Opinie o Star Personal GmbH w Koblenz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Star Personal GmbH. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Star Personal GmbH o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Star Personal GmbH w Koblenz

Witam, oferty pracy na ta tym profilu są aktualne i legalne. Zapraszamy do aplikowania. Pozdrawiamy Zespół Star Personal GmbH

Ostrzeżenie! W związku z pojawiającymi się ogłoszeniami na stanowisko:Produkcja Czekolady w Kolonii , informujemy, że nasza firma nie zatrudnia pracowników produkcyjnych a te ogłoszenia zamieszczane są przez oszustwów podszywających się pod naszą firmę. Prosimy pod żadnym pozorem nie wpłacać zadnych pieniędzy i nie udostępniac jakichkolwiek danych. W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem 0049 2234 9276 153 albo mailowo:bewerber-pl@star-personaldienste.de

Pl

Czy sa pobierane opłaty za pierwszy tydzień zakwaterowania?

Polin

Hey, czy ta firma pobiera wcześniej opłaty za pierwszy tydzień zakwaterowania?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Star Personal GmbH. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Hydraulik / Monter instalacji sanitarnych?
colmbo

Witam, Jade do pracy jako komisjoner w koln. Może mi ktoś coś wiecej opowiedziedz o tej pracy? Czy warto jechac? Jak z ZArobkami i z wypłatami.

ddf
@colmbo

i jak ?

antnio

Kiedy zaczną ukazywać się posty osób, które chcą wystawić swoją opinię?. Nie zmanipulowaną przez admiinstratora serwisu

niki

w Polsce hehe smiech

jac49

Właśnie załatwiamy poprzez tą agencje prace. Na razie jest o key. Pełna kultura. Zobaczymy dalej , ale mam dobre przeczucia.Oby

bilonij

Tak się skllada że prawie pasuje do opisu, bo jestem monterem z prawie 5 letnim doświadczeniem ,pracy się nie boje i jestem nastawiony na zarobek, mógłbym wyjechać do pracy przez agencje Star Personel GmbH do niemiec tylko problemem jest język. Nieiecki znam bardzo słabo, czy angielski też wchodzi w gre?

Makin

Monterzy mają całkiem sporo możliwości zarobkowych, a już na pewno dobrze na tym wyjdą wyjeżdżając za granicę. Z tym, że czy w Koblenz jest najlepiej - tego nie wiem, ale zawsze warto wyjechać i spróbować swoich sił. Czy zarobki i warunki zagraniczne mocno różnią się od tego co oferują w Polsce? Dzięki za info.

rufus

Star Personal GmbH jest od wielu lat prężnie rozwijającym się na rynku przedsiębiorstwem pełniącym usługi montażowe. Poszukują obecnie monterów: - instalacji centralnego ogrzewania / wentylacji - instalacji sanitarnych - instalacji elektrycznych - ślusarzy i spawaczy wszystkich specjalizacji - tokarzy / frezerów.

mikoo

hej wszystkim, ja szukam obecnie pracy i nie wiem za co się zabrać tak naprawde, sądziłem, ze ta firma będzie dobrym miejscem, ale zależy mi bardzo na rozwoju i powiedzcie mi czy tutaj da rade jakoś się rozwijać, to znaczy, ze jak wejde na jakiś szczebel to mozna awansowac dalej czy nei za bardzo? jak tam jest?

fifek

To jak w końcu jest z ta praca w Star Personal GmbH? Bo jak wpisalem nazwe firmy w google, to oprócz tego forum wyskoczyły inne na temat niemieckich firm, które nie zawsze sa uczciwe i własnie na temat SP były sporo komentarzy. Były jednak one stare, wiec zapytam jak jest aktualnie, nadal trzeba ich pilnować z wypłatami?

maj

Widzę że działają na zasadzie, co nie takie , to zawsze można usunąć nie dajcie się nabierać . Po prostu zostaje to co im pasuje . Pogadajcie z tymi co byli i co z nimi zrobili.

Tadeusz

Pracowałem,na budowach i firmach do , których wysyłała agencja. Polecam, konkretni ludzie, można we wszystkim się z nim domówić /po polsku i po niemiecku/, tak żeby dwie strony były zadowolone.Jeżeli jesteście solidni w pracy , nie ma żadnych problemów.

cheretyk

nie znam tej firmy ale pracuję tu już 1,5 roku ,początkowo w w firmie jak wyżej a później na gewerbie i we wszystkich przypadkach pracodawca płacił tylko za hotel w dni przepracowane pozostałe musiałem płacić sam ,to jest standard.

Janek

Może jednak daja diety na hotel, tylko ludzie wydają je na co innego, może ktoś inny by sie wypowiedział w tej sprawie.

Maciej

Jak dla mnie to trochę kiepska sprawa z tym hotelem w Star Personal GmbH, bo przecież powinni dawać tyle diety, by hotel był opłacony.

Wp

Jak już opisałem moje doświadczenia z Agencją Pracy Czasowej (bo to agencja a nie biuro pośrednictwa pracy)są jak NAJBARDZIEJ POZYTYWNE.. Obserwując ten wątek mam wrażenie że co niektórzy z Was powinni jednak zostać w kraju (wstyd mi za was) . Bo jakim trzeba być "kołkiem" mając telefon do agencji i wiedząc o kogo pytać (rozmowa po polsku), zadawać od kilkunastu dni pytanie ile się zarabia jak jest praca. To potem tacy jak Wy wypisują że było źle że coś nie dogadane.

janeczek

Zajrzałem tutaj ponieważ szukam informacji o pracy w tej firmie. Co to dokładnie znaczy że warto? Bo dla mnie jest to bardzo ogólne stwierdzenie

Zostaw merytoryczną opinię o Star Personal GmbH - Koblenz

• Jak się pracuje w Star Personal GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Star Personal GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Star Personal GmbH?

Star Personal GmbH