Opinie o Pozytywne Inicjatywy w Puck

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pozytywne Inicjatywy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pozytywne Inicjatywy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szkoły podstawowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pozytywne Inicjatywy w Puck

@pracowniki

Nie polecam pracy w PPP 10. Dyrektor nie szanuje pracowników, (usunięte przez administratora), niestosowne komentuje, faworyzuje tych którzy donoszą, a nie tych, którzy angażują się w pracę z dziećmi. Niskie zarobki, nieadekwatne do obowiązków. Dyrektor cały czas podkreśla swoją wyższość względem zatrudnionych, praca w poczuciu, że ciągle coś źle się robi, chociaż dyrektor nie stosuje jasnych komunikatów, że można coś zmienić.

a często się zdarza, że ktoś odchodzi? Przytoczone są 3 lata, zastanawiam się jaka przy tym okresie czasu mogła być rotacja w placówce?

Administrator Nowy wpis

Poszukuję pracy w Puck na stanowisku Pielęgniarka. Czy możecie polecić mi coś ciekawego?

Szkoła Puck Nowy wpis

Proszę o kontakt 668464984

Lila Nowy wpis

Dzisiaj pojawiła się oferta dla kierowcy kat B / konserwatora z oznaczeniem, że to praca od zaraz. czy wiecie co jest powodem tych naborów? partner ma doświadczenie i może by aplikował ale liczymy na stałą pracę dla niego. rotacje są częste?

Katarzyna

Niestety nie polecam. Dyrektorki przedszkoli oraz żlobków w Gdansku to scisle kolesiostwo, faworyzowanie niektorych pracownikow ( tych, ktorzy nie widza swiata poza dyrekcja , kosztem kontaktow z innymi pracownikami). Zawile próby wciskania dzieci ponad stan przedszkoli, a sama praca ciezka za slabą płace.

Women94 Nowy wpis
@Katarzyna

Która placówkę ma Pani na myśli? Bo obecnie jestem na etapie wysyłania CV. Interesuje mnie Szkoła na Azaliowej.

@pracowniki

@@pracowniki

Jasne komunikaty nie są stosowane? A co w przypadku zapytania o nie wprost, zwłaszcza, że pewne sygnały są wysyłane? Jeśli już zarobki zostało określone jako nieadekwatne co do obowiązków, to co w zasadzie się na nie składa? To wszystko jest opisane na ogłoszeniu lub tez samej umowie?

obserwatorium
@@pracowniki

@pracowniki a co oznacza że dyrektor nie szanuje pracowników,niestosownie komentuje i faworyzuje tych którzy donoszą,co masz na myśli? Byłam dziś na rozmowie i wyszłam bardzo zadowolona z rozmowy. Jasny zakres obowiązków, wszystko czytelne.

asdf
@obserwatorium

A jakiś okres próbny kiedy masz? Teraz występuje czy nie? Kiedyś coś pisali. Pytam, bo teraz Twój dalszy feedback będzie mnie interesował. Ja może do firmy będę się wybierał od stycznia, w zależności od sytuacji. Będziesz już wtedy po wdrożeniu? Kiedy umowę się podpisuje teraz?

obserwatorium
@asdf

Jestem umówiona,że umowę dostanę na rok. Później zobaczę co będzie. Mnie cieszy to,że Pani Dyrektor w trakcie rozmowy opowiedziała mi o dokładnej specyfice pracy nauczycieli,i co najważniejsze zaznaczyła że praca z dziećmi jest praca trudna.Jak byłam na rozmowach to większość tylko czarowała,że zawód nauczyciela to pasja i trzeba kochać dzieci. Owszem rozumiem,ale takie mydlenie oczu nie w dzisiejszych czasach. Warunki finansowe dobre,umowa na rok, zobaczymy co będzie. Jestem nastawiona pozytywnie.

Nie wiem jak na innych lokalizacjach jest ale widziałam, że była oferta na Juszkowo kiedyś właśnie na stanowisko dyrektorskie. Wiecie przy tym jak się teraz zarabia? Nie było to wcale wskazane w opisie

@@pracowniki

Pracuję w przedszkolu już 3 rok. Atmosfera jest super,Pani Dyrektor empatyczna i życzliwa. Domyślam się że komentarz pisany przez osobę która już nie pracuje i jest złośliwa.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pozytywne Inicjatywy? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Kobietka

Jestem zatrudniona w przedszkolu nr 10 już 2 rok. Jest pozytywnie,kadra integruje się,przedszkole powiększa, Pani Dyrektor bardzo komunikatywna.

Xxxwomzz

Nie polecam pracy w przedszkolu na ul.Wasowicza. Totalne rozczarowanie. Dyrektor porażka,atmosfera fatalna, współpraca z kadrą dramat.

@Xxxwomzz

Czemu współpraca z pozostałą częścią kadry została negatywie oceniona? Proszę o podanie szczegółów jeśli pada taka opina, to akurat moja okolica. Szukam zatrudnienia jako asystentka nauczyciela. Czy taka forma zatrudnienia jest w ogóle tam możliwa?

@Xxxwomzz

Nie zgadzam się! Pani Dyrektor bardzo miła i sympatyczna a kadra nie zmieniła się- wiem bo tu pracuję a przedszkole jest od września także komentarza na pewno nie napisał żaden pracownik. Bardzo sympatyczne miejsce, personel integruje się zarówno między sobą jak i z rodzicami

Sfds
@Xxxwomzz

Pracuje się bardzo dobrze. P. Dyrektor bardzo miła i można się dogadać.

BorysJ

Polecam pracę w Przedszkolu nr 10 przy ul.Chalubinskiego w Gdańsku. Jestem miło zaskoczona tym jak Pani Dyrektor wyraża się o dzieciach i kadrze. Pracowałam w kilku przedszkolach, i sporo przeszłam. To duże przedszkole,i wiem że nie da się być wszędzie z poziomu kadry zarządzającej ale to jak organizacyjnie funkcjonuje przedszkole jest godne polecenia.

@BorysJ

Opinia jest pisana z punktu widzenia nauczycielki? A co z Paniami odpowiedzialnymi za sprzątanie? Czy są obecnie w tych rejonach zatrudniane? Mieszkam niedaleko i będę pracy potrzebować odkolejnego półrocza

Darem

Systematycznie pojawiają się ogłoszenia dotyczące pracy w Pozytywnych szkołach czy przedszkolach. Wystarczy przejrzeć oferty - jest ich zatrzęsienie. Na czym polega problem w tych placówkach - dotyczy on niskich płac, liczby godzin pracy czy nierealnych oczekiwań przełożonych? A może polityka władz polega na stałej wymianie pracowników? Może ktoś wie, jak to jest postrzegane przez rodziców?

@Darem

Dzień doby! Pracuje w tej firmie i rzeczywiście jest problem z kadra- u nas atmosfera jest bardzo dobra jednak praca w żłobku czy przedszkolu jest ciężka praca, rodzice są często bardzo roszczeniowi i nie doceniają tego co się robi dla ich dzieci, generalnie dużo nauczycieli zmienia zawód i to nie jest tylko problem Pozytywnych ale i innych przedszkoli i żłobków. Druga sprawa- co chwile Fundacja otwiera nowe punkty więc siła rzeczy muszą zrekruowac nowy personel. Zarobki są ok, pracowałam w innych przedszkolach i żłobkach i albo zarabiałam mniej albo podobnie. Wewnątrz nie widać wielkiej rotacji raczej wynika ona z powiększania grup czy też rekrutacji do nowych miejsc.

uczeń

ta szkoła to najgorsza na świecie mam 14 lat i to co robią nauczyciele jest okropne i nie sprawiedliwe, nauczyciele wyzywają, krzyczą, są 2 pani psycholog, jedna z nich jest super można jej zaufać a druga jest tragiczna, nie można jej zaufać, nawet nikomu. Omijajcie te szkole jak ognia i nigdy tam nie zapisujcie swoich dzieci bo będą musiały chodzic do prywatnego psychologa jak większość szkoly, obiady są nie wszystkie tragiczne ale bardzo drogie, nie polecam

@uczeń

Jestem na go work a czytam wysrywy jakiegoś dzieciaka?

Byly pracownik

Praca w jednej z placowek Pozytywnych Inicjatyw w Pucku byla koszmarem i rozczarowaniem! Jako nowy pracownik otrzymalam zero pomocy i wsparcia od dyrekcji. Przeplyw informacji w szkole miedzy kardą jest fatalny, przez co robi się wielki bałagan (a rodzice to widza!). W sytucjach konfliktowych rodzic-nauczyciel, dyrektor NIGDY nie stanie po stronie nauczyciela. Dyrektor umywa ręce od wszelkich trudnych spraw, zostawiając nauczyciela samego sobie. W szkole nauczyciele oczywiscie otrzymuja nieco wyższą stawkę godzinową, ale niestety na dodatki, typu premie (ktore są standardem w placówkach niepublicznych nie ma co liczyc). Z plusów mogę powiedzieć, ze karda jest młoda i są to ludzie, którym się chce! Poza tym uczniowie tej szkoły są absolutnie fantastyczni.Oprócz tego…dyrekcja…no cóż…jest całkiem sympatyczna….ale to chyba nie o to chodzi, prawda? Niestety, jako pracownik, nie mozna się poczuć w tej placówce bezpiecznie. Co roku odchodzi ze szkoly bardzo duza ilosc nauczycieli, to chyba tez o czyms swiadczy…

Zuzanna
@Byly pracownik

Ale z czego wynika fatalny przepływ informacji między kadrą skoro jest młoda i chętna do pracy?

Gr

Jakbym czytała o ULO.

Było
@Byly pracownik

Jakby ktoś napisał o ULO.

Czym w Pozytywne Inicjatywy zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Jgg

Unikać jak ognia

Zuzanna
@Jgg

Wypowiadasz się jako pracownik czy rodzic, bo przy tak ogólnej opinii ciężko wyrobić sobie jakieś zdanie. No i z jakiego powodu unikać?

Honorata
@Jgg

mimo wszystko na święta chyba coś było? i też jestem ciekawa powodu odejścia między nauczycielami nie szło się dogadać?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Pozytywne Inicjatywy odbywa się również w języku angielskim?

JOla

Nie

Honorata
@JOla

A pracują tu osoby spoza Polski? np ukraina czy sami Polacy?

Jakie są warunki zatrudnienia w Pozytywne Inicjatywy?

JOla

Umowa o pracę

Grażyna
@JOla

od pierwszego dnia dla każdego ? czy jest okres próbny np miesiac na zlecenie by kogoś sprawdzic ?

Pracownik przedszkola Gdańsk

Chcesz żyć i mieć zdrowie, to omijaj pozytywne placówki . Traktowanie pracowników , łamanie przepisów , trucie dzieci ohydnym jedzeniem . I pensja jak dla psa . Do tego zarząd który ma cię gdzieś .

Ala
@Pracownik przedszkola Gdańsk

Nie każda placówka chyba słynie ze złej sławy?Więc skąd taka ocena?Jedna działa lepiej inną inaczej,każda rządzi się własnymi prawami,,czemu od razu omijać?Każdemu trzeba dać szansę bo to uderza w wiele opiekunów które są stworzone do tej pracy

Pracownik przedszkola Gdańsk
@Ala

Absolutnie nie mam żadnego ale do kadry pedagogicznej. Cudowne panie , które za beznadziejne pensum pracują ponad normę , często same etc. I tak nie polecę nikomu pracować pod fundacja , ludzie którzy są tam na ,,górze " liczą tylko kasę , nie liczą się z dobrym pracownikiem , nie ten będzie inny . Jedzenie cateringowe , najtańsze , ohydne , czesto z kośćmi wielkości palca...

@Ala

Na pewno jest wiele osób, które pracuja z powołaniem. W Gliwicach zlobek jest źle zarządzany. Nie wszystkie Ciocie nadają się do zawodu. Jedna Ciocia potrafi zepsuć opinie calemu zlobkowi...

Urszula
@Anna

A co konkretnie jest nie tak w zarządzaniu tym żłobkiem ? Ciekawe bo myślałam żeby się tutaj zatrudnić

Agata

Pozytywne inicjatywy- proszę drodzy rodzice , nie posyłajcie tam swoich dzieci. nie dość , że jak czytam komenatrze nie szanuja pracowników, to wiedzcie , że xatrudniają osoby które z dziećmi nie powinny pracować.dno

Aldona
@Agata

Skąd taka opinia,po czym wnioskujesz masz doświadczenie z pozytywnymi inicjatywami

@Agata

Moje dziecko chodzi od 2 tygodni i nic się nie dzieje ,syn jest zadowolony z chęcią chodzi do zlobka a panie nie wyglądają na niekompetentne i nie nadające się do pracy z dziećmi,pzdr

pomarancza88
@Agata

zgadzam sie z przedmowca . jedna z pan pracujacych w krakowskiej placowce na wyslou w wolnej chwili zajmuje sie podrywaniem zonatych mezczyzn. czy chcemy, zeby nasze dzieci uczyl ktos jej pokroju ? ponoc na kącie ma juz jedno cudze zniszczone malrzenstwo . moje dziecko juz tam nie wroci .

@pomarancza88

Możesz cos więcej która to ciocia

@pomarancza88

Coś więcej?czy kolejna sfrustrowana mamuska

@pomarancza88

Mój syn zaczął chodzić do tego zlobka i nie widzę by panie podrywały cudzych mężów,każda jest zaobraczkowana także nie rozumiem po co ten jad i hejt ,pewnie kolejna mama dziecka które już nie chodzi i robi schody bo zlobek zapelniony

Zoska
@pomarancza88

Życie prywatne opiekunki chyba nie ma nic do pracy

Agata s

Zazdrosc bo Ciocie za mile

Karolina K
@pomarancza88

Najlepiej zwalać winę na Ciocie,bo ladne wszystkie ,mile ,troskliwe a zlobek to przechowalnia od rana do zamknięcia, masakra czytać to ,po adresie IP każdy dojdzie kto to pisze i policja się kłania za zniesławienie,na przyszłość 2 raz się zastanowić, pzdr

Agnieszka
@pomarancza88

A co cię prywatne sprawy cioci obchodzą?chyba ze to nie twojego męża trafiło,wstydź się

Bartlomiej
@pomarancza88

A niby.kiedy wolna chwila,przy takich dzieciach prosimy nie obrażać i nie wymyślać to karalne jest,masakra że byle opiekunki piszą coś takiego do sądu z tym,a ja to doprowadzę do końca, zazdrość zazdrość i jeszcze raz zazdrosc

@pomarancza88

Choćby i 10 małżeństw rozwaliła ważne że jest dobrym opiekunem,masakra czytać takie bzdury

Karolina K
@Agnieszka

Penie tak i zazdrosną jest ,wstyd

Iwona
@pomarancza88

Nie rozumiem jak w wolnej chwili co ma Pani na Myśli?Przecież rodzice przyprowadzają dzieci rano i odbierają po południu więc tatusiowie musieli by być w żłobku przez cały dzień, gorszych bzdur nie da się już wymyślić, za takie pomówienia grozi kara,opanuj się dziewczyno lub dziewczyny bo słyszałam poniekąd co wyczyniają byle pracownice,karma wraca proszę pamiętać. OGÓLNIE PISANIE TAKICH TEKSTÓW JEST NA POZIOMIE DZIEWCZYNKI Z LICEUM A I Z BŁĘDAMI,WIEC SAMO PRZEZ SIĘ ROZUMIE.

@Agata

A osoby które mają serce do dzieci, ale nie mają wykształcenia pedagogicznego są traktowane jako gorszy sort. Brak słów

Aneta
@Kasia

Po czym wnioskujesz zwolnili cię czy jesteś jedna z tych co pracowały i co jakiś czas domagają się atencji??

Bartlomiej
@Aneta

Nowy rok się zaczął to żmije zaczną saczyc jad,bo żłobek dalej działa i się rozwija.

Skad taka opinia?

pedagog

ktoś coś słyszał czy szukają pracowników do nowego przedszkola w Gdańsku ?

HAnia
@pedagog

Tak, na Chałubińskiego szukają PPP10

Jak wygląda podstawa w Pozytywne Inicjatywy?

2800 brutto

@Anna

Ale nauczyciel przedszkola? Tylko tyle? Czy opiekun w zlobku?

Aneta
@Kasia

To pewnie zależy też od doświadczenia. Tak czy inaczej - też z chęcią dowiedziałabym się czegoś więcej na temat zarobków w Pozytywnych Inicjatywach. Może ktoś poda tu nieco więcej szczegółów. A pierwsza kwestia: czy w ogóle szukają tam w tym momencie kogoś nowego?

Opiekun ,nauczyciel przedszkola więcej

jaaaa

nauczyciel tak ja w samorządowym ale za 40 godzin

3126zl

zarobki

4000 max

Katarzyna

Najniższa krajowa dla nowej cos więcej dla pracujących już ale atmosfera ok

HAnia
@Aneta

Tak szukają nauczycieli Gdańsk Chełm

Magdalena

Patrząc ost na zdjecia strony i ogólnie, widzę że Ciocie się starają widać to po tych małych i dużych, super miejsce Ciocie I placowka

Zosia

Jak pracuje sie w zlobku na Osowie? Jakie zarobki? sa szanse ma premie?

Magda
@Zosia

Moja siostra pracuje na wysłouchów w Krk jest zadowolona, nie narzeka ,jestem dumna ze spełnia się w tej pracy ciężkiej pracy i tak fantastyczne opiekuje się dziećmi, także działaj dalej SIS i dawaj z siebie tyle energii co dajesz na codzień

T
@Zosia

W pozytywnych nie ma premii

Opiekunka Agata

Ja byłam zadowolona choć zmieniłam pracę na lepiej płatną. Polecam serdecznie

@Opiekunka Agata

Czemu aż tak źle?

Zostaw merytoryczną opinię o Pozytywne Inicjatywy - Puck

• Jak się pracuje w Pozytywne Inicjatywy?

Zobacz opinie na temat firmy Pozytywne Inicjatywy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pozytywne Inicjatywy?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 8 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pozytywne Inicjatywy
3.5/5 Na podstawie 79 ocen.
  • Przebendowskiego 12
    84-100 Puck