Opinie o Star Personal GmbH w Koblenz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Star Personal GmbH. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Star Personal GmbH o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Star Personal GmbH w Koblenz

W jednej z archiwalnych ofert dla spawacza widziałem, że zapewniają dodatek za nadgodziny. Często się one zdarzają na miejscu? Właśnie zależy mi na tym, aby po przyjeździe była odpowiednia ilość pracy a nie, że nagle zabrakłoby godzin i trzeba by wracać. Obiecują też organizację zakwaterowania, a jak z dojazdami? Trzeba samemu to ogarnąć?

Byly pracownik Nowy wpis

Bardzo nie polecam wszystko ładnie pięknie dopóki nie będziemy na miejscu ciągle obiecanki że wszystko będzie się zgadzało 1000 km przejechane 3 dni pracy i kolejne zlecenie z drugiej strony Niemiec brak normalnej opieki koordynatora nie wiedzą co się dzieje u nich w firmie nie licząc tego że obiecują wypłaty brakujących świadczeń w przyszłym miesiącu gdy są niewygodne tematy poprostu nie odbierają telefonu ciagle problemy ze wszystkim stanowczo odradzam chyba że ktoś lubi pracować za darmo bo wcześniej czy później tak się tu wychodzi

Kamila

Firma niegodna polecenia. Piszę w imieniu mojego taty. Wszystko wydarzyło się w tym tygodniu. Po szybkim załatwieniu dokumentów, umowy itd. obiecane zostało zlecenie. Niestety już w trakcie drogi do pracy, okazało się, że nagle nie ma noclegu, pracownik firmy chciał, aby tato szukał kwatery na własną rękę. Tato się nie zgodził na takie rozwiązanie. Ostatecznie agencja znalazła pokój w tak opłakanym stanie, że warunki po prostu były nieludzkie. W dzień rozpoczęcia pracy, kiedy tato stawił się pod wskazanym przez agencję adresem, okazało się, że nikogo tam nie ma. Skończyło się to szybkim powrotem do Polski, niepotrzebnymi wydatkami i nerwami. Uważajcie na siebie!

Janusz
@Kamila

Czy w tej umowie, którą tata podpisywał firma nie zobowiązywała się do zapewnienia odpowiedniej ilości godzin pracy oraz lokalu mieszkalnego, by to wszystko się opłacało? Jak reagowali pracownicy firmy, gdy na miejscu pod adresem przez nich wskazanym nikogo nie było?

Kamila Nowy wpis
@Janusz

Pracownicy firmy dopiero po informacji o tym, że nikogo nie ma na miejscu pracy, poinformowali, że pracodawca wycofał się z umowy. Wcześniej o tym nie poinformowali. Kazali wrócić na hotel i czekać na dalsze informacje. W umowie taty nie było podanych tygodniowych godzin pracy. Natomiast w umowie Pana, który był z nim w tej samej pracy był zapis, że ma być to 38 h/tygodniowo + nadgodziny. W trakcie oczekiwania na informację tato wysyłał sms do firmy. Dostawał tylko odpowiedź, że cały czas szukają kolejnego pracodawcy. Krótko przed zamknięciem biura, ok. godz. 17, Pani zadzwoniła, że nie znaleźli kolejnego zlecenia i kazali wracać do kraju. Na pytanie taty, co z kosztami podróży, Pani odpowiedziała, że nie podjął u nich żadnej pracy i nie mają obowiązku zwracać mu kosztów wyjazdu. Dodatkowo dodam, że tato umowę dostał tylko w języku niemieckim.

Teresa Nowy wpis
@Kamila

A wiesz jaką stawkę płacą za nadgodziny i ile można ich tygodniowo wyrobić? A na tej niemieckiej umowy jaki był czas na rozwiązanie umowy, zapisane w niej były koszty powrotu do Polski czy ani słowa?

Sylwia

Mój ojciec szuka pracy jako hydraulik. Widziałam, że były kiedyś takie ogłoszenia do nich. Powiecie, czy jest szansa na pracę i na jaki okres podpisują umowę, coś stabilnego? Ile doświadczenia wymagają? Pozdrawiam.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Star Personal GmbH. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Hydraulik / Monter instalacji sanitarnych?
Jarek

na początek wszystko pięknie umowa w dwóch językach 60 euro diety za przepracowany dzień zwrot pieniędzy za ubrania robocze za dojazd. Po zajechaniu na miejsce hotel nie zgadzał się z tym co było umówione ale ok po telefonie koordynator obiecał szybką zmianę na inny. Problem drugi pojawił się po zajechaniu do pracy na umówiony adres pod firmę tam okazało się że to pomyłka byli zdziwieni że ktoś przyjechał do pracy kiedy oni mają komplet. cóż po telefonie koordynator obiecał że to wyjaśni w ciągu 15 min ale nic z tego nie wyszło po kilku godzinach wysłał nowy adres zamieszkania i nowej pracy problem w tym że prawie 500 km dalej i na tym zakończyła się moja przygoda z tą firmą. ja przyjechałem 1000 km do pracy a na drugi dzień dowiaduje się że mam jechać dalsze 500km to jest jakiś żart nie agencja. teraz pracuje w poważnej firmie która potrafi zadzwonić do klienta i spytać czy na pewno potrzebują ludzi do pracy. POLECAM TYM KTÓRZY LUBIĄ PODRÓŻOWAĆ NIE CHCĄ PRACOWAĆ ale na to trzeba mieć $$$

Greg
@Jarek

A możesz polecić agencję godną zaufania?

@Greg

Tym samym popierasz tę opinię czy ją negujesz? Bo teraz to się będę nad tym wszystkim mocno zastanawiać, opłaca się w ogóle tak zatrudniać?

Sławomir
@Jarek

W jakiej firmie teraz pracujesz?

Emilia

Znalazłam ogłoszenie na stanowisko hydraulika. Syn byłby zainteresowany, przed aplikowaniem chciałby wiedziec jakie są wymagania dotyczące czasu pracy i czy praca wymaga wyjazdów poza miejscowość, czy jest to praca wykonywana na miejscu? Czy firma zapewnia narzędzia i materiały potrzebne do wykonywania pracy hydraulika, czy zobowiązuje pracowników do zakupu własnych narzędzi?

Zbigniew Jasiński

Dlaczego mi nie chcecie wysłać rozliczenia podatkowego za 2022 rok za trzy dni mam się prosić czy napisać do finanzamtu

Zbigniew Jasiński

Witam Star personal chciał bym zapytać o rozliczenie podatkowe kiedy mi wyślecie jakiego macie meila

Dorota

Witam czy ktoś może mi powiedzieć coś na temat firmy star personal GmbH jak wygląda współpraca z nimi jak się obchodzą z pracownikami z góry dziękuję

Maja
@Dorota

Też szukam pracy. Wiesz może czy wymagają jakiegoś konkretnego doświadczenia? I czemu właściwie zainteresowałaś się tą firmą?

Maja
@Dorota

A ogónie może byłaś już na rozmowie? Wysyłałaś cv? Jakie pytania zadawali?

Nie polecam. Poszukaj lepszej agencji

@Jarek

czyli co w zasadzie się tu dzieje podczas rozwiązywania umowy? czy częściej robi to firma czy raczej pracownicy odchodzą?

@Izabela

(usunięte przez administratora) jeśli chodzi o wynagrodzenie

@@Jarek

w sensie, że z kasą ludzie problem mają jednak? a co z umową, była podpisana... ona to wszystko uwzględnia jakimś cudem?

Szybki bill

Firma bez perspektyw byłem raptem miesiąc czas dwa tygodnie było w miarę ok później okazało się że firma wysyła na inne zlecenie gdzie później się okazuje że kierownik firmy który oczekiwał od firmy star personal konkretnych doświadczonych pracowników okazało się że zostałem odmeldowamy tak nagle musiałem pojechać na inną budowe gdzie nie było dojazdu do firmy gdzie miałem zacząć zlecenie raz musiałem pójść pieszo 25 km ogólnie firma ma nie kompetentnych pracowników szczególnie Polaków okradają tylko jak mogą załatwiają dziwne zlecenia u byle jakich klientów banda zlodziei decydentów oszustów.okradaja na diecie jak tylko moga ostrzegam innych przed podjęciem zatrudnienia

@Szybki bill

Miałem tak samo jak Ty. A powiedz czy wypłaty sue zgadzały?

Sylwia

Cześć, chciałam spytać dla bliskiego, czy ktoś się orientuje, jakie pieniądze dają Hydraulikowi z ogłoszenia, które opublikowali jakiś czas temu? Może ktoś był na rozmowie albo dzwonił i czegoś się dowiedział.

Łukasz Domżalski

Ja opiszę swoją przygodę tą agencją. Od samego początku problemy. Zwolniłem się z dobrze płatnej pracy przez inną agencję, tylko dlatego, że miałem 900 km do domu w Polsce. Chciałem mieć bliżej. I tutaj miałem mieć 600km do domu. Po podpisaniu umowy zaczęły się kłamstwa, że ta firma jest zamknięta, bo wszyscy pracownicy są zakażeni COVID-19. Zaproponowano mi w takim wypadku pracę 950km od domu na tydzień. Później powrót do miejsca docelowego. Podaję moje wypłaty, żeby była jasność dlaczego mnie to tak zdenerwowało. Zarabiałem 2800 netto + darmowe zakwaterowanie i 900km do domu. W Star personal 2300 netto i sam musiałem płacić za mieszkanie (pracowałem 3 miesiące i to była najwyższa wypłata ????) czyli tak naprawdę wychodziło 1700€ na rękę po odjęciu zakwaterowania. Jedziemy dalej. Nie znam ani jednego pracownika, który nie miałby problemu z pieniędzmi. Cały czas coś brakowało. Mi zabrali jeden dzień diety (75€) i nie mogłem się doprosić kilometrówki za pierwszy przejazd z Polski (90€) dopiero po złożeniu wypowiedzenia te pieniądze zostały mi zwrócone, ale uwaga! Jako zaliczka i została jeszcze pobrana ich śmieszna prowizja za przelew 20€. Oczywiście kolejne kłamstwa, że nie będzie to odjęte z wypłaty, a było. Już nawet nie chciało mi się kłócić o to śmieszne 200€. Kolejne kłamstwa to, że jest zwracana kilometrówka z miejsca zamieszkania do pracy. Zapomnijcie o tym, a podana dieta dzienna nie jest dietą dzienną. Jeżeli cały tydzień pracujesz to 4 dni masz tą dietę, a w piąty już jej nie ma. A jak jest święto w tygodniu dajmy przykład w środę, to dietę "dzienną" dostaniesz tylko za poniedziałek i czwartek. Pracowałem już przez parę agencji. I Star personal to zdecydowanie najgorsza w jakiej kiedykolwiek pracowałem. Zdecydowanie nie polecam. Świadomie podaję swoję imię i nazwisko, bo nie mam nic do ukrycia. A Ty zastanów się czy jednak chcesz pracować u (usunięte przez administratora) Mnie (usunięte przez administratora) dlatego bez obaw mogę ich tak nazywać.

Edi

Pracowałem u nich (Koblenz)01.01.21-20.04.21.danych do abrechtungów w internecie nie mam do dziś.Koordynator łaskawca wysłał mi meilem abrecht.za styczeń i luty i okazało się że brak po 3.5 diety a gdy chciałem wyjaśnień przestał odbierać tlf.i odpisywać na SMSy.Diety miałem 40e a kolega 60e...Za zaliczki pobierali po 20e bo trzeba samemu opłacać kwatery.Abrech.za kwiecień i maj nie mam do dziś.Praca była dobra ale nie chciałem być oszukiwany co miesiąc na wysokości diety i 3,5 diety wcinało.

Peter
@Edi

Cześć, jaką pracę wykonywałeś ?

@Edi

Dobrze zrobiłeś że uciekłeś, brak comiesięcznych rozliczeń to ciężkie naruszenie praw pracownika, na tej podstawie można w trybie natychmiastowym złożyć wypowiedzenie z winy pracodawcy. Miesięczne rozliczenia należy dostarczyć w oryginale, e-mailem się nie liczy, takie są przepisy. Ja kiedyś też byłem oszukiwany, przez pośrednika z Nordlingen, nie przesyłali też miesięcznych rozliczeń, w piątek wysłałem im, listem poleconym, wypowiedzenie w trybie natychmiastowym a od poniedziałku pracowałem w tym samym miejscu ale przez innego pośrednika. Polacy się nie szanują i dlatego nieuczciwi pośrednicy ich (usunięte przez administratora) Trzeba trochę zapoznać się z obowiązkami pracodawcy i nie pozwalać się kiwać, z jednym pracodawcą z Hamburga spotkałem się w sądzie i wyrwałem należną mi kasę.

@Adam

Czyli na podstawie własnej wiedzy to tej firmy też byś nie polecał jednak?

Stefan

Witam Planuję wyjechać przez tą Agencie do pracy na terenie Niemiec jako ślusarz .dostałem propozycję 11 Euro brutto i 45 euro netto diety . Ile tak naprawdę wyjdzie mi na rękę po zabraniu pieniędzy za kwaterę w 1 klasie podatkowej ? Ile potrącają za nocleg i czy warto jechać ,jest możliwość nadgodzin ?

@Stefan

Opcja że pośrednik znajduje ci zakwaterowania a ty płacisz z diet jest nie do przyjęcia opcją. Już tak raz pracowałem i źle na tym wyszedłem. Jeśli to pośrednik bierze na siebie koszty zakwaterowania to stara się znaleźć w uczciwych pieniądzach, jeśli to Ty masz płacić to dadzą ci pierwszą z brzegu za 700 - 800 € miesięcznie i mają to gdzieś że po odjęciu z wypłaty robisz za tanią siłę roboczą. Do tego może być to marne zakwaterowanie np. w starym domu z "tekturowymi" ścianami gdzie słychać że za ścianą ktoś oddycha (tak kiedyś miałem i w dodatku drożyzna). Przy opcji zakwaterowania na koszt pośrednika zawsze można składać reklamację co do standardu tego zakwaterowania (mówię tu o minimum) i można walczyć o lepsze. Kolejna sprawa to gdy płacisz z własnej kieszeni to możesz być w plecy gdy pośrednik postanowi cię (usunięte przez administratora) i nie wypłacić wynagrodzenia za np. ostatni miesiąc, miałem tak z firmą LEDERER z Norymbergii (usunięte przez administratora) okradni mnie na ok. 2200€). NIGDY WIĘCEJ OPŁACANIA KWATERY Z WŁASNEJ KIESZENI !!!!

Ile jest zmian w Star Personal GmbH?

Joe

Jedna

@Joe

A orientujesz się jak z nadgodzinami to wygląda? Jest opcja je dobrać?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Star Personal GmbH? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Szef

Nie polecam firmy banda oszustów: Izabela Bobek Thorsten Kupka i Thomas Piatkiewicz werbuja ludzi chadziaje a na miejscu zero kontaktu nawet nie ma kordynatora nie wypłacana pieniędzy są zgłoszeni na Policji w Polsce jak i w Niemczech a także w Arbeitsamt . Mysla ze tylko Oni potrafia po niemuecku pahace :)) karma wraca kurwy .

Chcę jechać do pracy przez tą agencje pracy czy jest wiarygodna.

jan

Dlaczego nie ukazują się negatywne opinie?

Smerfik
@jan

Zapewne administrator dba by negatywne opinie nie pojawiały się. Chciano mnie zwerbować ale już na wstępie nie podobały mi się naciągane warunki - miałem podpisać z nimi umowę o pracę nie wiedząc gdzie będę pracował, gdzie będę mieszkał, jak daleko będę dojeżdżał do pracy i co będę robił ale umowę mam podpisać - dziękuję poszukam uczciwszego pośrednika.

Bynio

Witam jak jest z praca jako spawacz czy warto wyjechac przez ta agencje. Czy wyplaty sa na czas

Iwona .

Serjo banda złodziej..ja siedzę w domu bez grosza z dziećmi ani wypłaty męża nie widać a 20 aciekawe ile będzie...ciągle problem..to spanie to praca...masakra żadnych potwirm zarabiają na was ...samemu pracy szukajcie.niech robią sami..zobaczycie..ile będzie na h

Zostaw merytoryczną opinię o Star Personal GmbH - Koblenz

• Jak się pracuje w Star Personal GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Star Personal GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Star Personal GmbH?

Star Personal GmbH