Opinie o Grupa B&P w Przeworsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Grupa B&P. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Grupa B&P o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa B&P w Przeworsk

Spawacz

Witam. Pracowalem tam jako spawacz. Na samym poczatku ustawiaja Cie pod kamerka ktora sledzi twoje ruchy. Bron boze zebys wyjal telefon bo od razu godzina odjeta do zaplacenia. Nikt z nikim nie rozmawia. Kazdy sie kazdego boi gdyz kolejka do Dyrektora jest bardzo dluga bo kazdy sie nawzajem podpier... Najgorszy jest brygadzista który ma układy z firma spawalnicza i gdy tylko przyjedzie nowa firma od razu po niej cisnie. Kazdy tez kto tam pracowal i jezdzil w delegacje zna słynnego kierownika Jozka. Ktory kiedys za czasow cukrowni jezdzil sobie traktorkiem a teraz jest najmadrzejszym czlowiekiem na swiecie. Gorszego chama i prostaka nigdy w życiu nie poznalem. Ten zaklad to jedno wielkie dno i kazdy kto tam pracowal juz nigdy tam nie wraca. Do tego zawsze nie jest zaplacone na czas i tyle ile powinno

Nikt

Ostatnimi czasy coś się psuje. Szybciej, więcej. Pracownicy na każdym stanowisku, biurowi i fizyczni stają się narzędziami. Presja na terminy. Błędy zawsze zdarzają się, a w takim tempie jest ich więcej. Krzyki i rozliczanie coraz częstsze.

adam

w każdej firmie jest podobnie @wujek dobra rada są pracownicy pracujący i pracownicy istniejący, pytanie jest jak u was płaca bo spotkałem ofertę pracy i zastanawiam się czy nie zatrudnić się

wujek dobra rada

zmiany i rotacja to taka nowa polityka firmy tylko nie zawsze nowe jest lepsze, szukają jak to się mówi "miodu w (usunięte przez administratora) quot; owszem jest grupa ludzi mających sporą wiedzę, doświadczenie i rzetelnie wykonują swoją prace ale są i tacy którzy siedzą od wczesnego świtu do nocy i wydaje im się że są niezastąpieni a na dodatek w oczy perfidnie potrafią kłamać i obmy (usunięte przez administratora) każdemu nawet swojemu dyrektorowi

Brałeś udział w rekrutacji do Grupa B&P. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro R12
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Przeworsk
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
Byly pracownik

witam wszystkich zainteresowanych ta firmą zenada to mało powiedziane idziesz na rozmowe jedna min jest 2 !!! czasami nawet 3 znam takich pytania jak u psychologa mało związane z pracą najlepiej jak bys miał staż od sprzątaczki po dyrektora spawacza magazyniera itp..... Mało tego Gosc bo kierownikiem nie mozna nazwac kogos kto na rozmowie mówi Ci ze własnie wymienia kadre na nową Więc mam sie spodziewac ze popracuje kilka lat a nawet tyle nie było i ide do wy....nia na portierni szymon wita mnie zjebą ze przychodze na rozmowe i nie wiem gdzie i do kogo z wyglądu były sokista a jak ktos ma wiedziec jak przychodzi na rozmowe a przez tell.... usłyszałem ze mam rozmowe z kierownikiem o konkretnej godzinie no ale to są ludzie z grupą lub po przejsciach zyciowych potem nasze relacje juz nigdy nie były takie same obiecanki cacanki a przerwe sniadaniową trzeba odrabiac !! Ostrzegam !!

barabasz
@Byly pracownik

a ile tamm pracowales ? jak ogolnie się pracuje ? slyszalem ze jakies zmiany sie szykuja w tej firmie ale co dokladnie to nie wiadomo jak sa zmiany zawsze sie kadra tezzmienia, tenkierownik od rekrutacji to kto to? ten sam typek co kiedys nie pamietamjego nazwiska, opisz

Wiktor

Kiepsko dwojki nie mozna przekroczyc :) nawet z dodatkami

darek

Witam Mam pytanie w/w firmy jak z zarobkami dla operatorów CNC,da sie jakoś za nie godnie przeżyć miesiac czy nie bardzo? Dzieki za info

Wiktor

Przepracowalem pare miesiecy w firmie obraz jest taki ze przyjmuje sie na zapas pracownikow czyli na stanowisko z 2 albo 3 i po kilku miesiacach sie zwalnia tych dwoch zostaje ten najlepszy wszystkim sie od samego poczatku obiecuje dobra prace ale niestety ten co zostaje jest najbardziej poszkodowany bo juz po niewielkiej podwyzce maja pracownika na lancu (usunięte przez administratora) mysla ze wszystko dla nich zrobi. W kazdym dniu kierownik wyzywa sie na swoich pracownikach jak cos nie idzie, pewnie ma presje taka sama ze strony zarzadu. Nie polecam zarobki nie wielkie a mozna sie o kilka lat postarzec

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa B&P - Przeworsk

• Jak się pracuje w Grupa B&P?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa B&P tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Grupa B&P