Promedica24

Opinie o Promedica24

Benia

Polecam! Jeżdzę z Promedica do Niemiec już dłuższy czas i jestem naprawdę zadowolona. Słyszałam różne opinie o tej firmie, ale postanowiłam sama się przekonac jak jest naprawdę. Muszę przyznać, że jest dużo lepiej niż niektórzy mówią :) Praca dobrze płatna, na korzystnych warunkach i legalna. Wiadomo lekko nie jest, w końcu to opieka nad seniorami i różnie można trafić. Ostatnio opiekowałam się bardzio miłą Panią a jeszcze wcześniej trafiłam na wrednego staruszka. Wszystko da się przeżyć. Ważne że kasa na czas.

Kama

Polecam z całego serca! Wcześniej pracowałam jako opiekunka osób starszych w Polsce i nie zarabiałam połowy tego co teraz. W końcu nie musze się martwic o pieniądze. Mam też ubezpieczenie i korzystne warunki umowy.

Edyta

Wszystko ok. Polecam

BarbaraP

Jestem zadowolona z pracy w Promedica i mam nadzieję, ze zlecenia będą jak najdłużej. Dobrze płacą, atmosfera jest ok. Niemieckiego nauczyłam się bardzo szybko.

Opiekunka Osób Starszych

Rozmowa w języku angielskim.

Zainteresowania, opowiedzieć o danym dniu itp

LucynaJ

Polecam pracę w Promedica. Płacą na czas, wynagrodzenie jest wysokie. Nikt nie (usunięte przez administratora) i nie płaci (usunięte przez administratora). Firma działa legalnie i dba o swoich pracowników. Ja jeżdżę do DE z Promedicą już prawie dwa lata i jestem zadowolona :)

Irka

Zarobki w promedica są zgodne z minimalną krajową jaka jest w DE więc na pewno nie jest to 700 euro :) Moja mama pracuje w Promedica od dawna i bardzo sobie chwali tą pracę. Wszystko jest legalne.

Andre

3 tygodnie trwa procedura zwrotu za paliwo prywatnie autem. Czlowiek zapomni ze jechał w takim czasie.

Camila

Ja jestem zadowolona z pracy. Owszem jest to cieżka praca, ale trzeba się liczyć z tym, ze opieka nad starszymi, chorymi osobami nie jest lekka i przyjemna. Najważniejsze, że praca legalna i dobrze płatna.

Renata

Dobrze płatna praca, z korzystną umową i możliwością rozwoju. Pracuję w Promedice już dwa lata i moja wypłata zwiększa się wraz z doświadczeniem. Nie zawsze jest lekko i kolorowo, ale najwazniejsze ze wynagrodzenie jest wysokie i zawsze na czas.

OlgaM

Jestem bardzo zadowolona z pracy. Wraz z moim doświadczeniem zwiększają się zarobki. Praca jest w miłej atmosferze, nie martwię się organizacją wyjazdu, mam ubezpieczenie i zawsze mogę liczyć na koordynatora.

NIna

Wszystko ok. Polecam

Julia

Wszystko w jak najlepszym porządku. Polecam

Ma-rze

Witam.Chcialam zapytać osoby ,które polecają Promedice ile można zarobić jadąc pierwszy raz?Dziękuję za odp.

Pijoter z Mazur.
@Ma-rze

700 euro ze znajomością języka.Tak było w latach 2016/17.Dzisiaj dużo więcej na pewno nie.Z tego co wiem do 1000 Euro za 30 dni.

@Pijoter z Mazur.

Nieprawda teraz za 30dni na kontrakcie mam 1360euro

@Ma-rze

To zalezy od znajomosci jezyka ja wychodze 1360euro z tym ze mam opanowany jezyk komonikatywnie dobrze

XYZ
@Jaga

A ja od 1600 do 1900. Zależy jaki kontrakt i ile pracy. Czy jedna osoba czy np. współmałżonek. I tyle co tobie płacą zarabiam w 3 tygodnie. Moja koleżanka ,nieustannie chwalona za język i za dobrą pracę ma "aż" 1100 euro. Za 30 dni tyle nie płacą. Nie czaruj ludzi. Napisz ile tego jest jak już chcesz dzielić się ta wiedzą.

@XYZ

Nie bede polemizowala bo to jest bez sensu.Widze ze pewne osoby maja swoje przekonania izadne argumenty nie trafia pozdrawiam i zycze powodzenia

XYZ
@Jaga

Trafiają tylko trzeba mieć argumenty. Bajki ludziom dorosłym nie są potrzebne. Teraz nawet dzieci wychowane na smartfonach nie dają się nimi zaczarować.Tez życzę samych sukcesów w pracy z omawianym pracodawcą.

Ula800
@Ma-rze

1000E łącznie ze zleceniem w Polśce.Praca w Polsce jest to w zasadzie fikcja na potrzeby zusu. Żeby była ciągłość ubezpieczenia.Raczej nie liczy Pani na szybką podwyżkę,Po weryfikacji języka z podstaw na komunikatywny dostałam 47 E podwyżki.Niepolecam że względu na niskie zarobki.zPo zaty naprawdę niema czego czepić się.Nigdy przez 2,5r roku nie miałam problemu wypłata na czas i mają własne busy zawsze jedzie 2 kierowców.Jezt bezpiecznie.

Małgorzata

Dawno temu podjęłam współpracę z omawianą firmą.Jestem pielęgniarką;Oferty opisywane w siedzibie firmy bardzo odbiegają od realiów(czynności z nazwy opiekuńczo-pielęgnacyjne natomiast stan faktyczny to usługi kompleksowe w stylu służby…)-odbiega od nich również oferowana kwota Netto.Współpraca zakończona z wielkim niesmakiem,zwrot kosztów za”darmowy”kurs językowy oraz mega problemy prawne:firma próbowała przypisać mi nie moje opinie w mediach… Opis dotyczy mojego przypadku i co za tym idzie nie jestem w stanie polecić tego pracodawcy.

nick

Dzien dobry. Mam pytanie do osób pracujących w Anglii. Ile godzin dziennie pracujecie tzn. ile jest na umowie która podpisujecie ?

Mazurka

Drodzy opiekunowie i opiekunki. Już tak to u Nas Polaków jest , że narzekać potrafimy najlepiej jeśli wymaga się od nas odrobiny wysiłku. Praca jest pracą , chcesz urlopu to jedź na urlop ale jeśli zobowiązujesz się zająć osobą , podjąć opiekę nad nią za pieniądze - pomyśl po cholerę stękasz , hejtujesz firmę , która Cię do tego wynajmuje ?! Pojechałam z Promedika 24 pierwszy raz , bałam się mimo znajomosci języka. Przytrafiła mi się smierć seniora i zmiana miejsca pracy. Przytrafili mi się cudowni ludzie , traktowano mnie jak członka rodziny. Firma była dla mnie zawsze do dyspozycji. Pozdrawiam mega Menadżerki Iwonę i Asie. Gdy tylko zakończę zobowiązania w Polsce , wrócę do współpracy. Dziękuje za zaufanie , za kompetentne informacje , wypłatę na czas i wiarygodność. Pozdrawiam serdecznie

@Mazurka

Brawo calkowicie sie zgadzam.I rowniez pozdrawiam moja koordynator p.Pauline wszystkich pracownikow w Katowicach

Pajak

Brak kontaktu, nie zgadza się wynagrodzenie, ciągłe upominanie się o pieniądze,. Szczerze nie polecam.

Aldona F.

Z doswiadczenia wiem ze warto z nimi wyjechac...cenię organizację i załatwienie wszystkich formalnosci...no i te składki na ubezpieczenie... niestety, ale trzeba tez myslec o wlasnej emeryturze i starosci

Aldona F.

Szkoda czytac takie uwagi...swiadczy to jedynie o twoim braku podstawowej wiedzy, chociazby z samego spotkania z rekruterem... skladka na ubezpieczenie zdrowotne? pracowalas kiedys na umowę zlecenie? to jest jedyna składka, która jest dobrowolna i to w twoim interesie jest aby o nia zawnioskowac, to elementarna wiedza kazdego czlowieka... Co do składek, sama miałam wątpliwości, poszłam do rekruterki jeszcze raz z prośba o wyjasnienie, sprawdzilam tez skladki w zus i wszystko jest poprawnie... trzeba tylko zrozumiec jak oni płacą, ale składki są odprowadzane do średniej krajowej, a jak kazdy powinien wiedziec, składki odprowadza się od wynagrodzenia - to tez notabene elementarna wiedza...

Misia
@Aldona F.

Składka na ubezpieczenie zdrowotne jest obowiązkowa nawet na umowę o pracę zawnioskowac można do ubezpieczenia członków rodziny. Dobrowolne jest chorobowe ubezpieczenie.

William Blake

Szanowni Państwo, Firma Promedica24 jest dużą zhierarchizowaną korporacją. W korporacji pracownik szeregowy (w tym wypadku opiekun/opiekunka) musi być posłuszny, w przypadku, gdy podpisał się pod treścią kontraktu. Wszelkie uwagi nie są brane poważnie, ponieważ administracja jest przeładowana pracą i presją pozyskiwania klientów. Wizerunek firmy jest budowany na pozorach ( wkrótce usuną mój post z forum), którymi firmia świadomie manipuluje. Jest to smutna prawda. Jednak ona funkcjowała,funkcjonuje i funcjonować będzie. Życzę Państwu wytrwałości w pełnieniu tych wymagających obowiązków. Pozdrawiam

@William Blake

Szanowni Państwo, to prawda, ze Promedica24 jest dużą korporacją, ale Opiekunowie nie muszą być posłuszni, bo nie o posłuszeństwo w tej relacji chodzi :) Jeśli ktoś decyduje się podpisać umowę, to naszym oczekiwaniem jest wywiązanie się z kontraktu, tego samego może oczekiwać druga strona, czyli Opiekunki/Opiekunowie. Bardzo poważnie traktujemy Państwa uwagi i zastrzeżenia, stanowią one bowiem dla nas cenne wskazówki. Niemniej jednak z doświadczenia wiemy, że wiele nieporozumień ma swoje podłoże w braku zrozumienia czy to zakresu obowiązków, czy zapisów umowy. W związku z tym zawsze staramy się wszelkie sprawy wyjaśniać, nawet kilkukrotnie. Firma nie usuwa treści krytycznych, ale z forum usuwane są treści niezgodne z prawem. Bardzo doceniamy pracę Opiekunek i Opiekunów - i robimy co w naszej mocy, żeby wszystkie strony kontraktu były zadowolone. Pozdrawiam Zespół Promedica24

kiki wawa

Czy ktoś wie ile płacą za nadgodziny i do kogo trzeba się o nie zgłosić.

@kiki wawa

Dzień dobry, w kontrakcie nie ma przewidzianych nadgodzin, ale jeśli w trakcie kontraktu pojawia się konieczność dodatkowej opieki to zachęcamy Opiekunki/Opiekunów do kontaktu ze swoimi PCM (Managerami Kontraktu) i przekazania informacji o takiej sytuacji. Wspólnie ustalane jest rozwiązanie albo podejmuje się rozmowę z rodziną Podopiecznego w celu udzielenia dodatkowego wsparcia. Podopieczny i jego rodzina również podejmują umowne zobowiązanie tak, aby nadmiernie nie obciążać Opiekunek i Opiekunów. Pozdrawiamy Zespół Promedica24

Nysa
@Promedica24

Często jest tak że trzeba wstawać do podpiecznych w nocy co wiąże się z nie przespanymi nocami za co niestety PROMEDICA nie jest płaci. Jednak to jest praca 24 h a nie 8 h

Zyta
@Nysa

Ależ absolutnie nie. Chciałabym zobaczyć jak jesteś w stanie pracować 24 godziny na dobę przez miesiąc.... co za bzdury... Przychodzi mi do głowy też pytanie, czego oczekujesz jadąc do opieki? Gotowania obiadów?... Osobiscie miałam sytuacje gdzie pracowalam dluzej w ciagu dnia, odezwalam sie do nich i zaznaczylam ze sytuacja na szteli jest inna niż mi powiedziano i firma zareagowala całkiem szybko. takze nie widze tutaj problemu, a ze ktos sie juz boi odezwac albo nie potrafi to juz tylko jej wina.

Pijoter z Mazur.
@Nysa

To znaczy.Albo podopieczny w formularzu zgłoszeniowym nie zaznaczył że trzeba wstawać,albo zleceniodawca oszukał tzn.nie zaznaczył z zleceniu.Musi pan-i mieć 3dni przed wyjazdem zlecenie do ręki.Tam pisze gdzie i pod jaki adres się jedzie i wszystko o podopiecznym.Bez tego się nie jedzie.Sam miałem przypadki że kierowcy mieli inne adresy w swoich rozpiskach a ja miałem zlecenie i dzięki temu dojechałem do celu.Pomyłki się zdarzają często.Jak można jechać do pracy nie wiedząc gdzie i do kogo jadę.Pozdrawiam.

Dziadek
@kiki wawa

Niema takiego czegoś pokazujesz papier który dostałaś I tam pisze Do 40 g tygodniowo i po niemiecku też trzymaj sie tego zapisu

Selena
@kiki wawa

Ta firma nie zna słowa "nadgodziny"

Zostaw merytoryczną opinię o Promedica24 - Warszawa

• Jak się pracuje w Promedica24?

Zobacz opinie na temat firmy Promedica24 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 366.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Promedica24?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 337, z czego 247 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 57 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Promedica24?

Kandydaci do pracy w Promedica24 napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Promedica24