Work Force Sp. z o.o.

Opinie o Work Force Sp. z o.o.

MART

Witam, pracuje ktoś w Intertoys w Waddinxveen? Jakieś opinie?

Witam! Szukam kogoś kto był w Holandii przy pakowaniu ubrań, polecacie? Jak z zakwaterowaniem, ciężka praca?

Radzio 89

Cześć Jestem w Holandii już 2 miesiące pracowałem przez firmę Work-force Praca jest okey, lecz zakwaterowanie Masakra. Teraz pracuję na Magazynie w Ciepłym Zbieram zamówienia takie jak Express do kawy, odkurzacze itd, praca spokojna i Super.

Eli????

Jestem w Holandii i od przyszłego tygodnia zaczynam pracę w jumbo przy kwiatwch czy ktoś również wybiera się tam do pracy?

...
@Eli????

W Jumbo przy kwiatach? A co dokładnie tam robisz?

Eli????
@...

Praca ogólnie jest fajna i spokojna. Bukiety robią osoby z doświadczeniem więc ciężko opisać konkretnie bo jeszcze nie byłam na każdym stanowisku, ale naklejanie stikerow, wymienianie wody, pakowanie

Pakowacz

Wysłanie CV . Telefon i zaproszenie do biura. W biurze test jezykowy ktorego nawet nie sprawdzili . od razu podpisanie umowy

Na ile chce jechac .

Yooo

Proszę o opinie na temat zakładu pracy vice versa w Oss ?

...

Witam, dlaczego każdy pisze tutaj o swoich planach wyjazdowych, a będąc już na miejscu nie pisze już nic? To jak jest, warto jechać przez tą agencję, czy nie?

ANGELA

Chciała bym wyjechać jakoś pod koniec miesiąca są tu osoby które też nie mają z kim jechać ? W grupie raźniej :) odzywajcie sie @angelcia99@o2.pl (dodaje drugi raz bo nie wiem czy tamten wpis się dodał)

Dpele98
@ANGELA

Cześć ja jadę 25 do pracy order picker w jumbo mój mail antpel@wp.pl

Flower
@ANGELA

Hej :) czy udało Ci się zorganizować wyjazd? Ja właśnie mam zacząć od wtorku w jumbo Veghel przy kwiatach

Darek

Cześć, mam pytanie... Czy ktoś z Was pracował w firmie Goedhart (piekarnia/cukiernia) z Work Force ? (właściwie Flexspecialisten, bo to dla nich rekrutacją ). Wybieram się tam. Niestety chyba jest mało godzin. Proszę napiszcie jak kształtują się tam tygodniowe wypłaty. Może ktoś tam pracował albo chociaż słyszał coś na ten temat. Szczerze mówiąc obawiam się swojej decyzji o wyjeździe. Papiery już podpisałem ????. Z góry dziękuję.

@Darek

Goedhart to dobra firma, wypłaty ok jeśli są godziny. Generalnie lekka praca przy wypiekach. Z mieszkaniem różnie, bo może być daleko

Dawid

Witam, wyjeżdzam w sobote 24.04 do pracy w Jumbo czy ktoś również wyjeżdza w ten weekend?

Mag.
@Dawid

Hej. Ja właśnie też mam podobny termin i jestem już na miejscu :)

Sześcioliterowe Imię

Czy są tutaj jakieś osoby mające w planach wyjazd do pracy w Holandii jako komisjoner - zbieranie zamówień i pakowanie ubrań? Wyjazd z polski ma przypadać na weekend 24-25.04.

Angela
@Sześcioliterowe Imię

Ja bym mogła z Tobą pojechać :) odezwij się @angelcia99@o2.pl

ANGELA

Hej chciała bym wyjechać jakoś pod koniec kwietnia może któraś z dziewczyn jest chętna ? Ewentualnie jakąś grupką ? tu mój e mail @angelcia99@o2.pl

Marcosssd1992

pracuje ktoś w workforce? dajcie znać - mpolkowski92@gmail.com ;)

sos

Hej wam pracuje może ktoś przy pakowaniu czekolady w OSS?jak tam z pracą i warunkami warto tam jechać

Raya

Cześć wszystkim. Planuje 27-28.03 wyjeżdżać przez tą firmę do pracy. Pierwszy raz mam wyjazd za granicę, dlatego nie wiem do końca co i jak. Proponują mi pracę na "Pakownia owoców miękkich (jagody itp)". Czy może kto planuje wyjazd też , to proszę napisać na maila raygoe521@gmail.com. O mnie - mam 28 łat. Nie palę, piję tylko na święta , jestem pozytywna, lubię sport. Największa pasja - to podróże )

@Raya

W jakiej miejscowości ta praca? Dojazd rowerem?

Aras
@Raya

Sprawdz wszystko lokalizację mieszkanie w ile osób gdzie ile za mieszkanie czy są kary naliczane itd mieszkam w nl.13 bądź czujna spytaj ile zarobek na godzinę i czy liczony jest z wakacyjnym tzn jeśli wypłata tygodniowo to czy co tydzień też płacą wakacyjne bo niema płacą a liczą jako wysoka stawkę godzinowa

Adi238

Cześć wyjeżdżam 21.03 do Industrieweg na pakowanie wyrobów mięsnych jest ktoś może kto jest lub był tam i krótko by mi opisał jak z pracą, z zarobkami i zakwaterowaniem.

Cześć
@Adi238

Dasz znać jak będziesz już tam? Może też aplikuje na tą ofertę...

Adi238
@Cześć

Nie ma problemu

Adi1987

Ja wyjeżdzam jutro na jak to ładnie napisali "na produkty głęboko mrożone" czyli do kompletowania zamówień dla sieci Jumbo będe mieszkać w miejscowości Gees.

Adi1987

Witam jedzie ktoś 14 marca do pracy w Raalte do pracy w chłodni??

Zainteresowana

Hej. Planuję wyjechać z tą agencja. Czy ktoś również? Jakieś opinie o Panningen i pracy na ciastkach? Biorę pod uwagę również inne oferty.

Zuza

Hej Chce wyjechać jakoś po 15 marca. Szukam kogoś kto jedzie sam i byłby chętny do wspólnego wyjazdu. Jak ktoś będzie zaintesowany podam e-mail

Aga
@Zuza

Też chcę wyjechać po 15 .03 czy jedziesz na warzywa?

krzysiek
@Zuza

ja wyjezdzam teraz w sobote do bredy

Zuza
@Aga

Jesscze nie kontaktowałam się z agencja:) możesz podać swój e-mail?

Aga

Czy ktoś jedzie do velno 14. 03

Asia
@Aga

Ja i moje 3 koleżanki, mój mail asia.grzyb.2001@gmail.com napisz do mnie :)

Asia
@Aga

Nie wiem czy moja odpowiedź się dodała ale jadę z trzema koleżankami do Venlo na warzywa również 14.03 wyjeżdżamy z Polski. Odezwij się do mnie na mój mail asia.grzyb.2001@gmail.com

Zostaw merytoryczną opinię o Work Force Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Work Force Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Work Force Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 184.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Force Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 12 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Force Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Work Force Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Force Sp. z o.o.