Opinie o PRG KUPRYT Sp. z o.o. w Polkowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy PRG KUPRYT Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w PRG KUPRYT Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRG KUPRYT Sp. z o.o. w Polkowice

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w PRG KUPRYT Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

sztajger Nowy wpis

Wszystkie te opinie to bzdury .Jeśli ktoś jest zaangażowany i nie boi się roboty to jest szanowany i zarobi

Jaki jest styl zarządzania w PRG KUPRYT Sp. z o.o.?

Dariusz

Poszukują górników?

Sztygar Nowy wpis
@Dariusz

Jako górnik dadzą Ci max 3500 brutto czyli 2500 netto (na rękę) a narobisz się jak osioł tyle to można zarobić w kauflandzie.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w PRG KUPRYT Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Magazynier IT
CCC S.A.
logo firmy Pracownica sprzątająca/Pracownik sprzątający w fabryce
Polkowice
INWEMER System sp. z o.o.
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
logo firmy monter ślusarz
Polkowice
CDMD Investments Sp. z o.o.
Darek

Na jakie zarobki mogę liczyć jako górnik na początek?

Gregor

Czy słyszał ktoś o pracy w firmie, potrzebują teraz kogoś? Jakieś aktualności o rekrutacji?

Endriu

Mam pytanie czy firma PRG KUPRYT to to samo co PRG-M Polkowice?

Endix95

Nie polecam firmy . (usunięte przez administratora) tylko jak mogą .. Mało płaca a co najlepsze nie odprowadzają składek na emeryturę itd .. tą premie pare zł co oni rzekomo dają to te nie odprowadzanie tych składek .. Porażka :) ludzie uciekają i się nie dziwie jak podwyżek nie ma od nowego roku :) uciekajcie ludzie zanim możecie .

Sebastian
@Endix95

Jak to składki nie są odprowadzane. Czy jesteś zatrudniony na takiej umowie, że sam musisz to robić? Wspominasz o premiach. Czy pracodawca oferuje także inne benefity lub szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe?

Quareso
@Sebastian

Premia 300 zł to po uju takie premie

Górnik

Nie polecam . Najgorsza firma spośród tych wszystkich które pracują na rzecz KGHM :)

Jak jest z pakietem medycznym w PRG KUPRYT Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Hyxis

Prezesowi ciężko jest dołożyć złotówkę do wypłaty a ty pytasz o takie rzeczy ...

Dominika
@Hyxis

To pytanie jest jak najbardziej zasadne. Na to forum wchodzą przecież osoby, które dopiero zaczynają szukać informacji na temat wszelkich spraw związanych z pracą w PRG KUPRYT. Czyli - według Ciebie - nie ma tam żadnego pakietu medycznego. Jak wygląda tam kwestia umów? Jest stabilność zatrudnienia?

Remek

Firma funkcjonuje bez zmian? Zastanawia mnie zupełny brak opinii pracowników.

Tonik

Cisza na forum bo jest dobrze i nie ma maruderów!! Polecam pracę.

Nowy ?

Witam. Jak wygląda sytuacja w firmie ? Jakieś przyjęcia, stawki wynagrodzenia ?

jerz.top

W/w opinia ma swe pokrycie w faktach, co najgorsze to brak kompetencji kierownika oddziału . Brak przygotowanie do pracy z ludźmi, apodyktyczność, zbyt mała praktyka zawodowa i brak doświadczenia zawodowego, irytuje zatrudnionych górników w tym oddziele. Dyrektor toleruje jego fanaberie i zachowanie, skutek - to stres dla pracownika, w końcu zwalnia się z pracy. O przepisach BHP to już utopia. Kto przychodzi do pracy szybko rezygnuje.

kris

Witam. Jakie są tam zarobki?

bylypracownik

Praca w kopalni pod ziemią w żadnej firmie nie należy do łatwych ale przestrzegam przed pracą w Kuprycie , firma kogucik , wykorzystują na maxa małą płacą , nie szanując człowieka , a przedewszystkim nie mają sprzetu , jak bedziecie pchać samochód przez 4 km pod ziemią to zrozumiecie , cały czas wiercenie bez wody , kiedyś chłopaki z innej podfirmy powiedzieli zasuwacie w tym kuprycie jak Beduinni ( niestety to prawda) wagonyyy kostki czy cementu ręcznie . Najlepsze są osoby zarządzające i emerucii po 70-80 lat na stanowiskach kierowniczych co mają problem z chorbami wieku starczego . Nie polecam szkoda zdrowia !!!

lukson

PRG KUPRYT Sp. z o.o. wykonuje roboty górnicze w KGHM Polska Miedź S.A. Jak wygląda praca w tej spółce? Prosimy o opinie.

Zostaw merytoryczną opinię o PRG KUPRYT Sp. z o.o. - Polkowice

• Jak się pracuje w PRG KUPRYT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PRG KUPRYT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRG KUPRYT Sp. z o.o.?

PRG KUPRYT Sp. z o.o.