Opinie o Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k. o rekrutacji.

Branże: Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k. w Warszawa

Ogar

Zdecydowanie nie polecam, praca w święta i weekendy na każdym stanowisku oprócz biura, w dodatku za male pieniądze i w ciągłym stresie.

Gosia

W tej firmie szacunek do pracownika nie istnieje.

Mądrzejsi sami zrezygnowali

Maślana

Dokładnie ludzie tam donoszą strach komuś zaufać. Kiedyś widziałem jak koleś donosił bułki i jakąś kapustę na stołówkę. Masakra

Luki
@Maślana

Mozesz sobie kpic, to tylko świadczy o tym z kim się tam ma do czynienia. Takie komentarze tylko szkodzą firmie i to chyba masz na celu.

Świnka Peppa
@Maślana

A ja widziałam jak koleś znosił z góry ze stołówki zlewki i coś hrumkał pod nosem.

Ha ha
@Świnka Peppa

Właśnie takie swinki peppa tam pracuja :D

Witek

A ile zarobi tam technik utrzymania ruchu?? Bo widze ze ogloszenie jest...

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Sylwia

Problem w tej firmie polega na tym , że nie mają argumentów by ludzi zachęcić do pozostania jak i do przyjścia by w niej pracować.

Przecież nikt nikogo na siłę nie trzyma w firmie.

Świr
@Andrzej

No widac po rotacjach ;D

Jak
@Andrzej

Tak?

Nelsy

Najgorsza atmosfera jest w biurze obslugi klienta, kto pracuje ten wie.

Air Wick
@Nelsy

Najgorsza atmosfera jest w kiblu, kto siedział ten wie. Wciąż ktoś wychodzi i wchodzi, trzaska drzwiami. Nie da się tam bezstresowo pościemniać.

Płatek
@Air Wick

Komentarz na poziomie nie ma co. Takich mieć obrońców to pech.

Olka

Jakie bezrobocie? Przecież w tej firmie juz prawie nie ma Polaków, a ci co zostali sa zbyt leniwi lub zbyt wygodni zeby szukac innej pracy.

Hmmm

A ja pracuję od jakiegoś czasu i sobie chwalę. Oby tak dalej.

gar
@Hmmm

Co sobie tak chwalisz?

J.
@gar

No wlasnie co?

Dziad

Super firma dla osób które chcą w szybkimi tempie stracić zdrowie i nerwy a na koniec zostać dziadem z 2200 zł na rękę.

Note

Czytam i czytam te bzdury i dochodzę do wniosku że ten kto to pisze nic nie wie o firmie, opluwanie ludzi którzy robią co mogą by zapewnić miejsca pracy jest po prostu nieuczciwe - do Was którzy to czytacie lepiej sami przyjdzie i zobaczcie jak jest!!!

reba
@Note

pracowałam tam odeszłam jakiś czas temu, u nowego pracodawcy miało być lepiej tzn. miałam nie pracować na zmiany, no i niby tak jest tylko kasę mam mniejszą ale coś za coś....

reba
@reba

a ja pracuje i sobie chwale, dojazdy mi organizują, pieniądze mam na czas, paczki są i dziewczyny z mojej grupy super babki

alka
@reba

A na ile zmian teraz sie robi? to prawda ze nie ma nocek?

nowa

jena
@alka

od ponad roku nie ma nocek na produkcji, pracujemy na 2 zmiany, osobiście żaluje że ich nie ma bo więcej czasu byłam w domu podczas dnia

Alon
@Note

No tak...odmienne zdanie to "bzdura". Pięknie.

Mucha
@jena

No wiadomo, nie ma jak cały czas być być pracy

Toro
@Note

Co jest nieuczciwe? Jakie opluwanie? Każdy ma prawo do swojego zdania, tego zabronić nikt nie może! Reagowanie agresja na inne zdanie mówi wszystko.

Qura

Mam masę nieprzyjemnych wspomnień w tego miejsca pracy...

wesa

jakie są średnie zarobki i za ile godzin, ile się robi w tych nadgodzinach?

En
@wesa

Nadgodzin robisz tyle ile Ci kaza, a dowiesz sie pod koniec pracy. Stawki niższej nie widzialem jeszcze nigdzie.

dara
@wesa

ja pracuje ponad rok na ręke w granicach 2500, a te nadgodziny to chyba wczesniej były cześciej, teraz to rzadko a szkoda zawsze dodatkowa kasa bylaby

luka
@En

En co Ty piszesz- .......masz nieaktualne informacje, od ponad roku jest nowy Zarząd i kierownictwo, wszystko się pozmieniało. - a stawki daj mi znać gdzie legalnie dostanę ponad 20zł za godzinę to chętnie skorzystam!

mirka
@dara

No wiadomo, nie ma jak całą dobę w robocie siedzieć. Hahahah

Aga
@wesa

Z tymiwyrazami nadgodzinami jest zenada, bo czasem nie ma wogole iw wtedy wyplata marna, a w sezonie sa obowiazkowe i nie ma sie zycia prywatnego.

Rafi

Z tego co piszą mają problem z kierowcami. Dlaczego tak jest może mało płacą???

@Rafi

Maja problem ze wszystkimi pracownikami dlatego pracują tam sami Ukraincy

Wsiu bzdziu.
@Michał

Oni mają nawet problem że mają problem.

Free Man

Aby w tym zakładzie pracy coś się zmieniło należy wymienić cały zarząd i tą klikę pierdzącą w stołki od 25 lat. Tam zwykły pracownik się nie liczy.

@Free Man

Uprzejmie informujemy, że Nowy Zespół Kadry Zarządzającej został powołany w bieżącym roku, tak więc serdecznie zapraszamy do Nas. W każdy wtorek od godziny 10:00 do 12:00 zapraszamy na "Drzwi Otwarte". Jesteś w pobliżu? Przyjedź! Zobacz! Przekonaj się sam!

Don Pedro
@Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k.

Jeszcze mega dużo wody upłynie w rzece zanim opinia na temat tego miejsca pracy się zmieni...

@Don Pedro

Zdajemy sobie sprawę, że w sieci krąży na temat Naszej Firmy wiele różnorodnych opinii. Dlatego zapraszamy do Nas - bezpośrednio przekonaj się jak jest! Pisaniem anonimowych komentarzy - z personalnymi podtekstami zza ekranu komputera jest bardzo łatwe... - tylko czemu ma służyć? Zapraszamy do Nas - nie jesteśmy anonimowym nickiem Pozdrawiamy serdecznie Wszystkim Państwu życzymy pomyślności w Nowym Roku.

Madzia
@Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k.

Ma służyć przestrodze przed praca w tej firmie, to chyba oczywiste...

Grom
@Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k.

Żadna z osób wypowiadających się nie jest anonimowa. To widocznie głosy byłych albo obecnych pracowników. Przecież trzeba wziąć też pod uwagę, że nie wszystkim praca i atmosfera odpowiadają.

Malarz

Jeśli ktoś rzeczywiście chce niech sobie chodzi na dni otwarte, spotkania i inne cuda.Ja swoje już wiem i nie polecam. Własne życie ważniejsze niż praca dla kogoś w stresie. Humorki coniektorych powodują, ze praca to jak siedzenie na bombie. Nigdy nie wiadomo czy nie będzie ochrzanu.

@Malarz

To żadne cuda! Nie będziemy jak struś chować głowy w piasek i dalej pozwalać na szykany czy niesprawiedliwe komentarze! Jesteśmy rzetelną Firmą i uczciwym Pracodawcą dlatego - zapraszamy do Nas! Samodzielnie przekonaj się jak jest!

Endrju
@Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k.

Nie szykany i niesprawiedliwe komentarze, a sama prawda - pracowałem i osobiście potwierdzam, nie spotkałem się z gorszą atmosferą pracy!

Hala

Jeden wielkie (usunięte przez administratora)

Tomi

Po zmianie zarządu odradzam wszystkim tą pracę!!!

Free Man

Ten pracodawca to dno.

Pablo

Atmosfera do niczego. Ciężka praca i szkoda na nią życia.

roma
@Pablo

Praca jak każda inna... kasa przynajmniej na czas i na legalu a nie pod stołem jak to dziś bywa coraz częściej

roma ogarnij sie czlowieku!
@roma

Co? Nie badz smieszny, chyba wyprali ci mozg. Jest tyle fajnych miejsc pracy, ze szkoda uwagi na fliegel.

@roma ogarnij sie czlowieku!

U nas pierzemy ale Pranie - nie ludzi ;-) Każdego dnia dzięki Naszym Pracownikom dokładamy wszelkich starań aby sprostać oczekiwaniom Klientów. Dzięki Fantastycznym Pracownikom stworzyliśmy miejsce pracy w którym każdy może się realizować! Zapraszamy na naszą stronę www.fliegel.pl Tam w zakładce aktualności zobaczysz co u Nas słychać ;-) Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do Nas - Przyjdź! Zobacz! Przekonaj się sam!

Merd
@roma

Jak można oskarżać innych pracodawców o dawanie kasy pod stołem? Są na to jakieś dowody? Które niby firmy tak robią? Mnie w żadnej taka sytuacja nie spotkała więc nie wiem o czym piszesz. Tekst "praca jak każda inna" to dziwny ogolnik , który o niczym nie mówi.

Zostaw merytoryczną opinię o Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k.?

Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k.