Opinie o Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k. o rekrutacji.

Branże: Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k. w Warszawa

Lolek

Bardzo prawdziwy komentarz!

M

Jestem kierowcą ciężarówki w dziad transie święta soboty niedziele wolne nocami śpię i zarabiam 7800 na rękę. Taki jest rynek! Tam to kpina za taką kasę robić.

Prezes
@M

Ja zarabiam 9800 I się nie chwale.

Kwiatek

Ten zakład robi się strasznie psychiczny, tam nic nie wypada jeśli jesteś na stanowisku i to nie ma znaczenia na jakim. A i zwykły pracownik nie ma zbyt dużo do powiedzenia, urlop na żądanie to szereg konsekwencji , zwolnienie też krzywo patrzą na Ciebie. To jakaś porażka to wszystko. Poczekajcie aż otworzą granice niemiecką to i obywateli z Ukrainy zabraknie, wrrrrrr

Mateusz

Kierowcy w tej firmie to NIE KIEROWCY BO DAJĄ SIĘ (usunięte przez administratora) ZA 4 TYŚ PRACUJĄC W SOBOTY NIEDZIELE I ŚWIĘTA. PORAŻKA BRAK GODNOŚCI LUDZI TAM PRACUJĄCYCH.

Niezadowolony
@Mateusz

Atmosfera w tym zakładzie jest ogólnie zła ale jeśli któryś z kierowców narzeka na zarobki to niech się zastanowi, bo 4 tyś za 8h pracy i codzienne powroty do domu to stanowczo za wiele.

Ksiądz
@Niezadowolony

Święta prawda.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Leszno

Fliegel Textilservice do pracy w Nowym Czarnowie poszukuje Pracownika Hali Produkcyjnej w systemie dwuzmianowym. Wymagana jest dyspozycyjność i komunikatywność. Jeżeli interesuje Was ta oferta pracy to dodaję link: http://www.fliegel.pl/index.php/polityka-personalna/praca Czy ktoś z Was pracuje na tym stanowisku? Podzielcie się swoim doświadczeniem z nim związanym.

Gajek
@Karolina

Mysle ze nikogo nie zainteresuje, poza tym raczej szukaja obcokrajowcow a nie Polakow. Pracowałem tam, co prawda nie jako pracownik hali "produkcyjnej" (produkcja to duze slowo jak na pranie bielizny) i okropnie żałuję. Ja stanowczo odradzam!!!!!

Dymitr
@Gajek

Ja również.

Jaś
@Karolina

Fajna praca. Kasa na czas. Możliwe nadgodziny. Po okresie próbnym zarobki porównywalne do np. Amazona. W zimie jest ciepło, gorzej latem, ale idzie sie przyzwyczaić tak po kilku latach. Dobry social. Wszystko jednak psuje beznadziejna atmosfera I brak zwyczajnej kultury pracy.

Staś
@Jaś

Beznadziejna praca. Kasa na czas. Bezwzględne nadgodziny, pracownik na telefon. Zarobki i sposób pracy nie ma porównania do Amazona. W zimie i latem ta sama temperatura, klimatyzacja działa. Socjal lepszy w Amazonie. Atmosfera wszędzie taka sama i ludzie.

Małgosia
@Staś

Może i tak . Tylko narzekać potraficie.

Tomcio Paluch
@Karolina

Strasznej atmosfery jaka panuje w tym zakladzie nie przebije nic. A zarobki da tak niskie ze az zenujace.

Staś
@Małgosia

Jakoś w innej nie narzekają byli wasi pracownicy z ponad 10 letnim stażem.

Żaba

(usunięte przez administratora) Moi drodzy nie bójcie się gdzieś indziej jest lepszy świat. Ja też mam mnóstwo zobowiązań a mimo to pracuję dziś w lepszym miejscu gdzie nikt nie ma co chwilę o coś pretensji i ludzie zwyczajne noszą tu uśmiech na twarzy.

Bocian
@Żaba

Żaba masz racje. Ludzi trzyma w garści strach... i codzienne zgadzają się na to co tam się dzieje. Naprawdę nie polecam tego miejsca pracy.

Pomo

Może Pani z HR lub Pani z logistyki coś się wypowiedzą? Pewnie wody w usta nabrały!

Byly
@Pomo

Do roboty bo dyscyplina dla już czeka.

@Pomo

I jeszcze druga pani dyr..

Thinky

Tak sobie czytam te wasze komentarze... sam miałem tą nie przyjemność tam pracować i powiem wam Tak. Macie pełen obraz tego co dzieje się w kraju jak traktuje się swojego... właśnie na przykładzie tego miejsca pracy. Zero szacunku a jak się nie podoba to zawsze można was zastąpić kim innym. Brak słów i tyle. A najlepsze jest to że nić z tym nie zrobicie bo dom na kredyt, samochód, telefon, żona, pies , chomik. itd . Jednym słowem wszyscy jesteście w du...pie.

Zalka

Dla własnego dobra lepiej nie zaczynać tam pracy. Warunki straszne, atmosfera okropna, nadgodziny i absurdy za absurdem.

Prac
@Zalka

To jest taka polityka personalna z akwizytorami HR na czele

@Gty, może rozwiniesz swoją wypowiedź? Aktualnie nie zawiera ona konkretnych informacji i niewiele wnosi do forum. Dlatego zachęcam Ciebie do napisania merytorycznego komentarza. Czy jesteś obecnym pracownikiem Fliegel Textilservice Warszawa? Jeśli tak, to na jakich warunkach zatrudnienia? Czy jest zapewniona umowa o pracę?

Akita
@Karolina

Karolina Twoje wypowiedzi tez niewiele wnosza od samego poczatku.

Guru
@Akita

Najlepiej poproś o imię i nazwisko

Byly
@Guru

I dodatkowe info, aby zagrozić dyscyplinarką. Tylko na to was stać, wasza oferta pracy jest mizerna.

W

Komuś coś się popi..... w głowie bo nie zna znaczenia kierowca! Gdzie i w jakiej firmie kierowca sam sobie ładuje i robi rozładunek? To jest karygodne! !!

Niezadowolony
@W

No jak w jakiej? Tylko we fliglu. Ludzie to jest dla waszego dobra. Kierowca powinien się ruszać, tak więc zakład pracy dba o zdrowie kierowców. Taki załadunek i rozładunek dobrze wam zrobi.

Były

Jesteście MATOŁY bo nie znacie pracy jako kierowca. To jest codzienny stres ,a wy bez wykształcenia to tylko do brudów się nadajecie. Rodzice wamnic nie wpojili do tych pustych głów!!!

Pacanek
@Były

Matoły to jesteście wy. Nic nie robicie. Zarabiacie za dużo za to nierobstwo lenie i tyle. Nie ladujecie samochodów. I nie chce się wam potem ich rozładować. O połowę mniej powinniście zarabiać.

Koziołek Matołek
@Pacanek

Zgadzam się z Pacankiem. Dobrze prawi.

Dmitrij

Ja nie narzekam. Dostałem tu pensję o której mogę pomarzyć na Ukrainie. Mieszkanie też mi dali. Dofinansowanie na zakupy do 450 zł. Obiad mam codziennie, prysznic za darmo. Do pracy mnie czasami doworza. Nikt na mnie nic nie może powiedzieć. Jest nas dużo i będzie jeszcze więcej. Pensję mam wyższą od Polaków. Teraz dostałem podwyżkę i kto wie wyższe stanowisko. Praca nie jest aż taka straszna.

Bum
@Dmitrij

No praca dla Ukr idealna, ale już nie dla Polakow.

Dymitr
@Dmitrij

Przyjezdni wygryzają z rynku tutejszych. Stawka rośnie, bo brak chętnych za bramą. Będzie was wiecej i wtedy zobaczysz swój miód. To samo było 10 lat temu w Niemczech. Także powodzenia w spełnianiu marzeń.

Podstępny Fred.

Prawda jest taka że zakład ten oferuje największe zarobki w regionie, za podobną pracę zarobicie znacznie mniej. Powinniście doliczyć socjal jaki firma ta oferuje obiady, śniadania, karnety na basen czy bezpłatne dojazdy do pracy plus 200% płatne nadgodziny. Dodatkowo podwyżki co trzy miesiące oraz za wypracowane lata pracy, a dla kierowców specjalne diety. Więc nie rozumiem tego narzekania.

Gaj
@Podstępny Fred.

Nie wierze w to co czytam! I nie wiem jak to skomentowac bo wiekszych bzdur nigdy nie czytalem. Wiadomo przez kogo napisane :)

Mariola
@Podstępny Fred.

Tak to prawda sama jestem tego przykładem bo pracuję już tutaj od 12 lat.

Mariola
@Podstępny Fred.

Do Freda... Fredzie zajeb...ny. Skończ wypisywać te głupoty my tu tyramy jak w obozie za minimum które wystarcza tylko na skromne przeżycie.

Ukr
@Podstępny Fred.

Chyba mialo byc NAJNIZSZE zarobki w regionie.

Olo
@Podstępny Fred.

Popieram Pana Podstępnego Freda . Pisze prawdę nie ma lepszego miejsca pracy niż to w regionie.

Jak najdalej od tej firmy
@Podstępny Fred.

Przestań wypisywać bzdury, bo jeszcze ktoś uwierzy.

Olo

No właśnie Kiedy.... ja mam komornika na karku, księdza proboszcza i babkę. A wypłata jak była do d..py tak jest do du...py.

Lilac

Jak ja sie ciesze, ze już tam nie pracuje! Odradzam wszystkim szczerze! Pracowalam na stanowisku specjalistycznym i jedyne wspomnienia jakie pozostaly po tej firmie to: wieczny stres, krzyki, ponizanie pracowników, nadgodziny, telefony po pracy, poganianie, pospiesznie, brak mozliwosci skupienia sie na pracy przez dorzucanie coraz to nowych obowiazkow (czesto zwykla "spychologia"). Dodatkowo temperatury na hali nieludzkie. Odradzam kazdemu, kto szanuje swoj prywatny czas oraz zdrowie psychiczne i fizyczne.

Mirabela

Podobno pracując w biurze, nie wypada wyjść punktualnie po 8 godzinach pracy, czy to prawda? Wie ktoś?

Prawda
@Mirabela

Ktoś wcześniej odpowiedział ale kazali usunąć (standard).

Agniecha
@Mirabela

Na pewno bylo tak jak kierownikiem była obecna "pani dyrektor". Nie wiem czy nadal takie smieszne rządy panuja.

Mala
@Agniecha

Dziwie sie ze ona tam nadal pracuje,

@Zalka, w swojej wypowiedzi wspomniałaś o nadgodzinach. Czy są one dodatkowo płatne? Czy są one obowiązkowe dla wszystkich pracowników? Chciałabym również zapytać o możliwość otrzymania premii? Czy są one oferowane pracownikom na przykład na święta? Czy w tej kwestii oceniasz pozytywnie Fliegel Textilservice Warszawa jako pracodawcę?

Były kierowca.

Kierowcy mają zakaz mówienia źle o tej pseudo firmie. Między innymi tu na tej stronie. Chory zakład chorych ludzi...

@Były kierowca.

Nie tylko kierowcy! ;)

Złomiarz

Super praca dla ludzi bez jakichkolwiek ambicji i celu w życiu. Myślę że na zbieraniu złomu lepiej by wyszli... finansowo odradzam stanowczo to miejsce.

Gty

Odradzam, odradzam, odradzam! Lepiej omijać to miejsce dla wlasnego dobra :)

Zostaw merytoryczną opinię o Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k.?

Fliegel Textilservice Warszawa Sp. z o.o. Sp.k.