Opinie o MT Industrietechnik GmbH & Co.KG w Dessau

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MT Industrietechnik GmbH & Co.KG. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie MT Industrietechnik GmbH & Co.KG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MT Industrietechnik GmbH & Co.KG w Dessau

tensi

Witam, pracuję w firmie już 10 lat i nie narzekam. Stawka w tej chweili jest 15 euro na godz. brutto. Wypłata zawsze na czas, dieta płacona co 2 tygodnie na utrzymanie. Panowie jeśli chcecie zarabiać 4 000 euro na rękę to trzeba było się uczyć to na pewno nie jako elektryk i nie w Niemczech, proponuję pracę w Szwajcarii - może tam. kwaterę mam zawsze 1 osobową. Hotelu Hilton nigdy nie będzie, ale jest w porządku.

Archi
@tensi

Mam pytanko widzę że ludzie nie narzekają na tą firmę i z wynagrodzenia są zadowoleni więc proszę mi wytłumaczyć np stawka 15 brutto to jest około 10,50 netto plus 36euro netto za dzień to pomnóżmy to razy 200h/miesiąc to jest około 3000e minus około 750 e za mieszkanie to wychodzi 2250 minus dojazdy do pracy ,minus jedzenie, no i cała reszta wydatków na życie. Moim zdaniem to tak na czysto około 1500e zostaje i to wszystko przy 200 godzinach więc proszę mi powiedzieć czy dobrze to liczę czy coś pominąłem ???? nie czepiam się tylko kalkuluje czy to tak wygląda czy.....???

Czy w MT Industrietechnik GmbH & Co.KG występują paczki/bony świąteczne?

Co z tym czasem na pracę który ktoś przytaczał teraz niedawno? Czy faktycznie jest tak długi? Ile osób w ostatnim czasie faktycznie zostało na lodzie a ile mimo wszystko odnalazło dobra robotę? tu wszystko zależy od osoby rekrutującej? Czy możesz ja sobie wybrać?

Kandydat. Nowy wpis

Jeśli poszukujesz pracy od zaraz. Tutaj możesz zostać wciągnięty na listę zasobów, osób do których można ewentualnie się odezwać. Dlatego nie baw się w rzetelność i szukaj w innych miejscach. Bo może okazać się, że czas oczekiwania na pracę ciągle się przedłuża. I zostaniesz na lodzie.

Pracuje ktoś teraz w tym momencie jako elektryk za granicą z nimi? warto? przeglądam teraz poprzednie opinie względem zarobków i ich wyliczeń a także innych stanowisk. W internecie są teraz oferty od pracodawcy. pytanie tylko czy warto wejść we współpracę? Jak oceniacie?

elektromonter

Sprawnie i sympatycznie

Czy umiem okablowywać szafy sterownicze, czy umiem położyć kable,odczytać z rysunku instalacja, czy pracowałem już przy takich zadaniach - dla dobrego fachowca pytania banalne :)

logo firmy Zatrudnimy betoniarza
Thomag Industrieservice GmbH
tensi

Sylwia
@tensi

A ile płacisz za kwatere? Czy może firma opłaca?

Łuki
@tensi

Ja pracuje przy montażu maszyn w Niemczech i jest naprawdę spoko. Jest to zaledwie 200 euro mniej, ale dla mnie i tak sporo. Kwatera jest okey, również jednoosobowa. I też chciałbym zaznaczyć, że wypłaty są w terminie.

Łukk
@Łuki

A wiesz czy istnieje opcja pokoi kilkuosobowych? Mam na myśli trzyosobowe. W jakich godzinach pracujecie? Ciężka praca, wymagająca?

bartekk
@Łukk

Tak z logicznego punktu myślenia nie ma pracy w której się nic nie robi ;) tutaj to co mogę powiedzieć, że pracy jest odpowiednio tyle żeby się wyrobić w stałej normie godzinowej i nie przejmować się zaległymi zleceniami. Dobrze cię przeszkolą i praca nie będzie twoim problemem, sprawnie pójdzie. Mi się udało. Pozdrawiam

Archi
@tensi

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z MT Industrietechnik GmbH & Co.KG? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Monter

Witam , mam pytanie Czy Firma MT Industrietechnik specjalizuje się tylko w montaż regału paletowego? Czy robi jeszcze inne regały?

Bartosz W

Firma z polecenia zaprzyjaźnionej firmy! Właśnie dlatego dałem im kredyt zaufania i szczerze? To decyzja w dziesiątkę. Precyzja, dokładność terminowość. No mógłbym wiele dobre powiedzieć ale sadze, że najlepiej jest się o tym samemu przekonać

X.K nta
@Bartosz W

Tak, też tak sądzę. Już pisałem co o nich uważam, ale ten komentarz jest również w pełni warty do przeczytania.

X.K nta

Podoba mi się jak można się korzystnie dogadać z firmą, co do terminu, do pieniędzy. Dobra współpraca, na poziomie. Prestiżowa firma, którą warto się zainteresować.

bieniek

Uczciwi kontrahenci. Jedni z lepszych jakich miałem okazje spotkać w okresie poradzenia swojej działalności. Zapewniają moim zdaniem niesamowita jakoś swoich usług, precyzja, zaangażowanie No i uczciwe pieniądze za to. Nie mam zlego słowa o tej firmie.

opini

Z całego serca polecam. Dobrze, że to u nich złożyłem zamówienia na zlecenia. Porządna praca bez żadnych półśrodków.

stanislaw

Zadowoliła mnie praca zatrudnionych specjalistów. Za swoją pracę wzięli ode mnie uczciwe pieniądze i uważam, że warto zwrócić na te firmę uwagę. Pisze bo można im tutaj zaufać

KOtAndrzej

Dobra stabilna praca, miał być to chwilowy przystanek, ponieważ potrzebowałem zastrzyku gotówki. Szczerze? Jak przyszło co do czego to ja już nie chciałem rezygnować. Zapewniają tutaj regularne badania u lekarza medycyny pracy, dotrzymują wszystkich przepisów BHP i dbają o bezpieczeństwo jak tylko jest to możliwe. Praca tutaj na pełen etat. Przyjemni i wszechstronnie doświadczeni współpracownicy. Jeśli mam być uczciwy to poważnie nie widzę większych wad będąc tutaj zatrudnionym, powiedziałem już też kilku znajomym, zawsze to raźniej, a wiem że się nie rozczarują.

daami
@KOtAndrzej

Każda moja wypłata jest w terminie. Przy czym mam dostęp do dobrej opieki medycznej, profesjonalnego sprzętu w pracy i poprzedzające to wszystko odpowiednie przeszkolenie.

Dawid

Dla tej firmy duże brawo! Profesjonalnie wykonana praca przez pracowników firmy. W skład zatrudnionych wchodzą same wykwalifikowane i doświadczone osoby i dlatego jest to renomowana firma. Jakość usług jest utrzymywana na wysokim poziomie i nie ma rzeczy do której mógłbym się przyczepić podczas wykonywania zlecenia u mnie.

@Dawid

Długo czekałeś na wykonanie Zleconej usługi u siebie? Co powiesz o cenach są w miarę rozsądne?

Dawid

Mają napiety grafik terminów, mimo to jeśli się na jakiś termin umawiają to dają gwarancje terminowego wykonania. Zadowolnienie klienta jak to pan określił to ich priorytet. Każde sprawdzona firma. Co do ceny tak jak ustalaliśmy na początku tak było zapłacone. W tym momencie chciałbym przedłużyć z nimi współpracę i umawiam kolejne zlecenie usługi. Tym razem w grę weszła możliwość delikatnie negocjować stawkę

polecam

To mój sprawdzony dostawca usług. Z każda sprawa która ma w ofercie macie zgłaszam. W głównej mierze chodzi mi o zajmowanie się skomplikowanymi maszynami, jakieś podłączenia, naprawy. Zatrudniają super techników i jeszcze nie było zlecenia z którego byłbym niezadowolony.

ale
@polecam

Długo czekałeś na wykonanie usługi? Jak tam zadowolenie na dzień dzisiejszy? Nic się nie psuje? Daj znać

Adamfirma

Precyzyjne i skrupulatne naprawienie naprawdę dużej maszyny. Dziękuje firmie. Teraz wszystko działa jak trzeba. Prawdziwi eksperci

pytanko
@Adamfirma

Jak długo czekałeś na wykonanie usługi? Długo zajęła im naprawa tej maszyny? Jaka branża interesuje mnie o jaką maszynę chodzi?

Krzysiek Walczak
@Adamfirma

Czy są skłonni negocjować ceny swoich usług? Jak stoją z terminami. Zależy mi na terminowym wykonaniu i precyzyjnym oszacowaniu dni pracy. Priorytetem są dla mnie eksperci o odpowiednim know-how. Czy jesteś w stanie tak ich zarekomendować? Dzięki z góry

Adamfirma
@Krzysiek Walczak

Tak zdecydowanie możesz umówić się na konsultacje i omówić warunki wspólnej współpracy. Duży atut stanowi tutaj wyrozumiałość i cierpliwość ze strony przedstawiciela firmy. Zadaj wszystkie pytania jakie cię interesują i możesz być pewien, że nie będziesz już miał wątpliwości. Rzetelnie ocenia w jakim terminie będą mogli wykonać to co cię konkretnie interesuję. Zdecydowanie polecam. Znakomita firma

Krzysiek Walczak
@Adamfirma

Super to dziękuje ci za podpowiedź. Zgłoszę się do nich i również jak będę już mógł coś więcej powiedzieć wyrażę swoją opinie jeśli będzie tęga warta tak jak pan twierdzi

Grep

Hejka, Ktoś zainteresowany jest może pracą w MT? Słuchajcie jeśli tak to myśle, że zdecydowanie warto. Dobre pieniądze co miesiąc wpływają i mieszka się w dobrych warunkach. Nie żałuje wyjazdu.

Zzz
@Grep

Za co jesteś dokładnie odpowiedzialny? Podasz jakieś info o zarobkach? Szukam właśnie pracy

Krystian

Pracuje tu mniej więcej od roku na stanowisku elektryk w zakresie utrzymania ruchu maszyn. Wyrabiam tygodniowo około 40 godzin co składa się na bardzo fajną wypłatę. Nie narzekam tutaj na pieniądze. Poza tym warunki są odpowiednie, dobre bezpieczeństwo pracy i umowa ja czas nieokreślony jak się już trochę popracuje.

Ass
@Krystian

Siemka Jak wyglądają warunki zakwaterowania? Biorąc pod uwagę pracę na wyjeździe liczę się z tym że wybierają nam lokacje, ale mam chociaż nadzieje, że codzienny dojazd nie jest jakoś strasznie długi? Jesteś w stanie coś więcej w tym temacie powiedzieć?

nikodem

Pablo , pracuję dłużej u sznajdera niż ty. żenuła szef. Narcyz a nie szef. ma w (usunięte przez administratora) ludzi ważniejsze dla niego jest umucie merca niż ogarnięcie pensjinatu

@nikodem

Przykro nam, z powodu postrzegania w ten sposób Pana Schneidera. Mam nadzieję, iż wynika ona z niewystarczącej znajomości jęzka niemieckiego lub z niezrozumienia innej mentalności.

Mariusz
@Pracodawca

NIestety pan Schneider nie jest dobrym szefem. Nie szanuje pracowników i odnosi się do nich z wyższością i pogardą. Kiedy załatwiał kwatery wybierał najgorsze i najtańsze, nigdy nie chciał wysłuchać pracowników, kiedy zgłaszane mu były problemy na budowach! Szefostwo musiało widzieć, że stamtąd nagminnie odchodzili pracownicy, nikt nie chciał pracować pod Schneiderem! do @Pracodawca - może przekażcie p. Schneiderowi, że jak się jest kierownikiem filii, to ma się przede wszystkim obowiązki i odpowiedzialność za pracowników, z których się żyje i ma lukratywny służbowy wóz i wypłatę!

@Mariusz

Nie mogę się z panem zgodzić. Chyba, że miał pan jedynie na celu obrazę p. Schneidera. To pracodawca jak każdy inny, ale bzdurą jest że nie ma szacunku dla pracowników. Sam osobiście problemów z kwaterą nie miałem, ale kolega opowiadał, że jak zaczynał pracować to coś było nie tak i poszedł w tej sprawie na rozmowę. I proszę sobie wyobrazić zadziało, co więcej problem był rozwiązany. Każdy ma prawo do swojej opinii i dla mnie szefostwo jest tutaj odpowiednie i na poziomie

To jak dotąd według mojej opinii najbardziej zaufany pracodawca z jakim na swojej drodze zawodowej miałeś okazję się spotkać. Odnosi się z szacunkiem i kulturą do swoich pracowników, można zgłosić się na rozmowę w razie jakichkowiek uwag czy wątpliwości. Wynagrodzenia uważam, że są uczciwe.

Zostaw merytoryczną opinię o MT Industrietechnik GmbH & Co.KG - Dessau

• Jak się pracuje w MT Industrietechnik GmbH & Co.KG?

Zobacz opinie na temat firmy MT Industrietechnik GmbH & Co.KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MT Industrietechnik GmbH & Co.KG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 11 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MT Industrietechnik GmbH & Co.KG?

Kandydaci do pracy w MT Industrietechnik GmbH & Co.KG napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MT Industrietechnik GmbH & Co.KG
4.7/5 Na podstawie 36 ocen.

MT Industrietechnik GmbH & Co.KG