logo WORKSOL

WORKSOL

Kępno

Opinie o WORKSOL

Anka 2014-03-20 10:59:51
Wyjechałam do Szwajcarii przez Agencję Pracy Worksol i wszystko było w porządku. Jestem zadowolona, praca była legalna i na dobrych warunkach. Chętnie skorzystam jeszcze raz!
ukr 2015-05-21 13:41:49
Tak. Człowiek pracuje za najnizszą - a już na pewno tyle ma na umowie i to tymczasowej - a worksol trzepie kase. nie polecam. Ważne żeby "sprzedać" pracownika.
Zenujacy worksol 2015-09-09 17:23:45
Kolejna szemrana firma, prowadzona przez zupelnie niekompetentne osoby
Spawacz 2015-12-09 22:26:02
Ja pracował przez Worksol w Koninie. Darmowe zakwaterowanie i około 4 000 zł brutto wypłaty. Minus że prace dali jedynie na 4 miesiąc. Tak poza tym kasa na czas i w umówionej wysokości. Żadnych przykrych niespodzianek
blade 2016-01-07 16:12:11
zamówiłem u nich pracowników podpisałem umowę i co ano nic nikt się w umówionym terminie nie zjawił do pracy a ja straciłem zlecenie nie polecam nikomu kto szuka pracowników nie powazni ludzie
Yuri 2016-03-08 18:59:08
Zaplata dla spawacza 3 000 - 5 000 zł z darmowym mieszkaniem i umowa o prace to nie jest oszustowo tylko dobra rabota. Ja rabotal 1,5 lata na worksol i normalno bylo
eriks 2016-03-21 15:30:42
no właśnie, prawda rekrutują i nawet do mnie zadzwoniła miła pani ze wschodnim akcentem. jutro rozmawiam z klientem z Arabii Saudyjskiej. co myślicie?
brunona 2016-05-07 22:55:00
jedyny warunek, że jest to praca dla mężczyzn, konieczne wyższe wykształcenie i poświadczona certyfikatami znajomość języka, @Maciek masz racje w ofercie zupełnie nie wiadomo, gdzie trzeba będzie podjąć prace, generalnie oferta pracy skonstruowana niezbyt profesjonalnie
Zostaw swoją opinię o WORKSOL - Kępno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WORKSOL