TG SECURITY POLSKA

Opinie o TG SECURITY POLSKA

Asia

Mój mąż pracuje w TG. Każdy w firmie pracuje legalnie na umowę czy to o pracę czy to na zlecenie. Czy są kary? Z tego co wiem Tak. I pracownicy mają to uwzględnione w umowie i są informowani. To są kary za np spanie na służbie, nie przyjście do pracy, bądź picie alkoholu. I to jest akurat potrzebne wszędzie bo ludzie pracy nie szanują. Czy zdarzają się opóźnienia? Tak, tak samo jak w poprzedniej firmie budowlanej. Ale zawsze co roku robią wszystko aby przed świętami pracownicy mieli wypłaty. Opóźnienia się zdarzają z jednego powodu. Firmy nie płacą, mąż ma bardzo fajnego kierownika i nie ukrywa tego. Jeśli firma u której jest ochrona nie płaci... Tak właśnie upadają firmy, firma zleca ale nie płaci. My jesteśmy zadowoleni, gdy się pod kuruje zdrowotnie sama z chęcią się zatrudnię.

Robal

30.10.2019 Firma Tg Security to skandal do tej pory nie mam wypłaty za wrzesień Codziennie masz dzwonić i pytać Na pytanie kiedy będzie mów ia że nie wiedzą i zadzwonią Ale telefon milczy Waruki pracy skandaliczne przyczepa kempingowa z dziurą w dachu wielkości piłki golfowej woda leje się do środka Brak prądu ogrzewania wizyty nie odprowadza składek na zus Nie pozostaje nic tylko zgłosić sprawę do Sądu pracy inspekcji pracy Nagłośnić sprawę w mediach Polsatu interwencja Nie polecam tej firmy chyba że chcesz pracować za darmo

Przemysław
@Robal

W przeszłości zdarzały się takie sytuacje, że pensja nie była wypłacana na czas? Zastanawiam się, jaki może być powód tego, że wystąpiło takie opóźnienie. Może udało Ci się dowiedzieć czegoś więcej?

Robal
@Przemysław

Nic nie wiem Panie na Sienkiwicza w dalszym ciągu nić nie wiedzą mam czekać A mój kierownik też milczy

były
@Robal

Pracowałem w tej dziwnej firmie, przy budowie S-5 , wypłata na czas była już w tym okresie z opóźnieniem wypłacana, skandal ! jeździłem z wypłatą i wiem jak to wyglądało, jak były zabierane kary np.. 1000 , 200, 500 zł. itp. A pieniądze przechodziły do kieszeni ( pozwolę sobie , z godnie z polityką RODO napisać tylko to co mogę , więc p. kierownik(usunięte przez administratora). pracownik grupy Piotr K. oraz(usunięte przez administratora)) Ostatnia osoba po nacisku byłego pracownika i Policji ( informacja od tej osoby ) wypłacił zalegle pieniądze i była to spora suma bo ok. 4 tyś. zł, Ja jak się okazało pracowałem bez ubezpieczenia, bez składek ZUS co świadczy że moja praca była na czarno. Osobiście chciałem się kontaktować z właścicielami firmy...na próżno , to jest klika która zdziera pieniądze z ludzi którzy są wykorzystywani, karceni i gnębieni . Mam nadzieję że mój wpis czyta choć jedna osoba z tych których wymieniłem . Panowie nawet nie zdajecie sobie sprawy jak bardzo krzywdziliście ludzi , choć los troszkę się odwrócił i tak. p. kierownik (usunięte przez administratora)w budzie ogrzewanej butlą na budowie ogrodzoną płotem zamykaną na łańcuch. (usunięte przez administratora) a to podobno rodzina, powód … pieniądze. Nie polecam i proponuję uciekać z tej firmy z książką służby prosto do inspekcji pracy , bo podejrzewam że 80 % ludzi pracuje bez prawnej umowy, opłacania składek zus itd. Pozdrawiam

marcelini
@Robal

@Robal i co otrzymaleś swoją kase?Jak tak to kiedy?

@były

Jest ogłoszenie o pracę, przy opinii np problemy z wypłacaniem pensji. Dlaczego pieniądze rozwozili, nie płacą na konto? Dlaczego poszukują osób do pracy od 12 stycznia 2020 do dnia np dzisiaj nadal. Nie ma chętnych. Płacą do 25 dlaczego nie do 10. Płatność do 25, mam rozumieć rozpocznę pracę 1 marca, miesiąc muszę przepracować 30 dni wypłata 25 kwietnia. Słyszałem od znajomych o takim systemie płacenia.

kasa

ja mam kase zawsze na czas i na moim obiekcie tez na innych obiektach na ktorych stalem tez mieli kase na czas. praca w cieplym, nikt nie (usunięte przez administratora) na inne firmy. zawsze mam płacone tyle ile trzeba zł a innych firmach dawali kare na zuzycie munduru.wszystko jest ok

Jacek

Twój komentarz bardzo mnie zaniepokoił. Wspomniałeś o rzekomych oszustwach, których można doświadczyć, pracując w firmie TG SECURITY. Jesteś w stanie podać konkretne przykłady, które potwierdzą Twój wpis? Nie obraź się, ale na chwilę obecną Twój wpis jest mało merytoryczny.

Teresa

Ale składki ZUS są odpowiednio odprowadzane, tak? Z ogłoszeń wynika, że oferują w TG SECURITY ozusowane umowy. Zleceniówki czy o pracę?

Pracownik Ochrony

10 sekund

Czy pracował pan już w ochronie

Inka

Czy ktoś z pracowników poleca pracę w firmie?

Jacek

Pisząc o grupie masz na myśli stopień niepełnosprawności? Czy osoby z orzeczeniem umiarkowanym lub znacznym mogą liczyć na lepsze warunki zatrudnienia w firmie TG SECURITY? Jakie ulgi i profity pracodawca oferuje dla takich osób? Integracja zawodowa osób niepełnosprawnych jest bardzo ważna,a pracodawca dostaje z tego tytułu dofinansowanie z PEFRON-u do stanowiska pracy.

Jasiek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać? Idealnych firm nie ma!

Niki

Czy jest jakiś powód, że tak dziwnie piszecie? Szukam pracy

Weronika

@Byly pracowanik, czy mógłbyś doprecyzować swoją opinię? Jesteś aktualnie pracownikiem firmy? Czy Twoja współpraca z TG SECURITY się zakończyła? Jednocześnie przypominam, że wypowiadasz się na forum publicznym a pisząc opinię, zaakceptowałeś regulamin, w którym mowa o nieużywaniu słów powszechnie uważanych za obraźliwe. @Jeszcze pracownik, czy w firmie zaszły jakieś zmiany od momentu dodania przez Ciebie opinii? @Praciwnik, czy posiadasz informację na temat aktualnej sytuacji w firmie? Jak rozumiem, jesteś w dalszym ciągu pracownikiem TG SECURITY?

Weronika

@Jeszcze pracownik, czy próbowałeś podejmować rozmowy z kierownictwem na temat wspomnianych przez Ciebie umów? Czy chodzi o umowy o pracy czy umowy cywilnoprawne? Doprecyzuj proszę swoją opinię i opisz sytuację o której wspomniałaś w swoim wpisie. Będzie to bardzo pomocna informacja dla użytkowników zainteresowanych aktualną sytuacją w firmie TG SECURITY.

Jeszcze pracownik

Od stycznia niema umów w tg poznań

Weronika

@Zyga nie obrażaj innych użytkowników tylko dlatego, że żywisz urazę do firmy TG SECURITY. Taka wypowiedź, jak Twoja łamie regulamin forum. Podziel się swoją opinią w sposób merytoryczny.

Weronika

@anonymous Każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii na temat danej firmy i każdy ma prawo wiedzieć jakie warunki i atmosfera panują w danym przedsiębiorstwie. Dzielmy się swoimi przemyśleniami, pamiętając o wzajemnym szacunku i poszanowaniu. Obrażając innego adresata musisz być świadom, że Twój wpis administrator może usunąć.

Praciwnik

Mowia jasno jaka jest umowa,jakos do dnia dzisiejszego tam pracuje i jakos nawet dyzurny sam czasem w nocy dzwoni,patrol jak patrol skoro sa wyslani to przynezdzaja podpisac ksiazke i jada do.siebie. inspektor bardzo faj y czlowiek

Cezary

Przecież nikt na siłę nie trzyma w firmie.

Zamiast pisać o tym czy tamtym, zgodnie z prawem każdy pracownik ma prawo a pracodawca obowiązek przekazywać zaświadczenie o składkach. Każdy też może poprzez platformę na stronie ZUS-u sprawdzić co odprowadza wasz pracodawca. Od każdej umowy zobowiązany jest odprowadzać składki. To chodzi o wasze emerytury, a nie waszych szefów. Wszelakie braki można zgłaszać jako działanie na waszą szkodę do Zus-u, a te sam sobie ściągnie wasze składki.

Pracownik TG

Psy wieszacie na patrolu. Patrol przyjeżdża prosi raz prosi drugi. To wtedy go kochacie i glaskacie bo odpuścił. Ale w końcu i im kończy się cierpliwość wtedy jest najgorszy i wypisujecie bzdury. Żenada

Drodzy Państwo. Każdy ma obowiązek czytać co podpisuje. TG ma swoje zasady nagradzania i karania pracowników. Jeśli podpisujesz że będziesz nosił krawat identyfikator itd to znaczy że to zaakceptowales A jeśli nie to idź do innej firmy. Są pracownicy którzy pracują wiele lat bez żadnych kar i są zadowoleni. Bo poprostu stosują się do swoich obowiązków. A całą reszta myśli że dalej są sieciami za 3zl i ma wszystko w .... na dzień dzisiejszy pracownicy ochrony w niektórych przypadkach zarabiają 200% więcej niż kilka lat temu. Więc teraz i więcej się od nich wymaga proste. A jeśli chodzi o GI to wykonują poprostu swoje obowiązki. Wszystkie te komentarze które tutaj są są pisane przez pracowników którzy spali na służbie byli pod wpływem alkoholu i lamamli wszelkie swoje obowiązki. Więc pytam do kogo pretensje. Zacznijcie więcej wymagać od siebie potem od innych. Pozdrawiam rzetelnych pracowników

Wincent

Dobry pracownik zawsze poradzi sobie w firmie, gorzej z tymi którzy nie lubią się przemęczać. Dobrych rad nie potrzeba.

były

Popieram wszystko co się skłania do omijania szerokim łukiem tej firmy....a ja mam nagranie VIDEO jak jest wypłacana wypłata z odebraniem (usunięte przez administratora)zł bez pokwitowania , a co dobre to widać i słychać że pracownik podpisuje kwotę jaką zarobił a dostaje o (usunięte przez administratora)mniej bez pokwitowania....

Jan
@były

też mam - klient TG Security

Zostaw merytoryczną opinię o TG SECURITY POLSKA - Poznań

• Jak się pracuje w TG SECURITY POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy TG SECURITY POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TG SECURITY POLSKA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 8 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TG SECURITY POLSKA?

Kandydaci do pracy w TG SECURITY POLSKA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TG SECURITY POLSKA