Opinie o Lakma Strefa w Warszowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Lakma Strefa. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lakma Strefa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lakma Strefa w Warszowice

Ciekawa

Cześć, mam pytanie jak wyglądają zarobki oraz system premiowy na stanowisku PH. Bez problemu dostanę samochód firmowy i wyliczę sobie premię? Jaka podstawę oferują?

W weekend przestawiamy zegarki
@Ciekawa

Cześć. Bez problemu otrzymasz samochód służbowy. Bez problemu wyliczysz sobie premie. Podstawa na dobrym poziomie rynkowym FMCG. Pozdrawiam

Spunkj

Witam. Szukam wiadomości na temat pracy PH . Kujawsko pomorskie

Witam Czya aktualnie jest prowadzona rekrutacja pracowników

@Nowy

Witam kolegę. Na tą chwilę firma nie prowadzi rekrutacji na stanowiska handlowe. Zespoły są kompletne, kierownicy regionalni na Tradycji oraz Handlu nowoczesnym również w pełnej obsadzie. Patrząc na to co się dzieje na rynku FMCG można powoli stwierdzać że praca w Lakmie staje się..... prestiżem. Pozdrawiam

Dama z łasiczką

Prawie pękłam ze śmiechu. Źartowniś z Ciebie.

@Dama z łasiczką

nie bardzo rozumiem Twoją odpowiedź... zwłaszcza ze pracowałaś w firmie i na bieżąco nadzorujesz co się dzieje.... dobrze wiesz ze OBECNIE nie ma żadnych wakatów. Nie rozumiem więc skąd te słowa......

Dama z łasiczką

Rozbawił mnie ten "prestiż". Wasi terenowi mówią coś zupełnie przeciwnego ;)

Jacek
@Dama z łasiczką

Czy Twoja opinia oparta jest na zasłyszanych informacjach od pracowników Lakma Strefa czy byłaś w niej zatrudniona? Zachęcam Ciebie także, żebyś w swojej wypowiedzi podzieliła się konkretnie posiadaną przez Ciebie wiedzą. Merytoryczne i wyczerpujące wpisy, są pomocne dla innych obecnych na forum.

Robert

Mam wrażenie, że macie dobrą robotę i nikt nie zawraca sobie głowy pisaniem na forum!!

Firma Lakma Strefa poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Pracownik fizyczny - placowy
Warszowice
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Bartek

Jak się komuś nie spieszy do pracy to już na zapas szuka wymówek?

niepasteryzowany

Cześć, Wiecie może jakim skutkiem zakończyła się rekrutacja na PH we Wrocławiu? Wysłałem CV jakieś 2 tygodnie temu i bez odpowiedzi jakiejkolwiek zostałem. Pozdrawiam serdecznie.

Polo

Witam, Dzwonili do mnie i widzę że szukają na podlaskim i warmińsko-mazurskim. Współczuję każdemu kto będzie pracował z nowym Regionalnym. Poprzedni był w porządku. Kasa bez szału. Premia zbyt skomplikowana. Narzędzia do pracy przeciętne.

Waldi

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Szkoda, że tak rzadko piszecie. Chciałbym tu pracować i miałem nadzieje na informacje

Pankracy
@Waldi

To chyba lepiej złożyć CV, przejsc sie na rozmowę i zacząć pracowac a nie pisac na goworku.

Józef

Byłem na rozmowie jako PH. "Najlepiej jakbym zarabiał najniżej" wynikalo z rozmowy + soboty + należałoby zwiekszyć obrot 2-3 razy. Samochodu dla mnie nie było jeszcze. Naliczana premia byłaby skomplikowana, pomniejszona o koszty funkcjonowania jednostki, tak abym znów nie zarobił. Odpadłem bo chciałem trochę wiekszą podstawe.

Asia 23

Same stare posty. Jak wygląda obecnie sytuacja w kwestii zarobków.?

Jol

Daj spokój, nowa era nastała tutaj w firmie przecież

Rekrutowany

Aktualnie rekrutują. Rekrutacja to ściema, wyciągają dane z rynku. Bardzo kiepsko.

oczko

Gosciu jak nie pracowales w lakmie to skad wiesz ile sie zarabia. Smieszne.

Berny

@nowy @t5r jako przedstawiciel handlowy jestes w stanie zarobić 4500-5000 jeśli wykonasz wszystkie zadania, plan i kontrolę standardów pracy na powyzej 80 pkt. Mowa oczywiście o kwocie nettp

Ikar
@Berny

Ale ściema. Takiej kasy napewno nie zarobisz. Ktoś chyba chce przeciągnąć pracowników. Tyle powinno sie zarabiać. Doswiadczeni pracownicy tyle nie zarabiają.

Berny
@Ikar

Uwierz mi, zarabiają. Może nie miesiąc w miesiąc ale zarabiają

JANEK

LAKMA NIE POTRZEBUJE PRACOWNIKÓW ALE NIEWOLNIKÓW. PRACA ZA GROSZE PO 14 GODZIN DZIENNIE. ODRADZAM.

lol

jak wygląda rozmowa na PH? może ktoś powiedzieć o warunkach finansowych i realiach premii ...

Ziuta

Oj Mariusz, Mariusz...trochę klasy chłopie....

Gutek

Jest ogłoszenie na RKS na wschód. Czy może ktoś napisać co się stało z osobą która tam pracowała? Może jakieś info +/- wynagrodzenie, warunki etc.

nowy

Jakie zarobki na PH i warunki, pensje z premia, auto itp ???

nowy

Jakie zarobki na PH i warunki, pensje z premia, auto itp ???

Zostaw merytoryczną opinię o Lakma Strefa - Warszowice

• Jak się pracuje w Lakma Strefa?

Zobacz opinie na temat firmy Lakma Strefa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lakma Strefa?

Lakma Strefa