Opinie o Magna S.A. Nowoczeste Technologie Produkcji w Kędzierzyn-Koźle

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Magna S.A. Nowoczeste Technologie Produkcji. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Magna S.A. Nowoczeste Technologie Produkcji o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magna S.A. Nowoczeste Technologie Produkcji w Kędzierzyn-Koźle

???

Witam, jak opisalibyście pracę w tej firmie? Najświeższe opinie są z zeszłego roku, a przez ten czas mogło się coś zmienić. Warto aplikować, jeśli ktoś jest pracowity, ambitny i szuka pracy, gdzie docenią to kasą, a nie tylko poklepaniem po plecach? Jak się mają zarobki do aktualnej sytuacji z inflacją, wzrostem najniższej krajowej i tak dalej? Są perspektywy rozwoju, jakieś awanse, podwyżki? Jacy są ludzie pracujący na produkcji i atmosfera na zakładzie?

Spel
@???

4800 podstawa i do tego premie chyba az do 1200, i mozliwe nadgodziny (dobrowolnie) wiec to na plus

??? Nowy wpis

spel Nowy wpis
@???

Ludzie chodzą i wyglądają jakby byli nieobecni, praca nudna i strasznie monotonna, zatrudniasz sie przez agencje i panie w biurze jedynie co ci powiedzą to nie martw się bedzie dobrze i że nie ma aż tak dużej rotacji, zegarek mi pokazywał że na hali jest 100 decybeli. Jeśli lubisz robic jedno i to samo to polecam.

??? Nowy wpis
@spel

A jak to wygląda z kasą?

Spel Nowy wpis

Marco

Cześć, mam pytanie do kadry inżynierskiej o opinię. Często widać, że Magna co jakiś czas wrzuca ogłoszenie na Tooling Engineer'a. Skąd wynika ciągłe powtarzanie tego ogłoszenia od wielu miesięcy? duża rotacja pracowników, czy ich może ich brak? A jeśli żadne z powyższych, to co? Na jakie widełki finansowe można liczyć na tym stanowisku mając już kilka lat doświadczenia w tym zawodzie? jaka jest atmosfera? jak duża presja itp? Dzięki, pozdrawiam Dzięki, pozdrawiam

Operator

Czy będzie nowy dyrektor ?

Wanda
@Operator

a skąd takie pytanie? stanowisko jest wolne? może mój mąż by się załapał, jest świetnym specjalistą :)

Zzz
@Operator

Cześć. Wasz były dyrektor jest u Nas od dziś w firmie. Jakieś opinie nt w/w osoby ? Łukasz M.

X
@Zzz

W jakiej firmie ?

Mc2
@X

Magnat Automotive Dąbrowa Górnicza

odlewnik

Czym różni się stanowisko operatora linii odlewniczej od pracownika produkcji? Na jaką stawkę można liczyć z doświadczeniem na odlewni ciśnieniowej?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Magna S.A. Nowoczeste Technologie Produkcji? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kędzierzyn-Koźle
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Kędzierzyn-Koźle
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Категория C Водитель
Profesjonalny kierowca

Witajcie , na jakim oddzielaczu obecnie odlewacie . Macie coś ciekawego i sprawdzonego ? Pracuję w Nemak Bielsko . Każdy dobry temat coś tam mi pomoże bo jestem nowym pracownikiem w technologii. Dzięki z góry za pomoc.

Jacek

Witajcie , czy Magna NTP wróciła bez problemu do odlewania po przerwie w marcu/kwietniu .. są perspektywy ? Czy maszyny odlewnicze pracują i są zamówienia . Nie chcę się pakować w niepweny klimat.

Taki Tam szeregowy
@Jacek

Nie było przestoju, są perspektywy, pytanie czy jesteś wystarczająco dobry ?

Taki tam szeregowy

Czy da się w tej firmie zarobić ? Da. Czy warto się starać ? Nie bo tu jest komunistyczne podejście jak długo pracujesz a nie jak wydajnie xD Spore natężenie ameb umysłowych ale w końcu Kędzierzyn zobowiązuje. Ogólnie na hali (usunięte przez administratora) ze względu na harakter produkcji. W warstwie zarządzającej bądź kierowniczej znajdzie się parę osób myślących i parę skrajnie przeciwnie. Planowanie produkcji na dopalaczach po czym tradycyjne szukanie kozła ofiarnego :D stąd donosy mile widziane o których często można poczytać. Awansować da się wewnątrz co było by fajne gdyby nie fakt że wybiera się pomiędzy nie lepszym, a mniej znienawidzonym konfidentem wśród ludu. Ogólnie firma jakieś szkolenia organizuje co jest spoko. Kierowniczka HR mentalnie dalej w PRL by Kętaki, zamiast dbać o to żeby wydajni ludzie nie odchodzili dba żeby ktoś nie miał za dobrze. I ogólne tendencje do tworzenia się klik w tym zakładzie. Wypłata zawsze na czas. Ogólnie ocena neutralna. Jak nie masz roboty to polecam. Jak masz to nie warto zamieniać na to. PS. Trzeba zawsze stwarzać pozory że się ciężko pracuje, nawet jak maszyna stoi z usterką :) Kierowniki nie widzą zwalonej maszyny, widzą nic nie robiących ludzi :) działa w obie strony jak wszystko chodzi to Ur musi się krzątać i udawać.

UR Mechanior
@Taki tam szeregowy

to krzywdzaca opinia o UR !!!! statamy sie nie "krzatac" tylko usuwamy usterki, nie zawsze jest łatwo i czasami potrzeba wiecej czasu.

Jarek

Dobra firma i takie też można znaleźć o firmie opinie w internecie. Do tego dobry pracodawca więc cóż więcej chcieć, polecam.

Pracujacy

Siema jak wygląda praca w Magmie. Dużo pracuje tam Ukrainek ??

Ryszard

@Kulfon Wystarczy pokazać dobrą i sumienną prace, a z pewnością firma pokaże się jako dobry pracodawca.

Shlosser

Wczoraj słyszałem że w magna można zarobić 5 tyś na rękę czy to prawda?

Kulfon

Jedna wielka patologia . Burdel na kółkach. Wszyscy sraja na swoją pracę i mają wszystko gdzies. Zero podwyzek, premie to żart a o traktowaniu pracowników szkoda rozmawiać

Helena
@Kulfon

Bardzo wulgarnie opisałeś obecną sytuację w tej firmie jednak zwróć uwagę, że to co piszesz przeczy samemu sobie. Skoro napisałeś, że nikt z pracowników firmy Magna nie traktuje swojej pracy na poważnie to za co oczekujesz awansów bądź podwyżek?Idzie to najczęściej w parze z zaangażowaniem pracowników w powierzone im obowiązki.

Były pracownik NTP
@Helena

Na przestrzeni prawie nic nie zmieniło się. Opis bardzo trafny. Wydajność to efekt dobrego wynagrodzenia, zarządzanie zasobami ludzkimi, dobrej atmosfery w pracy, angażowania od strony pracownika i pracodawcy itd. Jeśli jest podejście do pracy od strony pracodawcy do pracownika jak za głębokiego średniowiecza tzn." ja pan feudalny, ty parobek" to nie oczekuj cudów.

Ciężko znaleźć w internecie jakiekolwiek informacje na temat tego pracodawcy, a opinia kogoś z pracowników mogłaby okazać się bardzo użyteczna. Jak Wam się pracuje w Magna? Mógłby ktoś wymienić wady i zalety współpracy i krótko podsumować czy warto starać się o pracę? Dzięki.

Artur

Jeśli macie odwagę i siłę coś zmienić na lepsze zapraszam do związków zawodowych w Magnie. Obecnie działamy w Poznaniu, Dąbrowie, Jasinie, Sadach oraz od tygodnia w Olsie. W Jasinie wczoraj komisja sprawiedliwości został sprowadzona do parteru z chwilą wejścia związków. Obecnie trwają przygotowania do negocjacji finansowych w Jasinie Sadach Dąbrowie oraz Kostrzynie. Z chwilą powstania związków pracodawca musi wszytko konsultowac z nami. Dajemy opiekę pomoc prawna oraz ochronę Zwiazkową. Może to najwyższy czas zawalczyć o swoje? Zapraszam do kontaktu 665839164. Odwagi!

Bandera

W firmie utrzymują się same podpierda.... lacze. Jeden kabluke na drugiego a kierownictwu to na rękę. Obecnie szukają kosztów, nie dawają podwyżek nawet z rzędu 200 zł i czekają aż ludzie sami się pozwalniają. A kierowników zastępców kierowników i Wice kierowników od groma. Porażka..

Bartosz

Dlaczego nie zaglądacie na forum? Zmieniło się coś w firmie? warto aplikować?

Czy w Magna S.A. Nowoczeste Technologie Produkcji jest możliwość wewnętrznej rekrutacji? Czy zdarzają się podczas takiej rekrutacji awanse pracowników?

Jest taka możliwość

Janusz
@Pracownik magny

Twoja opinia jest pomocna, ale czy mógłbyś napisać coś więcej na temat rekrutacji wewnętrznych w tej firmie. Jak wyglądają poszczególne etapy takiej rekrutacji i czy można aplikować także i na wyższe stanowiska?

@Janusz

Pracuje tam od stycznia 2018 . Z tego co wiem to jeżeli jest takie zapotrzebowanie na stanowisko np technik BHP to ogłaszają to na ogólnodostępnej gablocie i można składać dokumenty na to staniwisko

Janusz
@Pracownik magny

Napisałeś, że pracujesz od początku roku w tej firmie. Czy firma zaproponowała Tobie od razu umowę o pracę, czy na początku była to umowa zlecenie na okres próbny? Obecnie wiele firm, żeby zachęcić kandydatów oferuje umowy o pracę już na samym początku.

Pracownik Magna
@Janusz

Dostałem pierwsza umowę na 3 MSC a potem na 2 lata. Ale CNC przeszło teraz na 4 brygadowke niby tylko na parę miesięcy. Ja pracuję przez 5 dni i weekend wolne

Waldi

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Może ktoś słyszał czy potrzebują ludzi?

@Waldi

Potrzebują????mi tam dobrze się pracuje. Nie ma stresu

Zuzanna

@Weź idź, rozumiem, że twoja negatywna opinia na temat firmy Magna wynika z niezadowolenia z wysokości zarobków. Czy wiedziałeś o wysokości zarobków lub starałeś się je negocjować w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej? Obecnie coraz więcej firm podnosi zarobki ze względu na sytuację na rynku pracy. Może warto po prostu wrócić do negocjacji?

Weź idź

Pracodawca nie godny polecenia. Pracownik fizyczny jest traktowany na poziomie firmy sprzątającej. Płacą tak jak wszędzie a robota na 3 zmiany bez dodatku. Chyba ze biurokracja to masz dobrze...tam więcej ludzi jest od myślenia niż roboty chodź i tak im to nie wychodzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Magna S.A. Nowoczeste Technologie Produkcji - Kędzierzyn-Koźle

• Jak się pracuje w Magna S.A. Nowoczeste Technologie Produkcji?

Zobacz opinie na temat firmy Magna S.A. Nowoczeste Technologie Produkcji tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magna S.A. Nowoczeste Technologie Produkcji?

Magna S.A. Nowoczeste Technologie Produkcji

Magna S.A. Nowoczeste Technologie Produkcji