy jednak pamiętać, że wszystkich nas obowiązuje regulamin, który nie zezwala na używanie obraźliwych słów w stosunku do kogokolwiek, naruszania czyjejś godności, czy też rozpowszechniania informacji nie mających pokrycia z rzeczywistością. Informujemy, że opinie łamiące Regulamin serwisu bądź niezgodne z polskim prawem, będą usuwane przez Administratora.
Liczymy na obiektywną rozmowę w miłej atmosferze.

Graźka

Co z ludźmi jest nie tak? Tworzą jakąś negatywną atmosferę? Podaj jakieś konkretne sytuacje, przez które tak uważasz... Rozumiem, że dostaje się najniższą krajową na start, ale co dalej? Wiesz, po jakim czasie można dostać większą pensję? Może po okresie próbnym?

Co ty piszesz pracuje 16lat ludzie spoko oprócz rudego i typa z wąsem pozdro

HZ
@Dzony kiełbasa

A co z kasą? Pisał o minimalnej, Ty przytaczasz swój 16-letni staż a jakoś do kasy się nie odnosisz. Dlaczego? ile tak na oko można zgarniać przy tylu latach pracy?

Marina

Na produkcji najniższa krajowa? A po okresie próbnym o ile wzrasta wynagrodzenie? Pracodawca tu na forum się wypowiedział, że średnio pracownicy produkcji zarabiają netto 4307PLN. Dla mnie to dość spoko kwota, tylko po jakim czasie można na nią liczyć?

@HZ

Ja nie narzekam starcza i mogę odłożyć ,ale staż robi swoje i co najważniejsze w pracy jest akord bo od niego zależy ile się zarobi .Bierzesz chorobowe to nie masz premi, reklamacja tez zabierają premie. O urlop trzeba się prosić bo zawsze ludzi brakuje, ale jak nie ma pracy to losują tych co mają najwięcej i ich wysyłają na urlop czy chcesz czy nie. To tyle jak coś to pytaj.

HR
@Dzony kiełbasa

A jak już urlop masz wykończony to co wtedy? Jak wtedy sytuacja zostaje docelowo rozwiązana? Pani wyzej pisała o zarobkach na produkcji o wysokości 4,3 tys? mam teraz ofertę przed sobą, właśnie nabory są i tu podane zostały widełki od 4 do 6,5 tys, czy nie doszło ostatnio do podwyżki jeśli tak piszą? Chyba, że to już te stawki co mają od stycznia wejść?

@HR

Jeśli urlop wykorzystałeś No to pracujesz beż urlopu ale pamiętam sytuację że kumpel dogadał się z kierownikiem bo nie miał urlopu i przychodził 4 dni szybciej na nadgodziny i dostał wzamian 2 dni urlopu a zarobki od 4 do 6.5 tak ale zależy od grupy grup jest od 1 do 5

Amanda
@Dzony kiełbasa

Hej a znasz się na tych grupach jakoś dokładniej? Omówisz je dla jasności? ja dopiero co opinie o Was czytam i chce być na bieżąco, bo może chłopak się jeszcze zainteresuje pracą po nowym roku. jakieś zmiany macie do wdrożenia na ten okres?

@Amanda

A wiec zaczynasz pracę na czytaniu zasad bhp I instrukcje stanowiskowe jak się zapoznasz zaczynasz pracę na kilku stanowiskach kt knt itd pracujesz na godzinowce jak ogarniesz I stwierdza ze potrafisz dostajesz, grupę 2 później 3,4,i 5 każda grupa to wysz dodatek do ilości wyprodukowanego produktu

DH Nowy wpis
@Dzony kiełbasa

Dzięki za wyjaśnienie. A ile czasu to w końcu zabiera? Wiadomo, że tak średnio, pewnie każdy ma inaczej? od tej jedynki do piątki ile zejdzie?

Dzony alternator Nowy wpis
@DH

Od 1 do 5 długo nie chcą za bardzo dawać grup 2 trzecia jeszcze dają później mówią o piramidzie i ileś na 2 ileś na 3 itd

WZ Nowy wpis

A w którym konkretnie momencie minął się z prawdą? Pisał chociażby, że obowiązuje wdrożenie, podczas którego pracownik zapoznaje się z przepisami BHP i instrukcjami stanowiskowymi. Ile czasu zajmuje to wdrożenie? Pracownik sam wszystko musi przyswoić czy ktoś mu pomaga?

Grazia Nowy wpis

To jakie zmiany zaszły teraz na logistyce? Pojawił się tu parę miesięcy temu wątek w którym poinformowano o jakiejś zmianie na górnym stanowisku. zastanawiam się czy to jakkolwiek wpłynęło na warunki pracy pozostałych?

Czy w Termetal Piotr Glaner Sp. k. zatrudniani są obcokrajowcy?

A gdzie jest szef logistyki?

TO
@Piotr

Czego dotyczyło to zapytanie? Nie widzę ofert w internecie na takie stanowiska i zastanawiam się nad sensem wypowiedzi. Czy na stanowiskach wyższych były jakieś podmianki teraz w ostatnim czasie? Na te posady raczej z ogłoszenia się ludzie dostają czy jak?

Mirek

Ciekawe co się wydarzyło że po tylu latach pracy trzeba było odejść z takiego stanowiska,.... Swoją drogą trzeba mieć dobre układy z pewną osobą w firmie żeby objąć takie stanowisko bez żadnego doświadczenia..

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Termetal Piotr Glaner Sp. k. na stanowisko Kierownik utrzymania ruchu? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Alwaro

W morawicy są 3 zmiany i non stop szukajo (usunięte przez administratora) mydlenie oczu polegające na taniej sile roboczej ale gadanie ze za brama czeka 10 już nie robi wrażenia bo teraz nie ma nawet jak obsadzić stanowisk takie braki a ludzie odchodzą bo nie ma perspektyw na jaki kolwiek dobry zarobek a nowych brak tu jest (usunięte przez administratora) nie polecam termalu z perspektywy czasu to ztwierdzam że eurocash to była tylko igraszka w porównaniu do tego nie polecam pracy w tej firmie nawet na tak zwane przeczekanie (usunięte przez administratora)

@Alwaro

Szanowny Panie, Wprowadza Pan do informacji publicznej nieprawdziwe informacje. Zapraszamy do zweryfikowania w dziale kadr i płac informacji nt. wynagrodzeń, w miesiącu kwietniu Średnie wynagrodzenie pracowników produkcji wyniosło 5825PLN co w zależności od wysokości opodatkowania daje netto średnio 4307PLN (znacznie powyżej średniej rynkowej w regionie) Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od doświadczenia oraz zaangażowania, niemały wpływ mają również czynniki otoczenia takie jak ilość i rodzaj pracy zlecana przez klientów. Niemniej jednak wysokość pensji pracowników jest znacznie powyżej tego co Pan opisuje by powyższa średnia która jest faktem mogła zaistnieć. Otrzymanie pensji we wspomnianej wysokości może nastąpić w przypadku nieprzepracowania pełnego miesiąca, zasiłku chorobowego lub wystąpienia innych okoliczności zmniejszającej wynagrodzenia - w miesiącu kwietniu wystąpiły dwa takie przypadki.

Dd
@Pracodawca1

Zgadza się bo dzień choroby i już premia leci czyli 1/3 wypłaty i z niby 4500 robi się 3000 O tym jakoś nikt nie mówi na rozmowie kwalifikacyjnej ????

@Dd

Dzień Dobry Dodatki do wynagrodzenia pracownika wynikają z wypracowanego wyniku - pracownik nie obecny nie otrzymuje premii wypracowanej przez współpracowników którzy ten wynik osiągnęli. - jednodniowa nieobecność nie wpłynie istotnie na wynik wypracowany wspólnie z resztą załogi. Premia za obecność wynosi 20% podstawy wynagrodzenia wiec jej ewentualne nie wypłacenie nie może obniżyć wysokości wynagrodzenia w sposób wskazany powyżej - gdzie na średnie netto składa się podstawa, premia za wydajność oraz pozostałe dodatki wynikające z indywidualnych funkcji. W każdym oddziale Termetal zaangażowany pracownik otrzymuje satysfakcjonujące wynagrodzenie - nie da się jednak zadowolić wszystkich. Kwestia wypłacania premii za obecność jest poruszana z każdym nowo zatrudnianym - ale mając na uwadze Pańską opinie poświecimy temu więcej uwagi - dziękuje.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Termetal Piotr Glaner Sp. k.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Każdego 10tego

Odp

dwa lata pracuje i jeszcze nigdy nie spóźnili się z wypłatą - zawsze przed 10 na koncie

Alwaro

Panie Pracodawca 1 nie pisz pan bzdur tylko napisz za ile godzin a ponadto nie wszyscy mają 20 lat i nie płacą podatku od tych 5300 trzeba odjąć 33% wszystkich składek to daje takiemu Panu po 30 jak ja 3551 zł netto dla was to kosmiczne pieniądze nie ten za (usunięte przez administratora)a teraz odeszlem od was poszedłem na magazyniera do biedry i nakład pracy w porównaniu do termal 1..,/10 a wypłaty dostałem do ręki bez niedziel z 1 sobota ale 168h nie 250 jak w termal netto przelano mi na konto 4111.57gr dobry zakład się nie ogłasza jak wy na okrągło do dobrego zakładu ustawia się kolejka podań tak że nie mylcie ludzia oczu bo już każdy wie jak jest

@Alwaro

W miesiącu maju WSZYSCY pracownicy zatrudnieni na produkcji wypracowali łącznie 461h nadliczbowych, w czerwcu było tych godzin 531 – średnio na pracownika przypada zatem około 8h nadliczbowych w miesiącu. - czyli nie jest tak jak wspomniano powyżej, pracownicy cynkowni nie wypracowują znacznych ilości godzin nadliczbowych, jest to niegodne z polityką kadrową TERMETAL. W zależność od potrzeb produkcyjnych oraz ilości dostępnych weekendów na pracownika przypadają 1-2 soboty w miesiącu które oczywiście są liczone +100% Po podwyżkach w 2023 średnie wynagrodzenie brutto zarówno w maju jak i w czerwcu przekroczyło 6700pln – netto zależy oczywiście od obciążenia podatkowego, w Dębskiej Woli osób poniżej 26roku życia na produkcji pracuje 15%. Operowanie wartościami średnimi zawsze budzi kontrowersje, dla nowo zatrudnionych stawka jest niższa – firma poszukuje osób które będą stawały się częścią zespołów a z czasem ich liderami wychodzącymi powyżej średniej. Nie każdy odnajdzie się w tej pracy – nie każdy będzie powyżej średniej, ale każdy ma taką szansę!

@Pracodawca1

To ja tą średnią zaniżam nieco ponad 5 tys netto z dwiema sobotami :) + 2 tyg nocek :) pracownik produkcja :) chyba ta średnia licząc wypłaty kierowników i dyrektora :)

Taka prawda
@Alwaro

A dodać jeszcze trzeba że jak nie będziesz chodził w soboty na nadgodziny to cię zrzucą z grupy i zabierają jakąś część premii. Mało tego jeszcze jest wielka obraza że nie będzie cię w sobotę. Taka ciekawostka na temat Grudziądza.

Buahaha
@Pracodawca1

Pracodawca 1 wstawić link do kwitka z wypłaty ? Bo te 6700 netto to chyba w snach jest.

@Buahaha

@Buahaha - treść może nie być czytelna dla wszystkich dlatego zostaje przedstawiona ponownie: Średnie wynagrodzenie maja oraz czerwca wyniosło BRUTTO około 6700 - NETTO daje to około 4900 - tą są fakty które każdy pracownik może zweryfikować w kadrach. Wynagrodzenie netto w zależności od ociężenia podatkowego (*wiek poniżej 26 lat) jest różne wiec podawanie kwoty netto nie jest właściwe.

Barbis

Polecam każdemu jak ktoś szuka pracy np na przeczekanie zimy.. miesiąc się postarać. Później śmiało można chlasnąć L4 na pół roku

@Barbis

No ciekawe... I jakby to miało niby wyglądać gdyby dosłownie każdy z zatrudnionych sobie na to pozwolił? Często to w zasadzie miałoby się zdarzać? Jak sama firma się do tego odnosi?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Termetal Piotr Glaner Sp. k.?

Były 2 imprezy i na tym koniec

Irena
@Dzony kiełbasa

Ale w tym roku były czy jakoś dawniej?

Dzony kiełbasabardzo
@Irena

Ostatni w 2011

@Dzony kiełbasabardzo

Przy samym początku działalności? To co się na tej ostatniej wydarzyło, że tak nagle wstrzymali i do dziś nie chcą wznowić? Ile osób wtedy pracowało na starcie a ile teraz tak dla porównania?

Czy Termetal Piotr Glaner Sp. k. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Zofia

pytane tylko dlaczego. pracownicy wyrażają na to jakąkolwiek chęć czy właśnie to mogłoby być powodem? wcześniej było napisane, że szkolenia zawodowe na pewno są organizowane, czyli w tym przypadku jakie inne można mieć na myśli?

Zuzanna

A to gdzieś w okolicy można zarobić więcej za podobną pracę? Czy jednak ta stawka jest taka jak gdzie indziej?

Silvex
@Zuzanna

Nie ma podobnej pracy w Pile bo to jedyna cynkownia. Są za to pracę, bez potu, wysiłku, słabej atmosfery, Za to samo a nawet więcej.

Jacek
@Silvex

Przy takiej konkurencji innych firm nie boją się masowych odejść? Z czego wynika ta słaba atmosfera, tylko z zarobków? Pisano wcześniej o rozmowach w szatni i życzeniach, by było te 4000 zł. Jest to do zrobienia w tym miejscu?

Silvex
@Jacek

Są ludzie bojący się zmiany co już pracują po parę lat w jednej firmie. To jedyna odpowiedź.

@Silvex

no i jakby nie patrzeć przy tym warunki tutaj nie mogą dla nich być aż tak przytłaczające skoro decydują się zostać. Zależy więc wszystko od charakteru? Ciekawa jestem tej kasy tak właściwie czy z czasem są tu jakiekolwiek perspektywy na podwyżki?

inny

witam jak wygladaja w zakladzie godziny pracy? czy sa trzy zmiany?

@inny

6-14 i 14-22

Eda

Jakie 2zm!! DEm i evg 2 walą na 3zm człowieku!

@inny

Dzień Dobry! Zgodnie z wdrażaną polityką firmy, aktualnie na większości wydziałów pracujemy na dwie zmiany i taki jest kierunek wprowadzanych zmian organizacyjnych w przedsiębiorstwie. Niewykluczone jednak, że może się zdarzyć, iż pojedyncze wydziały będą okresowo pracowały na trzy zmiany. Trzecią zmianę uruchamiamy tylko w sytuacji, gdy dotrzymanie terminu dostawy wyrobów lub wykonania usług, determinuje pozyskanie zamówienia. Wówczas może tak się zdarzyć. Trzecia zmiana jest uruchamiana i zamykana z początkiem, i z końcem pełnego tygodnia. W Naszej Firmie jest oczywiste, że praca w godzinach nocnych wiąże się z wypłatą dodatkowego wynagrodzenia godzinowego, co jest swoistą rekompensatą za niedogodności wynikające z pracy w nocy. Zatem, jest to także okazja do uzyskania dodatkowego wynagrodzenia, które odczuwalnie zwiększa wypłatę. Więcej szczegółowych informacji można uzyskać kontaktując się z Działem Kadr w Naszej Firmie. Pozdrawiam

Agnieszka

Można się dogadac, aby pracować na jednej zmianie?

@Eda

Od dawna nie ma 3 zmian. Fałszywe opinie wypisują byli pracownicy, którzy się zwolnili. Chcą powrócić ale nie mają szans. Jest to jedna z niewielu firm na pilskim rynku pracy, która robi zgodnie z wszystkimi przepisami.

Egon
@obserwator

Nie pisz bzud. 3 zmiany jeszcze były w lutym 2022r.

@Egon

No ale już ich nie ma i docelowo nie będzie? Czy może zaszły jakieś zmiany w planowanej polityce firmy?

Soboty w Termetal Piła są PRZYMUSOWE!!!

obserwator

Praca w soboty w firmie Termetal jest dobrowolna. Pracownicy którzy chcą mieć większą pensję, bardzo chętnie idą o pracy. Nie ma w Pile drugiego takiego zakładu, który robi wszystko zgodnie z obowiązującymi przepisami, nie tylko BHP.

No i super!!!

Jacek
@obserwator

Fajna sprawa. A zdradzisz, o ile w skali miesiąca może wzrosnąć wynagrodzenia w przypadku osoby która pracuje właśnie w każdy weekend?

Kojot
@obserwator

Soboty sa dla rodziny ,chcemy godnie zarobic od poniedzialku do piatku .(usunięte przez administratora)

Hulajnoga
@Kojot

200-300 zależy od tonażu i ilości osób.

Tomasz
@Hulajnoga

Piszesz ile można zarobić w soboty? Stawka jest wtedy wyższa niż w normalny dzień?

@obserwator

Dobrowolna ????w piątek o 10 dowiadujesz się ze możesz przyjść w sobote chyba ze znajdziesz sobie zastępstwo to masz wolna sobote

@Kojot

Każdy pracownik , który chce zarobić więcej idzie bardzo chętnie w sobotę. Narzekają Ci którzy chcą weekend zacząć od piątku. Potem pretensje mogą mieć sami do siebie, że pensja była niższa o parę stówek.

@Tomasz

Niewiele.

Irena
@obserwator

A zawsze jest tyle pracy żeby można było na sobotę przyjśc? Czy są po prostu jakieś terminy wyznaczane na bieżąco?

Marian

Ozesz kurde,,,sex w pracy?

Przemo
@Marian

Kto i z kim

Marian

Ozesz kurczę,,,sex w pracy?

Witam. Ile zarobi na reke pracownik produkcji w pile po zatrudnieniu jakie zmiany i jak ywglada praca.

Czy w Termetal Piotr Glaner Sp. k. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Tak w Termetalu poza podstawowym wynagrodzeniem pracownicy otrzymują wiele dodatkowych świadczeń, m.in.: - comiesięczne premie uznaniowe, produkcyjne, innowacyjne - nagrody jubileuszowe za długoletnią pracę w Termetalu (pierwsza nagroda po 10 latach i kolejne po każdym 5 leciu) - dofinansowanie kart Multisport - firma tworzy Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, z którego są finansowane np. karty podarunkowe w okresie świątecznym - cenne nagrody rzeczowe za innowacje w ramach programów "Mistrz innowacji" i "Mistrz inspiracji" - coroczna premia za tzw. zerową absencję chorobową - nagrody pieniężne za pozyskanie do pracy nowych pracowników - posiłki regeneracyjne w okresie jesienno-zimowym (catering), a w pozostałym okresie napoje Poza tym firma finansuje pracownikom, w całości, wszelkie szkolenia zawodowe niezbędne do wykonywania pracy na danym stanowisku (np. spawalnicze, energetyczne, wózki widłowe, suwnice itd.) oraz szkolenia dla kadry zarządzającej.

Zbynio
@Termetal Piotr Glaner Sp. k.

Ludzie rozwijajcie się . Po 5 latach dostaniesz aparat za rzetelne wykonywanie obowiązków żebys sobie strzelił selfika przy piecu.

@Termetal Piotr Glaner Sp. k.

Taka prawda , socjal bardzo dobry . W Pile nie ma drugiej takiej firmy z socjalem na takim poziomie.

Niecny

Czemu w Termetal Glaner Piła były obchody dnia dziecka a w Grudziądzu niema?

Sny
@Niecny

A w Debskiej woli też nie było,co to za podziały że jedni lepsi a inni gorsi

@Sny

Widzę, że dyskusja idzie w dziwnym kierunku. Termetal nie organizował Dnia Dziecka dla pracowników. Pilskie Muzeum Wojskowe było organizatorem imprezy z okazji Dnia Dziecka. Natomiast w Termetalu w Pile były rozwieszone plakaty, informujące o zdarzeniu. I to na tyle.

Dariusz
@Sny

I co tam się działo w sumie? To aż taka strata?

KOBA

Wydaje się, że na tym polega funkcjonowanie tego typu portali. Ktoś pisze komentarze, ktoś inny odpowiada, czasem prostując nieprawdziwe wpisy, czasem pełnych wydumanych tez, lub wyjaśniając powody określonych działań Firmy. Ważne jest również transparentne prowadzenie takiej dyskusji. Myślę, że to zaleta, że pracodawca wyjaśnia i podpisuje się w sposób nie budzący podejrzeń.

Pracodawca1

Jest nam niezmiernie przykro że w oddziale Termetal w Dębskiej Woli są osoby które nie do końca czują się częścią zespołu. Cynkownia Termetal Kielce rokrocznie prowadzi anonimową ocenę satysfakcji zawodowej i społecznej zatrudnionych pracowników. Wyniki tegorocznej ankiety, jak również fakt znacznej stabilizacji stanu zatrudnienia wskazują na to, że grupa osób wiążących swoją przyszłość z naszą firmą sięga prawie 90%. To bardzo dobry wynik. W ankiecie były oczywiście osoby niezadowolone, co jest zjawiskiem naturalnym. Staramy się podnosić poziom zadowolenia z pracy w Termetal na coraz wyższy poziom, ale jak mówi znane przysłowie „jeszcze się taki nie urodził, który by wszystkim….itd.”. Firma w ostatnim okresie, bardzo trudnym dla branży, rozwija się całkiem dobrze, produkcja rośnie, a coraz lepsze wyniki produkcyjne przekładają się na wyższe wynagrodzenia – co mogą potwierdzić sami zatrudnieni. Problemy staramy się rozwiązywać, ale ataki personalne nie są pozytywnym rozwiązaniem.

Joanna
@Pracodawca1

W firmie są regularne (coroczne?) ankiety dla pracowników, aby mogli wypowiedzieć się na temat pracy? One są anonimowe?

Kika
@Pracodawca1

Nie musi być przykro,już i tak od jakiegoś czasu nie jestem w waszym zespole! I dobrze A resztę spostrzeżeń już zachowam dla siebie.chcialem wyrazić tylko swoją opinię

@Joanna

Tak, W Dębskiej Woli począwszy od 2020r staramy się obserwować nastroje w firmie. Ankieta przeprowadzana jest poprzez jednoczesne przekazanie wszystkim pracownikom formularza zawierającego pytania zamknięte oraz otwarte. Wypełnione formularze pracownicy umieszczają w skrzynce ankietowej oczywiście ich nie podpisując. Przeprowadzenie ankiety pozwala nam ocenić satysfakcje z pracy oraz stopień w jakim nasi pracownicy wiążą się z firmą co jest dla nas kluczową kwestią. Za każdym razem staramy się wyciągnąć wnioski i podejmować stosowane działania długofalowe.

@Kika

A powiedz gdzie w takim razie patrzeć, żeby było lepiej? Skoro tutaj ci się nie podoba to gdzie?

Zostaw merytoryczną opinię o Termetal Piotr Glaner Sp. k. - Piła

• Jak się pracuje w Termetal Piotr Glaner Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Termetal Piotr Glaner Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Termetal Piotr Glaner Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 6 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Termetal Piotr Glaner Sp. k.