Opinie o Multimax BV w Arnhem

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Multimax BV. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Multimax BV o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multimax BV w Arnhem

MM

Witam. Niedawno wróciliśmy z chłopakiem z Holandii, z pracy przy butach (Erren). Jeśli chodzi o firmę Multimax to jest ok. Są wypłacalni, jeśli chodzi o osoby tam pracujące to Aska zachowuje się jak wielka dama. Niczego sobą nie reprezentuje. Jest niemiłą i wredną dziewczyna. Praca przy butach nie jest ciężka, jednak ludzie którzy tam pracują zniechęcają do wszystkiego. Zwłaszcza Grażyna. Ta kobieta jest nienormalna, lata do Franka z byle gównem, pije wodę pod stołem żeby Frank nie zobaczyl, zabrania rozmawiać, nawet słowem nie można się odezwać, przy czym ona trajkocze non stop. Ludzie traktowani są jak małe dzieci w szkole, ani odezwać ani nic nie można zrobic. Nawet jeśli chcesz wyjść w trakcję pracy do toalety to krzywo zaraz patrzą. Grażyna była głównym powodem naszego powrotu do Polski. Ludzie są tam strasznie poniewierani i nie szanowani. Jak to powiedział jeden z pracowników, pracujacy tam 5 lat " tu jest jeden wielki (usunięte przez administratora) quot;. Biuro Multimax jest ok, jednak nie mają wielu ofert pracy. Obiecywali przed wyjazdem nadgodziny, weekendy, dodatkowe prace i nic z tego nie było. Jedynie praca przy grzybie 7,5h dziennie 5 dni w tygodniu. Jeśli Wam coś więcej proponują to nie liczcie na to, tym bardziej kobiety. Wiecej tam nie wrócimy. Pozdrawiam

annski

Hejka To Co Czytam To Jakies Zarty Wszyscy Skupiaja Sie Nie Na Tym Co Potrzeba Jeszcze Sie Taki Nie Urodzil Co By Wszystkim Dogodzil Co Do Koordynatorek Ludzie Pisza Zle Bo Sa Zazdrosni Bo Mysla Ze One Nic Nie Robia Tylko W Biurze KAWE Pija A Prace Multimax Ma Normalne I Ciezsze I Lzejsze A Jak Ktos Chce Super Prace W Holandi To Niech Do Szkoly Idzie i Sie SUPER Jezyka Holenderskiego Nauczy I Niech Ma Super Kwalifikacje Moim Zdaniem Ludziom Sie W Glowach Poprzestawialo

mikolaj

błagam multimax spadl na psy kiedys praca byla non stop teraz jakies smieszne dwa miesiace pracy postój znowu na trzy mies praca postój ludzie chca pracowac a nie czekac karzda solidna firma ma prace stała a multimax niestety nie....

RoboRobo

Daj sobie z nimi spokój... Aśka wielka gwiazda. Obiecywała pracę od kwietnia a tu listopad i zero odzewu. Poza tym srał na nią, mam lepszą robotę. Tak na marginesie to Aśka nie rżnij damy bo Ci siano z butów wystaje i holenderko od siedmiu boleści polskiego się naucz najpierw.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Multimax BV? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Malarz
Dextron Personeel B.V.
logo firmy Elektryk Budowlany z językiem angielskim.
Jobwise Łukasz Frankowski
logo firmy Betoniarz
Estom
domi

Moze ma ktos namiary na jakiego polskiego rekrutanka Z gory dziekuje pozdrawiam

alsuair

ja tam do multimaxu nic nie mam, pracowalam tam pol roku (potem sie przeprowadzilam) i bylam bardzo zadowolona, co do K. to tez nie mam zastrzezen, moze co poniektorzy beda wiedziec ocb, bo przyjechalismy z narzeczonym do domku z 2 kotami nic nikomu nie mowiac :P i co? mogla nas wywalic na zbity pysk, bo zwierzat na domkach przeca nie mozna miec, ale dala nam tydz na znalezienie mieszkania, udalo sie i podpisalismy kontrakt. jak dla mnie na prawde spoko biuro, z dziewczynami da sie dogadac, tylko samemu tez trzeba miec troche w glowie poukladane, a nie liczyc na krolewskie traktowanie. jak jedziesz za granice pracowac na produkcji to nie oczekuj bog wie czego, wiedzielismy na co sie piszemy idac na buty czy gdzie indziej.a co do podpierniczania innych, to nasuwa sie pytanie, po co idziesz do pracy? pracowac czy bawic sie w gierki?

julita

No w sumie racja to była moja najgorsza praca nie pod względem ludzi którzy tambyli jeden drugiego podpierdzielal same madre laski tam były

Siwa

Multimax jest dobrym biurem . Płacą na czas, o transport się nie trzeba martwić bo mają służbowe auta, a jak ktoś jeździ swoim to kasę zwracają. Kontakt z kordynatorkami jest bardzo dobry. A teraz przejdę do opinii na temat pracy w Eren. Praca nie najgorsza, narobić się człowiek nie robi, no może czasami zależy od zlecenia. Wypakowywanie, czyszczenie, kontrola i pakowanie i tak w kółko. Języka znać nie trzeba bo praca z prawie samymi Polakami, chociaż mile widziany jakby ktoś chciał z szefem czy któryś z liderów pogadać.Jest grupka "starych, stałych" pracowników, co do nich nie ma zastrzeżeń. Ale są też nowi, jak co sezon. W tym roku przyszlo pelno plociuchow jakich mało... Na kantynie to można się dowiedzieć wszystkiego, kto z kim, po co, na co, dlaczego...Laski latają do biura z byle pierdola, by kogoś podkablowac. Dlatego Julita nie masz co się dziwić że wyleciałas bo Marzenie się nie spodobało ze Seba Ci coś tłumaczył, skoro tam aż huczy ze Seba z ta czy z tamtą :-) Dziwię się że co niektóre laski jeszcze tam mają pracę.

Ona

Oczywiście, że załatwiają zakwaterowanie wtedy kiedy podają to w ofercie pracy! A gdy jest brak miejsca na domkach to piszą o tym w ofertach. Tym oto sposobem domki nie sa przeludnione i mieszka się w normalnych warunkach! Co do Julity to akurat też pracowałam w okresie wakacyjnym i nie przypominam sobie takiej sytuacji, że wyleciał ktoś tylko dlatego, że Marzena miała taki kaprys... Jak sobie laski myślą, że jak powyginają się przed Liderami, pokręc (usunięte przez administratora) i tym o to sposobem zostana na dłużej to sorry, ale lecą z roboty. W pracy się pracuje taka uwaga na przyszłość ;)

julita

Z marzenki na serio nie zła (usunięte przez administratora) był an tam w wakacje i wylecialam tylko przez to ze jej maz do mnie podchodził i mi tłumaczył tam normalnych ludzi nie będzie dopuki ta idiotka pusta tam siedzi

Jacob

Powie mi ktos jak tam wyglada sprawa z zakwaterowaniem ?

adas

Bedziesz miał prace jak będziesz du.. lizał jeśli Karolinka cie zaapceptuje bo jak nie to dowidzenia Zycze jej szybkiego piwrotu na buty.Na Estere pisali ale bynajmiej była sobą pozdrawiam

M.

Moim zdaniem firma jest naprawde ok, wyplaty są na czas, o transport nie trzeba sie jakos za bardzo martwic, mieszkania nie przeludnione o normalnych warunkcha, nie jakies baraki czy hotel. Wakacyjne wyplacaja. Z dziewczynami da sie dogadac. Firmy maja różne, ale o firmach to by trzeba bylo napisac juz na innych forach. Na wakacje wracam :)

krakowiak

Tak bylo jest i bedzie...

gosc

mobing mobing nic wiecej uwarzajcie na Marz....e i jej meza Se...a baskudne babsko i on nic dodac nic ujac de...e!!!!

gosc

Zaklad Erren to masakra jak ktos chce popracowac 4 mies o git ale pracy stalej nie ma jak ktos d...pe lize to makontrakt grupe B dostanie jak narazie to 2osoby maja za co nie wiem .....zaklad patologia brud i smrud toalety ochyda jak w lecie pracoawalo 80 osob a toalety 3 brak masek rekawiczek ochronnych.A w tym roku potraktowali ludzi jak śmieci.

Hunter

Julita TROL hahahaha :) bo padne :) ogólnie jestem w szoku ze niektórym az tak sie w tyłach poprzewracało. Kolesiostwo bylo,jest i bedzie w tej firmie,w biurze lubia jak sie lize im (usunięte przez administratora) D co do samej firmy nic nie mam,ale ludzie....hmmm...daja wiele do zyczenia..pozdro dla Trola i jej wiernego kamrata Adiego :D AHOJ !! :D

adas
@Hunter

Rzeczywiście Karolina obrosła w piórka ,zapomnialo ciele jak jagnięciem było Kiedyś robila na butach wiecznie zmeczona musiała wszystko robic ,jak tylko tlumaczka biurze to ma ludzi od roboty np pani M... ktura ma prace za usługi Karolince haha

kora

(usunięte przez administratora) była normalna, ale odkąd jest koordynatorką to nawet cześć mowi co niektórym, nie wszytskim odpowiada nawet czesc, po prostu zenujące, tak rzeczywiscie troll naduzywa znajomosci z K. co wszyscy widzą i niestety na tym cierpią, bo im wolno a innym nie. Wracając do (usunięte przez administratora)to byla fajniejszą dziewczyną jak pracowała na produkcji, teraz traktuje ludzi bardzo przedmiotowo, krzywo patrzy na wszytskich , strzela głupie miny jak idziesz o cos poprosic, robi łaskę ze z Toba porozmawia w słuzbowych sprawach, po prostu az sie odechciewa tam pracy. Pozdro. ale generalnie firma wyplacalna, ludzie spoko, tylko(usunięte przez administratora) mpogliby zdjąc albo zastapic Asią, to jest dopiero wuluzowana, spoko dziewczyna, z wiecznym szczerym usmiechem na ustach!

Hmmm

Kasa mała płaca na czas owszem ale przez ten czas ktory robiłam nigdy nie dostałem urlopowego wakacyjne owszem bo sam chciałem wcześniej a urlopowego nigdy juz tam nie pracuje i chyba bym nie wrócił bez nadgodzin wychodzi bardzo mała tygodniówka ciekawe jak po nowym roku tam bedzie bo z tego co słyszałem kilka osób juz udało sie do kancelarii prawnych o poradę w sprawie kasy :/ pozdrawiam

Xywa

Problemem w firmie nie jest to,ze Karolina ma przyjaciół, jest normalną sympatyczna kobietą więc w ogóle sie nie dziwie,ze ma znajomych. Problemem, jest tylko to, że jeden mały wąsaty brzydki troll wraz ze swoim przygłupim partnerem nadmiernie korzystają z tej znajomości a ona przymyka na to oko, tu jest problem, z tą parą ciężko pracuje sie gdziekolwiek bo ciagle sie obijają i trzeba za nich robić. Tylko i wyłącznie w tym miejscu jest problem.

Zostaw merytoryczną opinię o Multimax BV - Arnhem

• Jak się pracuje w Multimax BV?

Zobacz opinie na temat firmy Multimax BV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Multimax BV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Multimax BV