Opinie o Klinika Chirurgii Endoskopowej Sport-Klinika w Żory

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Klinika Chirurgii Endoskopowej Sport-Klinika. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Klinika Chirurgii Endoskopowej Sport-Klinika na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klinika Chirurgii Endoskopowej Sport-Klinika w Żory

Serdeczna atmosfera i udział szkoleniach. Te dwie sprawy zwróciły moją uwagę, jak wczytywałem się w ofertę współpracy dla fizjoterapeuty. Obie mega ważne przy podejmowaniu przeze mnie decyzji zawodowych. Jak z nimi jest w realu, po zatrudnieniu? Z relacjami, oraz praktyczną możliwością dokształcania się?

Jake

Miałem robiona endoproteze biodra i jestem bardzo zadowolony Lubię atmosferę w Klinika Chirurgii Endoskopowej Sport-Klinika za: Atmosfera i opieka pielęgniarek

Zmartwiona...
@Jake

Czytam Państwa wypowiedzi i naprawdę jestem zmartwiona. Leczyłam się u doktora Smolika. Artroskopię prywatnie miałam wykonaną wzorowo. Teraz czekam na endoproteze z NFZ i zaczynam się bać, słysząc, że najlepsi specjaliści odeszli ze Sport Kliniki. Czy ktoś może mi z czystym sumieniem polecić obecnych lekarzy? Mam skomplikowany przypadek kolana i potrzebuje dobrego specjalisty. Na tę operację czekam już kilka lat. Proszę o rzetelną odpowiedź. Pozdrawiam...

no_worries
@Zmartwiona...

@Zmartwiona.... nie masz się czego obawiać, lekarze którzy tam pracują to naprawdę wybitni specjaliści. Sama jestem po zabiegu 4 m-ce i wszystko jest w jak najlepszym porządku. Nie wyobrażam sobie robić zabiegu, gdzie indziej.

Jerzy
@Zmartwiona...

Tylko dr Smolik w Nieborowicach. Moja wypowiedź dzisiaj. Pozdrawiam.

Zadowolony Nowy wpis
@Zmartwiona...

Polecam dr Igora Karczewskiego, mojej córce operował 2 kolana i wszystko w porządku, opieka obsługa i rehabiltacja na najwyższym poziomie.Z czystym sumieniem polecam

Katarzyna Nowy wpis

Jestem bardzo zadowolona z kliniki jak i z personelu w klinice . Córka miała operowane kolano były zerwane więzadła krzyżowe. Operacja się powiodła a córka zadowolona gdyż szybko się zagoiło tylko czeka nas rehabilitacja . Polecam dr Igora Karczewskiego .

klaudia Nowy wpis

Bicux Klaudia

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Klinika Chirurgii Endoskopowej Sport-Klinika? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Eda

Super obsługa w dzień w nocy zapomnijcie pielęgniarki mają pogaduszki zero zainteresowania pacjentem kroplowki podlaczaja i nic godz.i nikogo nie ma krpokonczyly.oplowki się

Witam czy ktoś korzystał z rehabilitacji w tej klinice konkretnie po endoprotezie stawu biodrowego jak to wygląda dziękuję za pomoc

Jurek
@Nowy

Polecam pakiety. Bardzo dobre.

Jerzy

Zacznę od początku mojej przygody z kliniką. W 2015 r dr Śmigiel operował mi kręgosłup metodą nieinwazyjną tzw. Disk-Fx. Wszystko było idealnie. Na wrzesień 2017 r miałem zaplanowaną operację wstawienia endoprotezy stawu biodrowego prawego. Jednak plany pokrzyżował mi nowotwór prostaty i 19 10. 2017 r miałem operację usunięcia gruczołu krokowego w Klinice w Zabrzu przez dr Bryniarskiego. Wspaniały człowiek, lekarz i fachowiec. Do dzisiaj wyniki idealne i nie ma problemu. Tak więc operację wstawienia endoprotezy miałem 5 marca 2018 r i zabieg wykonał wspaniały fachowiec dr Smolik. Po dwóch dniach chodziłem po pokoju bez kul a w piątym dniu opuściłem Klinikę również samodzielnie. Tam też wykupiłem pakiet rehabilitacyjny po który czułem się jak nowo narodzony. Ale miałem jeszcze do operacji lewe biodro i zabieg został wykonany 24 września 2018 r przez doktora Simica. Niestety to był największy błąd w moim życiu, bo wkrótce opuszczę ten świat. Problemy już były podczas operacji, miałem zapaść i ciśnienie 70/40. Leżałem sam w sali monitorowany i podgrzewany ciepłym powietrzem kilkanaście godzin. Otrzymałem również ponad litr krwi. Po pięciu dniach wyszedłem o kulach z nakazem używania ich przez 6 tygodni. W dniu powrotu do domu, wieczorem noga mi spuchła jak bania i czułem ból. o 23.00 dzwoniłem do kliniki t powiedziano żeby brać zastrzyki przeciw zakrzepowe i będzie ok. W listopadzie zacząłem u nich rehabilitację i zauważyłem drobne problemy z mową o czym powiedziałem Panu Dominikowi ( po pierwszej operacji z nim miałem zajęcia ) który powiedział, że być może przez niedotlenienie podczas operacji, miałem mikro udar. Również w grudniu podczas wizyty pooperacyjnej dr Simic powiedział, że wszystko jest ok ale trzeba czasu. Od tego czasu zaczęły. się moje problemy. Noga mnie bolała w miejscu szwu, chodziłem o lasce. Znacznie pogorszyła się mowa, chodziłem do logopedy. Zaczęły się problemy z lewą ręką. Neurolog z przychodni powiedziała, że wszystko jest dobrze, zrobiłem EMG ręki i EEG głowy a pani dr wysłała mnie do ortopedy na operację cieśni ręki, bo już miałem przykurcze palców. Ortopeda stwierdził że to nie zespół cieśni i tylko od kręgów szyjnych i przepisał zabiegi. Pojechałem z żoną na wczasy a po powrocie wymusiłem skierowanie do szpitala. Na izbie przyjęć zbadał mnie neurolog ( ordynator oddziału neurologi w tym szpitalu) i stwierdził uszkodzenie o charakterze opuszkowym, lewa ręka szponiasta, zanik obręczy barkowej, fascykulacje, dodatni odruch Babińskiego. Podejrzenie SLA - stwardnienie zanikowe boczne. W październiku byłem 5 dni w szpitalu, porobili badania i wszystko się potwierdziło. Nie mówię tylko bełkoczę, lewa ręka całkowicie niesprawna a prawa w połowie. Ledwo o lasce poruszam się po domu, mam duże problemy z połykaniem a płynów nie mogę pić w ogóle bo się dławię i duszę (używam zagęszczacza). Od trzech miesięcy jestem pod opieką zespołu medycznego, lekarz anestezjolog, pielęgniarz i fizjoterapeutka. Mam tzw. domową wentylację nieinwazyjną, posiadam respirator. Teraz tylko czekam na swój koniec. Nie wierzę w zbieg okoliczności, bo po trzech operacjach było idealnie, a po czwartej z problemami wszystko się zaczęło. Mam niespełna 70 lat i nigdy w życiu na nic nie chorowałem. Teraz również wyniki mam idealne ale jestem wrakiem człowieka. Dodam jeszcze, że jak bylem w styczniu br. na kontroli za 300 zł. u doktora Simica to mi poradził zaopatrzyć się w balkonik. Stwierdzam jednoznacznie, że operacja została spieprzona i to był początek mojego końca. Najlepsi ludzie z Żor, jak dr Śmigiel, Smolik, Dec, Noga i fizjoterapeuta Dominik Lubski odeszli do Nieborowic. Jak bym pojechał tam i prywatnie zrobił operację u doktora Smolika, to zapewne cieszyłbym się dzisiaj dobrym zdrowiem. Trochę przydługo ale szczegółowo. Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia.

Dorota

Wybitni lekarze z Żor- Karczewski, Gabriel, Seeman leczyli mojego męża prywatnie- do czasu operacji brali kasę i byli wspaniali. Wszczepili mężowi gronkowca, co się zdarza, jak stwierdził jeden z nich. Noga już rok po operacji boli, puchnie, zbierają się płyny - cały czas utrzymuje się stan zapalny, gorączka! Nie może chodzić, siedzieć, spać! Pracować! Koszmar!!! Kilka miesięcy jeździliśmy na tzw. konsultacje czasami co tydzień bo przepisywane antybiotyki w ogóle nie pomagały- płaciliśmy po 300zł. za wizytę i robili nam łaskę, że męża przyjmowali- psuje wizerunek Kliniki. Nic nie pomaga. Nie polecam!!! Najgorsze jest to, że nawet, żeby dostać się do normalnego Szpitala trzeba się za nich tłumaczyć bo lekarze "nie chcą poprawiać " Gronkowiec już męża nie opuści i jest ogromny problem z wszczepieniem endoprotezy kolana. Na dzień dzisiejszy mąż znowu jest w Szpitalu- antybiotyki w kroplówce, otwieranie i czyszczenie kolana. Tyle bólu, cierpienia, że o wydatkach nie wspomnę, a Oni nawet nie powiedzieli przepraszam.

@Dorota

Współczuję bardzo po operacji w klinice oczekuje się czego innego poprawy A tu tylko gorzej

Teresa

Przechodziłam zabieg stawu kolanowego (endoproteza) prowadzony przez dr.Karczewskiego.Jestem bardzo zadowolona z zabiegu gdyż po upływie 3 miesięcy cieszyłam się ze swojego stanu zdrowia bo wróciłam do pełnej sprawności . Pobyt w klinice jak i prowadzona tam rehabilitacja była zadowalająca i profesjonalna. Mogę śmiało powiedzieć że nie wyobrażam sobie takiego zabiegu aby był przeprowadzany gdzie indziej. Ogólnie jestem bardzo zadowolona ze wszystkiego .

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Klinika Chirurgii Endoskopowej Sport-Klinika? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Są wypłacane kwartalnie

ktoś

Co za bzdury..... Nadgodziny nie są wypłacane! Są rozliczane kwartalnie, ale do wybrania. Jak nie wybierzesz w kwartale, przechodzą na następny. Oczywiście nadgodziny są bardzo mile widziane, ale do momentu ich rozliczenia. W tedy jest cały tor przeszkód: musisz mieć zgodę na nadgodziny, udowodnij, że je przepracowałeś, wykaż co robiłeś, zdobądź 10 podpisów. Jak już przejdziesz długą drogę formalności i pozwoleń, to możesz ewentualnie wybrać nadgodziny, ale nie ma co myśleć o ich wypłacie. Pracuj w nadgodzinach, ale charytatywnie. Nie oczekuj nic w zamian.

Damian

Dla mnie klinika i pracujący tam lekarze , pielęgniarki i fizjoterapeuci to zespół ludzi stanowiący wzór do naśladowania. Wymiana stawu biodrowego to zabieg który przeprowadził dr. Karczewski został wykonany perfekcyjnie. Opieka w gabinecie zabiegowym nacechowana zrozumieniem empatią i troską iście matczyną. Po zabiegu wróciłem do pełnej aktywności sportowej (tenis, narty, piesze wycieczki górskie). Ćwiczenia zaordynowane przez fizjoterapeutów skuteczne. Życzyć sobie aby tak wyglądała nasz cała służba zdrowia .

Barbara
@Damian

Przyznam szczerze, że fantastycznie czyta się takie właśnie opinie. Tylko następnym razem nie używaj tu żadnych danych osobowych - słyszałam, iż jest to zabronione na forum. Jestem jeszcze ciekawa jednej kwestii. Chodzi mi mianowicie o terminy w Sport-Klinice. Można tam dostać się z dnia na dzień czy jednak są długie kolejki?

NIEDOWIARY

Przeczytałam wszystkie wpisy na tej stronie...i wierzyć mi się nie chce w to co czytam. Skąd tyle jadu od osób, które odeszły? Potraficie tylko oczerniać, wystawiać złe opinie, obrażać, rozgrzeszając siebie zupełnie. Pracowałam i pracuje w tej klinice dłużej niż wszystkie osoby piszące te "prawdziwe opinie" i wiecie co?... wstyd mi za was. Wpisy świadczą o dojrzałości lub jej braku. Mam bardzo dobry kontakt z lekarzami którzy odeszli, spotykam się z nimi przy różnych okazjach, konferencjach, rozmawiamy, i nikt z nich nie zniża się do tego poziomu, żeby na forum publicznym oczerniać miejsce, w którym kiedyś pracowali, wręcz przeciwnie utrzymują kontakt z kolegami i konsultują w sprawach pacjentów. Jakież więc ważne grono pracowników sieje w internecie taką nienawiść? Nie podoba się - odchodzę, idę tam, gdzie wydaje mi się, że będę WAŻNA, KONIEC. Trochę pokory jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Pozdrawiam Nieborowice.

Do wiary
@NIEDOWIARY

Ton wypowiedzi wskazuje na wysoki poziom agresji i wzburzenia. Każdy ma swoją opinię na temat tego miejsca. Jedni są zadowoleni, inni nie. Jednak, każdy może podzielić się swoimi doświadczeniami na forum - w końcu po to ono jest. Nie powinno się tutaj oceniać cudzych doświadczeń z tym miejscem- Ty masz pozytywne- super, ale weź pod uwagę, że ktoś może mieć inne odczucia. Ja jestem w gronie osób które szczerze nie poleca pracy w tym miejscu, jednak jeżeli Ty jesteś zadowolona to świetnie- pracuj dalej.

Gucio

Praca w tym miejscu nie należy do najprzyjemniejszych. Niestety pracownicy na szczeblu kierowniczym nie mają szacunku dla pozostałych. Słowo etyka nie znajduje tu miejsca. Liczą się układy i to kto najwięcej donosi na innych. Uczciwą pracą do nikąd się nie dojedzie w tym miejscu. Pani dyrektor.-.... można by dużo pisać. Lubi otaczać się donosicielami pupilkami, albo ludźmi o niższym poziomie inteligencji od niej samej (A poprzeczka jest naprawdę nisko zawieszona). Cała reszta to ,,robole " nic nie warci w oczach Pani dyrektor. Ale to właśnie wśród tych roboli człowiek dał radę przetrwać ciężkie chwile i to właśnie oni wprowadzają pierwiastek normalność w to ponure miejsce. Generalnie każdy sam musi podjąć decyzję czy chce się podjąć pracy w tym miejscu, ja jednak odradzam.

Hanna

Dobrze, że pacjenci tak pozytywnie oceniają firmę , niemniej jednak to jest forum dla pracowników!

Jose

A ja tam polecam Klinikę i wystawiam szóstkę /tak jak w szkole/ Na zabieg operacji biodra w ramach NFZ byłem zapisany z terminem 2 lata. Jednak po roku stan mojego biodra uległ pogorszeniu. Złożyłem wniosek o przyśpieszenie zabiegu i po 2 miesiącach we wrześniu było już po wszystkim.Wyszło super .Lekarz prowadzący dr.Karczewski super fachowiec, konkretny, miły. Jedzenie dobre . Obsługa super pod każdym względem począwszy od rejestracji po wszystkie piony skończywszy na personelu rehabilitacji. Dziękuję asyście lekarzy, p.dr. Zuber oraz pielęgniarkom. Pozdrawiam i polecam :-)

Karol

Najłatwiej jest obciążać za wszystko co złe firmę. Sami sobie psujemy atmosferę może to trzeba poprawić?

Ryba
@Karol

A może to właśnie ktoś z osób zarządzających wprowadza taką atmosferę i nie chce tego poprawić?

@Ryba

@Ryba rozumiem, że masz na myśli kogoś konkretnego. Czy mógłbyś przybliżyć, co takiego dzieje się w firmie że atmosfera jest niezbyt przyjazna? Będę wdzięczny za informacje

Jestem pod ogromnym wrażeniem możliwości leczenia, wyposażenia oraz życzliwości pracowników Sport Kliniki!!! Doskonała opieka, natychmiastowa pomoc , co najważniejsze dobrze wykonany zabieg i nadzieja szybkiego powrotu do zdrowia. Szczerze polecam to miejsce i kontakt pracownikami. Bardzo dziękuję pani Ewie za rekomendacje tej Kliniki, panu doktorowi Maciejowi M za mega profesjonalne przeprowadzenie zabiegu, pani anastezjolog Ewie Ch. za to, że wszystko przebiegło bezboleśnie i bezstresowo dla mnie. Dziękuje wspaniałym paniom pielęgniarkom i rehabilitantkom za czuwanie i okazaną pomoc. Z pozdrowieniami Anna Rębisz

Ola

Dramat. Atmosfera bardzo zła. Jesli chcecie pracowac w bardzo zlej atmosferze miedzyludzkiej to pchajcie sie na stolki u tego pracodawcy

@Ola

Atmosferę sami tworzymy więc może trzeba przyłożyć się żeby było fajnie?

Ty
@ja

Ryba psuje się od głowy :)

On

Jakie są zarobki?

Ona
@On

Jest coraz lepiej - zarobki w ostatnim kwartale poszły w górę o wysokość premii, zwiększając tym samym podstawę wynagrodzenia. Teraz w przypadku zwolnienia lekarskiego nie ma drastycznej różnicy w wynagrodzeniu.

Ula
@Ona

Głos jednoosobowego działu marketingu przeciwko całej reszcie. To chyba najmniej obiektywny osąd. Dział przed którym stawia się najmniejsze wyagania, w którym ma się czas na wszystko poza pracą- której nie jest za wiele, raczej nie ma na co narzekać.

ona nie ona
@Ula

@ Ula dział marketingu, który miał czas na wszystko inne prócz pracy odszedł do lamusa i grzeje ciepłą posadkę gdzie indziej ... dalej nic nie robiąc. Także @Ula nie mierz wszystkich swoją miarą i zachowaj proszę odrobinę kurtuazji!

@ona nie ona

Uderz w stół.... :) czyżby wprowadzono premię za ocieplanie wizerunku firmy w Internecie?

ona nie ona
@Ola

płacą za pracę ... ale jak widać w "krainie miodem i mlekiem płynącej" ludzie mają dużo wolnego czasu siedząc na forum i dając upust swoim nieposkromionym emocjom. EOT

@ona nie ona

Tak. Szczególnie w administracji -najbliższej sercu dyrekcji :)

obibok

Każdy ma w życiu to, na co się odważy! Zatrudniając się w Sport-Klinice akceptujesz warunki finansowe, nikt Cię do niczego nie zmusza, także nie rozumiem narzekania. Jeśli uważasz, że twoje wynagrodzenie nie jest adekwatne do twojego zakresu obowiązków i zaangażowania to nic nie stoi na przeszkodzie, abyś negocjował ... albo szukał szczęścia gdzie indziej :) narzekaniem nic nie zdziałasz! W każdej firmie są wzloty i upadki, kwestia podejścia i wyciągnięcia wniosków z danej sytuacji. Zespół pracowników moim zdaniem zgrany. Wiadomo, że nie każdy każdego uwielbia, ale to tak jak w życiu " nie każdy lubi wątróbkę" :) jeśli lubisz pracę z ludźmi, nie boisz się pracować w pracy :P to nie będziesz miał na co narzekać.

(Nie)obibok
@obibok

Praca w Sport-Klinice ... wprawdzie to już historia ... ale napiszę kilka słów ... pracowałam w niej ładnych parę lat, bardziej byłam mrówą niż obibokiem i mimo to, niestety nie czułam się doceniana i szanowana przez obecne szefostwo ... i nie mówię tu o zarobkach ... w pewnym momencie wystająca słoma z butów i wysokie ego osoby zarządzającej oraz nieumiejętne zarządzanie i brak po prostu szacunku do pracowników sprawiły, że postanowiłam opuścić miejsce, którym kiedyś się szczyciłam. Nie żałuję podjętej decyzji a wszystkim wytrwałym życzę spokoju, cierpliwości i szacunku ze strony przełożonych.

Ktoś
@obibok

Warunki pracy pod względem miejsca, biur, sprzętu, gabinetów, pokoi pacjentów, dostępu do bistro są bardzo dobre, są to standardy stworzone jeszcze przez jednego z pierwszych właścicieli, który miał głowę do zarządzania i szacunek do pracowników, choć pewnie nie wszystkie osoby taki sposób zarządzania popierały. Dowodem jednak na pełem profesjonalizm w zarządzaniu jednego z pierwszych właścicieli jest fakt, że sporo istotnych pracowników z kliniki z Żor poszło za nim, jak tylko otworzył nową działalność. Jestem pełna podziwu i szacunku dla Niego.

Zostaw merytoryczną opinię o Klinika Chirurgii Endoskopowej Sport-Klinika - Żory

• Jak się pracuje w Klinika Chirurgii Endoskopowej Sport-Klinika?

Zobacz opinie na temat firmy Klinika Chirurgii Endoskopowej Sport-Klinika tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Klinika Chirurgii Endoskopowej Sport-Klinika?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042