AB Werkt

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o AB Werkt

Hermionka

Nie polecam,oszukują ludzi na pieniądze ,albo wcale nie wypłacają i jeszcze na minusie,nawet 200 euro nie ma za 5 dni (usunięte przez administratora)

Małgorzata
@Hermionka

Ale jakie są terminy wypłat tak w ogóle? Co tydzień czy jak, że chcesz kasę za 5 dni?

Najgorsza firma na rynku holenderskim. Najgorsi są te koordynatorki które myślą że mają pod sobą jakieś (usunięte przez administratora) Pani Jolanta to tylko lubi mieszać i cyganić. Pan który pracuje jako planista nie umie nawet ustalić planingu, ludzie nie chodza do pracy bo planista się pomylił, nikt nie umie z nim zrobić porządku. To jest po prostu kpina a nie firma. Zastanówcie się 10 razy czy chcecie się praktycznie dziennie martwić czy zarobić na jedzenie. To jest jedna wielka (usunięte przez administratora) i nic więcej . Jeszcze jedno to są Polacy którzy są (usunięte przez administratora) i nic więcej.

@Marek

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za podzielenie się komentarzem. Jest nam przykro, że spotkała Państwa taka sytuacja. Aby ją wyjaśnić, potrzebujemy jednak nieco więcej szczegółów. Bardzo prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres ​​DzienDobry@ab-werkt.pl. Po otrzymaniu szczegółów od Państwa, rozpoczniemy wewnętrzne procesowanie tej sprawy. Z góry bardzo dziękujemy i przepraszamy za zaistniałą sytuację – proszę nam wierzyć, że bardzo zależy nam na jej pozytywnym rozwiązaniu. AB Werkt.

Nico
@Marek

Taki, panie,, Jolanty i tego typu podobne powinno się wywalić na zbity pysk bo ludzie i firma traci pieniądze i wizerunek firmy w Europie

AB werkt zatrudnia pracowników na czarno Wysyłają do robót bardzo ciężkich nie pomagają z niczym jak będa tylko mogli to przytną ci wypłatę Pan Marcin hause manager ma obsesję na punkcie czystości potrafi robić naloty raz nawet wszedł do kobiety do sypialni bez pukania. Otwiera szafki grzebie w rzeczach koordynatorzy nigdy nie odbierają telefonu linia pomocy jest wiecznie niedostępna trzeba wszystko załatwiać na własną rękę najgorsza agencja w jakiej byłem odradzam pracy tam no chyba że 300euro to dużo dla kogoś za 48godzin bardzo ciężkiej i intensywnej pracy dadzą ci rower i każą ci jeździć do pracy 15km w jedną stronę był też przypadek że mieli przyjechać pracownicy było wszystko nagrane przyjechali AB werkt nie odbierało telefonów po czym para pracowników została bez dachu nad głową w moim przypadku gdy chciałem zmienić pracę wyrzucili mnie z dnia na dzień z agencji czy to jest normalne??? Pani Kamila o niej trudno coś powiedzieć nigdy jej nie ma gdy trzeba gdy nie trzeba zadzwonić z jakąś praca w polu Pani Jola wiecznie na urlopie Pani Magda niby taka pomocna jak jej coś trzeba jak coś się ją poprosi to już nie działa w drugą stronę dlatego jeżeli zastanawiasz się nad pracą w Holandii odradzam AB werkt to największy (usunięte przez administratora) w Limburgii. Jest miliony lepszych agencji jeżeli to czytasz mam nadzieję że ci pomogłem. W tej agencji jeśli nie masz kierowcy masz daleko do pracy nikt ci nie pomoże to jest śmieszne i żałosne pisze negatywną opinię mam nadzieję że zobaczy to jak najwięcej ludzi nie pozdrawiam Ab werkt wyzyskiwaczy i złodzieji .

Roermond

Ik ben de baas van een bepaalde baan door abverkt medewerkers gaan ontevreden rond met het bureau constant klagen en constant vervangen omdat ze iets niet leuk vinden in het bureau, verander het alsjeblieft

Kocur69

Nie polecam nie pozdrawiam 1000 zł wyjebane w błoto oszustwo pic na wodę fotomontaż ucieczka z tego obozu pracy była szybsza niż dojazd

@Kocur69

Arczi

Witam, AB WERKT to jakas kpina, obiecywana była inna stawka godzinowa a po dotarciu na miejsce dostaliśmy mniejsza stawke + odciągają za coś z tej mniejszej stawki. Arczi nie wie co jest pięć to on stoi za tym wszystkim. Nigdy więcej.

@Arczi

kibic PSV Eidhoven,

Witam serdecznie, jeśli chodzi o pracę w AB Werk i samego Arcziego, to mogę tutaj powiedzieć o jawnym oszustwie, gościu idealnie wpasowuje się w środowisko cyganów, które jest tam wszechobecne!! Nie polecam nikomu, kto nie chce zarabiać tam niecałe 3koła miesięcznie. Mieszkanie za które odtrącają z wypłaty jest w kiepskim stanie, łazienki brzydkie i brudne. Osobiście uciekłem z tego więzienia i w ogóle tego nie żałuje.

@kibic PSV Eidhoven,

Julka

Ta agencja to jakiś żart, nigdy nic nie wiedzą, koordynatorzy i help desk w żadnym stopniu nie jest pomocny. Nie dostałam wypłaty przez 3 tygodnie, potem wypłatę na -88e. Pracuje prawie 50h tygodniowo dostaje wypłatę za 32 i nikt nie wie gdzie jest reszta, tłumaczą się tym, że system jest szalony. Nie polecam nikomu tej agencji, (usunięte przez administratora) kłamcy i niekompetentni ludzie na wyższych stanowiskach.

@Julka

@Julka

To co, już wróciłaś stamtąd? Tylko ty miałaś takie dziwne akcje?

Ktoś

Czy ktoś poleci cebulki kwiatowe na taśmie?

Ktoś

Najgorsza firma w Holandii niema tu ani godzin ani ludzi którzy coś załatwia. Pani Jolanta koordynatorka to człowiek który dużo mówi a mało robi, robi tylko zamieszanie i umie cyganić prost w oczy. Nigdy w życiu nie polecę tej firmy. Codzienne wyprowadzki ponieważ pani Jolanta mówi coś innego a robi co inne . Zastanówcie się czy chcecie się w tej firmie męczyć i praktycznie codziennie się denerwować.

@Ktoś

Teresa

Witam czy ktoś pracował przy gerberach w Etten-leur?

Miśka
@Teresa

Nie polecam agencji właśnie będę wracać do Polski masakra szkoda nerw

Anonimowy
@Miśka

A z czym jest tam tak źle ?

@Miśka

Dzień dobry, dziękujemy za komentarz. Przykro nam, że taka sytuacja miała miejsce. Bardzo chcemy ją wyjaśnić! Czy możemy prosić o e-mail ze szczegółowymi informacjami na ​​DzienDobry@ab-werkt.pl? Po otrzymaniu informacji od Państwa, niezwłocznie zajmiemy się tą sprawą. Dziękujemy i pozdrawiamy, AB Werkt.

DzieńDobryDziś

Witajcie. Czy ktoś z Was pracował lub pracuje przez AB Werkt Horst ? Mam ofertę o okolicach Venlo na Magazyn, chciałbym się czegoś dowiedzieć na temat samej pracy jak i agencji, bo nie znalazłem żadnych świeżych wieści

tomasz jechna
@DzieńDobryDziś

witam,aktualnie pracuje przez tą agencję,mieszkam w Egchel a pracuje co prawda na szklarni.Jesli chodzi o mieszkanie polecam co do pracy na magazynie nie mam doświadczenia więc nie będę się wypowiadać

Felek Z.
@tomasz jechna

A czy w Egchel nie ma bungali ? Mam propozycję pracy w ab z mieszkaniem właśnie w Egchel i zastanawiam się czy jechać bo już raz się naciąłem na bungale.

@Felek Z.

Witam, Jesli ma pan/-i pytania dotyczace standardow zakwaterowania, to prosze kierowac je do biura posredniczego z Polski z ktorym pan/-i ma kontakt.

tomasz jechna
@Felek Z.

witam ,własnie mieszkam w bungalu,ale nie masz się o co martwić.Są to nowe domki letniskowe z polskiej firmy ,,Letniskowo pl.,,MAsz meble z Ikei i cała wyposażona kuchnia zAmica.Mieszkanie wręcz luksusowe ale godzin malutko po 27 w tygodniu .Domek 93 euro tydzień i 24,59 euro ubezpieczenie i 170 euro na życie.Podaj maila to prześlę Ci zdjęcia mieszkania w którym będziesz mieszkać .Pozdrawiam

Margott
@tomasz jechna

A czy ja mogłabym prosić zdjęcia ponieważ w tym tygodniu będę tam jechać? kwapisz.m@onet.pl

Monika89
@tomasz jechna

Cześć mam pytanie pracuje ktoś z was na sortowni pomidorów w Molenheg 18, 5987AP Egchel, Holandia lub mieszkał?

Monika 89
@tomasz jechna

Hej mamy z koleżanką pytanie pracujesz na szklarni jak wyglądają godziny ? Dużo mało?

Jaaa
@AB Werkt

Najlepiej zawsze zapytać ludzi którzy pracują oni znają realne warunki zakwaterowania,Panie z biur przeważnie mówią to co chcemy usłyszeć, a to nijak ma się do rzeczywistości...

Nowy Kandydat
@AB Werkt

Rafael 08.02.2021 13:59 Przyjechałem do Egchel 18 stycznia 2021. Od początku było dla mnie wiadome, że czeka mnie tydzień kwarantanny. Pierwszego dnia po zameldowaniu wysłano mnie na testy przeciw covid. Testy wyszły negatywne. Mieszkamy w 4ech na domu bez meldunku, czyli nielegalnie. Jednemu koledze z domu drugi test wyszedł pozytywny i kwarantanna się wydłuża. Po tygodniu zrobili mi kolejny test ponownie wyszedł mi negatywny ale najpierw zachorował w domu drugi kolega a tydzień później trzeci. Cały czas jestem w świetnej formie i zamiast mi zrobić testy na ciała odpornościowe w organizmie przeciw covid cały czas trzymają mnie w domu z chorymi i narażają moje zdrowie i życie. Dopytywałem w firmie czy jestem na cały ten czas ubezpieczony i czy będę dostawać za to siedzenie środki skoro jestem zdrowy a chcą bym siedział. Firma odpowiedziała, że jestem ubezpieczony i mam płacone jak za zaika. 5 lutego był dzień pierwszej wypłaty, pieniędzy nie ma do teraz. Sytuacja dotyczy mnie i 3 kolegów z domu. Firmę nie obchodzi czy mamy za co jeść, czy jesteśmy zdrowi. Oprócz pisania tutaj skontaktowałem się również ze związkami zawodowymi. Jak ktoś się nie szanuje, nie ma perspektyw to niech robi co chce ale jeśli ktoś jedzie uczciwie do pracy i zarabiać taki kawał i ma się tak zaskoczyć niepozytywnie jak ja to odradzam.

@Nowy Kandydat

witam Jak zakonczyła się ta sytacja czy pojechałeś do polski czy Ab werkt trzymało was w domu na siłe jak króliki doswiadczalne bez jedzenia zakupów wogóle czy była możliwośc ich wykonania jak się to skńczyło bo przecież ile można trzymac ludzi w domu w holandi przysługuje dzienna dieta 55€ w ab Midden na kwarantannie były płacone diety 15€ na dzień chyba ab werkt to sa (usunięte przez administratora) sa nie uzczciwi to jest ogolnie skandal nabieraja ludzi do pracy i to sa jakieś jaja powinni zdrowych od niby chorych przeniesc

Adam co odpowiecie na ta sytac

To Tylko Ja
@AB Werkt

Jestescie "Złodzi..." Zabieracie z solarisu co sie da pracodawca podnosi stawke a wy jej nie dajecie zabieracie kolejny tydzien kupa ludzi nie ma zas wyplat jestescie symbolem nieuczciwosci dziadowania oszukiwania Jestescie okropnym biurem

To Tylko Ja
@AB Werkt

zacznijmy od tego ze wy nie przestrzegacie zadnych standartów potraficie ludzia na domek dostarczyc uzywane zeczy ktore sa kpina pamujecie jednych do hotelu drugich do nory gdzie nie ma połowy wyposazenia wedłóg prawa dom lokum mieszkanie powinno spełniac wymagane standarty wy napewno ich nie spełniacie

FNV
@AB Werkt

Zgłosiłem państwa do związków zawodowych,lokacje mieszkaniową do geemeente także niedługo o mnie usłyszycie

Oczywiście nowe

Proszę o zdjęcie

paka 323@ Interia.pl

Anonymous
@Felek Z.

Tak tam są tylko Bungalow

Kika
@To Tylko Ja

Zgadzam się nas też (usunięte przez administratora)jak do tej pory nie wypłacili nam pieniędzy prawie za cztery dni pracy (usunięte przez administratora)i nic więcej ale ja tego tak nie zostawię.Nie chodzi o te pieniądze ale o sprawiedliwość.

Savannah
@FNV

I co Panu udało się osiągnąć? Jakie konsekwencje dla firmy? Ciekawy jestem:)

@Kika

Mgr

Tragedia ,kontakt tragedia,nie wypłacają na czas,maja lekceważące podejście do ludzi. Prace spoko ale agencja tragedia!!!!!

@Mgr

Kamil

Brak koordynatorów jedynie osoby kontaktowe , które nie odbierają telefonów . Fajna praca , ale mało godzin , miało być przynajmniej 37.5h w tydogniu ,ale często zdarza się że mamy po 32.5h .

ziuta88

witam wszystko sie zgadza jesli chodzi o P Marcina ten czlowiek ma cos z glowa coz ab lubi takich ludzi i niestety prawda jest taka ze wyrzucaja z dnia na dzien nawet jak jestes najlepszym pracownikiem bylam takze na kwarantanie i zadnych diet nie otrzymalismy. do tego obnizone stawki jedna osoba pracuje np za 11 e a druga przyjezdza i dostaje 12 z groszem cos tu nie gra.w ab nie ma koorydynatorow sa tylko osoby kataktowe .zgodze sie z bylym pracownikiem jak bym wiedziala rzucana do pracy co 3 dni inna albo siedzenie na hotelu bez sensu nawet na chleb nie bylo i nie jest stac a gdzie tam rachunki w polsce i taka racja tyle samo zarobie w polsce.tak samo jak kolega przeliczyllam sie i duzo stracilam.tak to jest obiecanki cacanki a glupiemu radosc obiecuja a z nas maja kupe kasy. a zeby miec dobra prace trzeba miec dobre chody u koordynatorow maja swoich takich pupilkow. nawet nie udzielaja pomocy np zeby dostac sie do lekarza to juz sukces jak komus sie uda. zreszta wstyd zeby tak traktowac czlowieka potrafia wyrzucic z hotelu z pracy z dnia na dzien nie mysla ze czlowiek moze byc bez pieniedzy i nie bedzie mial na powrot i czasem tez rodzina w polsce tez moze nie miec i co z takim czlowiekiem w (usunięte przez administratora) maja.a w mojej bylej pracy bylo tak ze polacy byli brygadzistami chyba jeszcze sa traktowanie wyzywanie wyklinanie spiewanie dobry jezu a nasz panie dla nowej osoby obgadywanie wysmiewanie wykorzystwyanie poprostu tragedia szkoda ze w ab nie ma czlowieka ktory by jezdzil po zakladach pracy jako pracownic incognito i zobaczyl jaka jest sytuacja. nie jedna osoba sie skarzy ale maja gdziec. ciekawe czy pan dyrektor ab wie co sie dzieje w jego agencji pracy

CZR

Nie polecam. A w szczególności uważajcie na Panią Chantal.(usunięte przez administratora) Wyrzuca z pracy nawet bardzo dobrych pracowników gdy tylko zachorują. Non stop problemy ze wszystkim. Informacje od koordynatora do koordynatora nigdy nie przekazane właściwie. Na koniec oczywiście problemy z właściwą wypłata pieniędzy. Ocena 1 na 10. (usunięte przez administratora)

Ryszard
@CZR

Od kiedy to się wyrzuca z pracy osoby które pójdą na zwolnienie. Szczególnie teraz jak jest wirus. Nie chce mi się w to wierzyć. Co takiego jest z wypłatą? Płacona z opóźnieniem czy w niepełnej kwocie?

Ghostlady15

Trafiłam na fajny projekt więc co do samej pracy nie mam zarzutów ..55h w tygodniu..domki fajne...niestety nie moge powiedziec tego o samym AB Werkt....trzeba pilnowac salarisów....za nadgodziny(powyżej 60h)nie dostałam pieniędzy..za to zostały pobrane opłaty za domek i mieszkanie za tydzien w którym juz nie było mnie na terenie Holandii....przeciez to jakaś kpina jest....NIE POLECAM

Przykrywaja prawdziwe opinie swoimi poczytajcie niżej 200e to Max zarobek u nich szkoda czasu parkowy Marcin na egchel to (usunięte przez administratora) i będzie (usunięte przez administratora) za to

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w AB Werkt? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Żart

Rekrutacja wygląda tak że biorą wszystkich głównie żuli spod sklepu

Ab cfel

Stanowczo odradzam współpracy z tym biurem czas zatrzymał się 10 lat temu bida z nędzą,ponadto parkowy ma ostre problemy psychiczne chodzi grzebie szuka ...powinni zrównać z ziemią to miejsce..

Zostaw merytoryczną opinię o AB Werkt - Herten

• Jak się pracuje w AB Werkt?

Zobacz opinie na temat firmy AB Werkt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AB Werkt?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 2 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AB Werkt?

Kandydaci do pracy w AB Werkt napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AB Werkt