Opinie o Customeritum CENTRUM OBSŁUGI KLIENTA I LOGISTYKI w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Customeritum CENTRUM OBSŁUGI KLIENTA I LOGISTYKI. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Customeritum CENTRUM OBSŁUGI KLIENTA I LOGISTYKI o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi konfekcjonowania i pakowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Customeritum CENTRUM OBSŁUGI KLIENTA I LOGISTYKI w Warszawa

onros

No niekoniecznie @gogen, z tego co wiem umowę zlecenie dostają zazwyczaj osoby uczące się lub studiujące, jeśli popracujesz kilka lat w tej firmie to spokojnie powinieneś dostać umowę o pracę na czas określony

Ryś Nowy wpis
@onros

Kilka lat? Hehehehehe

Iza Nowy wpis

Firma Customeritum szuka osób do prac manualnych, czyli sklejania, kompletowania i klejenia. Osoby cierpliwe i zdolne odnajdą się w tym zawodzie.http://customeritum.pl/praca/oferty-pracy/praca-manualna

NASDAG Nowy wpis
@Iza

Umowa zleceniem, mocno popołudniowa zmiana, pewnie grosze na godzinę. Szukajcie szukajcie tłuściutkie misie :D Ale prędzej czy później sami sobie będziecie to wszystko składać

Radek z O Nowy wpis

Wszystko to prawda. Słaba ta praca. Za to koleżanki z zespołu zawsze były chętne na figle. Tego co tam się działo nikt mi nie odbierze i zrekompensowLO niedogodności pracy. Szczególnie pozdrawiam koleżankę K. I te niezapomniane wspólne dyżury. Buziaki

ktoś

Brak możliwości rozwoju, umowy czasowe - bez względu na dział, ciągłe zwolnienia (chyba na zasadzie wyliczanki: raz, dwa, trzy - jutro będziesz Ty), nepotyzm, wybujałe ego tzw. kierowników - koordynatorów, brak podstawowej wiedzy na temat obsługi klienta, nawet wśród osób szkolących, sama obsługa klienta przez konsultantów żenująco niepoprawna, nastawienie typowo sprzedażowe bez odpowiednich szkoleń, bullying.. nie polecam pracy w tej firmie, jaki by to nie był dział, wszystko wygląda tak samo.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Customeritum CENTRUM OBSŁUGI KLIENTA I LOGISTYKI się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
janeczka

ciekawe na czym polega praca w korespondencji zespole i jak to generalnie wygląda z obowiązkami bo w sumie to brzmi ciekawie tylko obawiam się jakichkolwiek niespodzianek, wiecie jak to jest. natomiast ciekawi mnie czy można tam dostac umowę o prace normalną bo jednak zależy mi na stabilizacjio zawodowej

raczej niczego się tu nie nauczysz. tylko zrobią z Ciebie mrówę i pokażą że jesteś nikim .

nie zapominajcie, że Customeritum to duża firma.. w większości z tych ocen, to informacje z działu utrzymania klienta czyli akcje tylko i wyłącznie wychodzące.. a tam rotacja.. no cóż.. jest wielka.

LadyD

Ludzie w teamach są fajni, pomocni. Natomiast jak już ktoś zostaje koordynatorem (co zdaża się raz na 5 lat), to w tyłkach się przzewraca, wyżywają się, znęcają psychicznie i za harówke 12 godzin jest się docenianym kwotą 50PLN na rok, jako bonus uznaniowy :) Ogromne wymagania, człowiek się boi mrugać za często, żeby nie wylądować na dywaniku albo nie dostać 'kary'. Pieniądze śmieszne, rozwój żaden, a jak robisz siku 1min za długo to musisz zostać odpracować :)

smutna prawda

Zachowanie pani (usunięte przez moderatora) - kierowniczki CC - jest obrazą ludzkiej przyzwoitości i godności. Mimo licznych zgłoszeń w tej sprawie nikt sobie z tego nic nie robi. Można odnieść wrażenie, że taka postawa jest nawet na rękę kierownictwu firmy. Na porządku dziennym są: mobbing, szyderstwo, działania na szkodę klienta, zamienianie dobrych pracowników na miernych, biernych ale wiernych.

CYTATY Z KIEROWNICZKI CC
@smutna prawda

Ja tu rządzę! U nas są inne zasady niż w prawie polskim! Syf Tortury Yupi! Nie obchodzi mnie to! Agresja Bójcie się mnie! Ego rozbujałe Do roboty! Nie dyskutuj! Atak Rozbój w biały dzień Strachu sianie Katowanie Amoralność

hehe
@CYTATY Z KIEROWNICZKI CC

chyba dobrze ją znasz :DDD

Jola

Ja jestem zadowolona z pracy. Fajna atmosfera.

Ziomek

Pracuje w tej firmie juz ponad rok, Jesli chodzi o Logistyke a dokladnie o sulejowek to jest na duzy plus atmosfera ok i godziny 8-16 jedynym minusem ze ciut wiecej mozna bylo zarabiac ale umowy na czas nieokreslony. W sprawie call center sie nie wypowiem bo nie znam sytuacji tylko z opowiesci w firmie wiem ze za dobrze tam nie jest. Wiec moja ocena Logistyka pozytyw Call center minus

Lena

pracował tam kiedyś mój dawny chłopak i dzięki niemu poznałam jego kolegę ( z Customeritum ) o imieniu (usunięte przez administratora)dość rzadkie imię jak dość rzadki chłopak , nie wiem czy jeszcze tam pracuje może mi ktoś podpowie jak można się z nim skontaktować?

@Lena

Witaj, jeżeli chodzi o pracowników, to tak na prawdę co parę tygodni się zmieniają. Więc kolega na pewno już tam nie pracuje. Ze swojej strony nie polecam pracy tam, małe wynagrodzenie, nie szanują pracowników.

?

Ludzie są tacy, że po kilku dniach masz ich dość i czujesz się odmóżdżony :) Generalnie praca BEZNADZIEJNAAAAAA !!! Omijać ich.

Oleg

Nie dokładają do biletów.

mamam

Koledze może chodziło o programy lojalnościowe dla pracowników tzw. bonusy, których w Customeritum zupełny brak. Możesz również zapomnieć o dołożeniu przez tę firmę do czegokolwiek... szkoleń, a tym bardziej biletów. Dojazd na własny koszt. Kary rzędu 1000zł. Trzeba dokładnie czytać co podpisujemy. Więc również do tego zachęcam dla waszego dobra.

Mata er

Rafał

Pracowałem w Sulejówku w logistyce i dorzucam negatywny komentarz. Pieniądze jak na wymagania i godziny pracy zerowe.

kaT

Jeżeli opuścisz jakiś dzień, lub spóźnisz się do pracy musisz to odpracować

KaT

Brak jakichkolwiek "lojalek"

@KaT

skąd masz takie info o karach????????????????????? raczej lojalkę podpisałaś ... a to zupełnie inna kwestia...

Mar mara

Co do HACZYKÓW: np. bez względu na to czy oni cię zwolnią (bez powodu) czy sam się zwolnisz zabierają Ci 20% pensji, jeżeli pójdziesz na zwolnienie lekarskie teoretycznie powinni Ci wypłacić 80% pensji, a w rzeczywistości zabierają Ci tyle, że zupełnie nie opłaca się brać zwolnienia lekarskiego tylko po prostu nie przychodzić do pracy, za nie wywiązanie się z umowy (tak na prawdę nie jest określone o jakie dokładnie wywiązanie chodzi więc mogą się przyczepić o byle co) pracownik płaci karę w wysokości 1000zł. Agencja zabiera wiele z pensji na ubezpieczenie, itp a tak na prawdę nic z tego nie masz... lekarza owszem, ale w razie wypadku itp. wynagrodzenie żadne. Często błędnie wyliczają ci wynagrodzenie (oczywiście zaniżając je) więc trzeba spisywać ile godzin pracujesz, ile masz zamówień, itd. Osobiście odradzam pracę w tym miejscu, ambitne osoby długo tam nie zabawią... max 2-3 tyg.

Zostaw merytoryczną opinię o Customeritum CENTRUM OBSŁUGI KLIENTA I LOGISTYKI - Warszawa

Customeritum CENTRUM OBSŁUGI KLIENTA I LOGISTYKI
2.2/5 Na podstawie 26 ocen.
  • łotewska 9A
    03-918 Warszawa