WORKSOL

Kępno

Opinie o WORKSOL

Anka 2014-03-20 10:59
Wyjechałam do Szwajcarii przez Agencję Pracy Worksol i wszystko było w porządku. Jestem zadowolona, praca była legalna i na dobrych warunkach. Chętnie skorzystam jeszcze raz!
ukr 2015-05-21 13:41
Tak. Człowiek pracuje za najnizszą - a już na pewno tyle ma na umowie i to tymczasowej - a worksol trzepie kase. nie polecam. Ważne żeby "sprzedać" pracownika.
Zenujacy worksol 2015-09-09 17:23
Kolejna szemrana firma, prowadzona przez zupelnie niekompetentne osoby
Spawacz 2015-12-09 22:26
Ja pracował przez Worksol w Koninie. Darmowe zakwaterowanie i około 4 000 zł brutto wypłaty. Minus że prace dali jedynie na 4 miesiąc. Tak poza tym kasa na czas i w umówionej wysokości. Żadnych przykrych niespodzianek
blade 2016-01-07 16:12
zamówiłem u nich pracowników podpisałem umowę i co ano nic nikt się w umówionym terminie nie zjawił do pracy a ja straciłem zlecenie nie polecam nikomu kto szuka pracowników nie powazni ludzie
Yuri 2016-03-08 18:59
Zaplata dla spawacza 3 000 - 5 000 zł z darmowym mieszkaniem i umowa o prace to nie jest oszustowo tylko dobra rabota. Ja rabotal 1,5 lata na worksol i normalno bylo
eriks 2016-03-21 15:30
no właśnie, prawda rekrutują i nawet do mnie zadzwoniła miła pani ze wschodnim akcentem. jutro rozmawiam z klientem z Arabii Saudyjskiej. co myślicie?
brunona 2016-05-07 22:55
jedyny warunek, że jest to praca dla mężczyzn, konieczne wyższe wykształcenie i poświadczona certyfikatami znajomość języka, @Maciek masz racje w ofercie zupełnie nie wiadomo, gdzie trzeba będzie podjąć prace, generalnie oferta pracy skonstruowana niezbyt profesjonalnie
joan 2017-06-23 12:08
Pośrednictwo pracy na wysokim poziomie, szybka reakcja na znalezienie pracownika.
Pracownicy mało wykwalifikowani, trzeba poświęcić dużo czasu na naukę ich największy problem że sa to osoby wyszukiwane bez jakiejkolwiek znajomości języka.
Zostaw swoją opinię o WORKSOL - Kępno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WORKSOL