Opinie o Star Personal GmbH w Koblenz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Star Personal GmbH. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Star Personal GmbH o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Star Personal GmbH w Koblenz

Polaczek

Witam wszystkich pracujących w Niemczech zatrudnionych przez agencję w Halle. Na samym początku jest pięknie.Umowa polska oraz niemiecka 60€diety niby dzienie. Pensjonat który trzeba samemu opłacić,10.45€na godzinę.Zwrot za zakup ubrań do pracy jak również zwrot za drogę z Polski do Niemiec. Wszystkie świadczenia.itd.Panie sympatyczne, dzwonią pytają co do pracy itp, bardzo pomocne są i miłe. Na dobry początek wszystko ładnie cacy bajka bym powiedział aż chce się od razu jechać i zarabiać €€€€€.Wypłata diet co tydzień na konto bez żadnego problemu. Tylko bańka tryska jak dostaje się wypłatę za cały miesiąc. Wtedy zaczyna się Meksyku. Aż włosy dęba stają wszędzie. Na początek chodzi o diety te 60€to tylko od poniedziałku do czwartku a w piątek 12€tylko bądź AŻ. Za ubrania liczą sobie jak się księgowej podoba czyli najlepiej uciąć kilka naście €.A co tam niech pracują. Jeśli chodzi o godziny pracy po objeciu klasy podatkowej ubezpieczenia itd. to lepiej nie obliczać bo zawału można dostać. WIĘC NAPRAWDĘ DOBRZE SIĘ ZASTANÓW CZY WARTO SKORZYSTAĆ Z SUPERRRRRRRR AGENCYJIIII czy nie poszukać czegoś innego.

@Polaczek

No całkiem sporo tych potrąceń wychodzi - nie da się ukryć. Ale może idzie to w parze z po prostu lepszą jakością ubrań bądź też lepszym standardem pensjonatu. Wspomniałeś też o ubezpieczeniu. A w jego ramach agencja Star Personal zapewnia Wam nieograniczony dostęp do bezpłatnej opieki medycznej?

Polaczek
@Monika

Ubrania samemu się kupuje, więc dobre i to ale nie wiem czy przeczytałaś dokładnie to co napisałem. Jak ladnie napisane NIEOGRANICZONY DOSTĘP DO OPIEKI ????????????????????oczywiście full serwis ubezpieczenie. To było super. ???????????????????????????????????????? Skoro masz ochotę zaryzykować w tej super śmiesznej agencji gdzie kroja jak chcą i w nagłych wypadkach maja cię gdzieś to życzę naprawdę dużo cierpliwości i czasu żeby ogarnąć to wszystko samemu.

Firma płaci do 20tego następnego miesiąca, jak jesteś monterem hydraulik, ślusarz polecam. Załatwiają hotele do 20km od miejsca pracy. Potrafią zmienić ci miejsce pracy 2 razy w miesiącu. Płacą dietę 50-60 € za dzien pracy w piatek 12€ Zaliczki dają co tydzień.

Czesław
@ja

Tak duża odległość zamieszkania od miejsca pracy ma znaczenie. Napisz jak wygląda dojazd do firmy. Czy pracodawca zapewnia transport, czy trzeba samemu jeździć dostępną komunikacją?

@Czesław

na ogół trzeba miec wlasny samochód, sam opłacasz dojazd, hotel placisz z diety z zaliczek które dostajesz co tydzien na konto bankowe.

Czesław
@ja

Wspominasz o częstych zmianach miejsca pracy. Są z Tobą wcześniej konsultowane, czy jesteś zaskakiwany i musisz się na nie zgadzać?

bremix

Osoby wiecznie niezadowolone nigdy nie docenią tego co mają!!

Milena

Super firma i jak czytam , że ktoś narzeka to tylko jedno można napisać. Weźcie się ludzie do pracy a będzie wam wszędzie dobrze.

Mimi
@Milena

Widać że pracujesz tam jako rekruter

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Star Personal GmbH. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Hydraulik / Monter instalacji sanitarnych?
Agata

@Polo jakie doświadczenia spowodowały, że wyraziłeś właśnie taką a nie inna opinię na temat Star Personal GmbH? Możesz je przybliżyć. Może była to sytuacja incydentalna? Czy są na forum osoby zainteresowane pracą w Star Personal GmbH lub już przez nią pracujące? Użytkownicy chętnie dowiedzieliby się jak wygląda zatrudnienie i jakie są warunki, które oferuje Star Personal GmbH. Może jest tu też osoba, która pracuje bądź pracowała, jako koordynator pracowników tymczasowych i może wypowiedzieć się na temat pracy na swoim stanowisku? Zapraszam do dyskusji i czekam na kolejne opinie.

Agata

Osoby interesujące się pracą w firmie Star Personal GmbH, zachęcam do odwiedzin oficjalnej strony tego pracodawcy: https://www.star-personaldienste.de/pl Firma ta oferuję szeroki wachlarz ofert pracy w Niemczech, warto więc przyjrzeć się aktualnie prowadzonym rekrutacjom. @Pawcio, widzę, iż jesteś zainteresowany pracą w firmie Star Personal GmbH, czy postanowiłeś aplikować na nowe oferty pracy tego pracodawcy? Zapraszam Cię do udzielenia nam odpowiedzi, chętnie dowiemy się od Ciebie nowych informacji!

Pierwszy

Witajcie . Ma ktoś wiedzę o tej agencji?

gruby
@Pierwszy

CO chcecie wiedziec o tej firmie to powiem wam duzo

Pawcio
@gruby

Witam chciałbym sie dowiedziec jak jest naprawdę z tą firmą opinie tutaj same dobre czy tak jest w rzeczywistości

Agata

@Paweł, dziękujemy za twoją opinie w temacie firmy Star Personal GmbH. Czy możesz nam udzielić informacji jak obecnie wygląda sprawa z nowymi zatrudnieniami? Chętnie dowiemy się, jakie benefity swoim pracownikom oferuję ten pracodawca. Zachęcam Cię do udzielenia nam odpowiedzi.

Pracuję dla tej firmy i uważam że są dobrą Agencją. Wszystko co uzgodnione dotrzymane. Umowa w języku polskim i tak nigdy nie czytałem ponieważ można tej firmie ufać na słowo. Jeśli chodzi o dojazdy zgadzam się są drogie i uciążliwe ale na to się zgodziłem podpisując umowę. Zakwaterowanie zawsze jest Ok, nie raz troszkę za daleko ale do wytrzymania. Ogólnie można powiedzieć że nie ma się do czego doczepić.

Kermito

Pracuje u nich jakiś czas umowa na czas nieokreślony. Dietę dają od 45 do 50. Akurat posiadam 50 euro prócz piątku 12. Nie polecam pracować w soboty firma sobie wtedy nalicza wieksza kase. Co do banku godzin piszesz 40h tyg 5 leci na bank. Bank mozna zredukowac do 70 godz. Stawka no coz 9.85 euro brutto przy 1 klasie podatkowej jakos to wyglada. Firma placi za 151,67 godz. Jezeli uzbiera sie maxa te 70 wowczas wyplacaja wszystkie godziny z danego miesiaca. O podwyzce mozna zapomniec. Obecnie wprowadzili zaliczka na konto 20 euro zaliczka western union 35 bodajze. Robota no coz warto miec auto sprawne troche kasy ze soba, troche narzedzi typu miarka olowek klucze jakies i jezyk na b1 poziomie. Raczej nikomu sie nie uda bez doswiadczenia pracowac u nich. Walenie na l4 tez nie poplaca bo moga zwolnic. Ogólnie bywa tez 1 tydzien i zmiana miejsca pracy. Kontakt to zalezy jakie miasto bo firma ma nawalone siedzibek. Firma nie oplaca wam hotelu macie na to diete ( cala dieta z tygodnia plus czesc wyplaty za godziny) Ogolnie polecam

Agata

@Arbeiter rozumiem, że takie właśnie były Twoje doświadczenia ze współpracy z Star Personal GmbH. Czy ktoś jeszcze w ostatnim czasie korzystał z usług tej agencji pracy? Możecie powiedzieć o swoich wrażeniach? Czy jest to częste, że zmienia się miejsce zatrudnienia oraz zamieszkania? Istotne, by na wątku pojawiły się opinie od różnych osób, tak by czytając je, można było mieć jak najpełniejszy obraz tej firmy.

Arbeiter

Witajcie Rodacy (; pracuję obecnie u nich . płacą na czas 9e/g brutto praca polegać może na częstym przemieszczaniu się z 1 miejsca pracy do 2. w miesiącu, można zmienić nawet 3-4 razy miejsce zatrudnienia . O przeróżnych odległościach . Może to być nawet 400km. wysokie ubezpieczenie ponad 100euro, podatek ponad 100euro i tak zwane ( ais konto - urlopowe) - pracujesz 168 godzin - ustawowo. Jeśli zrobisz jakieś nadgodziny ponad te 168g. Pieniądze z nadgodzin umieszczają na tym ais koncie. Po kilku miesiącach, możesz lecieć do domu na parę dni płatnego urlopu. Dają mail - namiar na miejsce zatrudnienia i noclegu.Z tym że nocleg może się znajdywać nawet 30 km od pracy i kosztować 20 euro za noc. Więc opłata za nocleg + wydatek na benzynę na dojazdy - Sami kalkulujcie . Dobrze jest jechać we dwóch.Stanowić team. Powiedzmy fachowiec i pomocnik . Dobrze jest choć trochę kumać niemiecki . Bo bywa, też tak że dostajesz namiar na pracę.Jedziesz a tam pracodawca rezygnuje z ciebie bo nic nie kumasz . i wtedy kilka dni bez pracy.Bo zanim coś znajdą kilka dni minie i lecisz możliwe że kilkaset kilometrów dalej. Więc auto musicie mieć sprawne no i dumę zostawić w kraju i zapi........

Agata

Ktoś z Was w ostatnim czasie współpracował z Star Personal GmbH? Chętnie dowiemy się więcej o Waszych doświadczeniach. Czym firma wyróżnia się na tle innych z branży? Dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które obecnie poszukują pracy.

Kuba

Szkoda, że są osoby widzące świat w kolorze czarnym i białym. Ale świat ma też inne kolory, jeśli nawet są jakieś problemy to trzeba je rozwiązywać . Rozpisywanie się na forum i wystawianie firmie takiej opinii nie służy nikomu a już na pewno nie służy tym osobom.

spawacz

Jeśli chodzi o termin wypłat to się nie spóźniają zawsze jest do 20 każdego miesiąca, przeważnie 18-19, dietę dają dość dobrą, ja miałem 45 euro na początek później podnieśli do 50 ale znowu zmniejszyli do 45 do tego nie informując mnie o tym! Dowiedziałem się dopiero jak przyszła wypłata i zobaczyłem miesięczne rozliczenie. Dietę dają za dni w których się pracuję (oprócz soboty i niedzieli za które diety nie dają) i w piątki obowiązuję dieta zjazdowa tzn. 12 euro, jeśli w piątek się nie pracuję to w czwartek jest 12 euro. Na początek nie trzeba im nie wpłacać wszystkie dokumenty przesyłają tylko ja nie dostałem umowy po polsku sam musiałem przetłumaczyć, stawki nie są na początku duże bo ok 10 euro brutto i ciężko wywalczyć podwyżkę, po pierwszym przepracowanym tygodniu możemy pobrać zaliczkę za te dni, które przepracowaliśmy max 200 euro. Jeśli firma wyśle gdzieś na niedogadaną robotę to nie poczuwają się do odpowiedzialności za to, jak każda duża agencja czy pośrednik nie przejmują się osobą jako człowiekiem.

Agata

Star Personal GmbH dziękuję za odpowiedź.

Agata

Czy firma poszukuje obecnie pracowników?

Star Personal GmbH
@Agata

Dzień dobry , prowadzimy rekrutację przez cały rok. Zapraszamy na naszą stronę internetową http://www.star-personaldienste.de/pl/oferty-pracy/

Bodzio

Nieszczęśniku zmień firmę. Chcesz pracować w dobrej to pracuj i nie interesuj die ile spółek ktoś ma.

aaaa

bardzo polecam ta firme na odwrot

No

No w tym momencie do niemiec jest całkiem sporo ofert

Zostaw merytoryczną opinię o Star Personal GmbH - Koblenz

• Jak się pracuje w Star Personal GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Star Personal GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Star Personal GmbH?

Star Personal GmbH