Opinie o Giebel Service Marcin Giebel w Zawadzkie

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Giebel Service Marcin Giebel. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Giebel Service Marcin Giebel o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Giebel Service Marcin Giebel w Zawadzkie

nono

jak się komuś nie chce pracować to pisze jaki ktoś jest nie dobry i takie tam szkoda!!!bo ja firmę polecam pracowałem w charakterze monter spawacz zamierzam wrócić pozdrawaiam.

wawa

ja musiałem wyjechać do norwegi na pół roku by zarobić na chorobę mojego dziecka ale jak wrócę do polski to na pewno wrócę do giebel service mi się podobało i to że zawsze 10-go była wypłata a to dzisiaj ważne polecam firmę.

esab

moim zdaniem firma ok pracuję tam wszystko jest w miarę poukładane pracownicy biurowi jak i produkcyjni wiedzą co majom robić ale niekiedy nie da się wszystkiego poukładać na już. Pan (usunięte przez administratora)stara się dopracować braki i to co obieca stara się dotrzymać

hass

Jak czytam opinie ww to nie bardzo chcę się z nimi zgodzić dlatego że pracowałem w tej firmie i mogę powiedzieć że byłem zadowolony a szef to jak szef ma od tego pracowników w biurze do kontaktu.Nas odwiedzał i wiem ze innych też.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Giebel Service Marcin Giebel? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Niezadowolony

Nie polecam przyjazdu na budowę mostu Kamiń Lublin ponieważ pracodawca nie zna się na spawaczach i zatrudnia niekompetentne osoby. Np (usunięte przez administratora)

split

(usunięte przez administratora)Wirtualny pracodawca, na którego trzeba czekać jak na króla, może się pojawi z umową a może nie. Frajerem nie jestem, a oni na takich polują. Nie dajcie się zwieźć.

kostek

Nie polecam pracy u tego pracodawcy. (usunięte przez administratora) Strata czasu i pieniędzy. Kontakt z pracodawcą tylko telefoniczny bądź drogą elektroniczną. Jak dochodzi do konfrontacji w razie problemów pracodawca niedostępny.

Zostaw merytoryczną opinię o Giebel Service Marcin Giebel - Zawadzkie

Giebel Service Marcin Giebel