Pikseo Sp. z o.o. sp.k.

Opinie o Pikseo Sp. z o.o. sp.k.

Madzia91174

Byłam na rozmowie na stanowisko specjalista ds. Pozycjonowania. Osoba która przeprowadzała rozmowę nie dość że kazała na siebie czekać 20 minut to jeszcze sprawiała wrażenie niechętnej do tego spotkania. Bardzo nieprofesjonalne podejście do kandydata. Zero odpowiedzi jakiej kolwiek. Nawet gdyby była pozytywna odpowiedz nie zdecydowałabym się na pracę w tej firmie bo pierwsze wrażenie na minus. Nie polecam.

Aneta

@copy możesz przybliżyć jak wygląda Twoja praca? Pracujesz zdalnie czy w siedzibie Pikseo? Czy Twoje teksty podlegają ocenie i korekcie przełożonych i na jakich zasadach współpracujesz z firmą? Zatrudnienie jest na etat/ działalność gospodarczą? W Pikseo trwa obecnie rekrutacja https://www.gowork.pl/pikseo-spolka-z-ograniczona-odpowiedzialnoscia-sp.-k.,829037/kariera więc takie informacje będą przydatne dla innych użytkowników, w tym także dla @Tola.

Aneta

Szukam opinii na temat firmy, co możecie powiedzieć na temat atmosfery? Jakie trzeba mieć kwalifikacje, czego można oczekiwać po dłuższym stażu pracy? Czy wynagrodzenie jest adekwatne do wykonywanej pracy? Sporo osób zastanawia się nad złożeniem CV. Wiecie czego można spodziewać się na rozmowie kwalifikacyjnej?

Anders
@Aneta

Atmosfera różnie, ale część ludzi bardzo spoko. Kwalifikacje to zależy, do jakiej pracy się zgłaszasz, na jakie stanowisko. Często nie trzeba mieć kwalifikacji. Teraz w firmach często liczy się zaangażowanie, a niekoniecznie wielka wiedza od początku. Zawsze mogą Cię douczyć, jeśli okażesz się "do rzeczy". Tu raczej też tak jest. Rozmowa kwalifikacyjna jest raczej uprzejma, normalna pogadanka. Wynagrodzenie nie najgorsze, choć stawki typowo bydgoskie, więc cudów się nie spodziewaj. Student będzie z kasy zadowolony, a reszta różnie.

Aneta

@copy możesz opisać swoje obowiązki i wymagania jakie stawia copywriterom Pikseo? Na jakich zasadach jesteś zatrudniona? Działalność gospodarcza, umowa zlecenie czy może dzieło? Ile miesięcznie jesteś w stanie zarobić - czy pracujesz zdalnie?

copy
@Aneta

pracuje zdalnie, rekrutacje na olx robili. umowa o dzieło lub faktura. Stawka jest jaka jest, ale pieniądze w ciągu 2-3 dni na koncie i zawsze jest co pisać

Opiekun Klienta

Z racji pandemii oczywiste zachowanie dystansu i dezynfekcja. Pan rekruter bardzo sztywny niezbyt sympatyczny. Pytania bezsensowne ale dość łatwe. Pan zachowuje się także jakby pierwszy raz na oczy widział cv i w ogóle nie zapoznał się z jakim kandydatem rozmawia. Wreszcie obietnica tego że do końca dnia uzyskam informacje zwrotną niezależnie od wyniku rozmowy. Informacji takiej oczywiście nie otrzymałem, może i dobrze bo firma która nie szanuje kandydatów nie szanuje też pewnie pracowników. PS nie wiem czemu muszę pisać te opinie 2 raz bo została usunięta. Widocznie marketing internetowy w wykonaniu tej firmy działa również tutaj.

O doświadczeniex dyspozycyjność, jakie argumenty użyłbym gdyby coś sprzedać, reszta jakieś bzdury.

On

https://www.pracuj.pl/praca/asystent-klienta-w-dziale-marketingu-internetowego-torun,oferta,6040572 Warto aplikować ? Mam doświadczenie w SEO , AdWords , jednak aktualna atmosfera w obecnej formie odbiega od moich oczekiwań.

MB

Asystent klienta w dziale marketingu internetowego, ktos cos napisze o tym stanowisku? Czy duzo call center w tym i ogólnie?

Daria
@MB

Podbijam

Pati
@MB

Wybierasz sobie branżę, budujesz bazę klientów i dzwonisz proponując pozycjonowanie strony. Masz okreslony do wyrobienia w dniu limit minut rozmow. Czy typowy call center? Sam sobie odpowiedz. Cisnienie na sprzedaz jest na pewno, ciśnienie na minuty wydzwonione tez.

Jestem świadkiem

Jeśli szukasz tu obiektywnych opinii to radzę brać sporą poprawkę na te wszystkie pozytywne głosy. W końcu Pikseo zajmuje się budowaniem wizerunku w internecie. To ich chleb powszedni. Możesz być pewien, że wkładają sporo serca w niniejsze Forum :)

bok

Pracowałem w Pikseo w dziale handlowym jak i dziale obsługi klienta. Niestety z przyczyn osobistych musiałem zrezygnować z pracy. Myślę że po zakończeniu dłuższej współpracy mogę wyrazić obiektywną opinię. Jeśli chodzi o opinie poprzedników, głównie dotyczące umów, nie spotkałem się nigdy z jakimikolwiek problemami w uzyskaniu umowy o pracę. Możliwe że dlatego, iż byłem dobrze rokującym pracownikiem, któremu warto było oferować taką formę współpracy. Patrząc na formę wypowiedzi poprzedników, zarówno pod względem poprawności językowej oraz umiejętności przekazywania najprostszych informacji, trudno się dziwić, że umowa o pracę mogła nie zostać zaproponowana. Pozostaje jedynie mieć nadzieje, że hejterzy powyżej nie ubiegali się o stanowisko copywritera ;) Na początku wspomniałem o pracy w dziale handlowym, którą oceniam bardzo dobrze. Plany sprzedażowe ustalone są na odpowiednim poziomie. Tak na prawdę plan można wykonać jedną dobrą umową, co zdarza się bardzo często. Dodatkowo. Co tydzień organizowane są szkolenia, które znacząco podnoszą umiejętności sprzedażowe. Świetnym pomysłem było utworzenie dokumentu do pracy w grupie, gdzie każdy może zapisać pojawiające się wśród klientów obiekcje oraz sposoby ich merytorycznego "rozbicia". Nie sposób również nie wspomnieć o świetnej atmosferze panującej w dziale! Już pierwszego dnia pracy uzyskałem mnóstwo rad i wskazówek. Bardzo ciepłe, życzliwe przyjęcie do grupy zdecydowanie pozwoliło na pozbycie się stresu, który zawsze towarzyszy podejmowaniu nowej pracy. No i... niezapomniane mecze w piłkarzyki! :D Niestety nie zdążyłem już na partyjkę bilarda... :( Podczas pracy w dziale handlowym, kierownictwo zauważyło moje predyspozycje do kontaktów ze stałymi klientami spółki. Dzięki temu mogłem objąć stanowisko w dziale obsługi klienta. Znacznie więcej obowiązków, znacznie więcej odpowiedzialności, jednak satysfakcja z pracy również proporcjonalnie większa :) Jak widać na moim przykładzie, firma daje bardzo duże możliwości rozwoju. Przy okazji chciałbym zdementować doniesienia któregoś z poprzedników, iż klienci odchodzą z firmy. Sam obsługiwałem stałych, wieloletnich klientów i wiem że 99.999 % z nich jest BARDZO ZADOWOLONYCH Z USŁUG PIKSEO! Co więcej, większość z klientów decyduje się na rozszerzenie kampanii oraz uruchomienie kampanii AdWords. Cóż mogę napisać na koniec. Z całego serca polecam pracę w Pikseo. Pozdrawiam serdecznie całą ekipę z działu handlowego a w szczególności niezapomniane koleżanki z działu obsługi klienta :) :)

Ew
@bok

A jak z wynagrodzeniem?sensowne pieniazki?czy praca w Bydgoszczy czy w Toruniu??

Zabawne
@bok

Opinia nigdy nie jest obiektywna. Kolega zabłysnął :)

Proszę o wypowiadanie się w taki sposób na forum, który będzie w stanie pomóc osobom zainteresowanym pracą w Pikseo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k..

czyli jaki?

Aneta

@Pawelo, od Twojego wpisu minęły już prawie dwa tygodnie, czy dostałeś już informację zwrotną dotyczącą wyniku rekrutacji, w której brałeś udział w Pikseo? Jeżeli masz już informacje na ten temat, to proszę Cię o pozostawienie jej na tym forum.

Pawelo

Byłem na rekrutacji która się składa z dwóch etapów. Na plus to, że na pierwszym dowiedziałem się wszystkich szczegółów odnośnie pracy i finansów. Myslę jak to w pracy wymagają ale za coś wypłatę dają. Zobaczę czy mnie zatrudnią.

Zbynio

Fajna firma i fajni ludzie. Jak komuś nie jest po drodze z pracą to nie znajdzie tu miejsca.

Maciej

Asystent klienta w dziale marketingu internetowego? Ktoś pracuje i powie wiecej o tym stanowisku?

Ttt

Bylem dzis na rozmowie 2500 netto jak na torun miazga

Mora
@Ttt

(usunięte przez administratora) Gdyby było tak fajnie to nie byłoby ciągłej rekrutacji, a rotacja w firmie ogromna.

Mora / qwerty / Axc
@Mora

A może rekrutacja jest ponieważ się firma rozbudowuje, albo przychodzą osoby które nie wiedzą co to praca i tylko narzekają zamiast zabrać się za swoje życie. Ręce opadają jak ludzie narzekają i hejtują a nie pomyślą czy to czasem nie jest ich wina że się nie nadajesz. Od jakiegoś czasu czytam te oponie ponieważ byłem na 1 i 2 etapie i widać, że to jedna osoba rób grupa, które dobrze że tam nie pracują - nie powinny nigdzie pracować, a najlepiej niech otworzą firmę i pokażą jakim sa pracowadcą i jakie dadzą warunki do pracy.

Mora
@Mora / qwerty / Axc

Byles na rekrutacji, a czy pracujesz? Swoją opinię o pracy, atmosferze i warunkach pracy i zatrudnienia wysuwasz tylko na podstawie dwóch etapów rozmowy rekrutacyjnej? No to moje gratulacje za obiektywne opinie na temat pracy w Pikseo.

Czytelnik
@Mora

Mora - widać w wTwoich komentarzach że masz problem ze sobą. Z takim nastawieniem do życia nie powinnaś nigdzie pracować bo tylko na minus wszystko. Załóż firmę, i zaproś nas na rekrutację, do pracy i my ocenimy Twoje podejście i warunki do pracy. Pewnie Ci żal tył... ściska że nie dałeś/aś sobie rady. Niech moc będzie z Tobą :)

Hala

A jak z zarobkami w działach technicznych/realizacji ? Wyższe/niższe, niż w handlowym? Są jakieś premie? Pracowałam już w 2 firmach z tej branży i najczęściej dynamiczny rozwój działów handlowych odbywał się kosztem działów technicznych (duża liczba klientów przypadająca na 1 pracownika realizacji (szczególnie ostatnio przy niskim bezrobociu), duża presja czasu, przepracowanie itp.)

meg

Siemka, chcę aplikować do tej firmy. Bodajże na asystenta klienta, proponują po okresie próbnym umowę o pracę, dodatkowo stawka netto wychodzi dość spora ( wiem, że wszędzie trzeba pracować ) jednak proszę Was o informację, czy ta praca to nie czasem typowa słuchawka w dziale marketingu ? czy kierownictwo chętnie służy pomocą? jak długo trwają szkolenia ?

@meg

Cześć, stanowisko na które chcesz aplikować to faktycznie stanowisko handlowca, ale u nas to nie jest typowe call center, oczywiście dzwonimy i sprzedajemy, ale przede wszystkim dzwonisz gdzie chcesz, sama generujesz sobie baze na podstawie branż które Cie interesują, nie sprzedajesz też gotowego produktu, tylko dla każdego klienta przygotowujesz indywidualną strategię martketingową, klienci są mega zainteresowani bo pozyskują przez to klientów, więc to nie jest setny raz przedzwoniona baza telecomu czy cokolwiek, u nas w Toruniu jest już ok 20 osób, ale jest spoko, miła atmosferta super biuro, dzwonimy bardzo mało jakby porównac, pracowałam w innych cc i była masakra. U nas jest bardzo na plus.

Byłem na rozmowie

W dniu wczorajszym byłem na pierwszym etapie rekrutacji. Na rozmowie otrzymałem wszystkie konieczne informacje oraz mogłem zobaczyć miejsce pracy. Nic strasznego, każdy ma swoje stanowisko, każdy pracuje na siebie i co było widać młoda zgrana ekipa ponieważ chyba trafiłem na przerwę. Licze, że trafię na drugi etap ponieważ 2500 zł podstawy na rękę i do tego prowizja, oczywiście od przedaży i będzie trzeba sprzedawać bo to dział handlowy, to co chcą tam robić osoby które się dziwią że trzeba sprzedawać. Może ktoś daje taką pracę, gdzie nic się nie robi a tyle płatą i jak ciebie nie ma w pracy i nie masz sprzedazy to też płacą - chętnie pójdę i tam na rekrutację :)

Tak jest

Co za brednie tych którzy piszą jak jest niby złe a pewnie nawet nie pracowali lub byli zatrudnieni a udawali ze pracują. Jestem już ponad 3 miesiące i mam umowę o prace. Dodam ze podstawa jest dobra i warunki pracy w bardzo ładnym biurze. Firma stara sie dodatkami umilić czas w pracy ale trzeba się angażować. Najłatwiej narzekać jak złe a tak naprawdę się nic nie dało od siebie. Widzę jak przychodzą ludzie i chcą ściemniać bo nie wdrażają materiałów po szkoleniu i nic się nie starają. Przecież pierwsze miesiące w nowej pracy co mocne wdrożenie ale z naszej tez strony. Przez osoby które oszukują lub w pierwszych dniach zostawiały chorobowe firma musiała weryfikować mocniej kandydatów. Koje motto dla nowych osób to dać z siebie coś a później oczekiwać. Pracowałam tez w kilku call center a w Pikseo sama decyduje do kogo dzwonię i nie wybiera automat. Proponuje dla każdego klienta inna ofertę i nic nie wciskam. Pamietam ze na każdym etapie omawiane są szczegóły wiec hejty to jakiś problem tych osób a firma jest na plus.

Mi zaproponowane warunki nie odpowiadały i zrezygnowałem przed 2 etapem po uzyskaniu i zapoznaniu się z materiałami informacyjnymi uzyskanymi na e-mail.

Axc

Zatrudniają na pierwsze 3 miesiące na umowę zlecenie, pomimo że w ogłoszeniu napisali umowa o pracę. Obiecują po okresie próbnym - umowę o pracę. Nie dotrzymują obietnicy. Nastepna to też zlecenie na kolejne dwa miesiące. A potem może łaskawie dostaniesz umowę o pracę, ale znowu na okres próbny, czyli 3 miesiące. Jednym słowem kretacze.

Zorro
@Axc

W sumie racja w ogłoszeniu jest umowa o pracę więc jak by byli w porządku to by napisali, że po jakimś czasie a nie tylko przyciągają żeby przyjść na rozmowę. Więc proponuję zmienić treść ogłoszenia

Zostaw merytoryczną opinię o Pikseo Sp. z o.o. sp.k. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Pikseo Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Pikseo Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pikseo Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 13 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pikseo Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Pikseo Sp. z o.o. sp.k. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pikseo Sp. z o.o. sp.k.