Opinie o WBD WeldingService GmbH w Dessau

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie WBD WeldingService GmbH. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie WBD WeldingService GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WBD WeldingService GmbH w Dessau

Damian

Wyjazd opłacalny - kasa dobra, ludzie też ok

Bartek

Wyjazd spoko, dobre warunki, firma stanęła na wysokości zadania.

Rommed

Polecam wyjazd z WBD

Pablos

Jest ok, kasa się zgadza, ludzie też ok

Bikti

Dobrze jest!

Dembe

Jest w porządku, pracy dużo ale nie jest to też przesadzone.

Mariusz

Witam was wszystkich,trochę na temat firmy WBD .PRACA spokojna ,załatwione wszystko do końca ,nigdy nie miałem problemu z KASĄ .POLECAM MARIUSZ SPAWACZ .

Scieg
@Mariusz

Jakis kontakt do pana można prosić?

Dorota
@Mariusz

ile firma ci placila jako spawacz? mozesz wprost napisac ?

MARIUSZ

Nie zastanawiać się nad inną ofertę ,pracuje i jest (usunięte przez administratora) .

Praca dobra według mnie, pracowałem może nie jakoś długo, ale było w porządku. To też był mój pierwszy wyjazd za granicę.

Agnieszka
@Tomek

Przy takim pierwszym wyjeździe miałeś dość wsparcia od koordynatorów? Są wgl tacy? Ciekawa jestem w jakim stopniu spawacz musi znać język (Tata mój chce się wybrać :))

@Tomek
@Agnieszka

wazne sa aktualne certyfikaty,jezyk nie jest wymagany

Bunos

Polecam, porzadna praca za granicą

Oned

Bardzo dobra firma, której na prawdę warto zaufać. Są terminowi i profesjonalni. Naprawdę dbają o pracowników.

Olkis

Na ludzi trafiłem takich że można było pośmiać się i pogadać, jeden gość był z Koszalina to rozwalał kawałami tak że leżeliśmy ze śmiechu. Robota jak robota, nic nadzwyczajnego, ale warunku lepsze niż w Polsce. Lepsza kasa, lepszy sprzęt.

Pawel

Polecam wyjazd i pracę w WBD

Cruz

Pełen profesjonalizm i fachowe podejście do kandydatów.

Firma godna polecenia. Profesjonalne podejście do kandydatów. Bardzo dobry kontakt

ZUZA

Wie ktoś czy jest możliwość pracy dla par? Wiedzę opinie praktycznie samych mężczyzn, więc zastanawiam się czy kobiety też są zatrudniane. Do tej pory to jedna z lepszych agencji co mogę stwierdzić po opiniach bo reszta jak czytam to jakiś dramat warunki lub problemy z wypłatami.

Dresik

Witam w jakich branżach pracujecie w firmie wbd czy tylko jako spawacze czy także w innych

Schwarz Malgorzata
@Dresik

Witam serdecznie, aktualnie posiadamy oferty pracy dla: -spawaczy -slusarzy -operator obrabiarek sterowanych numerycznie/CNC -Lakiernik/Piaskarz -Branza elektryczna -Budownictwo -Logistyka

Łukasz

Jezeli ktos poszukuje pracy za granicą to prosze probowac wlasnie u nich. Mi pomogli zalatwic wszystkie formalnosci, pomogli znalezc zakwaterowanie oraz ogarneli kwestie transportu. Kasa sie zgadza, a to najwazniejsze

Julia
@Łukasz

Miło, miło a czy z tytułu tej pomocy pobierali od Ciebie jakąś prowizję czy coś w tym stylu?

Karol

Dziękuję za dobrą współpracę!

Igor

Jak oceniacie współpracę z WBD?

Janek
@Igor

dobrze, dobra kasa i jasne warunki

robert
@Igor

mi pasuje, bo warunki niczego sobie, można się dużo nauczyć

Zostaw merytoryczną opinię o WBD WeldingService GmbH - Dessau

• Jak się pracuje w WBD WeldingService GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy WBD WeldingService GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 441.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WBD WeldingService GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 392, z czego 327 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 51 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WBD WeldingService GmbH?

Kandydaci do pracy w WBD WeldingService GmbH napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WBD WeldingService GmbH