Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o ab werkt

Pracowałeś w firmie ab werkt i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
zzzz - 2012-09-07 19:51:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ludziska nie jedzcie do AB Limburg,to [usunięte przez moderatora] odradzam..kołchoz i jeszcze [usunięte przez moderatora] ,wypłaty nie wpływają na czas.. [usunięte przez moderatora]
zdjecie uzytkownika
PRACOWITY.... - 2013-04-06 12:56:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Dokładnie odradzam wszystkim, ciulają na czym się da , a o warunkach nawet nie wspomne mój pies w budzie ma lepiej.. Koordynatorki szkoda słów jak wogóle to można nazwać koordynatorem na to słowo trzeba rzetelnie i sumiennie zapracować...TRAGEDIA.... STANOWCZO ODRADZAM--- Na ośrodku de berect to jest meliniarstwo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i nie wiadomo co jeszcze...ściągają ludzi do pracy a ci siedzą 5 dni na budzie z czego dwa przepracują.... Aby dać im zarobić na bude i ubezpieczenie...Pozdrawiam i odradzam.PRACOWITY.
zdjecie uzytkownika
PRACUS - 2013-04-17 16:24:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam wszystkich…… Poszukuje osób poszkodowanych przez Biura AB Jobs, Werkt… Nie dajmy się [usunięte przez moderatora] Wobec czego zapraszam poszkodowanych o zgłaszanie i opisanie swoich przypadków pracy przez te biura… Bardzo bym prosił o dołączenie Zdjęć jakichkolwiek dowodów świadczących o oszukaniu… czym więcej dowodów tym większa szansa na odzyskanie pieniędzy…no i swojej godności… Takie biura trzeba zniszczyć… NIE DAJNY SIĘ WIĘCEJ [usunięte przez moderatora] .
Trzeba z tym skończyć , wobec czego Ludzie proszę was o jak najwięcej dowodów przeciwko tym [usunięte przez moderatora] , finał znajdziemy w sądzie i tvn…….. Bo z czego wiem jest nas ponad 1000 poszkodowanych osób , ale każdy się boi wiem coś o tym … Nie dajmy się [usunięte przez moderatora]

Mój e-mail….dariuszb1966@wp.pl
zdjecie uzytkownika
Tolerancja - 2013-10-10 14:06:44 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam byłam w tym biurze 4 miesiące i jestem bardzo zadowolona praca super, pieniądze zawsze na czas, salarisy tak samo. A koordynatorki bardzo miłe. Ludzie niewiem czego tak narzekacie? a jeśli chodzi o warunki mieszkaniowe nie sa złe wszystko zalezy z kim się mieszka uwierzcie mi.
zdjecie uzytkownika
Julietta - 2014-04-25 17:30:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam, pracowałam 2 lata w firmie AB WERKT jestem zadowolona z pracy która miałam, kasa zawsze w każdy czwartek po przepracowanym tyg. kempingi na Baarlo fakt nie zaciekaw bardzo małe ale jak są fajni ludzie to nawet 30 m na 4 osoby nie przeszkadza
zdjecie uzytkownika
SSs - 2014-08-17 12:42:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Dla mnie tez porazka AB ZELAND Jos jest popipszony Alicja na szczescie juz nie pracuje ,ale problemy z wyplata tragedia warunki pol roku czekalam za papierami z ubezpieczenia i jarigrafami,kabinuja kreca ,to bioro jest popiepszone na maksa
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ab werkt

Twoj email:
Wiadomość: