Work Force Sp. z o.o.

Opinie o Work Force Sp. z o.o.

Bea

Cześć. My też szukamy razem z partnerem. Możemy pracę zacząć od zaraz.

Van Buuren

Widziałem, ze firma poszukuję do pracy przy pakowaniu Ciastek i przy pakowaniu ubrań w Utrechcie, czy ktoś pracuje bądź pracował na podobnych projektach?

Zainteresowana

Witam. Na ile miesięcy jest przewidywany wyjazd? Czy osoby niepełnosprawne również mogą ubiegać się na to stanowisko? (Osoba chodząca-kulejąca) Czy autokar zabiera pracowników z każdej części Polski czy jest określone miejsce zbiórki?

@Zainteresowana

Busy zabierają ludzi z każdej części Polski. Co do zapytania ws osoby kulejącej - często mamy prace stojące, tu pojawia się pytanie, czy to nie będzie stanowić przeszkody...

Izabela
@Work Force Sp. z o.o.

Dzień dobry, wraz z partnerem i koleżanką poszukujemy pracy, jesteśmy gotowi zacząć pracę od poniedziałku 30.01 Nie musimy wszyscy razem pracować, zależy nam na wspólnym zamieszkaniu i po prostu żeby być przez jedną agencję. Z góry dziękuję.

megamix

Pracował ktoś lub wybiera się ktoś w lutym do Hema? Lub ktoś tam pracował bądź pracuje? Jakie są tam warunki? W pracy i na lokacji?

Pakowacz

Wysłanie CV . Telefon i zaproszenie do biura. W biurze test jezykowy ktorego nawet nie sprawdzili . od razu podpisanie umowy

Na ile chce jechac .

INCOGNITO

Jade z chłopakiem 14 stycznia do Oldenzaal/Almelo do firmy Bleckmann. Czy ktoś chętny zabrać się z nami? / Ktoś pracował i ma jakąś opinie?

Aleale
@INCOGNITO

Jedziecie własnym autem? Skąd jesteście?

Maks Malsymalny
@INCOGNITO

Zastanawiam się nad wyjazdem przez ta agencje i tez proponowali mi wyjazd na 14 stycznia. Również ciekawią mnie warunki zakwaterowania i te dojazdy do pracy z miejsca zakwaterowania rower czy normalnie samochodem

Ali
@Maks Malsymalny

Wydaje mi się ze raczej samochodem, a z tego co wiem to są jakieś busiki pracownicze. W razie czego zawsze można się dogadać z kimś kto ma samochód ????. Jakbyś był chętny jakoś się zgadac albo ktokolwiek inny to zapraszam na maila: wikola515@gmail.com

Misia
@INCOGNITO

Hey ja też jadę właśnie do tej pracy 14 stycznia ale nic nie mam nawet natemat zakwaterowania

Kam
@INCOGNITO

Ja bardzo chetnie :) dajcie jakis kontakt do siebie

Dnjsjxh
@Kam

Pisz na maila: wikola515@gmail.com

Jan
@Aleale

Askod jestescie

Lusix

Hej, czy ktoś pracuje na Blackmaan z odzieżą w Bergen op Zoom? Proszę o opinie!

Tomas

Pracował ktoś w Rawenstein NL przy pakowaniu kosmetyków? Oferta taka atrakcyjna, więc pewnie jest jakiś haczyk. Jakie są tam warunki pracy? Ile dostaje się na rękę na tydzień? I jakie warunki zakwaterowania? Dzięks za odp.

@Tomas

Też jestem ciekawa jak tam jest, bo chodzi mi to po głowie :)

Hej! Może mi ktoś coś napisać o warunkach panujących przy zatrudnieniu przez tą agencję? Widzę bardzo mało opinii a jestem ciekawa czy są uczciwi i wypłacalni? Mam na oku dwie oferty: pakowanie kosmetyków (Ravenstein) oraz komisjonowanie ubrań, butów i kosmetyków (Amsterdam/Venlo/Bergen) - jeśli ktoś tutaj był lub jest na miejscu proszę o szczegóły! Dzięki ♥️

Krw32

Hej kto jedzie w sobotę do Haelen do pracy jako pracownik produkcji przyprawach frometach priv

Ali3n3k

Hejka, jeżeli ktoś jest chętny jechać jakoś w styczniu to piszcie na mail: kika155@icloud.com Razem raźniej ????

Paulina

Ktoś pracuje przy pakowaniu wyrobów czekoladowych w Oss? Jak warunki, zakwaterowanie? Co ogólnie myślicie o pracy, warto wyjechać w to miejsce? Widze, że szukają osób do pakowania również w inne części świata, że tak powiem :P Może ktoś poleca konkretne miejsce?

Czy ktoś składał cv na rekrutera w tej firmie? Na czym polega praca? Jest wypłacana stała podstawa czy tylko wypłata zależna od ilości zatrudnionych osób?

@:)

Rekruter rekrutuje nowe osoby :), pensja stała , pełen etat.

Halina
@Work Force Sp. z o.o.

Osoba na tym stanowisku zajmuje się całym procesem od a do z? W sensie wystawianie ogłoszeń, selekcja, rozmowa z kandydatami? Czy są jakieś prowizje w zależności od ilości zatrudnionych osób?

@Halina

Selekcja i rozmowa z kandydatem, podpisanie dokumentow, organizacja transportu. Prowizji nie ma, jest stala pensja.

David ????????

Witam czy ktoś planuje wyjazd jeszcze w grudniu z tej agencji? Jeśli tak to może by chciał wspólnie wyjechać ???? pozdrawiam

Przyszły pracownik

Siemka, wiecie może czy w agencji są wypłacane dodatki do pracy w godzinach nocnych, wieczornych bo w ofertach nie ma nic napisane ?

@Przyszły pracownik

Tak oczywiscie, zgodnie z przepisami.

Ola

Szukam kogoś na wyjazd do pracy w następnym tygodniu

Mateusz

Zainteresowany mam 24 lata może się skontaktujemy

Ktosik
@Ola

Jestem chętna z partnerem, możemy się skontaktować:)

Ola

Ile płaci się za busa?

Mateusz

Nic darmowy jest przejazd

Olencja
@Mateusz

Wyjazd z Polski do pracy do Holandi firmowym busem za darmo a nie na własną rękę?

Qulson

Witam czy miał ktoś okazję współpracować z tą agencja i mógłby się podzielić opinią na jej temat oraz jak wyglądał współpraca za granią z tą agencją.

Kama

Jak praca przy pakowaniu ubrań w Amsterdamie ?

Arkadiusz

Wybieram się tam 29, jak będę na miejscu to Ci napiszę

Hubert
@Arkadiusz

O też się wyborem coś koło tego

@Hubert

Proszę, jeśli ktoś pracował przy odzieży w Amsterdamie, niech napisze tutaj jak to wszystko wygląda na miejscu lub na mojego maila marta.lisek@gmail.com

Arkadiusz
@Hubert

Jedziesz busem w tą sobotę?

Sandra
@Arkadiusz

Hej, też chciałabym się wybrać, macie może jakiś kontakt?

Mariolka
@Arkadiusz

Dzięki za info, że jedziesz busem. To była bardzo pomocna informacja. Czekamy z niecierpliwością

CzarnaPantera
@Mariolka

Też się wybieram w tym tygodniu do tej pracy. Czy ktoś pracuje tam, a może też ktoś jedzie w piątek/sobotę?

Isa
@Kama

Tez chce się tam wybrać możecie coś powiedzieć więcej ?

Maciej
@Kama

Witam Przeszukuje internet w sprawie www.workforce.pl Praca przy pakowaniu cichów w amsterdamie. Ktoś coś ? Mój e-mail maciejkorzen@outlook.com wyjeżdżam za tydzień 26-28

Tomek29
@Marta

Chciał bym zapytać się jak wyglada praca i zakwaterowanie pracy przy pakowaniu zabawek w Amsterdamie ?? hemon29@gmail.com

Wikusiaa
@Arkadiusz

I jak praca bo właśnie się tam wybieramy z chłopakiem.

Emilia
@Wikusiaa

A wy się już wybraliście może, żeby zdać relację?

Krzysiek
@Arkadiusz

I jak było? Myślę nad tym w tym roku

nataleczka
@Marta

Też bym chciała wiedzieć coś na ten temat chciałam bym pojechać za dwa tygodnie podam e-mail ewa.medrek1@o2.pl

Mariusz
@nataleczka

Też na stanowisko pakowacza? Teraz mają sporo ofert i chciałem aplikować. Ty jak już jedziesz to masz podpisaną umowę czy dopiero na miejscu będziesz miała papiery w ręku?

Czy jakaś dziewczyna wybiera się do magazynu hema? Wyjazd 03.09.2022. Ja mam wyjechać z Torunia ale rozważam jeszcze inną agencje. Możemy wyjechać razem.

Ile jest zmian w Work Force Sp. z o.o.?

Za tydzień około 200 Euro netto, za 4 tygodnie około 800 euro.

Barbara
@Marta

Ale ile jest zmian? (chodzi o system godzinowy pracy)

Książę

Co Ty pieprzysz za głupoty? Za 5 dni pracy dostajesz 320 euro, jeśli wpadnie Ci coś w weekend to 400-450 po odliczeniu mieszkania i wszystkiego..

Emilia
@Książę

Kobiety jakoś mniej zarabiają czy jak?

Zostaw merytoryczną opinię o Work Force Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Work Force Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Work Force Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 184.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Force Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 12 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Force Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Work Force Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Force Sp. z o.o.