AB Werkt

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o AB Werkt

Graska

Pierwsze wrazenia jak przyjechalam: super, czyste nowe domki. Praca 5/10 do przezycia. Jednak kiedy przyszla wyplata... 260euro za 45 godzin? Czy to jest zart? Ponadto kazda osoba z pracy (za tyle samo godzin) otrzymala inna wyplate. Koordynatorka powiedziala ze no tak to juz jest :o. Kolejne przelewy na minusie ???? Jestem juz 2 miesiace w Polsce a nadal nie otrzymalam wyplaty. Z biura nikt nie odpisuje. Zglaszam biuro do SNCU. Pozdrawiam

Joanna

Witam. Mam wrażenie, iż każdą negatywną opinię podważają osoby pracujące w biurze tej agencji. Te negatywne opinie są jednak rzeczywistością, która potwierdziła się po przyjezdzie na miejsce pracy i mieszkania. Patologia, brud i okłamywanie pracowników.

Dw71
@Joanna

Gdzie Pani pracowała?

Natii

Jeszcze nigdy nie spotkałam się z tą agencja która (usunięte przez administratora) ludzi że pojadą na pakowanie warzyw i owoców a okazuje się na miejscu że trafiasz na taką pracę że musisz kible wycierać. Na szczęście nie pojechałam bo dostałam planing o 17 a wyjazd miałam o 17 30 i zobaczyłam na planing że pisze ze mam jechać do pracy na czyszczenie toalety na barloo. Nie polecam tej agencji nikomu niech sami sobie jadą i czyszczą kible na barloo. Tak okłamywać beszcelnie ludzi tylko potrafią a sami by tego nie zrobili gnoje.

Egchel

Witam praca w ab werkt ok domki ok wypłaty ok tak jak mówione. Ale co do koordynatorów Arek chyba pomylił powołania powinien pracować w szklarniach niz być koordynatorem. Co próba kontaktu to zero odzewu. Ogarnij się człowieku!!!! Egchel

@Egchel

Drogi/-a pan/-i, Dziekujemy za pan/-i reakcje. Milo nam, ze ogolnie jest pan/-i zadowolony/-a. W AB Werkt nasz osobisty kontakt z pracownikiem jest bardzo wazny. Przekazemy pan/-i uwagi dalej do oddzialu, ktory za to odpowiada.

Indianin

Witam wszystkich tak siedzę i czytam co piszecie i nie dowierzam pracowale milka lat temu przez tą firmę kilka lat mieszkałem na Baarlo i wspienienia mam bardzo dobre firma zawsze wyplscsls pieniądze domki byly wyremontowane a ze z czasem wyglądały jak wyglądały to zasługa ludzi którym było szkoda kopic kawałek mopa i środki czystości o prześcieradłach na łózkach nie pomne gdyż trzeba było kopic marychę i browary szacunek dla Romualda ze zrobił tam porządek jak jest na Her ten nie wypowiem się gdy widziałem ten park tylko raz przez chwile jeśli w Polsce będzie dalej się działo jak dzieje to z chęcią tam wrocę

Poproszę o nr telefonu, do biura pośredniczego.

@Marcin

Czesc Marcin, Dziekujemy za twoja wiadomosc. Chcialbys pracowac w AB Werkt? Idzi na www.Ab-werkt.nl/kontakt2 zeby znalezc odpowiednie informacje kontaktowe.

Czy, można prosić o jakiś kontakt do tej firmy?

Mietek

Dziękuje za to że istnieje taki portal jak gowork. Czytam opinie i po raz kolejny odrzucam kolejną agencję pracy polską jak i zagraniczną. Najwyżej nie wyjadę do pracy i nic nie zarobię,ale zyskam zdrowie i święty spokój :-) .

MISIO

ILE MOZNA ZAROBIĆ TYGODNIOWO NA BAKŁAZANACH?

Okradziony

Jeśli nie masz zamiaru czytać całej wypowiedzi i próbujesz tylko odpowiedzieć sobie na pytanie czy warto zaufać tej agencji - zdecydowanie nie. Razem ze swoją dziewczyną zdecydowaliśmy się pracować przez tę agencję w Pakstation obok Venlo, opinie były różne, ale wiadomo jak to jest w internecie, przynajmniej ja nie do końca wierzę w to co czytam i muszę sam coś zobaczyć. Niestety to co zobaczyłem było dużo gorsze niż się spodziewałem nawet w najgorszych koszmarach. Po pierwsze agencja daje kompletnie kłamliwe ulotki przed przyjazdem. Myślisz, że będziesz mieć WiFi w baraku, może chociaż dobre wyposażenie, które było ujęte w broszurce, którą wysyłali a może tylko chcesz, żeby był posprzatany? Nic z tego, na miejscu się przekonasz, że będziesz żyć w (usunięte przez administratora) z brakiem dostępu do internetu oraz w baraku, który nie jest nawet wyposażony w żadne środki czystości i prawdopodobnie pozostawiony w kompletnym (usunięte przez administratora) po poprzednich współlokatorach, którzy prawdopodobnie uciekali po mniej niż tygodniu jak większość osób tam. No tak, ale to tylko miejsce zamieszkania, co z pracą i samą agencją na miejscu? Otóż wygląda to tak, że panie i panowie w biurze nie mają zielonego pojęcia co się dzieje, dlaczego coś się dzieje. Nie możesz od nich dostać żadnej konkretnej odpowiedzi na żadne pytanie. Jeśli coś ci się nie podoba to odburkują żeby dzwonić do agencji w Polsce, jakby to nie ich zadaniem było koordynowanie ludzi w Holandii. Pani w biurze opowiada o rzeczach niestworzonych, jak osoba zatrudniona tam może nie mieć pojęcia jaki jest system wynagrodzenia i ile godzin się pracuje jeśli codziennie minimum 20 osób jeździ do danego miejsca pracy? A no i jeśli by to was interesowało - dają pracę czasami na 12 godzin tygodniowo a czasami na 60. Tutaj jest tylko jeden myk, wypłacają maksymalnie 38 godzin tygodniowo i resztę wypłacają jako nadgodziny po zwolnieniu się. Ale czy w jakimkolwiek dokumencie jest o tym mowa lub czy ktokolwiek przekazuje taką informację wcześniej? Nie, dowiadujesz się o tym w pierwszym dniu pracy, że musisz liczyć na dobrą wolę agencji i pracodawcy, że MOŻE wypłacą ci twoje należne, przepracowane pieniądze jak już wyjedziesz z Holandii. O jakimkolwiek kontakcie z kordynatorami spoza biura na miejscu to nie ma nawet co wspominać. Po pierwsze ciągle im się mylą godziny, na planie mamy na godzinę 7 potem dowiadujemy się w pracy, że powinniśmy być na godzinę 6 albo odwrotnie, bo koordynatorzy ciągle zmieniają planning bez naszej wiedzy nie informując nas nawet o zmianach. Dodatkowo przez 3 tygodnie próbowaliśmy z dziewczyną dowiedzieć się dlaczego wciąż nie otrzymaliśmy żadnej wypłaty i dopiero po prawie 20 dniach raczyli nas poinformować, że nie mają naszego numeru BSN w systemie pomimo tego, że ten numer był podawany nie dość, że w Polsce w biurze to jeszcze w pierwszy dzień przyjazdu w ich biurze na miejscu. Stanowczo odradzam każdemu pracę przez tę agencję, jest dużo lepszych miejsc, gdzie nie będziecie okradani nie dość, że z pieniędzy to i z prywatności. Chyba, że lubicie pracować i mieszkać w baraku za 300 euro miesięcznie, który poza łóżkami i jedną działającą lodówką i zlewem nie ma kompletnie żadnego wyposażenia.

Matt
@Okradziony

Co do braku internetu się zgodzę. W domkach nie ma chemii, ale to trzeba uwzględnić przy wyjeździe. W sklepie można kupić bardzo tanio i zmieścić się w 5 euro, albo zabrać z domu. Co to za problem. Byłem na wakacjach. Przyjęli za dużo osób, więc w zależności ile osób się zwolniło danego tygodnia i ile przyjechało, tyle było pracy. Zapewnili mi te 3 dni w tygodniu o resztę musiałem się starać i chodzić i pytać. Były sprzątania ośrodka obok raz w tygodniu. Przyjemna praca. Dało radę się załapać. Był taki okres, że zwolniło się trochę osób (było to widać po liście na szybie) i pracę mieliśmy 4-5 dni w tygodniu. Wiadomo, że im mniej osób, tym mniej kasy za wynajem dla firmy. Co do wypłaty i te całe nadgodziny to był system, że firma płaci chyba 38 h tygodniowo, a resztę godzin ci wpisują na kartkę, którą wypłacają w formie 38 tygodniowo jak jedziesz no na urlop lub wracasz do Polski. Jeśli masz np. 50 h to po powrocie dostajesz jeszcze dwie wypłaty. W pracy na 'Pakistanie' jest mobbing, szczególnie że strony Pań obsługujących linie z pomidorami, kto pracował ten dobrze zna sytuację. Ale praca jak praca. W Polsce spotykałem podobne sytuacje. Miałem też sytuację, że nie wypłacili kilku osobom tygodniówki i mi też, ale po rozmowie z Panią z biura w Pakistanie i z naszą koordynatorką sprawę wyjaśniono i wypłacono tydzień później. Domki w stanie ok. Tak, żeby móc mieszkać, ale był przypadek, że koledze z domku obok leciała woda z sufitu, po dużej ulewie, co zgłosił. Ewentualnie Ci co przyjeżdżali po kimś mieli problem, bo Polacy to specyficzna mentalność i zostawiali po sobie (usunięte przez administratora) który przyjeżdżający musiał zgłosić i posprzątać. Minusem była zasada, że po drodze do pracy można się zatrzymać do sklepu, tak to nie wolno robić kilometrów. Na trasie Barloo — Pakistan nie ma było żadnego sklepu, a przy pracy 12 h przez 3- 4 dni to był problem jeszcze robić 2 km w jedną stronę do sklepu. Ogólnie to mi się dobrze spędziło tam czas. Zauważyłem, że to ludzie robią sobie sami problemy. Są wyjątki, np. 3 chłopaków przyjechało pracować, a tylko 2 była na liście i o tym 3-cim zapominali. Chłopak płakał, bo rozmowy z koordynatorem nie poprawiły jego sytuacji, a nie chciał wracać do domu. Spotkałem dużo osób, opinie były różne, ale każdy pracował do końca i dawał radę. Nikt bez pieniędzy też nie wrócił. Każdy coś zarobił, a patrząc na stawki co nam proponowali przy innych pracach to ta była opłacalna. Padały też słowa, że Jupiter lepszy, ale ludzie ze sobą rozmawiają. AB miało auta, każdy miał więcej swobody w poruszaniu się do pracy. Jupiter tylko autobusy, a jak kończyli wcześniej to i tak czekali na godzinę x, bo wcześniej nikt po nich nie przyjeżdżał. Co jeszcze mogę powiedzieć to pralnie. W dniu przyjazdu działały 4, a po 2 tygodniach zostały 2 działające. To był problem, bo nikt tego nie naprawiał. Kilometr od domków jest rzeka, fajne miejsce na odpoczynek. Venlo ok 7 km. Ja jestem zadowolony i planuje wrócić, tylko martwi mnie to czy w sezonie wakacyjnym będzie praca te 4 dni w tygodniu.

Natalia Ucherek

Hm a ja polecam ta firmę ;) Bardzo wspaniali ludzie. Koordynatorzy wyrozumiali pogodni i zawsze chętnie pomogą Bardzo miło wspominam pracę przez AB werkt i myślę że do zobaczenia ; D. Pozdrawiam koordynatorów i Panią Elize. Jesteście wspaniałymi ludźmi! ????

@Natalia Ucherek

Dziekujemy za Twoja opinie. Bardzo jest nam milo, ze pozytywnie doswiadczylas wspolprace z nami.

@AB Werkt

Dziękujecie tylko za Pozytywne opinie ? Natalio ? …. a co z opiniami które obnażają Waszą ignorancję i(usunięte przez administratora) Nie wyciągacie z nich wniosków ? Nie uczycie się na błędach ? Nie przyjmujecie krytyki ? Mogę tak w nieskończoność tyle tylko że nie dotrze to do Was ! "Czas nagradza cierpliwych" i NATURA (jak wiesz o czym piszę) zweryfikuje PRAWDĘ ! Zdrowia życzę każdemu z nas i szacunku dla tych DZIĘKI KTÓYM MACIE PRACĘ A WASI PARTNERZY BIZNESOWI CHLEB DLA RODZIN !

Bolo

Czy jest tutaj ktoś pracujący na bakłażanach?

@Bolo

(usunięte przez administratora) Człowieku pracowałem tam kilka lat NIK i ta sekta Pań z Sadu bez kompetencji bezczelne ignorantki... już niedługo wrócą z kąd przyszły do biura ! Nie dajcie się nabrać że cokolwiek dla Was zrobią. Dla nich liczą się wyłącznie pieniądze i interesy !

@KrK

Szanowny Krk, przykro nam ze w taki sposob oceniasz wspolprace z nami. Dla AB Werkt dobre kontakty i poswiecenie uwagi swoim pracownikom sa na pierwszym miejscu.

@AB Werkt

,,Czas nagradza cierpliwych'' Bez komentarza bo nie zamierzam się zniżać do poziomu DNA !

Lolik
@Bolo

Hej i jak wyjechales na te baklazany?

@AB Werkt

Szanowny ? :-))) Żenada i śmiech na sali. Szacunek należało okazać jak pracowałem u Was ! Jesteście zwykłymi POZORANTAMI i żal mi Was. Czeka Was rozczarowanie w tym Roku i sezonie i jak nie Korona to Susza nauczy Was SZACUNKU !

Tomasz Jechna

Jestem zadowolony,warunki mieszkaniowe znakomite

@Tomasz Jechna

Tomasz jechna
@AB Werkt

Jestem aktualnie pracująca osoba w Panstwa firmie i jestem zadowolony ze współpracy jak i z warunkow mieszkaniowych

Taa

Witam.Pracowałam w Holandii przy zbiorze jabłek i gruszek po przez agencję Ab Werkt i powiem szczerze iż nie polecam tej agencji koszmar ... Jeśli ktoś chce wyjechać do pracy to na pewno nie przez tą agencję pracy (Ja już więcej nie chce nawet o nich słyszeć) Przede wszystkim agencja jest nie zorganizowana ponieważ Panie w biurze same nie wiedzą co mają i co z kim podpisywały oraz ustalały np.Pani z biura dzwoniła do mnie w sprawie podpisania umowy i wyjazdu a za godzinę z tego samego biura inna Pani dzwoniła w tej samej sprawie.Tak samo i z wyjazdem ustaliłyśmy że agencja załatwia mi busa na poniedziałek bo tak mogę wyjechać natomiast Pani z biura zamówiła mi busa na niedzielę po południu i już nie było odwrotu musiałam wszystko "rzucić" na biegu się przygotować i wyjechać w niedzielę tak jak wspaniała Pani z biura mi zamówiła busa.Firma z której jechałam busem była całkiem spoko.Natomiast gdy zajechałam na domki w których miałam wynajmować pokój ( miasto Hoeven) istna tragedia. Brama na kartę jak w zakładzie karnym,a domki w nie ciekawym stanie oczywiście te które były nie co lepsze to mieszkali nie Polacy...Co do pokoju gdy tam weszłam szok ! Mała klitka w dodatku brud i (usunięte przez administratora) w pokoju jakich mało.Żeby zacząć tam jakoś funkcjonować musiałam najpierw sobie posprzątać i odkazić ...W pokoju były dwa łóżka z materacami,lodówka,stolik,szafka metalowa,mała komoda,telewizor i dwa fotele oraz grzejnik który wcale nie grzał co powodowało że było bardzo zimno.Co do reszty kuchnia była wspólna ale też brudna aż się lepiła od syfu i według Pani z agencji miało tam wszystko być w wyposażeniu miałam nic nie brać ze sobą,a okazało się iż nie było prawie nic.Łazienka też była koszmarem prysznic na dotyk z nie za ciepłą wodą i tak samo brudny oraz śmierdzący tak jak wc ,a rzekomo była tam Pani która sprząta te pomieszczenia masakra i pomyśleć że płaciłam za to co tydzień 89 euro... Jedynym plusem tego miejsca było to że Pan który pracował w office tych domków był bardzo miły i można było się z nim dogadać oraz porozmawiać na luzie jak i to że agencja zatrudniła fajnych ludzi do pracy.Wracając do minusów kolejnym z nich było to że musieliśmy dojeżdzać godzinę samochodem do miejsca pracy z domków i wracać oraz to iż pisząc e-maile do biura nie można było się dogadać ,a przepływ informacji to masakra.Jeśli chodzi o wypłaty to pracowałam po 8 h dziennie od poniedziałku do piątku oraz pierwsza sobotę.Praca sama w sobie w miarę nie była wymagająca.Szef też fajny i można było się dogadać,ale wracając do wypłaty co tydzień inna nawet przy tej samej liczbie godzin nic się nie zgadzało ( strasznie oszukują ) To co mówiła Pani z agencji a rzeczywistość sporo się różniło.Jestem za wiedzona tym wyjazdem myślałam że będzie to wyglądało lepiej po wysłuchaniu opowieści Pani z agencji.NIE POLECAM !!!

Basia
@Taa

Przykro mi, ze nie podobały się Pani warunki mieszkaniowe. Wszystkie domki, pokoje mają jednakowy standard, nie ma lepszych i gorszych. Koordynatorzy nigdy, nikomu nie zamawiają busów. Nie do końca rozumiem, dlaczego tak bardzo mija się Pani z prawdą.

Praca ok ale (usunięte przez administratora)żadna rewelacja nic nie wie jak jest problem bądź pytanie to najlepiej zwolnić osobę niewinna .Winna dalej pracuje bez konsekwencji..(usunięte przez administratora)

maćk

Zawsze są stawki wakacyjne, urlopowe, dodatek mieszkaniowy, nadgodziny, zmiany nocne, itp.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy AB Werkt?

Joanna

Nie ma rozmowy kwalifikacyjnej. Rekrutacja odbywa się w Polsce

Ryba94

Witam pracowałam przez ab werkt mieszkałam na de bereckt na baarlo bardzo dobrze wspominam współpracę

Jan
@Ryba94

Ta (usunięte przez administratora) jak komuś grosze odpowiadają i mieszkania w bungalo bo w baarlo takie mają to ok ale pisz jak jest że lipa z kasą i wypłat trzeba pilnować bo zawsze brakuje jak i pracy

n
@Ryba94

hahahahaha śmiechu warte . Kłamstwo na kłamstwie

@n

Dokladnie

Jeśli ktoś chce się nabawić awersji do Holandii i pracy tam to najlepiej niech trafi na Baarlo. Po przeżyciach tam na pewno nigdy więcej do Holandii nie wróci. Dobry temat na jakiś program dla polskiej telewizji, żeby wszystkich przestrzec przed tym bagnem. Warunki poniżej dna, doprosic się o cokolwiek nawet za zwykły mopem trzeba czekać miesiącami.Za to awantura ludzie z biura potrafią zrobić o byle (usunięte przez administratora) Może dlatego, że się nieskuteczni w czymkolwiek innym to darciem się,robieniem jazd chcą zatuszowac własną nieskutecznosc. A firmie (usunięte przez administratora) jak w Polsce jak latach komunizmu. Ludzie. (usunięte przez administratora) stamtąd! Im szybciej tym lepiej

Ryszard

Nie masz zbyt dobrego zdania o pracodawcy. Mógłbyś podać przykłady co konkretnie spowodowało że masz taka opinię? Każda informacja przyda się na forum.

Szanowna/ -y pani/ -ie, Bardzo nam przykro, ze tak doswiadczyl/ -a pan/ -i swoj pobyt w Baarlo. AB Werkt dazy do tego aby kazda lokacja zakwaterowania spelniala warunki mieszkalne dla migrantow zarobkowych. Dziekujemy za pani uwagi, postaramy sie wprowadzic zmiany aby ulepszyc komfort naszych pracownikow.

Alicja
@AB Werkt

Szczególnie dobre warunki z '' certyfikacjami''w hotelu do których wepchneliscie ludzi jak bydło

JG

Wypowiadam się o oddziale w Goes. Niestety mam złe doświadczenia. Koordynatorzy w tym oddziale to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Pobrano od nas kaucję za klucz od pokoju, której na koniec pobytu nam nie oddano. Wszelkie prośby i próby rozmowy pani Zofia kwitowała głupim uśmiechem. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o AB Werkt - Herten

• Jak się pracuje w AB Werkt?

Zobacz opinie na temat firmy AB Werkt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AB Werkt?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 2 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AB Werkt?

Kandydaci do pracy w AB Werkt napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AB Werkt