Opinie o Magna S.A. Nowoczeste Technologie Produkcji w Kędzierzyn-Koźle

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Magna S.A. Nowoczeste Technologie Produkcji. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Magna S.A. Nowoczeste Technologie Produkcji o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magna S.A. Nowoczeste Technologie Produkcji w Kędzierzyn-Koźle

Zuzanna

@Pracownik, czy próbowałeś rozmawiać z przełożonym na temat dostępności wody dla pracowników w innym sezonie niż zimowy? Pracodawca ma obowiązek przestrzegać przepisów BHP. Może warto porozmawiać najpierw z przełożonym i uzgodnić wprowadzenie wody na stałe dla pracowników? Jak oceniasz inne aspekty pracy w firmie Magna?

FirmaDajeRade

Wiecie co,pracuje własnie w Magnie na najniższym szczeblu,jestem przed 30-tką i przeszedłem przez rozne zawody różne firmy w kraju i za granicą.Owszem konfidenci są .. ale tak jak wszędzie.Ogólnie uważam że firma daje możliwości choć zarządzanie zdecydowanie jest na 3 albo 2 z plusem.Brak szacunku do ludzi troche,na pokaz cacy na codzień niekoniecznie. Ale jak dla.mnie firma ktore daje ciuchy buty wode na codzień napoje z witaminami w sezonie letnim ma przejrzyste zasady daje pewną opieke medyczną z możliwością rozszerzenia pakietu nie jest zła.Szkoda że sami nie potrafią logicznie rozplanować wszystkiego tak jak powinni.Biuro ma dwa kroki na hale produkcyjną mimo to zupełnie ne ogarnia systemu.Dwa światy. (usunięte przez administratora)

@FirmaDajeRade

Co do ciuchow I wody to kazdy pracodawca ma obowiązek to zapewnić pracownikowi przez cały rok a w magnie woda jest rozdawana w okresie letnim

Zuzanna

@pracownik długo pracujesz w Magna? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć?

Dzepetto
@Zuzanna

Pracuje w magnie juz troche czasu i nie mozna tu liczyc na zadne benefity..

ciekawaa

mozecie mi powiedzieciec ile zarobi kontroler jakości w magna ?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Magna S.A. Nowoczeste Technologie Produkcji? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kędzierzyn-Koźle
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Kędzierzyn-Koźle
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Категория C Водитель
Profesjonalny kierowca

W firmie konfidentów więcej niż normalnych ludzi. Czy to na stanowisku,fizycznym czy umysłowym. A co najlepsze że pewne osoby które są na stanowisku,spiskują przeciw firmie z osobami,które z różnego powodu musiały się z firma rozstać. Zarobki takie sobie. Bywało gorzej.

daw

W sumie taki monter okien we francji dostaje na pewno dwuskładnikowe wynagrodzenie, ale ciekawe czy są benefity.

tom

Informację widzę bardzo sprzeczne. To jak wygląda sytuacja w biurze i na produkcji?

Oskowaty

To jak tam w końcu praca i zarobki wyglądają bo z tego co widzę maja teraz przyjęcia na firmę. .

tytanowy Janusz
@Oskowaty

Płaca jest zależna od stanowiska. Jako operator to za wiele nie zarobisz. Jako techniczny zarobki są średnie.

nie polecam pracy tam chyba że ktoś jest zdesperowany i musi gdzieś pracować, kasa nie za fajna jak patrzeć na to co się robi a kierownictwo to tacy poganiacze

eloeleotom

Witam, dziś widziałem ogłoszenie do biura też potrzebują. To jak to z tymi podwyżkami jest?

InnyNiżWy

Witajcie.mam pytanko odnośnie zarobków na stanowiskach utrzymania ruchu.może mi ktoś powiedziec ile zarabiaja elektrycy , narzędziowcy , i piecowi może jeszcze..? z góry dzieki za każdą odpowiedz.Pozdrawiam

cnc

Z tym dodatkiem wychodzi dokładnie 1400+- na miesiąc :) bo przy wypłata oszukują. Pozdrawiam

CNC

Witam was wszystkich :) Szczerze? Pracuje na oddziale CNC, i nie polecam wam tej firmy! Kasa? 1500 zł 4 brygadowka, a na dodatek 400 zl dodatku, pff? jeszcze brutto :). Traktuja pracownikow jak psy, a w dodatku maja bajzek i w papierach i na halach. Kwalifikacje? Zarty... Zatrudnią nawet kucharza, byle by czlowiek robil co mu każą, druga sprawa to zatrudnienie... W tej firmie nie dostaniecie zatrudnienia na stale:) Jest to tak " Pierwsza umowa prze zmiesiac na TYDZIEN, drugi miesiac umowa na 2 tyg, 3 miesiac na miesiac, az tak do pol roku. Później MOOOŻE dostaniecie umowe na pół roku lub na rok:) Żenada, wynosze się stamtąd! :) A wam radze mijac szerokim lukiem:) Pozdrawiam!

A jak kierownictwo? Dużo wymaga? Szaleją na produkcji? Jakość się pałęta czy jest OK?

wielkimag

I co ???? szczury znikają z tonącego okrętu ???

Robi

Możesz robić ile chcesz ale godziny do wybrania

9,54 brutto ale nie euro tylko złociszków

były na odlewni

niestety się zgadzają te stawki MASAKRA

Anonimowy pracownik

A co masz do Ramstada b porządny pracodawca, pensje na czas, pełna kultura tylko ze b mało płaca ale przynajmniej na czas jak my w worku pracowali to ani kasy na czas ani ZUS a potem prezes se centrum rehabilitacji otworzył z tego co pracownikom ukradł

informator

kolego 6 zł /h fizyczny 9 z hakiem wykwalifikowany zatrudnia Ramstad chcesz wiedzieć więcej poczytaj NTP work service bo Magna kupiła to (usunięte przez administratora) i zrobiło się jeszcze większe (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Magna S.A. Nowoczeste Technologie Produkcji - Kędzierzyn-Koźle

• Jak się pracuje w Magna S.A. Nowoczeste Technologie Produkcji?

Zobacz opinie na temat firmy Magna S.A. Nowoczeste Technologie Produkcji tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magna S.A. Nowoczeste Technologie Produkcji?

Magna S.A. Nowoczeste Technologie Produkcji

Magna S.A. Nowoczeste Technologie Produkcji