AB Werkt

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o AB Werkt

Nati

Zjechalismy dziś z chłopakiem do Polski. Tydzień.. Tyle wytrzymalismy. Totalna porażka. (usunięte przez administratora) Zero szacunku, organizacji, pomocy. Wszyscy wszystkich maja głębokie w (usunięte przez administratora)BRAK SŁÓW. TOTALNA PORAŻKA

Fjołek

Powiem tak, dno dno i jeszcze raz dno... Panie w biurze to nadają się jedynie do pchania karuzeli pod wiatr (zwłaszcza (usunięte przez administratora)). Warunki mieszkalne wołają o pomstę do nieba, brak jakichkolwiek standardów...

On87

Ogólnie powiem krótki i zwięźle. Jeden wielki (usunięte przez administratora) ludzie sabupchani po domkach biuro ma cie w (usunięte przez administratora) codziennie przyjeżdża do Baarlo około 100 osób i tyle samo wyjeżdża :) więc jeśli się zdecydujesz na tą opcję to baw się dobrze :)

Niestety firma nie spełniła swoich obietnic. Po przyjeździe na miejsce okazało się że koordynatorka w ogóle nie była mną zainteresowana, całkowicie olewała moje pytania i prośby. Tydzień czekałam na pracę, po czym okazało się że klient z którym podpisałam umowę zrezygnował. Ja byłam odsyłana na pracę w polach, prawie 100 km od miejsca zakwaterowania, praca po 4 godziny. Zarobek wychodził taki że trzeba było zapłacić za zakwaterowanie a na życie już ledwo starczyło. Bałam się poruszać tam samochodem, niestety zostało mi to wmuszone, grożono, że nie będzie pracy jeśli nie wezmę auta. Nie ważne że się bałam jeździć, że nie znałam drogi, auto było bez GPSu, za błądzenia i dodatkowe kilometry trzeba było płacić, mega wysokie mandaty. Ogólnie masakra

Mała Mi

Załatwienie czegoś z kordynatorkami (usunięte przez administratora)graniczy z cudem. Wracam po tygodniu do domu... nie ma czego tu szukac.

Natalia
@Mała Mi

Skąds to znamy haha. Szkoda nerwów

@Mała Mi

My po dwóch tygodniach zjechaliśmy. Totalna porażka cała ta firma. A od Natalii jest gorsza Paulina, co siedzi w biurze i nic nie robi. Porażka. Odradzam pakowania się w to gów...

Natalia

Zwykle ścierwa. Traktowanie ludzi jak śmieci. Zero organizacji. NIE JEDZCIE TU. JEŚLI WAM ŻYCIE MILE OMIJAJCIE TA AGNECJE SZEROKIM ŁUKIEM

Karola

Powiem tak. Nie pakujcie się w to (usunięte przez administratora) tak jak ja. Mieliśmy sobie przyjechać zarobić. Yhy. Mieliśmy być na sortowni wiśni. A byłam już na sprzątaniu, na polu, na mięsie. Na tym mięsie taki (usunięte przez administratora) Matko. A na tych wisniach ani razu. Z czego praca po 4-5 godzin. To wyjdzie tyle żeby za domek zapłacić a gdzie życie i odłożenie czegokolwiek.(usunięte przez administratora)która grzeje (usunięte przez administratora) za biurkiem nic nie załatwi, nawet nigdy nie ma czasu porozmawiać ani na pytania odpowiedzieć. (usunięte przez administratora) Wymuszają samochody i mówią że mają dobrego ubezpieczyciela jak coś się stanie, tylko doczytać trzeba że w informatorze dla pracowników jest że za wszystko odpowiada kierowca. A nie polecam bo tu każdy jeździ jak chce. Domek nie jest zły. Trafiliśmy na fajne zadbane mieszkanko ale kwota 89 euro tygodniowo to jednak za dużo na takie warunki.(usunięte przez administratora) Z kim się niezgadaliśmy to mówi że tu nie ma czego szukać. Zarobić na powrót i uciekać bo to co się tu dzieje... Dziewczyna jedna mówiła że przez miesiąc udało jej się 100 euro odłożyć. No to ludzie, na co? Chore co tu się wyrabia. Najgorsze jest to że mają cię tu wszyscy głęboko w D. I to bardzo głęboko. Nie ma żadnych koordynatorów. To są tylko szmaty zajęte swoimi sprawami i żeby im się kasa zgadzała. A człowiek je..bie na prawo i lewo i wszystko trzeba oddać a tobie zostanie. Na zgrzewke wody w Lidlu. Szok. Tak bardzo żałuję. Najgorszy błąd w moim życiu. Tyle kasy wydane na wyjazd, tyle nadziei.... Szkoda gadać

Lipa.
@Karola

Zgadzam się niestety. Bardzo smutna prawda. Ludzie z długami wracają

K.
@Lipa.

Dodam tylko, że chociaż panie na alarmowym są wyrozumiałe z nimi na prawdę można się dogadać. Jedyny pozytyw. Gdyby tylko inaczej traktowali ludzi, na prawdę.

lesny skrzat
@K.

Na Alarmowym mile hahaaaa bo rozmowy sa nagrywane i kontrolowane !!!!!

Pracowity

Nie polecam. Nie piję, nie ćpam jak poniżej wspomniano i z tego co zarobiłem udało się zarobić na domek bo opłaty trzeba robić we własnym zakresie i jakiś 100 max 200 € na swoje potrzeby. Do pracy ciągle byłem przeżucany, ciągle gdzie indziej, a proszę mi uwierzyć zawsze byłem chętny do pracy nawet pytałem o nadgodziny. Warunki mieszkalne były ok. Ludzie też wporządku. Ale jeżeli ktoś chce zarobić to z czystym sumieniem na pewno nie tam. Praca 3-5 godz więc kto pracuje ten wie z jakim wynagrodzeniem to się wiąże.

arti
@Pracowity

A my chętnych ludzi do pracy dostać nie możemy zawsze jakieś łapy się trafią . teraz mamy 8 Bułgarów jedyny problem z nimi to komunikacja.

arti
@Pracowity

co wy macie z tymi koordynatorami? to wszystko co siedzi w Haelen Barlo czy innych parkach to są osoby do kontaktu waszego z koordynatorem . jedynym koordynatorem branży rolniczej jest Josh bardzo przyjemny człowiek . jestem pracownikiem ab od 2006 roku jeszcze nigdy mnie nie okradli . pensji nie mam też niskiej . nie każdy Polak to pijak i ćpak. nie da rady podpisać umowy i dostać na start 20€ na godzinę .

Pracowity
@arti

Nikt nie mówi o stawce 20€ na godzinę proszę być poważnym bo każdy jest zorientowany jaka jest stawka minimalna. Chodzi o godziny pracy jeśli nie jesteście w stanie zapewnić czowiekowi 38 godzin pracy w tygodniu ( chodz w tym przypadku średnia godzin w tygodniu to 20 godz, podkreślam średnia, bo raz było lepiej a raz gorzej)to jaki jest sens ściągnąć nowych ludzi skoro ci którzy są na miejscu jej nie mają. Każdy ma własne przekonania i odczucia. Nikomu zdania nie narzucam a jeśli ktoś chce się przekonać na własnej skórze to serdecznie polecam

Siwy94

Wszystko zalezy od ludzi i jak sie trafi. Ja akurat trafiłem dobrze. Fajne osoby na domku i dobrzy koordynatorzy. Praca w szklarni w Milej atmosferze. Troche lepsze moglybybyc zarobki. Jak ktos chce pracowac i to robi a nie pije i ćpa to ma szanse na długa prace. Ja moge polecić bo mnie żadne niedogodności nie spotkały

Mariuszewski212
@Siwy94

Dokładnie, że wszystko zależy jak się trafi. Widziałem osoby, którym się nie podobał i zmieniały pracę. Prac mnóstwo także jak komuś firma odpowiada to pracę załatwi sobie.

Wiola

Wypłacalna firma, zero problemów jeżeli chodzi o załatwianie jakichkolwiek spraw. Dobre warunki mieszkaniowe. Jeżeli chodzi o pracę możliwości duże i warunki pracy jak najbardziej na plus. Polecam

Mariuszewski212
@Wiola

Wiola ja również zadowolony z pracy. Pracowałem na szklarni przy warzywach. Super, mili ludzie także jak najbardziej na plus. Prace szklarniowe bardzo różnorodne więc na nudę nie można narzekać.

SZALONY 123

Wiola czyli mówisz że nia ma się czego obawiać ? :) Jesteś na Haelen FlexHotels ? w takim razie nie długo się widzimy bo skoro opisujesz jak to wygląda tam na miejscu to wychodzę z założenia że jesteś tam na miejscu i pracujesz w tej firmie :) a jak z wypłatami ile jest tej całej Tygodniówki po odliczeniu wszystkiego ? czyli Domku i ubezpieczenia ?

@SZALONY 123

Wszystko zależy od tego ile dni będziesz pracować. Zdarza się tak, że dwa dni pracujesz a trzy masz wolne. Koordynator niby nie ma wpływu na to czy poślą Ciebie do pracy czy nie. Jeśli jesteś jeszcze w Polsce to szukaj innego biura!

SZALONY

Witam mam pytanie :) w niedzielę wybieram się do pracy przy ogórkach :) dokładny adres to FlexHotels, Roggelseweg 54 Haelen, Holandia . możecie mi przybliżyć jak to mniej więcej tam wygląda ? da się wytrzymać i jaka jest atmosfera z koordynatorami i innymi pracownikami ?

@SZALONY

Jesteś szalony, że chcesz tu przyjechać. Domki zależy jak trafisz trafiają się domki imprezowe i spokojne. Z pracą różnie... Ogólnie dwa razy się zastanów czy warto tu przyjeżdżać.

Pierwszy raz w holandi

Wszystko zależy jak się trafi. Firma ta traktuje ludzi jako numer. Załatwienie czegokolwiek graniczy z cudem. Pracownicy rzucani jak worek ziemniaków. Ściana płaczu w Healen która gromadzi cały ośrodek pracowników około godziny 18 pełna. Przecież tak ciężko jest umieścić listę na portalu. Kompletny brak organizacji. Dodzwonienie się do koordynatora graniczy z cudem. Co chwile ktoś jest przesyłany do innej osoby. Wypłaty rzędu 140 - 180 euro. Ponieważ pracodawcy nie zapewniają godzin pracy. Człowiek jest numerkiem i nikt się nie liczy z uczuciami pracownika.

Wczasowicz

Jeśli jesteś normalna osoba nie polecam pracy w ab werkt oraz mieszkania w barloo, większość ludzi co tu przyjeżdża to najgorsza (usunięte przez administratora)jaka było mi zobaczyć imprezy pod moim oknem i krzyki pijanych sąsiadów to normalka tu, tu nikomu nie przeszkadza ze w sobotę czy niedziele napierdala od sąsiadów disco polo tak ze się świetnie słychać przez zamknięte okna, kordynator nie miły i nie pomocny, normalnym ludziom nie polecam, patologii tak, dla nich świetne miejsce

Mała

Ten koordynator (usunięte przez administratora) to porażka, (usunięte przez administratora)

@Mała

Co chcesz od Arka?

Jan

Witam czy ktoś mieszkał w Uden przez tą firme i czy ktoś był kierowcą jak to wygląda ?

John
@Jan

Z tego co wiem w Uden nie maja domków tylko biuro. Jakich informacji potrzebujesz? Od niedawna jest dodatek dla kierowców.

Rozczarowana

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Ab werkt na początku bardzo fajnia współpraca. Wypłata się zgadzała. Gorzej jak ludzie do Polski wrócili, nie mogliśmy doprosić się o ostatnią wypłatę. Nie odbierali telefonu, nie odpowiadali na smsy. Jak już daliśmy radę się z kimś skontaktować to jedni wysyłali nas do drugich, a jedna pani po prostu słysząc sytuacje się rozłączyła.! Mieli 6 tygodni na wypłatę wakacyjnego. Jak już przyszła wypłata wakacyjna to zostały jakieś kwoty ,,z nieba'' poodejmowane i z 60 euro ledwo 6 euro wpłynęło. I tak rżną Polaków.!!

Pppp
@Rozczarowana

Mój narzeczony też czekał za swoją kasa dzwonił do pana kordynatora do każdego z biura i nikt nie odbierał .(usunięte przez administratora)nigdy już tam nie wrócę. (usunięte przez administratora) !!!!

Blala
@Pppp

A dlaczego usunięte zostały prawdziwe wyrazy co wstyd że ludzie opisuja wasza firmę.? Widać że panie z biura się nudzą.

Wacus
@Blala

Strone edytuje i cenzuruje niezalezny administrator strony. Nie żadne Panie z biura

Adi

To miałaś pecha bo firma jest wporządku i ten pan Andrzej jak go odpisałaś negatywnie jest naprawdę ogarniętym koordynatorem. Za krótko pracowałaś źeby oceniać człowieka.W tym biurze jest wielu koordynatorów którzy by tobie pomogli bo naprawdę są życzliwymi ludźmi. Trzeba było wstrzymać się z powrotem do Polski. Moźe następnym razem ci się uda.Naprawdę warto bo nie jest źle.

kgm

Firma być może byłaby w porządku, gdyby nie było w niej ludzi takich jak Pan(usunięte przez administratora)koordynator (nie wiem za co ten Pan bierze pieniądze, bo na pewno nie za opiekę nad ludzmi, którzy przyjechali do pracy). Ściągnięto mnie do pracy kusząc zwrotem 100EU za dojazd do Holandii w okresie przed i po światecznym, a także dodatkowo premią za każdy tydzień pracy. Niestety w praktyce okazało się,żę umieszczono nas 60 km od miejsca pracy. Nikt na mnie i nikt nic nie wiedział nie czekał po przyjeździe nie zapewniono nam pokoju i nikt nic nie wiedział. po 2 dniach zjawił się Pan Andrzej ulokował mnie w pokoju i poświęcił naszym sprawom 10 minut. Dojazd z Panią z Bułgarii był koszmarem, narażono mnie na utratę życia i zdrowia. Pani po 2 dniach zrezygnowała z jazdy służbowym autem co było zgłaszane w/w koordynatorowi. Miał się tym zająć. Niestety okazało się, że ten Pan (usunięte przez administratora)nic nie przekazał dalej nawet naszych umów o pracę i wyjechał sobie na urlop nie powiadamiając nas o zastępstwie innego koordynatora, którego w rezultacie nie miałyśmy. Po wielu moich telefonach, po 5-ciu dniach odezwała się osoba z firmy, aby poinformawać mnie, że najlepiej jakbyśmy wróciły do kraju. Nie zapłacono mi za 5 dni pracy nie wspominając o tych 100EU i premii (pracowałam po 12 godzin) więc nadgodzin też nie zapłacono. Bez pieniędzy na biegu wydzwaniałam po przewoźnikach, aby mnie zabrano na zasadzie zapłaty na miejscu. W rezultacie Pani(usunięte przez administratora), z firmy z działu chyba rozliczeń poinformowała mnie już w kraju, że to była moja decyzja z tym powrotem do kraju i skreśliła mi moje godziny pracy. Wizerunek tej firmy ucierpiał z powodu tych ludzi, tym bardziej, że po raz pierwszy byłam w Holandii w pracy i po raz pierwszy zetknęłam się z taką ignorancją.

Adaś

Witam serdecznie mam małe pytanko. Czy ma ktoś numer telefonu do koordynatorki Renaty z Baarlo ?

Kotek
@Adaś

Renata jus nie pracuje.

Zostaw merytoryczną opinię o AB Werkt - Herten

• Jak się pracuje w AB Werkt?

Zobacz opinie na temat firmy AB Werkt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AB Werkt?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 2 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AB Werkt?

Kandydaci do pracy w AB Werkt napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AB Werkt