MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k

Opinie o MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k

Justyna

Dostałam propozycje pracy w Krosnie w dziale logistyki.Napiszcie o co chodzi z tym obniżaniem wynagrodzenia za zamówienie za duzo lub za mało towaru? Ile jest na umowie a ile faktycznie się zarabia. Dostałam tam propozycję ale sie trochę boje bo obiecywano bardzo duże zarobki a gdzie kolwiek nie przeczytam opinii to wszedzie piszą, (usunięte przez administratora)Proszę tych którzy maja z ta firma jakiekolwiek doświadczenia o radę czy warto tam zaczynać czy to jest sciema. Acha i jeszcze jedno, jak traktuje sie tam pracowników logistyki, jaki jest szef tego działu? dziękuję

kejsii

Pracowalem w Cieszynie i nie jest tak kolorowo jak pisala kolezanka,tyle godzin co trzeba tam przepracowac to wychodzi na to ze jak bym tam pracowal po 8 godzin to bym dostal minimalna pensje,ale oczywiscie nie pracuje sie tam po 8 godzin tylko wiecej,wiec zarobek tam jest smieszny,oczywiscie zwolnilem sie z tego marketu.Nie polecam

Justyna

O co chodzi z tym obniżaniem wynagrodzenia za zamówienie za duzo lub za mało towaru? Ile jest na umowie a ile faktycznie się zarabia. Dostałam tam propozycję ale sie trochę boje bo obiecywano bardzo duże zarobki a gdzie kolwiek nie przeczytam opinii to wszedzie piszą, (usunięte przez administratora)Proszę tych którzy maja z ta firma jakiekolwiek doświadczenia o radę czy warto tam zaczynać czy to jest sciema. Acha i jeszcze jedno, jak traktuje sie tam pracowników logistyki, jaki jest szef tego działu? dziękuję

Marte

Witam, mam zaproszenie na rozmowę do działu zakupów. Prosiłbym o informację jake są oczekiwania jakie zarobki, atmosfera w tym dziale. Czy jest duża roztacja pracowników.

Zuzia
@Marte

cześć, też dostałam zaproszenie na tą rozmowe, jak było? czy to coś konkretnego?

Jedna z dziwniejszych rozmów o prace jakie miałem w życiu. Rozmowa przez telefon z panią była bardzo profesjonalna ale z kierownikiem na żywo już nie. Pan kierownik się spóźnił, i zamiast prowadzić rozmowę w naturalny sposób to wyciągnął kartkę z pytaniami typu "największe zalety i wady", "dlaczego nadajesz się do tej pracy" i kazał uzupełnić. Dlaczego po prostu nie pytał mimo że siedziałem obok niego? Nie wiem. Potem wyciągnął "test" w którym były pytania psychologiczne, matematyczne i pytania z testu iq. Niektóre pytania były absurdalne, np: "Czy odczuwasz żal gdy widzisz bezdomną osobę na ulicy" - i dwie odpowiedzi: "Zdecydowanie tak" i "raczej tak" xD Pytania matematyczne też zabawne, chyba kierownik naoglądał się ślepnąc od świateł bo jedno pytanie wprost z tego serialu. Zadano mi też parę pytań o doświadczenie zawodowe, ale kiedy ja chciałem zadać pytania związane z pracą to przyszła kolejna osoba na rozmowe i "panie, no nie mam czasu, mam innych chętnych". Kierownik mówił że do końca tygodnia da znać o wyniku, nie zależnie jaki by to wynik nie był - oczywiście żadnej odpowiedzi nie otrzymałem. Ogólnie to nie polecam

Co wydaję ci się że będziesz robił na tym stanowisku, największe wady i zalety, czy odejdziesz z firmy jeśli dostaniesz lepszą ofertę gdzieś indziej. Pytania z testu psychologicznego idiotyczne, a te z matematycznego i logicznego to popularne zagadki typu "kijek i piłka kosztują razem 1.10, kijek jest droższy o złotówkę, ile kosztuję piłka" lub jaka liczba będzie następna itd.

gwiazdor

nie jest tak źle trzeba się tylko ogarnąć , jak ktoś chce pracować to pracować bedzie.Prawda jest taka że systemu trzeba sie nauczyć i jest specyficzny.Nie jest to ciężka praca więc ludzie skończcie pisać brednie bo tego się czytać nie da!!! Tak może się i pracuje 11 godz ale jak się ekpia zgra to fajna robota!! Najważniejsze jest dobre podejście do pracy,a wszystko odbywa sie normalnie.Co do obsługi każdy może mieć zły dzień,a klienci też nie są idealni!Często przychodząc z reklamacja to odrazu wrzeszczą bo im sie należy bo maja prawo konsumenckie!! LUDZIE WSZYSCY JESTEŚMY TYLKO LUDŹMI I ZAWSZE MOŻNA SIĘ DOGADAĆ!! TRZEBA TYLKO CHCIEĆ!!

Hermina

Czy może ktoś napisać, jak się pracuje w Cieszynie?

zwykly

do mnie tez dzwonili, i na rozmowe ide w srode a w niedziele jest juz mozliwy wyjazd ciekaw jestem tej pracy bardzo, slyszalem ze sporo mozna zarobic

anonim 27

Witam , Wyslalem cv do markury market , praca na slowacji jako magazynier , pol godziny pozniej dostalem telefon ze moge sie zglosic na rozmowe kwalifikacyjna juz w piatek . Po przeczytaniu tych wszytkich komentarzy naprawde sie zastanawiam czy wogole na nia isc. Niech ktos napisze prosze jak wyglada ta praca na slowacji i szkolenie wczesniejsze w jaroslawiu. Dzieki

xxxxx

a może wypowiedzą się osoby pracujące w biurze , widziałem że szukają do krosna specjalisty i pracownika działu kadr, czy te oferty są prawdziwe? bo co jakiś czas pojawiają się znowu.jak wygląda praca w tym dziale?ile można zarobić?

gehirn

Anonim - 2013-07-05 07:15:04 Dużo stresu? Da się zrelaksować?e spoko firma niewiem czemu tak wszyscy narzekacie, a stres jest wszedzie tylko roznie to co niektorzy odbieraja, poza tym fajna praca

nikt

Praca w tej firmie nie jest łatwa donosicieli nie brakuje, w lecie upał w zimie zimno ,premia niby jest ale uzależniona od widzimisię prezesa dotacje zresztą też(dotacje peron na dojazd i sprzęt rehabilitacyjny) w na plus jedynie można zaliczyć dotacje z ZFŚS jesli ktoś ma grupę i nieoprocentowany kredyt.Ale lepiej traktowali mnie w normalnej firmie niż Merkury Market który ma status pracy chronionej .

Jurek

Praca w Merkury Market jest bardzo dobra. Świetne wynagrodzenie, talony, dopłaty do paliwa, bardzo duży szacunek dla pracownika i możliwość awansu. Nigdy nie zmieniłbym tej pracy na żadną inną, merkury to coś wspaniałego i marzenie pracy niejednej osoby. Pozdrawiam [usunięte przez moderatora]

Dobrodziej

SZARAS - 2013-06-18 20:25:00 mam pytanie jak wyglada praca zastepcy kierownika na slowacji, bo widze ze jest strasznie duzo ofert, moze ktos cos blizej powiedziec na ten temat?Kolego, praca, jak praca, robisz swoje i jestes za to wynagradzany. Przyjdz a sie przekonasz, jak tutaj jest wspaniale... Czlowiek zaluje w zyciu wielu rzeczy, ale najwiekszy, nieugaszony zal, to zal czegos, czego sie nie sprobowalo... Jezeli wejdziesz przez jedne wrota - zlote wrota tej firmy, zobaczysz ile drzwi w zyciu sie przed toba otworzy...

SZARAS

dziobak vts

A ja tam nie narzekam na ta firma, wyplata na czas i zarobic mozna tez super tylko trzeba chciec pracowac a nie obijac sie jak niektorzy potrafia tylko udawac ze cos sie dzieje. Wszedzie wymagaja od pracownikow i wszedzie jest duzy stres, lecz tutaj wszyscy opisuja ta firme jakgby niewiadomo co sie tam dzialo, a naprawde nie ma co narzekac mowie wam to JA i prosze was juz skonczcie tutaj to wszystko w taki sposob opisywac jakby normalnie wypowiadali sie tutaj jacys porabani psycholodzy lub niedouczeni i niewyksztalceni ludzie ktorzy maja jakis problem ze soba lub maja malego i chca sie takimi wypowiedziami tutaj zablysnac. tutaj naprawde powinne byc szczere i prawdziwe wypowiedzi a nie rzeczy wyssane z palca.

chory człowiek

Kolego idź.. Nie trać życiowej szansy.. Nie słuchaj tego do mówią tu obecni.. Oni opowiadają bajki ;) To praca dla Ciebie ;)

Krzysztof

Czy moze mi tutaj ktos powiedziec jak wyglada praca w tej firmie na dziale logistyki. Jestem umowiony na rozmowe w poniedzialek i chcialbym sie dowiedziec jak to wszystko wyglada i jakie sa tam warunki pracy, bo jestem troche zdezorientowany analizujac to co mowili mi przez telefon z tym co sie tu pisze.

naylla

Witam Byłam ostatnio na rozmowie, tzw testach z Panem [usunięte przez moderatora], staram się o pracę w logistyce, napiszcie czy jest sens jak to wygląda? mają do mnie oddzwonić, jeśli Prezes się zgodzi. Zaproponowali mi 2200 netto na okres próbny, jeśli się sprawdze to po miesiącu dostanę umowę na czas określony z wyższą stawką. Napiszcie jak wygląda praca na tym stanowisku, z tego co zrozumiałam to pracuje się od pn do pt od 8 do 18 + jedna sobota w miesiącu. A więc policzyć te 10 nadgodzin w tygodniu i ta sobote to wychodzi całkiem ładna kasa jeśli proponują na okres próbny 2200 netto za 40 godzin pracy tygodniowo. Proszę o opinie osób które już tam pracowały, przechodziły ta rekrutacje. Jeśli ktoś z jakiś względów nie chce pisać na stronie to proszę o informacje na mojego maila: [usunięte przez moderatora]

esdes

A co powiecie o Zamościu? Wie ktoś jak tam jest?

PO_ziom

Panie Januszu...kimkolwiek pan jest. Jeżeli pan nie pracuje w elitarnej firmie pt. MM to zapraszam. Zapewne znajdzie się miejsce na pańskie umiejętności. W sumie to właściciel nie patrzy na doświadczenie zawodowe. Jeżeli natomiast pracuje pan w tej firmie i jest pan wiodącym w wiadomych fachu to proszę nie zabierać zdania. Koleś opisując SANOK czyli opisując cały polski MM pokazał w skrócie jak wygląda życie pracownika tej fajnej kochanej firmy. Pozostałe komentarze też obrazują jak wygląda życie zatrudnionej tam osoby.

Zostaw merytoryczną opinię o MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k - Krosno

• Jak się pracuje w MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k?

Zobacz opinie na temat firmy MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 3 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k?

Kandydaci do pracy w MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k napisali 26 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k