Opinie o POLARGOS SP.ZO.O w Grójec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie POLARGOS SP.ZO.O. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie POLARGOS SP.ZO.O o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLARGOS SP.ZO.O w Grójec

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w POLARGOS SP.ZO.O?

Krawaciarz Nowy wpis

hihi... ha Ha HA, BUHAHAHA !!!! Sa ludzie i (usunięte przez administratora). Sa fimy i januszexy ;-) Jeżeli januszex szuka człowieka na stanowisko pracownika specjalistycznego ponad rok, jeżeli januszex dzwoni do kandydatów z prośba o usuniecie posta, który opisuje w jaki sposób kandydat został potraktowany na rekrutacji, jesli pracownik odpowiedzialny za rekrutacje nie umie odpowiedziec na emaila z pytaniem o postępowanie rekrutacyjne - to masz złudzenia że w takiej firmie jest dobra atmosfera?

braun

Czy w tej firmie naprawdę jest tak źle że pracownika specjalistycznego (kontroler finansowy) szukają już rok i nikt tam nie chce pracować? Ogłoszenie o pracę rolują już chyba 6 raz...

Wiktoria Nowy wpis
@braun

A zatrudniają też na tym stanowisku kobiety? I czy wiadomo ilu kontrolerów tu pracuje? Bo jeśli trochę więcej to raczej powtórka z ogłoszenia nie powinna być czymś zaskakującym?

braun Nowy wpis
@Wiktoria

Rolują to samo ogłoszenie 7 raz. Chyba naprawdę nikt tam nie chce pracować. Może jednak te krowy na ulicach zniechęcają..... :)))

Wiktoria

Czyli mówiąc krótko wszystko odbywa się tu zgodnie z umową? Jeśli tak to byłabym ciekawa jaką ofertę pracy mieliby tutaj dla kobiet. Jakie stanowiska są dostępne i na jakich warunkach?

Czy urlop w POLARGOS SP.ZO.O jest płatny 100%?

JaToJa

Masz umowę o prace normalną czy jakiś wynalazek (umowa o dzieło itp.). Jeśli masz umowę o prace to masz prawo do normalnego uregulowanego prawem wynagrodzenia za urlop (oczywiście premia itp. to już inny temat), jeśli masz jakiś inny temat stosunku pracy to czytaj co masz zapisane. Co by nie zarzucał Polargosowi to jeśli chodzi o to co było zapisane to było respektowane..

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie POLARGOS SP.ZO.O? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Administracja zleceń - Mszczonów
Grójec
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Inżynier robót
Grójec
JWW INVEST S.A.

Faktycznie nie jest zachowana czystość ?

Co jaki okres czasu w POLARGOS SP.ZO.O można ubiegać się o podwyżkę?

JaToJa

Ale tak serio pytasz. W obecnej pokręconej przez zamieszanie z korona-wirusem sytuacje ekonomiczną na całym świecie nie ma sensu pytać o podwyżkę. To już nawet jest nie ważne czy wierzymy w tego wirusa czy też nie ale prawda jest taką że ekonomia wielu form w związku z tym zamieszaniem trochę ucierpiała a wiec pracodawcy będą mnie skorzy do dzielenia się pieniędzmi. A teraz do meritum w Polargos chyba nigdy nie był dobry czas na ubieganie się o podwyżkę ;) Osobiście poczekałbym do pierwszych towarowań otwarcia sezonu na ogrodzenia, wrzesień i później kiedy "budowy wyhamowują" to wręcz zły okres. Ps Oczywiście dużo zależy na jakim stanowisku pracujesz i jaką masz wiedzę i doświadczenie

?

|Zmienić się chyba nic nie zmieniło. Dokładnie nie wiem bo nie pracuje tam jakiś czas (zresztą o ile wiem to fili w Grójcu już nie ma). Co ci mogę napisać to to że atmosfera w firmie jest specyficzna a same zarobki zależą od tego na jakie stanowisko startujesz i na ile masz wytrzymała psychikę. Jeśli troszkę wyżej celujesz niż na pracownika fizycznego to możesz mieć problem z kierownictwem (usunięte przez administratora)(w sumie niżej jest to samo aczkolwiek kasa dużo gorsza). Zaś co do samego Grójca to tam ponoć było inaczej "normalniej" (pomijając kwestie płacowe ale o tym za dużo nie wiem) (usunięte przez administratora)

zgadzam się z kolega (usunięte przez administratora) pomieszczenia sanitarne to wiele do życzenia wymagają ale najgorsze to jest to że tam sie człowiek czuje jak by u chłopa na wsi robił temperatura to spada do 8 stopni Celsjusza na duże pieniądze to bym nie liczył mam nadzieje że ta firme psełdo to (usunięte przez administratora)z tego grójca bo aż wstyd ona to się do pakistanu nadaje a nie w europie

Stefan

Praca nie warta w tym zakładzie, mieści się w byłej fabryce ZTS panuje tam brud i smród warunki są urągające godności człowieka, w nocy jest zimno jak są duże mrozy spada temperatura do 8 stopni Celsjusza na duże pieniadze to bym nie liczył 1400 zł to maks chyba że się chce pracować w soboty i niedziele to może przy dobrych wiatrach 1600 ludzie tam kierujący są nie kompetentni (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o POLARGOS SP.ZO.O - Grójec

• Jak się pracuje w POLARGOS SP.ZO.O?

Zobacz opinie na temat firmy POLARGOS SP.ZO.O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

POLARGOS SP.ZO.O