Opinie o Pflege Mit Herzen 24 w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pflege Mit Herzen 24. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pflege Mit Herzen 24 o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Fizjoteraupeci
Fizjoteraupeci Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pflege Mit Herzen 24 w Bydgoszcz

joannaj

Wszystkie firmy opiekuńcze prowadzą ciągłą rekrutację,,, tak jak ochrony, sklepy wielkopowierzchniowe i inni...

joannaj

Ciągle rekrutują, pojawiają się ogłoszenia, ciekawe, bo to nie świadczy dobrze o firmie, w której wydaje się, jest ciągła rotacja.

Lucyna

Nie warto, to prawda, zgadzam się, Pani z obsługi niemiła, jak wyjechałaś, to najlepiej siedź tam i nie dzwoń, jak masz problem. Bezczelna do granic możliwości, ale z tego co wiem, to już jej chyba nie ma w tej firmie, więc może jest lepiej.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pflege Mit Herzen 24? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
joannaj

Kłamstwo ja byłam i nic nie opłaciliście!!!!Żadnych składek POZA TYM umowa jest śmieciowa to te składki, które opłacie można sobie wsadzić .....to jest za mało płacicie 10 zł z groszami tak jak Promedica i nie kł,am bezczelnie i nie zabieraj ludziom czasu!!!

Pflege Mit Herzen

Dzień dobry, odprowadzamy wszystkie składki łącznie z ubezpieczeniem zdrowotnym. Zachęcamy do kontaktu z nami: http://www.pflegemitherzen24.pl/kontakt-s23. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości. Pozdrawiamy serdecznie, Pflege Mit Herzen

Iza
@Pflege Mit Herzen

Jeszcze raz pusccie mi sygnal z waszego numeru (usunięte przez administratora) to bedziecie mieli sprawe na policji i w prokuraturze!!!!

joannaj

Jeśli uważasz za legalną ofertę bez ubezpieczenia zdrowotnego na śmieciówce!!!!

ewaC
@joannaj

To nie prawda jezeli nie pracowalas w tej firmie to po co piszesz glupoty ,wlasnie pracuje w tej firmie wszystkie skladki sa odprowadzane ,firma dba o pracownika ,bedac na zleceniu dzwonia kilka razy i pytaja czy wszystko w pozadku ,pieniadze wyplacane sa terminowo i nie sa najgorsze .Jestem zadowolona ze wspolpracy z Pfilge Mit Herzen

Alina

Wszystkie firmy to gwarantują, tylko często za małe skladki na ZUS płacą i często na czas nie ma wypłaty. Ja pracuję dla firmy Ac...-Int.... z Warszawy. Na wysokich skladkach mi nie zależy, bo już mam emeryturę. Skladki od najnższej krajowej . Początkowo podchodziłam bardzo nieufnie. Ale nabrałam powoli zaufania. Teraz czekam czy za polecenie dwoch opiekunek, ktore pracują z mojego polecenia otrzymam jakiś bonus. Tak mam w umowie. Nie mam obaw ,że nie otrzymam wyplaty. Wyplacają 10 dni po zakończeniu zlecenia. Dla mnie to maly minus,ale zaakceptowałam , bo zawsze terminowo.

Alina

Aga

Pracowałam w tej firmie 3 lata temu i mam porównanie z innym pośrednikiem. Wyjeżdżając do pracy dostałam na piśmie opis stanu zdrowia mojej podopiecznej, a pomimo tego następnego dnia po przyjeździe zadzwoniła pani z firmy pytając czy to co podała rodzina jest zgodne ze stanem faktycznym, pani z Polski dzwoniła również z życzeniami świątecznymi, przed powrotem do Polski i kiedy już byłam w domu, żeby się dowiedzieć czy szczęśliwie dojechałam. Może to nic wielkiego, ale jeśli jest się w obcej rodzinie to docenia się takie gesty. Poza tym jechałam tylko na dwa miesiące (tak chciałam) i firma zapłaciła za przejazd w dwie strony - poprzedni pośrednik płacił dopiero przy pobycie trzymiesięcznym. Pieniądze były zawsze na czas. Właśnie straciłam pracę w Polsce, więc rozważam kolejny wyjazd z nimi.

joannaj

Krótko: nie warto w ogóle nie warto z żadną z tych agencji nie tylko z tą - brak opłat na zus i emetytury na starość a praca do d....dbają o to żeby jak najwięcej mieć dla siebie szkoda czasu!!!!!

Tatiana

Czy ktoś może dodać opinię o tej firmie Pflege mit Herzen 24 Katowice, ale ktoś kto pracował jako opiekunka. Czy terminowo płacą, czy umowa jest do przyjęcia, czy dbają o pracownika? Czy warto nawiązać współpracę? Z góry bardzo dziękuję

Zostaw merytoryczną opinię o Pflege Mit Herzen 24 - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Pflege Mit Herzen 24?

Zobacz opinie na temat firmy Pflege Mit Herzen 24 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pflege Mit Herzen 24?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pflege Mit Herzen 24