Agencja Pracy Tymczasowej WORKSOL

Kępno

Opinie o Agencja Pracy Tymczasowej WORKSOL

Oszusci 2015-09-09 17:25:12
Uwaga na ta firme worksol oszusci !! Pisza ze zatrudnili juz setki ludzi... Tam powinno byc oszukali setki ludzi...
janek W 2016-01-07 16:18:33
nie sumienni obiecują pracowników których nie przysyłają na czas nie polecam
szukałem 2016-01-12 20:54:24
szukalem pracy. Nie polecam worksol. Cwaniaki. Sprzedają ukraińców na tuziny i żerują na nich okrutnie. Umowy tymczasowe. bez szans na pracę dla polaka. Szczególnie na normalnych warunkach.
ukrainiec 2016-03-08 18:57:33
Zaplata dla spawacza 3 000 - 5 000 zł z darmowym mieszkaniem i umowa o prace to nie jest oszustowo tylko dobra rabota. Ja rabotal 1,5 lata na worksol i normalno bylo
polak 2016-03-12 20:55:29
Ukrainiec a w jakiej fimie pracowałeś? dlaczego juz nie pracujesz?
ukrainiec 2016-08-17 17:26:38
Nie pracuje bo perez Agencja mozhna rabotac tylko 18 miesiecy to mnie uwolnili. Zaraz ja na stoczni zaplata 20 zl/h takozh przez worksol
Mikołaj 2016-10-22 06:38:19
Pracowałem na Michała 3 lata za ten czas żadnego razu nie oszukali mi wypłata 10-13 pełny etat obespeczenie,dobra firma. Miła drużyna. Można dostać konsultacje bo jestem ukraincem. Pomogli mi z dokumentami dla mojej rodziny teraz moją żoną z dziećmi przyjechali do mnie. Praca tymczasowa tam już nie pracuje ale został tam gde i pracowałem. Polecam i dziękuję za pomoc
Zostaw swoją opinię o Agencja Pracy Tymczasowej WORKSOL - Kępno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Pracy Tymczasowej WORKSOL