Opinie o WBD WeldingService GmbH w Dessau

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie WBD WeldingService GmbH. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie WBD WeldingService GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WBD WeldingService GmbH w Dessau

Scally

Człowieka szanują a to dla mnie ważne, ogólnie bym polecił robotę, zależy tak jakie się ma podejście, bo zdarzały już się osoby co psuły atmosfere

Jackie

Zespół jest kierowany dobrze, przez co każdy jest zadowolony ze swojej roli i czuje się odpowiednio wynagradzany. Polecam WBD

Curry

Jak do tej pory dają radę i nie ma problemów żeby się w każdej kwestii dogadać.

Samasz

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tą firmą. Nie mogę narzekać ani na wynagrodzenie, ani na warunki zatrudnienia.

logo firmy Elektryk, elektromechnik, elektronik
MT Industrietechnik GmbH & Co.KG
logo firmy Zatrudnimy betoniarza
Candidate Competente GmbH
logo firmy Zatrudnimy murarza
Thomag Industrieservice GmbH
mrówa

Polecił mi ich kumpel i jak na razie jest spoko, bo w sumie co do nich należalo zrobili i wywiązali się z tego co obiecali.

Bojack

Ogólnie z tego co słyszałem naprawdę fajna opcja, dlatego będę się starał dostać.

Dobre miejsce do nauki, po szkole planuje się tam zatrudnić, bo wiem że trochę takich osób tam jest

Krasek

Bardzo dobre miejsce na zdobycie doświadczenia, wiele mnie ta firma nauczyła i ułożyła zawodowo, a przy okazji dobrze zarobiłem.

Dziku

Jest dobrze i na razie nie planuję zmian. Na takie pieniądze w Polsce nie ma co liczyć niestety.

Aro

Współpraca układa się dobrze. Zero problemów.

Remek

Sporo osób tutaj zdobywa swoje doświadczenie, dobra firma

Delta

Bardzo polecam współpracę z tą firmą. Świetne miejsce dla osób, które chcą się rozwinąć i stawiają na stałe miejsce pracy.

Veron

Dobra kasa i nie ma opóźnień. Dobra robota też! Spoko jest.

Maniek

Jest dobrze. W branży działam już 14 lat i robota w WBD jest jak najbardziej ok.

Waldek

Jedna z najlepszych firm na rynku jeśli chodzi o warunki zatrudnienia. Bardzo dobry kontakt z przełożonymi, dopasowują pracę do potrzeb pracownika, oczywiście bez przesady - nie ma kasy za siedzenie i nic nie robienie, ale z pewnością każdy się tutaj odnajdzie.

Damian
@Waldek

Siema A masz jakiś kontakt do tej firmy możesz podesłać

Lemon

Dla spawacza spoko opcja na wyjazd za granice. U nas w kraju nie ma opcji na takie warunki nie stety

Roman
@Lemon

To fakt, praca za granicą dużo lepiej płatna za tą samą robotę. Warunki zakwaterowania bardzo dobre plus jak zarabiasz w euro, a wydajesz więcej w złotówkach to naprawdę można się poczuć jak król. Wyjechałem dzięki tej firmie i nie żałuje.

Roman

Polecam tę firma. Bardzo dobre warunki zatrudnienia, świetny kontakt z przełożonymi

Jakieś opinie co do pracy jako spawacz? Potrzebne papiery na spawanie aluminium?

Waldek
@Tomek

Bardzo dobra kasa, nie ma na co narzekać. Warunki ok.

Tromba

Jak masz fach w ręku to będziesz wiedział co robić. Dobra robota

@Tromba

Zgadzam się, kto chociaż trochę ogarnia to nie będzie narzekał

Oferta na pewno jedna z lepszych, jeśli nie najlepsza. Raczej bez szaleństw specjalnych też, ale naprawdę jest przyzwoicie.

Zostaw merytoryczną opinię o WBD WeldingService GmbH - Dessau

• Jak się pracuje w WBD WeldingService GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy WBD WeldingService GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 441.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WBD WeldingService GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 392, z czego 327 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 51 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WBD WeldingService GmbH?

Kandydaci do pracy w WBD WeldingService GmbH napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WBD WeldingService GmbH