Opinie o Nieruchomości i Inwestycje Szymon Krysiak w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Nieruchomości i Inwestycje Szymon Krysiak. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Nieruchomości i Inwestycje Szymon Krysiak o rekrutacji.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nieruchomości i Inwestycje Szymon Krysiak w Katowice

Karol Nowy wpis

Jest tak dobrze i dlatego nie pojawia się nic aktualnego o firmie czy może macie jakiś inny powód?

rde Nowy wpis

Wydaje mi się @romek że takiego managera teraz nie poszukują, ale o takich rzeczach dowiadywać się najlepiej bezpośrednio w firmie. Do każdego podchodzą z odpowiednią precyzją, więc o zatrudnienie nie ma się co martwić

nico Nowy wpis

Byłam tam jakiś miesiąc temu na rozmowie kwalifikacyjnej , nie interesowała mnie ich propozycja ponieważ podpisują umowę zlecenie na 3 miesiące ale nawet najniższej podstawy nie dadzą , prowizja od sprzedaży ma być heheh auto też trzeba mieć swoje .Potem maja podpisać umowę o pracę ale im w to nie uwierzyłam . Każdy chce pracować , ale nie za darmo .ODRADZAM WSZYSTKIM .

niedoszły klient Nowy wpis

Problem w tym ,ze proponowane nieruchomości nie do konca w rzeczywistosci wygladają tak jak na obrazkach . Zawsze gdzieś jest haczyk tak jak na przykład działka w Katowicach na kanałowej !

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Szymon

witam, jestem właścicielem firmy, której dotyczą powyższe wpisy. Informacje dotyczące pracowników i warunków pracy nie są prawdziwe i są zapewne napisane przez dwie Panie, które okradły moją firmę - sprawa jest zgłoszona, jest toczone postępowanie przez Policję i Prokuraturę. Panie te również doniosły do PIP - kontrola została przeprowadzona, jej wynik nie wykazał żadnych uchybień z mojej strony. W każdym przypadku - jesteśmy do dyspozycji - proszę o kontakt bezpośredni, dane firmy i kontaktowe są dostępne na stronie internetowej. Każdy w każdej chwili może zweryfikować jaki jest stan prawdziwy.

(usunięte przez administratora)chcesz mieć " urozmaicone życie" podejmij prcę w tej firmi. Kłopoty murowane!!!

Lucjan

Dzwoniłem dwa razy do tego biura odnośnie oferty. Rozmawiałem z konkretną kobitką, po tygodniu zadzwoniłem ponownie, odebrał Pan. Chciałam rozmawiać z osobą z którą wcześniej uzgodniłem czego oczekuję - usłyszałem, że Pani już tu nie pracuje.

klient

Mam takie same zdanie. W tej firmie przyjmowani są wciąż nowi pracownicy, nie ma nikogo z dłuższym stażem. Ciekawe dlaczego agenci zmieniają się jak rękawiczki?

Karagan

Praca w tej firmie to zupełne nieporozumienie. Dostajesz 600 złotych na miesiąc i to nie zawsze bo wystarczy, że raz spóźnisz się do pracy np. 2 min po dziewiątej i już masz obcinaną pensję. Dostaniesz stanowisko pracy w ciasnym pokoju, do dyspozycji stary komputer stacjonarny i taki sam telefon. Oczywiście co miesiąc nasłuchasz się bajek o zakupie nowego komputera w przyszłym miesiącu. Nie licz na wypłatę pieniędzy w terminie - może jak bardzo będziesz natarczywy otrzymasz ją z dwutygodniowym opóźnieniem oczywiście okrojoną do niezbędnego minimum.(usunięte przez administratora)

kupiec

Oglądałem dom w Sosnowcu na ul.Wandy i opis odbiega 100%od rzeczywistosci.Kompletna niekompetencja brak informacji o tym ze dom posiada lokatora oraz pękniecie sciany makabra...Ten kto to kupi pakuje sie w straszne kłopoty a nie wiem jak to jest zrobione ze w dokumentach pisze ze dom jest z lat 40tych tak podaje sprzedajacy a z informacji od sasiadów wynika ze najstarszy dom na ulicy jeszcze z przed wojny...Wilgoc brak wylewek w piwnicach same atuty do wygodnego mieszkania

anetka

Szukam pracy w nieruchomościach. Ogłoszenie firmy [usunięte przez administratora] nieruchomości i inwestycje brzmi ciekawie ale ile w tym prawdy?Pracowałam już w kilku biurach nieruchomości i niestety zawsze były to porażki. Nie chciałabym trafic kolejny raz na nieuczciwego pracodawce.Dlatego proszę o opinie osoby które pracowały w [usunięte przez administratora] nieruchomości i inwestycje na temat współpracy z tą firmą.

mbkk@onet.eu
@anetka

Witam, Jeśli szuka Pani pracy w nieruchomościach, nie boi się Pani pracy i nowych wyzwań - zapraszam do REVELIO.Kreatywnej Agencji Nieruchomości w Katowicach. Pracuję w tej firmie od 4 lat i nie wyobrażam sobie innej. Oczywiście manna nie leci z nieba, ale za barzo dobrą praca idą bardzo dobre pieniądze :-). Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Nieruchomości i Inwestycje Szymon Krysiak - Katowice

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nieruchomości i Inwestycje Szymon Krysiak?

Kandydaci do pracy w Nieruchomości i Inwestycje Szymon Krysiak napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nieruchomości i Inwestycje Szymon Krysiak
1.5/5 Na podstawie 10 ocen.
  • ul. Stanisława Moniuszki 4 lok. 4
    40-005 Katowice