PORR S.A.

Opinie o PORR S.A.

Baza

Naprawdę jest dramat z tą firmą, większość firm tego typu rozwija się modernizuje a tu od lat tylko sprzedawać majątek. Ten zarząd naprawdę musi być słaby. W celu ratowania firmy proponuję obniżkę pensji dla pracowników , tak, tak, takie rzeczy tez tu były .

@Baza

Obniżka pensji to się już zaczęła w tamtym roku. Niech powiedzą ludziom jaki problem mają i na czym ludzie "stoją" bo wszędzie się słyszy tylko że firma ma problemy a nikt nie wie o co chodzi konkretnie.

Witam chciałbym aby wszyscy pracownicy, którzy pracują aktualnie na budowach w Polsce wypowiedzieli się czy u nich też się tak kiepsko zaczyna dziać. Tak więc u nas na budowie : Obcięcie godzin ( 8 godz dziennie) praca tylko 5 dni w tygodniu zabrane premie i inne dodatki opóźnienia w wypłacie delegacji nie przedłużanie umów chodzą słuchy, że firma ma mieć na każdej budowie podwykonawców a swoich ludzi tylko po max 5-6 pracowników, którzy mają pracować po 8 godz bez sobót. Bardzo proszę o wszelkie info, bo nie wiem czy się nie zacząć rozglądać za inna pracą.

Pracowałem w tej firmie tylko półtora tygodnia ale nie powiem nic złego bo kase wypłacili elegancko a zwolniłem się bo za daleko miałem i problem z transportem

Mkrs

Witam. Zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną. Jestem zainteresowany stabilnością zatrudnienia.Z tego co tutaj ostatnio zostało napisane to z tą stabilnościo bywa różnie. Chciałbym prosić o rzetelną informacje - czy na prawdę szykują się zwolnienia?Nie chciałbym pracować 3 miesiące...

Jacek
@Mkrs

Haha stabilność zatrudnienia ... u nas rotacja taka ze nie sposób spamiętać imiona współpracowników na budowie ...

Mkrs
@Jacek

Pracuje teraz w innej dużej firmie i jest podobnie.Interesuje mnie czy to Pracodawca zwalnia,czy Pracownicy w czasach zapotrzebowania skaczą z miejsca na miejsce?

Jbl

Co wy chcecie od Bazy Technicznej tak jak tam się awansuje to w całej firmie nie ma, nawet wagowa może awansować na kierowniczkę dwóch ludzi za pilnowanie dyrektorskiego dziecka, normalnie lepiej jak za PRL-U

Jbl

Oczywiście twoją służbową fabią

Wypłacają dodatkowe nagrody w PORR S.A.?

tr

kiedyś tak

kola

Może każdy niech zajmuje się swoimi obowiązkami a organizacje firmy zostawi kompetentnym ludziom bo jak na razie do dobrze firma działa!!

Zofia
@kola

Wiem już, że Twoim zdaniem firma działa dobrze. Jednak coś więcej o metodach zarządzania w PORR napiszesz?

ds
@kola

w jakim aspekcie dobrze i jak długo? od czasu połączenia jest gorzej

Była pracownica

Zdegradowany dyrektor handlowy który dostał czape za handel kruszywem, na kierownika budowy dorabia jeżdżąc służbowym samochodem na blabla car, degenracja. (usunięte przez administratora)

Jasiek

Niemczech porr polska ile można zarobić ???

Ziomekxd
@Jasiek

Obiło mi się o uszy że jako pomocnik to od 8000zł do 10000zł czyli + - jakies 1900€ ale ile w tym prawdy.

@Ziomekxd

@Jasiek jaki pomocnik, normalny pracownik za 12 godzin harówki tyle max zarobi na miesiąc. To są kpiny, bo na budowach w Polsce ludzie z Ukrainy po 6 tysięcy mają

Witam wszystkich pracujących w firmie porr na budowach w Polsce. Chciałbym poinformować o tym że chodzą słuchy, że firma planuje jakieś większe zwolnienia. Jak ktoś coś wie już konkretnego na ten temat ( kogo planują zwalniać i kiedy) niech pisze. Niedługo kończy mi się umowa i jak naradzie że strony kierownictwa cisza o jej przedłużaniu a każda chęć rozmowy z kierownikiem na ten temat zostaje zbywana. A podobno tych na stałych umowach też mają redukować.

Obecny

Myślę że musi coś w tym być bo od czasu zmiany zarządu dzieje się w firmie coraz gorzej.

Operator

Masz rację znam gościa nic dobrego z tego nie wyniknie????

Zbrodniarz

Może ktoś napisać jakie warunki i zarobki są na budowach w Polsce na stanowiskach cieśla, zbrojarz, Operator żurawia

Rowerzysta

Wściekłe lisy chodzą po budowie. Wchodzą do szatni i nikt na to nie zwraca uwagi. Majdan.

laczek

G

Stefan

Orientuje się ktoś ile zarabia inżynier sanitarny na budowie w Warszawie i jaki jest jego czas pracy?

Stefan

Cześć, ile zarabia inżynier sanitarny na budowie w Warszawie i jaki jest jego czas pracy?

Stefan

Witam, czy ktoś wie ile zarabia inżynier sanitarny na budowie i jaki jest jego czas pracy?

Stefan

Witam, czy ktoś wie ile zarabia inżynier sanitarny na budowie w Warszawie oraz jaki jest jego czas pracy? Dziękuję za wszelkie odpowiedzi.

XYZ

Praca praca żeby ta firma dobrze funkcjonowała to musieli by rozbić układ jaki tam panuje i pozwalniac ludzi którzy zajmują stanowiska bez wiedzdz i szkoły tylko z układu a zacząć czystki od bazy tech. A skan żyć na kontraktach

Zostaw merytoryczną opinię o PORR S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w PORR S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PORR S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 159.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PORR S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 130, z czego 16 to opinie pozytywne, 84 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PORR S.A.?

Kandydaci do pracy w PORR S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PORR S.A.