Promedica24

Opinie o Promedica24

Opiekunka

Praca w tej firmie mi odpowiada. Pieniądze mam zawsze na czas, kontakt z koordynatorem nie jest utrudniony. Póki co trafiam na samych fajnych podopiecznych. Wszyscy są mili.

Ela

Do Promedici trafiłam z polecenia znajomej gdy szukałam pracy w DE. Pierwszą ofertę wyjazdu dostałam praktycznie od razu. Przedstawiono mi warunki współpracy, umowę itd. Wszystko mi odpowiadało. W dniu wyjazdu przyjechał po mnie bus i zawiózł do domu podopiecznej. Trafiłam wtedy na bardzo sympatyczną 87-letnią panią. Miło wspominam ten wyjazd. Obecnie mam za sobą 23 wyjazdy z Promedicą. Szczerze polecam tą firmę.

Tomasz

Super!

Natalia

Pracuję w Promedice ponad dwa lata i jestem bardzo zadowolona. Byłam opiekunką już w kilku innych firmach i niestety zostałam (usunięte przez administratora) Promedica zaoferowała mi dobre warunki pracy z wysokim wynagrodzeniem i opłaconymi składkami. Polecam

Opiekunka Osób Starszych

Rozmowa w języku angielskim.

Zainteresowania, opowiedzieć o danym dniu itp

Renia

Bardzo polecam pracę w tej firmie! Jestem opiekunką od lat i Promedica to jedyna firma, która oferuje uczciwe zarobki, nie płaci w dietach i opłaca składki. Wyjazdy zawsze są świetnie zorganizowane

EdytaM

Warto się tu zatrudnić. Zarobki są wysokie, jest umowa i odprowadzane składki. Firma działa legalnie i dba o pracownikow.

Nysa
@EdytaM

W jakim sensie Promedica dba o pracowników???? Po moim ostatnim wyjeździe to odniosłam wrażenie że jest na odwrót.

@EdytaM

czy to jest umowa zlecenie że są składki? Czy inna?

@Nysa

Może Pani przybliżyć problem?

@Joanna

Dostałam propozycję podpisania umowy ale to nie była umowa zlecenie tylko umowa porozumienie

@Joanna

Czyli co, pierwsze słyszę , możesz coś jaśniej?

Jaga
@Nysa

Mialam sytuacje ze zachorowalam w trakcie kontraktu powiadomilam koordynatora i w ciagu 1godz. mialam zalatwiona wizyte u lekarza.co uwazam za troske o pracownika

@Ania

No taki miała tytuł. Umowa ramowa porozumienie czy jakoś tak. Na pewno nie umowa zlecenie ani o pracę. Stąd moje wątpliwości

Nysa
@Joanna

Miało być że rodziny utrzymują opiekunki a co do czego było że ograniczali jedzenie albo było tak że za swoje pieniądze.musialam kupować jedzenie żeby nie paść. A jak się coś zjadło to Wielka awantura że się wzięło jedzenie. Więc się wstrzymuje z wyjazdami bo nie może tak być że umowa co innego mówi a w praktyce co innego. Nawet telefony do koordynatorów nic nie dawały (usunięte przez administratora)

@EdytaM

Piszą mi że kasa nie taka jak w umowie i na raty trochę sie boję że coś nie tak będzie możecie napisać

@EdytaM

To dlaczego tak zniechęcają ktoś pisał że za jedzenie musiał płacic ktoś za szkolenia za darmo pracował przecież jaki to ma sens tak oczerniać. Nie chćą nie jadą więcej i tyle ja chce Was prosić i ewentualną prawdzi pomoc i tyle

Iga

POLECAM

@Iga

który raz byłas bo mnie Ci ludzie tylko zniechęcają piszą ze pieniądze nie czas i w ratach

naya

Promedica daje szanse nawet osobą, ktore nie znają języka. Wiadomo na początku stawka jest niższa ale z czasem gdy czlowiek ogarnie język to kasa jest większa. Z wypłatami nie ma problemów.

@naya

Chciałabym podjąć współprace z tą firmą trochę się boje bo nigdy nie wyjeżdzałam. Możecie coś napisać znam niemiecki ale słabo. jeszcze nawet nie wiem ci mi zaproponuje firma jaka stawka czy za kontrakt jak to jest??

majka88

Różne opinie słyszalam na temat Promedici ale postanowiłam przekonać się na własnej skórze jak jest., bo nie lubię czegoś skreślać jak sama nie sprawdzę. Okazalo się, ze firma nie jest taka straszna jak ją przedstawiaja w sieci. Wypłaty są na czas, jest ubezpieczenie prywatne, odprowadzane składki itd. Wszystko jest w umowie czarno na białym kiedy są wyplaty, za co jest odciągana kasa itd. nikt niczego nie ukrywa.

@majka88

praktycznie się zgodzę z Twoją wypowiedzią , ale zagębiając się w temat składki płacone co dw miesiące . wypłaty nie ma stałej kwoty , a stawka godzinowa . Pracuję już bardzo długo bo 8 lat .Pozdrawiam

onka76

Firma jest w porządku

akita

Wszystko ok.

najka

Wynagrodzenie jest wysokie, każdy wyjazd jest zorganizownay na tip top. Nie mam się do czego przyczepić. Na początku nie znałam języka, więc wynagrodzenie bylo niższe, ale skorzystalam z kursu językowego, podłapałam też język na wyjazdach i z czasem stawka wzrosła.

madziaretti

Polecam

emka

Ja jestem zdania, że praca jak każda inna. Mi akurat opieka nad seniorami odpowiada, bo pomagam ludziom i dobrze zarabiam. W Polsce jako opiekunka miałam grosze. Promedice poleciła mi znajoma. Miałam wyjechać tylko kilka razy a jestem już trzy lata. Warunki umowy są dla mnie jasne, nikt mnie nie (usunięte przez administratora) i mam odprowadzane składki także emeryturą czy tam rentą się nie martwię.

Ryba
@emka

A powinnaś się pomartwic o te składki czy tam jak je zwał. A dlaczego? I ty i każdy inny kto pracuje niech zagladnie do ZUSu.

aaaaaa
@Ryba

dokładnie niech sprawdza w Zus jakie są składki i od ilu są odprowadzane a zwłaszcza na umowie zlecenie

lilijka

Polecam. Praca jest w porzadku. Firma jest wiarygodna i uczciwa. Nie mam problemow z wypłata.

cari

Super

KatarzynaM

Firma godna polecenia. Nie wykorzystuje pracowników, placi zgodnie z umową a na koordynatora można liczyć w każdej chwili. Wyjazdy są fajnie zorganizowane. Jako pracownik niczym się nie martwię. Formalności, testy na covid i busa załatwia firma.

vika

Ciężka, wymagająca praca, ale dobrze płatna. Każdy kto chce zarobić i nie boi się opieki nad staruszkami z róznymi chorobami będzie zadowolony. Ja róznie trafiam. Raz mam leżących podopiecznych a nieraz całkiem sprawne, miłe osoby, z którymi fajnie spędza się czas. Praca mi póki co pasuje i mam zamiar jeździć.

Wypłata miała być do 10. jest 12,nie ma żadnej informacji dlaczego nie ma wypłaty. Pani mówi, że błąd systemu. Kiedy go naprawią ?nie wiadomo, że to się może zdarzyć wśród kilku tysięcy pracowników. Tylko że taki "błąd" można naprawić w ciągu 1dnia, ale brak chęci pomocy ze strony firmy. Ile głów potrzebnych by naliczyć 1 wypłatę? Na moją prośbę o natychmiastowy przelew zaliczki na poczet wynagrodzenia - pani dyrektor musi zaakceptować... Pani dyrektor potrzebuje Bóg wie ile czasu....Czekam...

@Anna

Pani Anno, Przepraszamy za zaistniałą sytuację. W celu wyjaśnienia zapraszamy do kontaktu z numerem infolinii ds. wynagrodzeń 22 250 55 67. Pozdrawiamy serdecznie!

@Promedica24

Infolinia nie była w stanie mi odpowiedzieć dlaczego taka sytuacja zaistniała, kiedy przelew wyjdzie i w jakiej wysokości. Wypłatę dostałam 17.01.

Gosiek

No praca nie każdemu będzie odpowiadać, bo to jednak praca fizyczna z ludźmi, ktorzy mają rózne charaktery. Mi ta robota odpowiada, bo dała mi mozliwość podszkolenia się z niemieckiego, dobre zarobki i spokój o przyszlość. Zleceń w Promedice nie brakuje. Ja jeżdżę regularnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Promedica24 - Warszawa

• Jak się pracuje w Promedica24?

Zobacz opinie na temat firmy Promedica24 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 366.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Promedica24?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 337, z czego 247 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 57 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Promedica24?

Kandydaci do pracy w Promedica24 napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Promedica24