Promedica24

Opinie o Promedica24

Nadina

Bardzo fajna praca. Ciesze się, że się na nią zdecydowałam pomimo wcześniejszych obaw. Wynagrodzenie jest odpowiednie :)

Bunia

Cieszę się, że mogę tu pracować. Trafiłam na świetny zespół, wszystko przebiega zgodnie z umową, nie martwię sie o wypłatę i wiem, że zawsze mogę liczyć na koordynatora.

Janka

Polecam! Praca jest godna uwagi. Trzeba się jednak liczyć z tym, ze nie każdemu się spodoba, bo opieka nad seniorami bywa trudna. Jednak wynagrodzenie jest wysokie co mi bardzo odpowiada.

Sofia

Pracuję tu już długi czas i jestem zadowolona. Pracę poleciła mi znajoma, która mieszka w DE. Nie żałuję, że wysłałam CV :) Na oferte pracy po rozmowie kwalifikacyjnej czekałam kilka dni. Wyjazd zorganizowano bardzo sprawnie. Płacą dobrze.

Zadowolona
@Sofia

Ja uważam płacę dobrą do jednej osoby 1700 e bo tak mam a w promedce miałam 1100 e więc z nimi już nie pracuje

Opiekunka Osób Starszych

Rozmowa w języku angielskim.

Zainteresowania, opowiedzieć o danym dniu itp

Nicola

Fajnie, że zatrudniają osoby bez znajomości języka i dają możliwość nauki. Ja dzięki temu byłam już na kilku wyjazdach i z każdym coraz lepiej mówię po niemiecku. Ta praca to dla mnie świetna przygoda i sposób na zdobycie doświadczenia. Nie jest lekko, ale wypłata zawsze jest na czas i nie mogę na nią narzekać.

Dana

Uważam, że lepiej trafić nie mogłam. Mam doświadczenie z innych firm i w Promedice dbają o pracowników i zapewniają im korzystne warunki umowy. Nie mam zamiaru rezygnować z wyjazdów.

Kleo

Promedica zapewniła mi kurs języka niemieckiego. Na początku nie zarabiałam kokosów, ale z każdym wyjazdem pensja się zwiększała. Teraz myślę o wyjeździe na święta, mają być jakieś bonusy a kasa się przyda.

Elwira

Nie znałam niemieckiego, ale mimo to dostałam pracę. Zorganizowano dla mie kurs językowy i przeprowadzono szkolenia. Z czasem praca stawała się dla mnie coraz łatwiejsza. Teraz widze jak duże postępy zrobiłam. Jestem zadowolona i dumna z siebie, że się nie poddałam. Płacą mi dobrze, mam ubezpieczenie prywatne i zawsze mogę liczyć na swój zespół.

NinaO

Praca bardzo dobrze płatna, atmosfera w porządku. Nie ma problemu z dodzwonieniem się do biura lub koordynatora, zawsze służą pomocą. Fajnie, że każdy wyjazd od A do Z organizuje firma. Ja jako pracownik niczym nie muszę się martwić.

@NinaO

To tylko pozazdrościć, ja również pracuje od 2020 ale srodowisko jakie dostałam jako nowych klientów to niezgkdnosc z opisem, cyrk ze wszystkim od leków zmiana opiekuna który pozostawił straszny brud po sobie, w domu lodówka o pożal się Boże i zero odbieranych telefonów. Byłam w tej rodzinie trzy razy, wróciłam z okropnym bólem całego ciała. Nikomu nie zycze takich kontraktów, ze złośliwa rodzinka. Dzięki Bogu firma zrozumiała o co chodzi ale po fakcie. Pieniądze na czas i dowóz do klienta.

Ula

Praca jest ciężka, czasami stresująca, ale nie narzekam. Zazwyczaj trafiam na miłe starsze osoby. Wszystko przebiega zgodnie z umową, płacą na czas i zapewniają kurs jęyzkowy dla tych, którzy nie znają niemieckiego. Ja z niego skorzystałam. Moje wynagrodzenie rośnie wraz z doświadczeniem. To duży plus.

Camilka

Pełen profesjonalizm! Promedica w 100% organizuje cały wyjazd, ja się niczym nie martwię. Wszelkie formalności, transport, testy na (usunięte przez administratora) itd to wszystko leży po ich stronie. Stawka jest wysoka.

Bella91

Polecam! Bardzo dobra praca

Ewelina

Współpraca układa nam się bardzo dobrze. Jestem zadowolona z umowy, wynagrodzenia, kontaktu z koordynatorem i organizacji każdego wyjazdu. Polecam

BaśkaP

Pracę w Promedica poleciła mi znajoma, która pracuje tutaj już dwa lata i jest zadowolona. Ja byłam już na trzech wyjazdach i wiem, ze będa kolejne. Pierwszy wyjazd był trochę stresujący, ale kolejne miło wspominam.

Justyna

Praca ciężka, ale opłacalna. Do tej pory byłam na kilku wyjazdach i jak na razie trafiam na miłe, starsze osoby. Promedica zajmuje się cała organizacją wyjazdu, testami na (usunięte przez administratora) zapewnia kursy językowe i szkolenia. Pełen profesjonalizm.

Milka

Wcześniej pracowałam jako pielęgniarka w Polsce, ale niskie zarobki zmusiły mnie do wyjazdu za granicę. Ciesze się, że trafiłam na firmę Promedica. Mam tutaj zapewnione wysokie zarobki i korzystne warunki umowy. Nie musze się martwić o pieniądze ani o organizację wyjazdu. Wszystko od A do Z załatwia Promedica.

charlotte

Praca dobrze płatna, umowa korzystna. Jestem zadowolona. Polecam

DankaJ

Wszystko w porządku. Wyjeżdżam z Promedica do Niemiec od grudnia 2020. Mam dobre wynagrodzenie i korzystną umowę. Pieniądze zawsze są wypłacane na czas.

Renia

Jak dla mnie wszystko ok. Pieniądze zawsze mam na czas i dokładnie tyle ile jest w umowie. Nie widzę żadnych przekrętów ani niedomówień ze strony Promedici. Od samego początku wszystko było jasne. W razie czego zawsze można skontaktowac się z biurem.

Ilona

Na telefon z ofertą od Promedica czekałam dwa dni. Wyjazd został zorganizowany bardzo sprawnie. Na początku byłam trochę zestresowana, ale niepotrzebnie. Wszystko mi wyjaśniono a w razie pytań mogłam bez problemu zadzwonic do biura. Wynagrodzenie jest moim zdaniem odpowiednie.

Zostaw merytoryczną opinię o Promedica24 - Warszawa

• Jak się pracuje w Promedica24?

Zobacz opinie na temat firmy Promedica24 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 366.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Promedica24?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 337, z czego 247 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 57 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Promedica24?

Kandydaci do pracy w Promedica24 napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Promedica24