Opinie o Joanna Messerli Gemüsebau Koblenz w Koblenz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Joanna Messerli Gemüsebau Koblenz. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Joanna Messerli Gemüsebau Koblenz o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Joanna Messerli Gemüsebau Koblenz w Koblenz

Kacper Nowy wpis

A można do pakietu zdrowotnego dodać u Was rodzine ?

Ada Nowy wpis

Ja jestem też zadowolona, umowy są jak najbardziej ok, wszystko jest zapewnione ubezpieczenie zdrowotne, zakwaterowanie i wszelka pomoc, przy jakich kolwiek problemach. A jeżeli pracujemy w okresie wakacyjnym to jest to zupełnie normalne, że temperatury są wysokie, i przede wszystkim jak temperatury są naprawdę wysokie to pracodawcy dają nam wolne. Ja mogę wystawić tylko pozytywne opinie dla pani Joanny.

Kinga Nowy wpis

Ja osobiście uważam, że pracodawcy są bardzo uczciwi, wywiazują się ze swoich obowiązków, nikt nikomu nie kradnie pieniędzy, miesięczna wypłata przesyłania jest na konto, wysokość wynagrodzenia jest taka jak została ustalona wcześniej. A droga Madziu i Marysiu przeczytajcie trochę o prawie szwajcarskim to będziecie lepiej wiedzieć jakie umowy zawiera się z pracownikami zatrudnionym na 3 miesiące i powyżej 3 miesięcy a także jeżeli pracujemy w Szwajcarii to dostajemy wypłatę w CHF a nie w Euro. I ja osobiście nie mam problemu z tym, że muszę na pole zabrać ze sobą butelkę z wodą, ponieważ nie jestem małym rozkapryszonym dzieckiem oraz wyjeżdżamy pracować, nie na wakacje... A jeżeli jedna osoba, albo kilka, nie potrafi dostosować się do zasad w pracy i zamiast pracować woli pójść i napić się piwka albo kilku, a na drugi dzień nie jest w stanie wykonywać swoich obowiązków, to jest logiczne, że pracodawca podziękuję takim pracownikom, prawda Madziu i Marysiu...? Ja osobiście wystawiam jak najbardziej pozytywną opinię dla pani Joanny????

Madzia Nowy wpis

Praca na roli plewienie recznie chwastow wysokosci drzewa a takze mniejszych. Spanie w kontenerach . W soboty pracuje sie za darmo, umowy sa smieciowe nie ma ubezpieczenia zdrowotnego . Na polu warunki w lecie ekstremalne przy 35 stopniach pracuje sie i tak a wody do picia nie ma. Pani Joanna jezeli ktos nowy wolniej pracuje ucina z pensji 400 Euro albo ile chce. Nie polecam chyba ze ktos lubi warunki ekstremalne Moje sugestie dla Joanna Messerli Gemüsebau Koblenz: Woda dla pracownikow i umowy na papierze nawet te do 3 miesiecy bo potem obcina komu chce i kiedy chce Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: To co obiecuje rekrutujac ludzi .obiecuje 2400 frankow a potem ucina komu chce i kiedy chce bo nie ma umow.

Aplikowałeś do firmy Joanna Messerli Gemüsebau Koblenz? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Maria

Pani Joanna kradnie z pensji obiecane 2000 Euro na reke okazalo sie 1600 Euro bo jak powiedziala za wolno pracuje. Umowa jest smieciowa nie dostaje sie zadnego papieru tylko ze sie zameldowalo do urzedu podatkowego.ubezpieczenia zdrowotnego tez nie ma a nie tak jak w jej ofercie pisze . Mieszka sie w kontenerach i nawet jak jest 35 stopni trzeba pracowac. Sobota pracuje sie za darmo. Jak zobaczylam ze mi z pensji uciela powiedzialam ze rezygnuje z pracy to mnie straszyla ze mam okres wypowiedzenia 2 tygodnie i nie moge wczesniej wyjechac a ja umowy na oczy nie widzialam bo mi powiedziala ze do 90 dni nie ma prawdziwej umowy.Nie polecam nikomu tej pracy i tej pracodawczyni !!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Joanna Messerli Gemüsebau Koblenz - Koblenz

Joanna Messerli Gemüsebau Koblenz