Hotel NARVIL Conference & Spa

Opinie o Hotel NARVIL Conference & Spa

Lidia

@Mikołaj, nie jestem od usuwania komentarzy na forum. Jeśli jakaś część Twojej wypowiedzi została usunięta, to uczynił to administrator, stwierdzający jej niezgodność z regulaminem. Zachęcam do zapoznania się z tym dokumentem (https://www.gowork.pl/regulamin ) i przypominam, że obowiązują tu pewne standardy - komentarze obrażające kogokolwiek nie będą akceptowane. Jestem natomiast pewna, że nawet negatywną opinię można wyrazić w sposób kulturalny - wiele jest takich na forum. Pozdrawiam.

Lidia

@Mikolaj, po Twojej wypowiedzi wnoszę, że pracowałeś w Hotel NARVIL Conference & Spa w Serocku. Możesz napisać coś więcej o pracy w tym miejscu? Jakie widzisz plusy i minusy tej pracy? Zachęcam do dodania swojej opinii! Czy ktoś z Was podjął niedawno pracę w Hotel NARVIL Conference & Spa? Chętnie dowiem się, jak wygląda rozmowa rekrutacyjna nowych osób do pracy w tym miejscu.

Lidia

@tomo..@@, dlaczego tak mówisz? Czy możesz powiedzieć coś więcej na temat pracy w Hotel NARVIL Conference & Spa? @azja, @Adam, @Tomo, rozumiem, że pracowaliście lub pracujecie w Hotel NARVIL Conference & Spa w Serocku. Co jeszcze możecie dodać na temat pracy w tym miejscu? Czy jest szansa otrzymać umowę o pracę?

Rzuciło mi się w oczy tydzień temu ogłoszenie o prace jako kucharz. Kojarzy ktoś jakie są zarobki?

tomo..@@
@Zainteresowany

marne zarobki i falszywi ludzie

Recepcjonistka

bardzo mila i rzeczowa rozmowa ,troche pytan zadanych po angielsku ,umowa na zastepstwo 2300brutto 3miesiace probne,praca stojaca 12. i8h zmiany,program fidelio i odpowiedzialnosc materialna, zapewniony posilek ,uniform na umowie probnej niezapewniony

-dyspozycyjnosc niestety zmiany niepozwalajace na dojazd autobusami,ktorych jest okolo x2 na godzine bilet kosztuje 4zl (niektore zmiany koncza sie miedzy 22 a 5rano)glowne II zmiany 7-19,19-7 -

Lidia

Co możecie powiedzieć o pracy w Hotel NARVIL Conference & Spa w Serocku? W jakim trybie i po ile godzin się pracuje? Czy praca jest ciężka, a zarobki adekwatne do ilości wykonywanych obowiązków? Zachęcam do dodawania swoich opinii - każda z nich może być bardzo ważna dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w tym miejscu.

Misia

Ja z chęcią zastąpię kogoś bardzo niezadowolonego z pracy w hotelu. Tyle narzekania a ciągle tu pracujecie? Jeszcze te teksty o usuniętych opiniach, wszystko jest!

Wata
@Misia

Ależ ty Misia mundra jesteś! Z praca ciężko, dlatego siedzimy. Miejsce dobre, zarząd tez tylko pare osób robi złą atmosferę. Widać cienka jesteś skoro nikt Cię nie łapie. Pewnie nadałabys się do klanu lizusów to jeszcze Twój czas przyjdzie

Smerf
@Wata

Pracy na rynku jest full i to nie za takie marne grosze jak większość was tam zarabia. Trzeba tylko ruszyć 4 litery A nie biadolic (usunięte przez administratora)

Lidia

@Zainteresowany, czy podjąłeś decyzję dotyczącą aplikowania na stanowisko kucharza w Hotel NARVIL Conference & Spa? Może już jesteś pracownikiem tej firmy? Jeżeli tak, to jakie są Twoje pierwsze wrażenia wynikające ze współpracy z z tym pracodawcą? Co powiesz o warunkach zatrudnienia jakie zostały Ci zaproponowane na rozmowie kwalifikacyjnej?

Felka

Tu nie ma polityki podwyżkowej. Nie ma jasnych zasad, warunków jakie trzeba spełnić itd. Podwyżki daje się nie wiadomo komu i kiedy. Trzeba umieć sobie wychodzić

Lidia

@fragles, czy chcesz dać do zrozumienia, że podwyżek w Hotel NARVIL Conference & Spa nie dostają wszyscy pracownicy tylko Ci z wybranych działów? Od czego, w Twojej ocenie zależy częstotliwość i przyznawanie premii lub podwyżek u tego pracodawcy? Jakie Ty pełnisz w tej firmie obowiązki?

fragles

Co słychać ? Czy wszyscy dostali podwyżki czy tylko niektóre osoby ?

Wania

Mam jedną radę dla pracowników. Ponieważ pracują w dobrym miejscu to może lepiej trzeba pracować zamiast obgadywać?

Borys
@Wania

Być może jesteś jednym z tych podlizuszkôw:-) wielkiej pseudokierownuczki. Jak zaczynamy mówić prawdę i nagłaśniać problem to takie "uczynne" osoby odwracają kota ogonem. Nikt nie mówi, ze hotel jest złym miejscem do pracy. Pracujemy uczciwie i solidnie. Chcemy tylko, żeby pseudo kierownicy nie zatruwali nam pracy w tym pięknym miejscu. A obgaduje i robi ferment tylko jedna AB. A może to ty byłaś z nią na tej wycieczce (W)Aniu...?

marcelinka
@Wania

W tym hotelu większość zarabia w okolicach 2000 na rękę i dla tej pracy się dzień w dzień poniżają, bo nie potrafią poszukać sobie innej pracy chociażby za resztki szacunku do siebie którego im chyba odrobinę zostało. Będzie taki dzień, że aby zdobyć się na zmianę będzie im coraz trudniej i utkwią w tym miejscu do końca swoich zawodowych dni.

salomon

Pracodawco po co wciąż szukać recepcjonistek, kiedy ma się pracowników z odpowiednimi kwalifikacjami do pracy w recepcji tuż pod nosem. Przesuwa się osobę z odpowiednimi kwalifikacjami do pracy w recepcji np. blondynę z księgowości. W recepcji przynajmniej wykorzysta się jej umiejętności maksymalnie dla dobra pracodawcy. Tak na marginesie dziwne, że nikt na to nie wpadł do tej pory. Zgodnie z KP pracodawca może przesunąć pracownika posiadającego odpowiednie kwalifikacjami i powierzyć mu inną pracę niż aktualnie wykonywana i może to zrobić bez pytania pracownika czy on się na to zgadza czy nie. Po prostu takie są uzasadnione potrzeby pracodawcy.(usunięte przez administratora)

Szok
@salomon

Co tu znowu usunęli ??!!!

Sniezynka

Ty Mikołaj, obrońco uciśnionych wrednych bab.... Ten męski narząd którym mnie nazywasz pisze się przez „CH” A może chodziło ci ze jestem hultajem?:-D No jestem. Ale nie szują jak ona

Marilyn

Niestety to nie jest kobieta to zwykła łajza. Popieram, że nie powinno się jej tyle płacić za to co robi.

Lidia

@Monika, w takim razie, to dobrze świadczy o pracodawcy jeżeli umożliwia pracownikom zdobycie zupełnie nowych kwalifikacji. Czy Ty jesteś przykładem takiego pracownika? Jak oceniasz Hotel NARVIL Conference & Spa jako pracodawcę?

Lidia

@Waldek, recepcja a księgowość to trochę dwa różne obszary. Jaką funkcję może pełnić w księgowości osoba, która wcześniej była zatrudniona jako recepcjonistka/recepcjonista? Może taki pracownik przechodzi odpowiednie doszkolenie? Jeżeli wiesz coś więcej na ten temat, to prosiłabym Cię o podzielenie się informacjami na tym forum.

@Lidia

No i co z tego, ze to zupełnie inna bajka. W każdej firmie recepcjonistki mogą brać udział w rekrutacji wew. Szkolenie przechodzą już na stanowisku pracy. W prawdzie w wypowiedzi Waldka czuje sarkazm, ale jest tak jak napisalam

Lidia

Zauważyłam, że Hotel NARVIL Conference & Spa w Serocku do swojego zespołu poszukuje aktualnie recepcjonistki. Osoba na tym stanowisku ma mieć zapewnioną umowę o pracę i możliwość rozwoju zawodowego. Rozumiem, że wspomniany rozwój wiąże się z późniejszym awansem. Na jakie wyższe stanowisko może w tej firmie awansować recepcjonistka? Proszę o wypowiedź obecnie zatrudnionych pracowników tego hotelu.

Waldek
@Lidia

Wszystkie recepcjonistki do księgowości lecą Nareszcie może jakaś zastąpi kierowniczkę

UFFF

Hotel NARVIL Conference & Spa jak nazwa mówi to ma być przyjazne i sympatyczne miejsce, tu maja goście odpoczywać. Jeśli personel tak sie zachowuje wobec siebie to nie jest sprzyjające tworzeniu dobrej aury. Może naprawę zacznijcie każdy od siebie ?????

Gift
@UFFF

Taki personel jak góra, przykład idzie z góry.

Ada

Machnęlicie ręką na Matrone? Bo pracuje nadal podobież... W sumie po co tracić energię na kogoś tak nijakiego....

Mer
@Ada

NO pewnie dlaczego taka me...nda na stanowisku kier nie miałaby intrygujące za 10.000 tysięcy, hotel hojny niech placa. A plebs nich duma za dwa tysiące.

Lidia

@Aplikujaca o jakich błędach i złych nawykach mówisz? Możesz rozwinąć swoją myśl? Twoja opinia będzie źródłem informacji dla osób, które chciałyby podjąć współpracę z Hotel NARVIL Conference & Spa

@Lidia

Np ta blondyna farbowana z księgowości ciągle ziewa :-D

Aplikujaca

Właśnie aplikowałam do firmy i mam nadzieję, że dostanę się!! Może uda się poprawić wiele błędów i złych nawyków w tej świetnej firmie. Mam doświadczenie!!

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel NARVIL Conference & Spa - Serock

• Jak się pracuje w Hotel NARVIL Conference & Spa?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel NARVIL Conference & Spa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hotel NARVIL Conference & Spa?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hotel NARVIL Conference & Spa?

Kandydaci do pracy w Hotel NARVIL Conference & Spa napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hotel NARVIL Conference & Spa