Promedica24

Opinie o Promedica24

Andrzej P.

Bywały gorsze i lepsze kontrakty. Jak do tej pory nie trafiłem na żaden, który by całkowicie zniechęcił mnie do firmy. Jak ktoś nie spróbował, ten nie wie nawet na czym ta praca polega. Dla mnie istotna jest organizacja, nie mam glowy do tego i potrzebuję zawsze kogoś kto mi tego wszystkiego dopilnuje.

Zyta
@Andrzej P.

dokladnie! mam dolkadnie tak samo

andzia
@Andrzej P.

Czy to kontrakty zniechęcają do firmy , czy działalnośc firmy i jej podejście do pracownika .?

Bruna

Praca na początek w opiece ok. Jednak później warto pomyśleć o zmianie. Sympatycznie i miło, ale chodzi o pieniążki a w tej firmie płace fatalne. Około 3 tys euro płaci senior firmie. Widziałam dokumenty . Ja dostawałam około 1150 euro na miesiąc. Opiekunki utrzymują kierowników, biuro, kierowców itp Płaca słaba a bardzo ciężko o podwyżkę.

Pijoter z Mazur.
@Bruna

Za 30 dni czy za 45 dni?bo często kombinują.O więcej to prawda, nie ma szans.

basia z wwy

To nie wczasy pod gruszą miałam do wyboru opieke albo szparagi. Na szparach już byłam na winogronach też i do tej pory na zmiane pogody łupie mnie w krzyżu. prawde mówiąc z niemieckiego potrafiłam wyszprechać ze dwa słowa kiedyś był w szkole obowiązkowo to sie uczyło ale kto by pamientał. Reklama promedici mi sie wyświetliła na fb zgłosiłam sie zrobili mi kurs i pojechałam. Czy było lekko nie ale lżej niż na polu przy zbiorach bo senior mial klime w domu osobne łazienki sypialnie wifi itp itd. Jestem nauczona roboty w domu było nas 6 potem ktoś sie musiał zająć mamusią i ją dochować a że byłam sama jedna dziewczyna a reszta bracia to wiadomo na kogo trafiło. Tak że pojechałam zarobiłam wróciłam i za jakieś 2 msce sie znowu wybieram bo nie uśmiecha mi sie latać na mopie za marne ochłapy a w tym kraju z kartonu i patyków nic innego dla mnie nie mają taki dobrobyt haha

Agg
@basia z wwy

Dokładnie...zgadzam się. Niektórzy wola lezec i pachniec i zeby im pieniadze spływaly z nieba i jeszcze pretensje maja kiedy tak nie jest... w jakim my swiecie zyjemy. Wiadomo, ze na kazdy grosz trzeba cieazko zapracowac. Tez zglosilam sie do nich i nie zaluje bo wole opiekować sie czlowiekiem niz tyrać jak osioł na polu w pełnym słońcu.. pozdrawiam

Marzena
@Agg

Szczera prawda, albo zarobić A się nie narobić.Ktos kto nie zna pracy i nie pracował np.na kasie w sklepie czy na polu to nie potrafi uszanować żadnej pracy.

Rozczarowana

Tragedia. Począwszy od wyjazdu na kontrakt do przyjazdu do domu. Nigdy nie wiesz kiedy wyjedziesz. Czasem bez papierów wyjazdowych przez cały kontrakt. Nie interesują się sytuacją z klientem, żadnej reakcji na maile, nie odbierają telefonów. Wypłaty przelewane w dziwnych terminach, aby jak najdłużej przetrzymać na swoich kontach. Busy zimą zimne. Stawki marne tylko reklamy mają z dobrymi stawkami i premiami. W realu tego nie ma. Niemcy nie szanują opiekunek, coś jak sprzątaczka i służąca. Rodziny są,wredne i fałszywe. Za wszystko jesteś odpowiedzialna, nawet jeśli zdrowie się pogorszy. Lekarzy tutaj nie widzę w razie wu.

@Rozczarowana

Zastanawiam sie ze wszystkie negatywne opinie sa isane rzez bylych racownikow lub znajomych.Jezdze juz 4 lata i nic co jest napisane w tym oscie nie jest prawda.Po pierwsze papiery wyjazdowe otrzymuje najpozniej 3dni przed wyjazdem.Jak mozna nie wiedziec kiedy sie wyjezdza skoro to my zglaszamy koordynatorowi gotowosc wyjazdu od dnia wyjazdu do dnia powrotu przynajmnie tak jest w moim przypadku jezdze do tej samej podopiecznej i zmieniamy sie co 2m-ce jest nas trojka opiekunow i kazdy przebywa 1m-c na kontrakcie.Wyplata za pobyt na kontrakcie jest wyplacana 10dniam-c za okres od dnia wyjazdu do 25dnia m-c . Np. wyjezdzam 10 czerwca wracam 10 lipca wiec za okres od 10 czerwca do25 15 dni jest wyplacone 10 sierpnia a pozostale dni sa zalaconeostaniego sierpnia.Wciagu tych 4 lat bylam u 4 rodzin bardzo mili i serdeczni ludzie.Ale moim zdaniem tak jak my odnosimy sie do rodziny tak Oni nas traktuja.Jezdze rowniez w miesiacach zimowych i nie zdazylo sie zeby bylo zimno w busie wystarczy powiedziec kierowcy i zwiekszy ogrzewanie,ale sami pasazerowie nie wiedza czego bo jednym jest za cieplo a drugim za zimno

@Rozczarowana

Przepraszam wkradly sie bledy ;piszac nie zawsze wpisuje mi sie literka p ktore bakuje w kilku wyrazach

Nysa
@Jaga

Ja papiery dostawalam albo w dniu wyjazdu albo będąc już u podopiecznego. Koleżanka będąc u podopiecznej nie otrzymala wogole. A ludzie są różni. Ja trafiałam i na fajnych i ma tych gorszych ale po ostatnich pacjentach to ja dziękuję więcej nie jadę.

Marzena
@Jaga

Dzień dobry.Z Pani opisu wnioskuje że współpracuje Pani z Promedica.Czy poleca Pani tę firmę? Pytam dlatego że mam zamiar zacząć z nimi współpracę.Dziekuje za odp.

Opiekunka Osób Starszych

Rozmowa w języku angielskim.

Zainteresowania, opowiedzieć o danym dniu itp

Bruna

Dlaczego moją opinię usunięto?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Promedica24?

Szanowni Państwo, podstawą wyliczenia wynagrodzenia jest długość kontraktu oraz poziom znajomości języka niemieckiego. Im dłuższy kontrakt i lepsza znajomość języka, tym wyższe wynagrodzenie. Dodatkowymi benefitami podwyższającymi wynagrodzenie podstawowe są liczne bonusy - świąteczne, za polecenie innej opiekunki, wakacyjny, czy najnowszy: za dostarczenie unijnego certyfikatu COVID-19. Premiowane jest również przejście do Promedica24. Więcej informacji można uzyskać na naszej infolinii: 22 250 55 00 lub w jednym z oddziałów firmy: https://promedica24.com.pl/nasze-oddzialy/ Pozdrawiamy, Zespół Promedica24

Asia

Praca prosta może i nie jest ale lubię to zajecie.. to chyba tez jest w tym najwazniejsze. bo ktos bez empatii czy z mysleniem ze jedzie ab y lezec i pachniec z pewnosćia nie nadaje sie do tego. Ja pojechalam i nie zaluję, tutaj tez mozna dobrze zarabiac. Mialam dobry start i nic mnie tez nie zrazilo wiec pewnie tez mam inna perspektywe. Znam tez sporo osób, które uważaja podobnie. A jak cos komus nie pasuje, to po prostu niech zmieni firme i tyle, przeciez teraz tyle ich jest :)

Zbyszek
@Asia

Zgadzam sie, to nie praca dla każdego. Ale jeśli lubi się to, to naprawdę warto spróbowac. Trafiałem do tej pory do miłych rodzin, także nie powiem zlego słowa. Kazdy jest inny, przebieg kazdej choroby rowniez. Zreszta, to praca z człowiekiem, w dodatku często wlasnie chorym.

Jola Nowak

Zostałam (usunięte przez administratora),nie dostałam bonusu (usunięte przez administratora)za szybki wyjazd oraz źle rozliczono mój Ekstra tydzień,gdzie zostałam czekając na zmienniczke ,bardzo zła współpraca z opiekunem kontraktu. Reklamowałam prace pani pseudo koordynatorki...bez echa więc napisałam wypowiedzenie..

ok

Dobrze wspominam pracę w tej firmie, mimo ze moja koordynator była okropna... ale to raczej kwestia charakterów która miała wpływ na nasz brak porozumienia. Ale podopiecznych mialam wspaniałych, raz bylo lekko, raz cięzej. Wiadomo, to nie jest lekka praca, to trzeba wiedziec już na poczatku i zdawac sobie z tego sprawę. Zanim trafilam do promedica to pracowalam tez w innych firmach i z nich wszystkich stawialabym jednak na promedice. no ale cóz, moze to tez kwestia gustu. Teraz już odpoczywam, w końcu i mi się należy! :)

Bogna

Dobra firma, płaca w terminie. Dla mnie to była jedyna okazja zarobku w mojej okolicy i nie zaluje. slyszalam tez wiele negatywow ale szczerze to nie jest prawda, moze ktos mial wyjatkowego pecha. Ostatnio trafilam na bardzo mila i przyjasna babcie, która jest wdziczna za jakakolwiek pomoc i naprawde ja docienia - aż miło!

Anka

Wszyscy tylko narzekają i narzekają, ale to jest naprawdę dobra firma na start. Ma zaplecze no i jest stabilna - dla mnie to jest najważniejsze, bo co mi po pracodawcy, który w trudnych chwilach się zawinie i na przykład zostawi mnie samą sobie ... Zaczelamm z nimi prace w tamtym roku, kiedy stracilam prace w polsce a niestety, zyc za cos trzeba wiec szukalam innego zatrudnienia. A oni, mimo kryzysu, dalej zatrudniali - przyznam ze mi to d uratowalo. Język znam, z opieki jestem też coraz lepsza i mysle ze jest to pomysl na życie. A jak ktos nie jest zadowolony to nieh zmienia firmę, przeciez to nie jest zabronione :)

?

Czy naprawdę płaci się za pokój, tak jak to ktoś pisał wcześniej?

@?

Tak na starej umowie pisze kwatera prywatna 80 albo 100 euro Tygodniowo tygodniowo

@?

No nowej znikło słowo kwatera prywatna i zastąpiono napisem Koszty

Iwona

Poczatki są rozne... ale jak to w każdej pracy nigdy nie jest łatwo na poczatku. Raz było lepiej raz gorzej ale nie zrezygnowalam. potrzebna była mi gotówka na już. Wlaśnie problemy finansowe zmusiły mnie do wyjazdu za granice. Najgrosze było rozstaie się z bliskimi na tyle czasu ale nie bylo wyboru. Teraz już się do tego człowiek przyzycził. Dobrze ze ttrafil mi się mily pan na zleceniu wiec nie mam co narzekać.

Córka

Moja matula zdecydowała się wyjechać za granicę do pracy w opiece. Pamiętam jak początkowo była przerazona ale jednak się odwazylla. Jeździ na zlecienia od kilku miesięcy i nie narzekała jeszcze. mam nadzieje ze tak pozostanie. jestsmu w ciągłym kontakcie, coraz lepiej radzi sobie z jezykiem mimo że poczatki były trudne. W razie czego jest też w stałym kontakcie z koordynatorem wyjazdu gdyby coś się wydarzyło.

stokrotka611

Jak kiedyś miałam problem to mi koordynatorka pomagała. Na infolinie też można dzwonić i się zwrócić o pomoc jeśli sytuacja tego wymaga. Nikt nikogo z kwitkiem nie odsyła . Od tego są. Co do zarbków to każdy ma wszytsko wyszczególnione wystarczy czytać a nie potem mieć ząle do każdego. Twaoja rodzina nie popuści bo nie doczytałeś umowy? Dla mnie to śmeiszne.

Ktos

Masz racje w niemczech jak słyszę promedica to szlak ich trafią Ale już niedługo to się skończy dużo spraw jest w sądzie przeciwko tej firmie i się wygrywa nadgodziny opłata za pokoje szkolenia płatne oni nas nazywają opiekunowie A ta naprawdę jesteśmy tania siła robocza pozdrawiam wszystkich opiekunów i opiekunki łączymy się i wygrywajmy z tą zakłamane firmom

Liliana

Widzę, że znajoma opowiedziała Pani wszystko jak na spowiedzi, co moim zdaniem jest dosc dziwne. Jakby tak było to sama by pisała a nie ktoś inny. Jak dla mnie histoia wyssana z palca. Praca w opiece jest cięzka niezależnie od tego z jaką firma isę wyjeżdża i trzeba być na to gotowym. Ja nigdy nie zostałam oszukana a wypłatę mam taką jak na umowie. Opiekunka to nie robot. Noce przesypiam, mam też czaas dla siebie w ciągu dnia. Najważniejsze to czytać umowy, a nie dopowiadać sobie coś a potem narzekać...

Darek
@Ktos

Już nie jedno zlecenie z nimi zrobiłem i jakoś nie narzekam. Przecie wszystko jest w umowie, wystarczy umieć czytać a nie narzekać publicznie.. Ile się zarobi też napisali. Jak dla mnie firma jak inne. Cięzka praca jest wpisana w zawód opiekuna nieważne czy się jedzie samemu czy przez jakas firme i trzeba być na to gotowym.

Klara

Nic się kompletnie nie interesują gdy zadzwoniłam z problemem mieli całkiem wywalone na to powiedzieli że nie mogą nic z tym zrobić mimo że mówiłam że podopieczna nie współpracuje cały czas krzyczy bije laska po plecach gdy powiedzialam że chce wrócić do Polski powiedziały że mam nie wymyślać tylko pracować bo na wakacjach nie jesteś są beszczelna i aroganckie nie pozdrawiam ich

@Klara

Prosze Pani a jakiej pomocy oczekiwala Pani od koordynatora w przpadku gdy podopieczny akazuje sie agresywny przeciez mamy swiadomosc ze to jest efekt choroby.Moim zdaniem trzeba bardzo wiele cierpliwosci i zrozumienia dla podopiecznego. Tylko spokojem mozna cos uzyskac.Wiem ze czase brak juz cierpliwosci ale dlatego nie kazdy nadaje sie do tej pracy.A Promedica nie odpowiada za stan zdrowia podopiecznego,Oni wiedza o stanie zdrowia z informacji rodziny.My opiekunowie powinismy na biezaco informowac koordynatora jaki jest stan faktyczny i jak przebiega kontrakt

Nysa
@Jaga

Tylko koordynatorzy mają to gdzies. Mówią że zadzwonią do rodziny porozmawiać i nic z tego. T

@Jaga

Jaga informacje o podopiecznym z roku 2017 teka otrzymałem informowałem o tym biuro i co i nic ktoś nowy przyjedzie i zdziwiony więc jak Pani tak słodko nie jest po drugie opłaty za pokój 80 100 euro tygodniowo teraz na nowej umowie ukryto to jako koszty wypłaty oczywiście na czas Ale nie takie jak liczysz zawsze wycięte na maksa jak dzwonisz i pytasz za co to brak odpowiedzi koordynator na miejscu to jakiś żart nie istnieje wogole brak pomocy Ale warto DAĆ sprawę do sądu i wygrywasz

Op123

Praca w opiece nie jest łatwa, nie oszukujmy się. Trzeba być silnym i fizycznie i psychicznie. Ja doświadczenia w zawodzie takowego nie miałam, ale zajmowałam się moimi rodzicami. W PL w moim wieku niestety dostać pracę to graniczy z cudem. Agencja niedawno otworzyła swoją siedzibę u mnie w mieście. W sumie to poszłam z ciekawości, nie nastawiałam się na wyjazd. Zdziwił mnie szybko telefon i tak wylądowałam na zleceniu w Niemczech u jednej kobiety. Nie znałam języka, ale w tych czasach to nie jest mocna bariera. kobieta miała młodszą wnuczkę i na telefonie jakoś się dogadywałyśmy. Jak to mówią pierwsze koty za płoty, dalej było już tylko łatwiej.

Janka
@Op123

Przechodziłam przez to samo, w pewnym wieku o prace to już ciężko. Z Promedicą jest o tyle dobrze, że nie wymagają języka. A doświadczenie przecież się na miejscu zdobędzie. Początki u mnie były niezbyt przyjemne. Nie rozumiałam totalnie co do mnie mówili. Z czasem było łatwiej, bo poznałam kulturę i język.

basiula

Wyjechałam z firmą niecały miesiąc jak pandemia dała o sobie znać w Europie. Szczerze troche sia balam jak to bedzie. Koordynatorka stanela na wysokosci zadania, uspokoiła mnie powiedziała wszytsko co i jak. Mialam z nia staly kontakt, kilka razy sama dzwonila czy czegos mi nie brakuje. Potem jak sie jechało do NIemiec to testy za darmo robili a wiem ze inne agencje kazały placic. Teraz musiałam sobie zrobić roczna przerwę od pracy ze względów osobistych ale jak już wszystko się poukłada to wracam spowrotem.

NiKoDem

Podziwiam kobiety pracujące w opiece, bo mi jako facetowi niekiedy jest ciezko. szczególnie przy lezących seniorach. Ale do wszystkiego da się przyzwyczaić. Z tą firmą jechałem kilka razy i dobrze to wspominam. Teraz już jeżdże prywatnie. Sam nei odważyłbym się pierwszy raz wyjechać samodzielnie w ciemno, dobrze że ktoś zorganizował wszystko za mnie i miałem pewną sztele.

Opiekunka
@NiKoDem

Ma pan rację. Początki dobrze mieć zorganizowane,czas na oswojenie się z "robotą", na naukę zasad i realiów. Jak się dobrze trafi to pal licho ich kanty z pieniędzmi. Można za to korzystać z nauki życia i pracy przy starych ludziach. Ale po takich lekcjach zabierać swoje manatki i do normalnie płacących firm się udać. Na start i początek można w Pr24 popracować.

Zostaw merytoryczną opinię o Promedica24 - Warszawa

• Jak się pracuje w Promedica24?

Zobacz opinie na temat firmy Promedica24 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 366.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Promedica24?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 337, z czego 247 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 57 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Promedica24?

Kandydaci do pracy w Promedica24 napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Promedica24