Pikseo Sp. z o.o. sp.k.

Opinie o Pikseo Sp. z o.o. sp.k.

Dobrze się pracuję, stabilnie, kasa na czas, ludzie też w porządku :) Nie wiem czy inni komentujący mają porównanie do pracy w innych firmach, ja mam i pikseo jest bardzo ok.

E

Jest elegancko i tyle :)

Carlos

Szkoda czasu dzwonisz i namawiasz. Wprowadzenia w ofertę właściwie nie ma, radzić trzeba sobie samemu. (usunięte przez administratora) Jak dla mnie bardzo słabo ale potwierdza to bardzo duża rotacja pracowników. Nie polecam

izi

Ładne, dobrze zlokalizowane biuro. Jak na pracę na słuchawce jest w porządku.

@izi

Objazdowa to taka dobra lokalizacja? xd

pracuś
@Paweł

siedziba Pikseo jest też w Toruniu na ulicy Lelewela ;)

Opiekun Klienta

Z racji pandemii oczywiste zachowanie dystansu i dezynfekcja. Pan rekruter bardzo sztywny niezbyt sympatyczny. Pytania bezsensowne ale dość łatwe. Pan zachowuje się także jakby pierwszy raz na oczy widział cv i w ogóle nie zapoznał się z jakim kandydatem rozmawia. Wreszcie obietnica tego że do końca dnia uzyskam informacje zwrotną niezależnie od wyniku rozmowy. Informacji takiej oczywiście nie otrzymałem, może i dobrze bo firma która nie szanuje kandydatów nie szanuje też pewnie pracowników. PS nie wiem czemu muszę pisać te opinie 2 raz bo została usunięta. Widocznie marketing internetowy w wykonaniu tej firmy działa również tutaj.

O doświadczeniex dyspozycyjność, jakie argumenty użyłbym gdyby coś sprzedać, reszta jakieś bzdury.

Dla osoby, która umie i lubi sprzedawać dobra praca. Szczególnie jeżeli porównać z tym co oferuje konkurencja.

A jak zarobki i atmosfera? Są jakieś szkolenia sprzedażowe?

Baba

W cyfrowym Polsacie na infolinii ogólnej na własnej działalności sprzedając telewizję gdzie często sprzedaż trwa 5 minut przytulam od 12 do 20 zl od klienta. Obsługuje też klienta gdy trzeba. Wychodze 4600 brutto gdzie mam z tego 500 zl zusu I 500 zl podatku. Więc 2500 na słuchawce to jest absolutne minimum zwłaszcza że pracowalem u was I poziom stresu jaki dostarcza waszą firma jest nieporównywalne z cp.(usunięte przez administratora)

Kuba

Wdrażająca wiedze że szkoleń, zwiększając wyniki sprzedażowe z miesiąca na miesiąc, po prostu rozwijając się można awansować przy czym szybkość awansu jest kwestia indywidualna o ile ma się takie predyspozycje. Zaplecze merytoryczne od przełożonych oraz ich wsparcie ułatwia pokonywać ścieżkę kariery. Z mojej strony jeżeli jesteś ambitna osobą jak najbardziej mogę Ci polecić współpracę z Pikseo :).

Morti

Może bedzie laurka, ale pracuje od niedawna i nie spotkalem sie jeszcze z takim podejsciem, oczywiscie pozytywnym. Firma rozwija sie w niesamowitym tempie, codziennie dostajemy jakies dodatki na przywitanie owoce slodycze itd Jest bilard pilkarzyki tenis stolowy, plejak i fajna atmosfera. Wiadomo ze wymagaja i trzeba pracowac ale nie ma nic za darmo. Umowa o prace po 3 msc prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i multisport dla kazdego w pakiecie.

WIOLA

szczerze mówiąc jedna wielka beznadzieja, brak elastyczności i opieki nad pozycjonowaną stroną....potrafią kilka miesięcy nic nie robić bo.....nie mają podobno dostępu do strony

A.

Dobra firma dla młodych osób.

Hubert

Jest ok, normalna praca.

Aneta

@Anders z tego co napisałeś wynika, że młode osoby, będące na starcie swojej kariery zawodowej mogą tu liczyć na wdrożenie do pracy. To z pewnością duży atut. Możesz powiedzieć czy firma oferuje jakieś szkolenia zewnętrzne czy może raczej są to szkolenia prowadzone przez obecnych pracowników bez możliwości uzyskania certyfikatów. Wiesz może coś o premiach np. za wyniki?

Anders
@Aneta

Wdrożenie to za dużo powiedziane. Po prostu dostajesz robotę. Masz kilka słów wprowadzenia i sobie radź. Lubią gadać o szkoleniach zewnętrznych, ale nie wiem czy ktokolwiek je widział. Podwyżki? Na miernym poziomie.

Anders
@Aneta

Tfu, chodziło mi o premie.

@Anders

Dyrektor we wszystko wrowadzi ^_^

@Aneta

Żadnych szkoleń zewnętrznych, szkolenia wewnętrzne często są przeprowadzane przez osoby, które nie umieją przekazywać wiedzy innym i są niemiłe kiedy np. masz jakieś pytania, bo nie ogarniasz. Podwyżka w tej firmie jest jak Yeti, niektórzy mówią, że ktoś widział...

Magda

Jak ktoś pracuje tutaj dłużej, podrzućcie informację jak wygląda w firmie rozwój pracownika? Da się awansować? Jeżeli tak to jak to praktyce wygląda?

Bob
@Magda

Da się awansować. Co to znaczy jak w praktyce wygląda? Przykładasz się, wychodzisz z inicjatywą, to zostajesz zauważony. Ewentualnie kasa w zamian za wysiłek może ci nie odpowiadać, ale to już kwestia indywidualna.

Ulrich
@Magda

Da się, jak chcesz to nawet bardzo szybko. W praktyce, jak pokażesz się z dobrej strony to wcześniej niż później 'trafi cie' opcja pójścia wyżej.

zaangażowany
@Magda

parę lat temu było 20 pracowników, a teraz jest chyba ze 100, wielu awansuje na kierowników nowych działów, wszystko zależy od zaangażowania

@Magda

Zero możliwości awansu, firma nie inwestuje ani w docenienie finansowe pracownika ani w zapewnienie możliwości rozwoju takie jak np. szkolenia. Również mało informacji pracownicy otrzymują na temat nowinek z branży, co jest na maksa słabe.

Dominika

Witam, Niżej zadałam pytanie, ale chyba jest niewidoczne, więc je ponawiam. Czy w Toruniu nadal funkcjonuje tylko dział handlowy Pikseo? Czy może też techniczny dla copywriter'ów lub webmaster'ów? Zmieniło się coś w tym zakresie? Na olx widziałam ofertę pracy Pikseo Toruń - pracownik biurowy/copywriter i zastanawiam się nad aplikowaniem jeżeli chodzi faktycznie o Toruń. Proszę o odp. Dziękuję i pozdrawiam;)

Toruniak
@Dominika

Hej, w toruniu jest rowniez dzial techniczny, sa copy semowcy i seowcy. Wyslij maila na kariera@pikseo.pl na pewno znajdzie sie cos dla Ciebie. Zapraszamy :)

@Toruniak

Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Pikseo
@Dominika

Hej, tak jest dział copy i webmaster. Zapraszamy :)

@Pikseo

Witam i dziękuję za odpowiedź. 24 kwietnia wysłałam CV na kontakt@pikseo.pl. Pozdrawiam.

Tola

Witajcie, jakie warunki Pikseo oferuje copywriterom? Jestem zainteresowana współpracą zdalną. Posiadam już trochę doświadczenia w pisaniu tekstów na strony internetowe. Chciałabym wiedzieć jak się wiedzie w Pikseo copywriterom? Pozdrawiam serdecznie.

1.7 netto za precle za 1k zzs

@copy

Witam, Mam jeszcze trochę bardziej szczegółowych pytań. Czy możliwa jest umowa o pracę (po okresie testowym) dla copy zdalnego? Czy zdalny copy może też prowadzić konta w Social Media? Czy zdalny copy może brać udział w szkoleniach z SEO/SEM czy też Social Media (jeżeli są takie w Pikseo)? Czy da się zarobić? Czy są problemy ze zleceniami? Czy zdalny copy musi przyjść na rozmowę rekrutacyjną i czy jest wyznaczony dla niego dzień próbny? Czy może wszystko odbywa się przez zdalny panel rozliczeniowy (o którym czytałam już w ofertach na olx)? Czy dla PIKSEO jest problematyczne to, że ktoś ma jeszcze do dokończenia studia magisterskie (np. złożenie pracy magisterskiej i egzamin mgr)? (usunięte przez administratora) Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź. :)

@Tola

Nie rozumiem dlaczego moje pytanie o adres Pikseo zostało usunięte. Co jest w tym niestosownego drogi administratorze? Czy Pikseo nie będzie już urzędować na ul. Kościuszki? RODO chyba nie jest tak bezwzględne...

@Tola

Cześć, w Toruniu jest tylko dział handlowy na tą chwilę, oddział na Kościuszki został przeniesiony na teren CH Bumar. Copy zdalni pracują w oparciu o UOD lub DG jak takową mają. UOP wchodzi w grę ale to po jakimś czasie i na pewno musiałabyś wpaść do firmy na rozmowę. Przy współpracy zdalnej dostajesz dostęp do panelu i piszesz that's all ;)

Qwerty
@copy

To już nie jest w Kościuszko BP??? Coś się panu dyrektorowi odwidziało czy czynsz za najem jednak za wysoki :-D

zdalny
@copy

Z tą możliwością pracy zdalnej na UoP to bujda na kółkach. Nie licz na to. Na podwyżki też nie.

@copy

Czy w Toruniu nadal funkcjonuje tylko dział handlowy? Czy może też techniczny dla copywriter'ów czy webmaster'ów? Proszę o odp. Dziękuję i pozdrawiam;)

Bogna

Tylko ten co nic nie robi nie popełnia błędów. Dobra firma więc z pewnością oczekujemy wiecej

zew

Moje doświadczenie z tą firmą stety bądź niestety zakończyło się na etapie rozmowy kwalifikacyjnej. Pan z którym tę rozmowę prowadziłem, całkiem miły zgoła, zapewniał mnie dwukrotnie patrząc mi w oczy, że będą się kontaktować ze wszystkimi kandydatami nawet jeżeli odpowiedź będzie negatywna. Dwukrotnie, bo szanuję swój czas i dwa razy wyraźnie o to prosiłem. Nie kontaktowali się. Jeżeli tak podchodzą do pracowników jak do kandydatów na pracowników to szczerzę współczuję i radzę unikać.

osoba

To była... najdziwniejsza i chyba najgorsza rozmowa kwalifikacyjna, na której byłam. Na moje CV odpowiedziano od razu, po kilku minutach zaproszono mnie na rozmowę następnego dnia. Ok, dojechałam na ten koniec świata, byłam punktualnie :D Zgłosiłam się, zapukałam do drzwi, powiedziałam, że jestem. Jakaś pani kazała mi usiąść na korytarzu i powiedziała, że zaraz ktoś po mnie przyjdzie i... czekałam dobre pół godziny. Nikt inny w tym czasie nie był na rozmowie. Mnie zaś potraktowano jak małpkę z wystawy - nagle pracownicy zaczęli chodzić po korytarzu, niby po kawkę, oglądali mnie, przyglądali się. Nikt nie raczył mnie zaprosić. Czekałam, czekałam,dłużyło się to niesamowicie. Nagle jakiś nieśmiały pan wyszedł z pokoju, trzymał moje CV. Podszedł do mnie, przywitał się i powiedział, że to jeszcze chwilę potrwa... To już prawie było 45 min czekania! Chciałam wyjść, w sumie, to żałuję, że tego nie zrobiłam. No, wreszcie mnie zaproszono.(usunięte przez administratora) Rozmowa przebiegała... dziwnie.(usunięte przez administratora)Ale spoko. Na koniec tej męczącej - i dla mnie - rozmowy dodał, że albo się odezwą, albo nie. Pełna profeska! :D Rozmowa ta to była męka. Niewiele dowiedziałam się o obowiązkach, o stanowisku. Nic... Straciłam dobre 2 godziny, licząc dojazdy na ten koniec świata, gdzie właściwie nic nie jeździ oprócz jednego tramwaju z połową patologii z Łęgnowa. Nie polecam, serio.

@osoba

Jeżdżą jeszcze dwa autobusy.

qwerty
@osoba

Dzięki za info, bo właśnie miałem wysyłać CV i się waham. A ktoś może mi powiedzieć ile zarabia ten Junior Webmaster na którego właśnie rekrutują?

odp
@qwerty

webmaster z dłuższym stażem zarabia tam max (usunięte przez administratora)netto. Nowy - cos koło (usunięte przez administratora)k na rękę

qwerty
@odp

serio tyle w IT płacą? mogliście iść na jakichś magazynierów, produkcję, na kasę, call center albo w sumie gdziekolwiek indziej, pewnie dostalibyście jeszcze trochę więcej, po co było się uczyć, żeby zarabiać tyle co ludzie po podstawówce? no nic to ja odpuszczam, nie będę zmieniał pracy na gorszą, ale dzięki za odpowiedź i powodzenia :)

Aneta

@qwerty czy oprócz zarobków poszukujesz jakieś informacji odnośnie tego pracodawcy, która skłoniłabym Cię do aplikowania na wybrane stanowisko? @osoba możesz określić o co byłaś pytana na rozmowie kwalifikacyjnej i na jakie stanowisko aplikowałaś?

Aneta

@copy a możesz jeszcze napisać w jaki sposób można dostać taką pracę? Praca zdalna to doskonała forma dla osób, które nie mogą podjąć pełnoetatowej pracy. Czy odpowiedziałaś na konkretne ogłoszenie, czy może zgłosiłaś się do nich bezpośrednio z próbką tekstu?

Aneta

@copy polecasz pracę zdalną? Możesz określić w jaki sposób jesteś rozliczana? Teksty przechodzą przez osobę nadzorującą Twoją pracę czy może wygląda to inaczej? Jakim osobom poleciłabyś pracę zdalną w Pikseo? Możesz pracować w dowolnych godzinach?

@Aneta

Masz stałą stawkę za 1000 znaków. Bierzesz 1 zlecenie, dopiero jak je napiszesz możesz wziąć z listy następne (zdalni nie mają możliwości zaklepywania sobie kilku zleceń). Możesz pisać w dowolnym czasie. Skończone teksty są sprawdzane przez osobę nadzorującą oraz program antyplagiatowy. Jeśli coś jest nie tak, są odrzucane - musisz poprawić i w tym czasie nie możesz wziąć żadnego nowego zlecenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Pikseo Sp. z o.o. sp.k. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Pikseo Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Pikseo Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pikseo Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 13 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pikseo Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Pikseo Sp. z o.o. sp.k. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pikseo Sp. z o.o. sp.k.