Opinie o Multimax BV w Arnhem

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Multimax BV. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Multimax BV o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multimax BV w Arnhem

Jaka umowa obowiązuje w Multimax BV podczas okresu próbnego?

Multimax BV

W naszej firmie nie ma czegos takiego jak okres próbny .

Melon
@Multimax BV

Jak nie ma jak jest,przy przyjęciu miałem umowę na miesiąc i bez konkretnych przyczyn nie została przedłużona

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Multimax BV? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Multimax BV

Wszystko zalezy od klienta, kazdy klient ma inne wymagania. mamy klienta ktory np jest calkowiecie zamkniety w okresie swiatecznym.

Irek

Dla mnie firma to dobry pracodawca ale warunkiem tego jest dobra i solidna praca z mojej strony, ja polecam firmę.

Marzena

Dziekuje za dobra opinie tylko szkoda ze ( gosc ) nie mial odwagi przyjsc i powiedziec mi tego prosto w oczy tylko na forum dotyczace pracy a nie ludzi pisze glupoty wiec jesli ktos ma problem niech przyjedzie do mnie proste No nie pozdrowionka Marzena z Errenu

iX
@Marzena

Skoro tak mówisz na Se...dlaczego z byle (usunięte przez administratora) lecisz do niego co wyżej nie mogłbyś sie dogadac?

Hania
@Marzena

Nikt ci nic w oczy nie powie bo kazdy wie ze zaraz do swojego rudego meza polecisz ze skarga. Strugasz kierowniczke kazdy tylko udaje ze cie lubi nawet ci na kontraktach a w rzeczywistosci kazdy sie z ciebie smieje. Dziwie sie ze on jescze jest z taka wariatka. Nie pozdrawiam

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Multimax BV? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Malarz
Dextron Personeel B.V.
logo firmy Elektryk Budowlany z językiem angielskim.
Jobwise Łukasz Frankowski
logo firmy Betoniarz
Estom

Pracowałam w wielu agencjach i uważam ze koordynatorzy z Multimaxu to super ludzie! Jeżeli przyjdziesz, powiesz jaki masz problem zawsze pomogą! Jak najbardziej na plus;) polecam!

Kamil

Koordynator Konrad. Porazka totalna. Reszta jak najbardziej na plus

Konrad
@Kamil

Hej Kamil;) czy moglbys bardziej sprecyzować twoja wypowiedz? Ponieważ chciałbym wiedzieć gdzie popełniłem błąd;)? abym w przyszłości ich już więcej nie popełniał;) pozdrawiam ;)

Gosia

@Radca dlaczego tragedia ? Co się dzieje z firma w tym momencie ?

Milano

Super się pracuje przez ta firmę polecam ;)

Iwona
@Milano

To świetnie, zastanawiam się, czy na wyjazdach zagranicznych można liczyć na wsparcie koordynatorów? Zosia poniżej wspomina, że koordynatorzy są nieodpowiedni. Możesz to sprecyzować?

Lena086
@Milano

A gdzie sprawdzić ich oferty pracy?

Zosia

Uważam multimax za najgorszą firmę do jakiej mogłam trafiać, nie odpowiedni koordynatorzy na nie odpowiednim miejscu, Pan K... i jego praca to już w ogóle jakiś żart, jeżeli on chce czegoś od pracownika to ma być to już zrobione a jeżeli pracownik potrzebuje czegoś to zwleka z tym bardzo długo, uważa się za nie wiadomo kogo. Jest to jeden wielki żart

Iwona
@Zosia

Może jest po prostu bardzo zajęty i nie zawsze ma czas, jak myślisz? Praca koordynatora to na pewno dużo obowiązków. Powiedz coś więcej o Multimax BV, jak wygląda rekrutacja, zarobki i system premiowy na Twoim stanowisku.

Niunia

Ja pracuje rok i kasę mam co tydzień na koncie. Wakacyjne jest a urlopowe tez dostałam jak na urlopie w Pl byłam. Mam 9 euro brutto i jak dla mnie jest ok. Pracuje sobie z nikim nie trzymam i mi pasuje. Zwiedziłam już dużo agencji tu mi sie podoba przynajmniej nie oszukują

Alwin4000@wp.pl
@Niunia

Jakie warunki trzeba spelniac zeby tam sie dostac

@Alwin4000@wp.pl

Zależy jakie stanowisko Cie interesuje. Firma prowadzi stronę na facebooku https://www.facebook.com/255109181352157/posts/381459485383792/ ale nie ma tam żadnych nowych ofert pracy w Holandii. Wcześniej szukano osób z komunikatywnym angielskim lub niemieckim i gotowością do pracy w grupie. Czy osoby, które wyjeżdżały do pracy przez tę agencję mogłyby przybliżyć warunki zatrudnienia, zakwaterowania i czy oferują pomoc koordynatora. Liczę na Wasze wpisy.

Rgyt

Witam mam isc do pacy w erren ktos cos moze wiecej powiedziec

Cichociemny 84

Dwa lata ponad z nimi i żadnych problemów nigdy nie było jak najbardziej polecam wszystko na +

Stanley
@Cichociemny 84

Witam płacą tam tygodniowo czy miesięcznie oprócz tych butów jakie jeszcze prace w miarę mają proszę o odpowiedź i dziękuję pozdrawiam

Barbara

Witam pracowałam na butach i uwazam ze lepszego biura od multimaxsu nie ma

@Barbara

Podobno na butach jest zla atmosfera.Jak jestes nowy to cie zmieszaja z blotem.To prawda?

kassienka259
@Barbara

witam jamam jechac na buty ale wacham sie?prosze o wiecej sczegolow jak tam sie pracuje przy tych butach?

Masakra.

Dwa lata temu pracowałam na errenie. Atmosfera to porażka, obrabianie (usunięte przez administratora) za plecami przez (usunięte przez administratora) co to jej (usunięte przez administratora) razem z innymi chorymi ludźmi. Dziewczyny tak wredne, że nie raz jedna czy druga płakała. Co do biura, wypłaty ok, mieszkania w miarę ok, tylko te ich chore zagrywki na temat zwolnień, że niby nie ma pracy, po czym zatrudniają nowych. (usunięte przez administratora)trzepiaca się jak galareta i mająca w (usunięte przez administratora) co się do niej mówi-zapomniał wół jak (usunięte przez administratora)był co? (usunięte przez administratora) jedynie mądra, że odeszła. Pracy na Errenie szczerze nie polecam, na nowej hali podobno inaczej, lepiej, ale mojego czasu była to totalna porazka. A stawka oczywiście najniższa--za pracę w grzybie i (usunięte przez administratora) bo porządku to tam nigdzie nie było. Najbardziej ogarnięta w biurze była Karolina, zawsze starała się wszystko logicznie wytłumaczyć i rozwiązać.

Alicja

@OTCO, czy to oznacza, że spotkałaś się z odmową zatrudnienia Ciebie w Multimax BV ze względu na to, że jesteś kobietą? Może pracodawca dla kobiet ma dedykowane inne stanowiska, które będą dla nich bezpieczniejsze. Próbowałaś wziąć udział w innej rekrutacji w tej firmie?

OTCO
@Alicja

Szanowna Pani Alicjo Najpierw proponuję czytać treść ze zrozumieniem (chodziło o konkretną ofertę) Dyskryminacja w/g obowiązujących przepisów ewidentna i proszę nie próbować "ładnie" wyjaśniać czegoś co jest oczywiste.Zamiast kolekcjonować CV, w ofertach lepiej zamieszczać rzetelną informację . "Próbowałaś wziąć udział w innej rekrutacji w tej firmie?" - NiE DZIĘKUJĘ Pierwsze wrażenie dostatecznie zniechęciło mnie do aplikowania na jakiekolwiek stanowisko.

OTCO

W ofercie brak opisu że praca wyłącznie dla mężczyzn , a to już dyskryminacja. Wymagana na tym stanowisku dokładność (malowanie listewek okiennych) .Brak odpowiedzi na wiadomości.Ogłoszenie nadal aktualne. Czy firma kolekcjonuje C.V , czy rzeczywiście szuka pracowników ?

Alicja

@Borys, dlaczego tak uważasz?

Alicja

Dziękuję @Marcin za Twoją szczegółową ocenę. Pracujesz tam nadal? Pojawiły się jakieś nowe plusy do Twojej listy?

ba-wełna

kas nie wiem czy takie stanowisko cię interesuje, ale firmie potrzebny jest w Warszawie Doradca Techniczno-Handlowy aktualnie, tylko nie wiem czy masz prawo jazdy bo tutaj jest oczywiście wymagane u nich

W porównaniu z innymi agencjami, MM prezentuje się całkiem przyzwoicie (pracuję tu 5 miesięcy). -brak problemów z wypłatami (w razie jakiś nieścisłości wszystko można wyjaśnić na spokojnie-na pewno nie jest biuro, które z "pomyłek" uczyniło dodatkowe źródło dochodu. Za to duży plus. -w miarę sensowny i konkretny kontakt z koordynatorkami (w prównaiu z innymi agencjami) -stałe godziny pracy ( chyba tylko ten zakład w Erren jest wyjątkiem) -warunki mieszkaniowe standardowe, a opłata nieco niższa niż w innych agencjach. Chociaż nie jest to miarodajna opinia, ponieważ pisze ją wyłącznie na podst. własnego domku. -szefowie, sa normalnymi gościami, z którymi można pogadać sensownie i z poczuciem humoru... oczywiście pamiętając, że to Ty jestes pracownikiem, a On Twoim pracodawcą! Sprawdzony sposób na unikanie problemów, to przede wszystkim sumienna praca i nie wchodzenie w relacje/układy, które pozornie mogą przynieść jakieś korzyści (naturalnie zwłaszcza z rodakami). Jeśli jesteś "normalną osobą", zmotywowaną do pracy, umiejącą oddzielić życie prywatne, od zawodowego, to dasz rade. Mimo że... No właśnie. Jedyne zastrzeżenie, jakie mam do funkcjonowania MM, to polityka personalna. Nie da sie logicznie wytłumaczyć np. takiej sytacji. "Wasz domek, jest naprawdę zadbany" - opinia jednego z pracowników biura. A po tygodniu dochodzi na mieszkanie osoba, która nie jest w stanie zadbać o własną higienę nie mówiąc już o robieniu boruty na każdym metrze kwadratowym, na którym się pojawi. Czy pytanie w sobotnie przedpołudnie "jak działa ten mop, pomożesz"? What the fuc* DJ? Skąd oni ich biorą? Albo coś jest nie tak z komunikacją pomiędzy pracownikami biura, albo ktoś celowo, dla rozrywki funduje survival niektórym pracownikom.

Zostaw merytoryczną opinię o Multimax BV - Arnhem

• Jak się pracuje w Multimax BV?

Zobacz opinie na temat firmy Multimax BV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Multimax BV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!