Opinie o WBD WeldingService GmbH w Dessau

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie WBD WeldingService GmbH. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie WBD WeldingService GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WBD WeldingService GmbH w Dessau

robert

jest ok i nie ma na co narzekać

Warunki ok, nie ma co narzekać bo kasa jest spoko

Benek

Praca jak najbardziej ok, dobre warunki, jasno określony zakres obowiązków

Szymon

Robię swoje i dostaję pieniądze na czas, może idealnie nie jest, ale dają solidne zatrudnienie a to ważne

Na-pracę

Na pracę nie ma co narzekać. Jak to zagranicą - nie jest ani lekka, ani przyjemna. Plusem jest to, że płacone są dobre pieniądze i odprowadzane wszystkie składki terminowo. Mam regularny grafik na pół roku do przodu, więc bez problemu mogę zaplanować sobie zjazd do polski.

Jacek99

Cześć, od 2 miesięcy pracuje z ich polecenia. Warunki są okey. Bardziej martwi mnie rozliczenie podatku w 2023 bo nie wiadomo co z tym polskim ładem.

Alicja
@Jacek99

A to nie masz namiarów do jakiegoś dobrego księgowego?

Adek

Firma pomogła mi w znalezieniu pracy, miałem w Polsce trochę kredytów i musiałem poszukać czegoś za lepsze pieniądze za granicą. I teraz jest ok.

Juras

Wbd to porządna firma która sporo wymaga ale oferuje naprawdę dobre warunki pracy. Dobry sprzęt, dobra kasa, pewna umowa.

Igor
@Juras

Ludzie w porządku?

Karol

Porządna firma

Wumm

Wyjazd spoko. Fajna kasa!

Ferro

Byle każdy ogarniał roboty jak oni to by bylo luks

Bronny

Ostatnio pojawiło się sporo ofert a niedawno wysłałem CV. Szybko się odezwali i mam nadzieję, że coś z tego będzie :)

Jopek

Człowieka szanują a to dla mnie ważne, ogólnie bym polecił robotę, zależy jakie się ma podejście, bo zdarzały już się osoby co psuły atmosfere.

Buu

Ogolnie praca w porządku, nie ma co narzekać. Dobra opcja na pracę za granicą.

Gross

Firma godna polecenia. Profesjonalne podejście do kandydatów. Bardzo dobry kontakt

Brooz

Ktoś poleca teraz wyjazd? Ktoś się wybiera?

Dawka
@Brooz

Dobrze jest, kawal czasu tu pracuje

Boko
@Brooz

Ja polecam, jest w porzadku

Boko

Ogolnie polecam. Dobra kasa, normalni ludzie, nie ma do czego się przyczepić. Zrobic kurs można.

Genn

Robiłem tam parę lat temu i warunki były dobre. Płacili zgodnie z tym co w papierach.

Jest dobrze i wbd daje rade

Chill

jak najbardziej polecam jako dobrego i solidnego partnera w biznesie

Zostaw merytoryczną opinię o WBD WeldingService GmbH - Dessau

• Jak się pracuje w WBD WeldingService GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy WBD WeldingService GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 441.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WBD WeldingService GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 392, z czego 327 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 51 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WBD WeldingService GmbH?

Kandydaci do pracy w WBD WeldingService GmbH napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WBD WeldingService GmbH