Opinie o WBD WeldingService GmbH w Dessau

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie WBD WeldingService GmbH. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie WBD WeldingService GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WBD WeldingService GmbH w Dessau

Edek87

Bardzo dobra firma. Pracuje tutaj mój tata oraz jego brat. Pieniądze zawsze są na czas. Ani razu od marca 2020 nikt nie wspominał o żadnym postojowym czy bezpłatnych urlopach. Takie firmy się ceni, a nie opluwa hejtem w sieci. Pzd

@Edek87

To dlaczego tata i wuja tutaj nie chwali firmy:-D

@Edek87

Zgadza się, cały czas wypłata wpada na konto, nawet nie muszę o tym myśleć, a co najważniejsze kasa nie jest mała i naprawdę idzie dobrze zarobić w tych czasach.

Mariusz

swoje doświadczenie zawodowe zdobywam od początku tutaj. rozpocząłem pracę w wielu 24 lat. Trochę czasu już minęło. Dlatego mogę ze swojego doświadczenia powiedzieć, że nigdy nie miałem problemów z wynagrodzeniem. Wszystkie składki są odprowadzane regularnie, co widać na druczkach RMUA. Polecam, bo podczas kowid to jedna z nielicznych firm dalej rekrutująca.

@Mariusz

Mam podobne doświadczenia i również mogę powiedzieć, że firma uczciwa, rzetelna, o kasę nie musisz się obawiać a atmosfera w ekipie które mi się trafiają naprawdę ekstra.

Gryf

Polecam, firma uczciwie podchodzi do pracowników nie ma się co obawiać.

Oleg

Ktoś pracował przed Covidem i pracuje teraz? Jak z warunkami? Coś się zmieniło?

logo firmy Elektryk, elektromechnik, elektronik
MT Industrietechnik GmbH & Co.KG
logo firmy Zatrudnimy betoniarza
Candidate Competente GmbH
logo firmy Zatrudnimy murarza
Thomag Industrieservice GmbH
Krystofer

Bardzo dobra agencja, jestem zadowolony z jej usług. Dają naprawdę świetne warunki pracy i można dobrze zarobić, nawet jak na pracę za granicą.

@Krystofer

Właśnie za granicą dopiero zobaczysz co to znaczy uczciwe zarobki, w życiu bym tyle nie zarobiła jakbym chciała pracować w swoim zawodzie. Teraz myślę, że trzeba było jechać od razu po szkole a nie skakać z kwiatka na kwiatek tutaj.

Piotrek

Bardzo polecam pracę przez wbd. Współpracuje z nimi już od kilku lat i jestem bardzo zadowolony. Jestem zadowolony z zarobków oraz warunków zatrudnienia.

@Piotrek

Warunki są naprawdę w porządku jeśli chodzi o pracę w takich miejscach. Trudno znaleźć lepsze bym nawet powiedziała. Nie tylko ja mam taka opinię na ten temat, a już poznałam kilka osób dłużej związanych z ta firmą.

Bolo

Dla tych osób, które będą chciały lub w tej chwili aplikują - uczciwa i solidna firma.

@Bolo

Zdecydowanie tak, współpracuje z nimi od ponad roku i jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby mnie gdzieś naciągnęli czy oszukali, nawet na minimalne kwoty, wszystko się zgadza, co na umowie to na koncie.

Ulka

Pracuje mi się w tej firmie bardzo dobrze, naprawdę dbają o pracowników i widać, że interesują ich przede wszystkim osoby, które szukają stałego i pewnego zatrudnienia, a nie ktoś kto przychodzi na chwilę.

dziedzic

dobre warunki, ludzie ogarnieci, po likwidacji firmy w polsce myslalem czy zostac czy wyjechac, wyjechalem i nei zaluje

@dziedzic

Zdecydowanie warto wyjechać, po pracujesz trochę, wracasz tutaj i startujesz z zupełnie innego poziomu życia.

W WBD pracowałem i mogę polecić. Dobre miejsce żeby się dużo nauczyć, zdobyć doświadczenie.

@były pracownik

ja też tutaj zaczynałam zaraz po szkole i jest ok. Fakt można zdobyć doświadczenie i co najważniejsze w różnych branżach bo są różne oferty, więc możesz dopasować co ci pasuje.

Iza

Jestem zadowolona ze współpracy z ta firmą. Już kilkukrotnie wyjeżdżałam z nimi za granice i zawsze mogłam liczyć na pomoc każdego, zawsze warunki bardzo dobre, płaca na czas.

@Iza

Potwierdzam z kasą nigdy nie było problemu, wszystko na czas prosto na konto bez żadnego wstrzymywania, karencji i innych wymysłów które praktykują w innych firmach.

Piter

Mija kolejny miesiąc jak pracuję, wszystko jest tak jak zapewniali. Idzie się z nimi dogadać

Patryś
@Piter

Przekonałam się juz na własnej skórze, że tutaj zawsze jest wszystko zgodnie z umową i o nic się nie trzeba martwić. Wstajesz i wiesz co masz robić. Nic cię nigdy nie zaskoczy.

@Patryś

Dla mnie to jest właśnie ważne, że nic mnie nie zaskakuje, wiem co mam robić i do kogo zwrócić się po pomoc ewentualnie.

Carlos

Robota godna polecenia

Gracja
@Carlos

To prawda. szczególnie dla osób, które chcą dobrze zarobić, wcale nie jakąś ciężką pracą. Naprawdę uczciwy pracodawca.

@Gracja

dokładnie, w PL nigdy się nie dorobisz takich zarobków jak tam w 2-3 lata. Myślę nawet czy by nie wyjechać na stałe. Wiele osób tak zrobiło i nikt nie żałuje. Praca może nie szczyt marzeń, ale dobrze płatna i solidna.

Łysy

Ogólnie praca nie jest jakaś mega ciężka, no ale też nie ma co się nastawiać na jakiś odpoczynek. Za prace dobrze placa, warunki mieszkaniowe ok. Sporo Polaków było więc też atmosfera w porządku była.

@Łysy

Mam takie same odczucia, praca jak najbardziej w porządku i za te pieniądze warto wyjechać zagranicę, naprawdę,.

Fela

Korzystam ze współpracy z tą agencją już kilka lat będzie w sumie i jestem bardzo zadowolona. Gwarantują dobre warunki i pewną, dobrze płatną pracę.

eric

Ja uważam że sama agencja jest spoko. Może to nie jest ideał, bo takich po prostu nie ma, ale pozytywnie jak najbardziej można się o niej wypowiedzieć.

@eric

Tuż uważam, że miejsce w porządku. Przede wszystkim uczciwe względem pracownika a to najważniejsze.

olki

jak to w robocie trzeba walczyć o swoje i szukać czegoś w sam raz dla siebie. Jak masz tyle ofert w jednym miejscu to jest dużo łatwiej. Ja ogarnąłem pracę właśnie dzięki nim i to co podali w ofercie zgadza się ze stanem faktycznym.

@olki

To też jest właśnie duży plus. Możesz nie wiedzieć w czym ci się będzie dobrze pracowało, szczególnie jak nie masz nigdzie doświadczenia. tutaj w każdym momencie możesz coś zmienić, dopasować od siebie, ważne żeby ci się dobrze pracowało bo to obopólna korzyść.

Soza

Akurat o nich mogę trochę powiedzieć, bo trochę z nimi styczności miałem, pewna agencja. z fajnymi zarobkami

sadio
@Soza

zgadzam sie

@sadio

Dokładnie, zarobki są okej, a warunki zatrudnienia na miejscu jeszcze bardziej niż w porządku, w sumie sam się nie spodziewałem.

Hubert

Nie ma się co zastanawiać, firma uczciwa, porządna, super traktują pracowników, widać że zależy im na pracownikach na dłużej a nie na chwilę. Jak ktoś ma problem ze znalezieniem pracy, to lepiej od razu wyjechać niż bidować. Na pewno nikt nie porzałuje.

Mirko

Praca jak najbardziej ok, dobre warunki, jasno określony zakres obowiązków na miejscu

Gracja
@Mirko

Jak już wcześniej wspominałam tutaj możesz mieć pewność, że to co na umowie to w rzeczywistości, nie ma takich sytuacji, że masz jedno, a na miejscu ci mówią, że a może to, a może tamto i dają do zrozumienia, że musisz się zgodzić. W innych miejscach są takie sytuacje, ale nie tutaj.

Zostaw merytoryczną opinię o WBD WeldingService GmbH - Dessau

• Jak się pracuje w WBD WeldingService GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy WBD WeldingService GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 441.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WBD WeldingService GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 392, z czego 327 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 51 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WBD WeldingService GmbH?

Kandydaci do pracy w WBD WeldingService GmbH napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WBD WeldingService GmbH