Tuplex

Opinie o Tuplex

praca

ale co tam jutro tuplex stawia na spotkaniu :)

Taaaa

Budżety idą w górę a pensja stoi w miejscu

wyciagaja

warszawa krakow poznan gdansk

znawca

tak w Tuplexie jak i w bliżniaczym Plasticsie zarobki są od zawsze żenująco niskie, mało kto z handlowców wyciąga 2 tys. zł netto, o premiach raczej można zapomnieć

ano

Tak - ale brutto. Na więcej nie ma szans.

praca

czy w jakimś oddziale handlowiec wyciąga 2 tyś?

o jakich decyzjach mówisz?

klient tuplexu

W całym trójmieście nie kupowałem jeszcze w gorzej zorganizowanej firmie niż ich oddział w Gdańsku którego chyba nikt nie kontroluje. Pomyłki w dostarczanym towarze to norma co któreś zamówienie, nie odpisywanie na cześć maili i nie oddzwanianie mimo obietnicy to też u nich standard. Osobiście odradzam zakupy u nich.

klient reklama

Brak poszanowania klienta, niskie rabaty, wysokie koszty transportów. Kiedyś było inaczej. Wolę kupować u konkurencji od jakiegoś czasu, dostawy na następny dzień w przystępnej cenie. Brak orientacji w cenach rynkowych dla firm. Odradzam.

klient w rozterce

To co dzieje się obecnie w firmie Tuplex to jakieś nieporozumienie. Czekać na ustawienie rabatu 2 godziny bo handlowiec nie może tylko musi czekać na zgodę przełożonego. Nieee, tu nie chodzi o rabat 50%. Jest problem z rabatem powyżej 5%. Konkurencja działa szybciej \\\"drogie Szefostwo Tuplexu\\\". Albo zmniejszanie rabatów wypracowanych w czasie. Kiedyś nie musiałem się zastanawiać nad nimi - ustaliłem z kimś i na tym się opierałem. Teraz muszę dzwonić i upewniać się za każdym razem czy oby nie uległo coś zmianie. Nie tędy droga jeśli chcecie utrzymać starych klientów.

zainteresowana

teraz widze, że szukaja na stanowisko księgowej do Centrali. Czy w centrali tez jest az tak źle, jak z zarobkami???

klient tuplexu

Jako klient tej nieszczęsnej firmy (usunięte przez administratora) mogę tylko dodać że panuje tam jeden wielki bałagan - handlowiem mówi że towar jest, czekasz na umówioną dostawę a towaru nie ma. Ato to to nic - zamawiasz towar przychodzi inny - u mnie dziś pomylili się w foli - 900 sztuk złej przysłali. Jedyne co mogę pochwalić (usunięte przez administratora)to magazyn ale handlowcy - połowa do wymiany (usunięte przez administratora)

Obserwator...

Niniejsza opinia to najbardziej banalna forma mało konstruktywnej oceny.Zapewne jest to akt desperacji osoby która jest mało znacząca w strukturach firmy Tuplex.Komentarz jest czysto subiektywny jego zadaniem jest podważenie autorytetu pracownika. Na przyszłość proszę o bardziej wyszukane opinie...

popis

Ciekawa lektura, po filtrze frustracji, chciejstwa i zawiści, zostaje pytanie po co dwa szyldy jednych właścicieli? Powody biznesowe ? ambicjonalne ? Ktoś wie ?

znawca

w Plasticsie jest dokładnie to samo czyli jeden (usunięte przez moderatora)

klakier

Ja w Tuplex pracuję już ponad rok i stwierdzam, że nie jest aż tak źle jak tu wszyscy piszą. Na magazynie pracy od groma. Współczuję im. Na handlowym i w administracji jest ok. Może nie ma szału z zarobkami, ale w sumie robota spoko.

Widac ,jesteś mało zorientowany. Są jeszcze przedstawiciele, Ci z długim stażem,którzy jeżdża własnym autem i są na własnej działalności ( tak tak) .Są też tacy którzy mają auta firmowe...

Handlowiec

realia - 2012-04-07 21:39:01 taaa zarobisz dwójkę do łapki w porywach i jeszcze 500 zł za auto potracą i to jest zapłata za dobre wyniki i ciężką pracę handlowca w tej niby poważnej firmie,(usunięte przez administratora), tyle dzisiaj się już na kasie w Biedronce zarabia, a ceny mamy w Polsce wysokie, więc te 1500 zł to można sobie w buty wsadzić, żeby być te parę cm wyższym hahaHandlowiec nie ma potrąceń za auto, bo handlowiec nie ma służbowego auta. Od razu widać, że nie masz zielonego pojęcia o firmie. Kolejny troll...

realia

taaa zarobisz dwójkę do łapki w porywach i jeszcze 500 zł za auto potracą i to jest zapłata za dobre wyniki i ciężką pracę handlowca w tej niby poważnej firmie,(usunięte przez administratora) tyle dzisiaj się już na kasie w Biedronce zarabia, a ceny mamy w Polsce wysokie, więc te 1500 zł to można sobie w buty wsadzić, żeby być te parę cm wyższym haha

Handlowiec

haha - 2012-04-07 01:15:46 to ile na miesiąc średnio wyciągasz z tej ciężkiej pracy w Tuplexie? Pochwal się Kolego, skoro tak świetnie płacą i nikt stamtąd nie ucieka do konkurencji hahahaA czy ja napisałem, że świetnie płacą? Pieniądze mogły być dużo wyższe, ale jak się to zsumuje z premią to nie jest jeszcze najgorzej. Na pewno nie zarabiam 1800 brutto jak tu niektórzy piszą. Nie wiem skąd oni tą kwotę wzięli. Tak może było kiedyś. Robota w Tuplex jak na dzisiejsze trudne czasy nie jest taka zła.

Zostaw merytoryczną opinię o Tuplex - Warszawa

• Jak się pracuje w Tuplex?

Zobacz opinie na temat firmy Tuplex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tuplex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 11 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tuplex?

Kandydaci do pracy w Tuplex napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tuplex